Články k osobnosti

Vítězslav Jandák

  herec, politik

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Vítězslav Jandák »
 

Duka sloužil speciální mši. Noviny píší o smíchu v pekle, své řekl i Jandák

 
V den výročí Květnového povstání českého lidu z roku 1945 odsloužil kardinál Dominik Duka v pražském chrámu sv. Víta bohoslužbu za sdělovací prostředky. Mše připomněla kromě Světového dne sdělovacích prostředků také 60. výročí vzniku Československé televize. Modlitba za média pobouřila elitní kritičku Mirku Spáčilovou. Své k tomu řekl i exministr kultury Vítězslav Jandák (ČSSD) a mediální odborník Karel Hvížďala.
06.05.2013 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Vítězslav Jandák (388 článků) , Dominik Duka (896 článků)

Odborník pojmenoval zásadní problém u Nečase i B. Sobotky

 
TÝDEN V MÉDIÍCH Z dění uplynulého týdne je patrné, že dvě svého času nejsilnější politické strany u nás si řeší svoje vnitřní problémy. U ODS to je přes pražské zastupitelstvo, u ČSSD přes stínovou vládu. V té mimo jiné skončil erbovní Vítězslav Jandák, ale zato se v ní objevil někdejší premiérský i předsednický propadák Vladimír Špidla.
27.04.2013 20:55 |

podobné články

Osobnosti: Vítězslav Jandák (388 článků) , Vladimír Špidla (296 článků)

Politolog prozradil, proč se Jandák poroučel ze Sobotkovy vlády

 
Podle politologa Lukáše Jelínka poslanec ČSSD Vítězslav Jandák neskončil v postu stínového ministra kultury kvůli tomu, že by byl nějakým příliš otevřeným „zemanovcem“, ale spíše proto, že je představitelem jakési popkultury a ostatní zákoutí kultury jsou mu cizí. Také prý možná flinkal stranickou práci...
26.04.2013 08:10 |

podobné články

Osobnosti: Vítězslav Jandák (388 článků)

Politolog prozradil, proč prý musel Jandák zmizet ze Sobotkovy "vlády"

 
POLITOLOGOVÉ Podle politologa Lukáše Jelínka poslanec ČSSD Vítězslav Jandák neskončil v postu stínového ministra kultury kvůli tomu, že by byl nějakým příliš otevřeným „zemanovcem“, ale spíše proto, že je představitelem jakési popkultury a ostatní zákoutí kultury jsou mu cizí. Také prý možná flinkal stranickou práci...
25.04.2013 22:35 |

podobné články

Osobnosti: Vítězslav Jandák (388 článků)

Jandák beze strachu promlouvá o ČSSD. Dienstbiere a Zaorálku, raději nečtěte

 
Exministr kultury, herec, ale hlavně poslanec za ČSSD Vítězslav Jandák byl stažen ze stínové vlády ČSSD, kde působil jako ministr kultury. Co na to říká a jak vidí celou situaci kolem ČSSD, ale třeba i ÚSTRu či prezidenta Zemana, se jej zeptaly ParlamentníListy.cz.
25.04.2013 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Vítězslav Jandák (388 článků)

Hašek zaútočil na Sobotku: Kvůli stínové vládě se vykope válečná sekera se Zemanem

 
Posjezdová jednota v ČSSD je ta tam. Pět hodin po zveřejnění obměněné stínové vlády ČSSD, ze které vypadl Vítězslav Jandák a Marie Benešová a nebyl do ní zařazen místopředseda Zdeněk Škromach, se ozvaly první nespokojené hlasy. První místopředseda sociální demokracie Michal Hašek naznačil, že nynější složení vlastně znamená vykopání válečné sekery s prezidentem Milošem Zemanem.
25.04.2013 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Vítězslav Jandák (388 článků) , Zdeněk Škromach (592 článků) , Michal Hašek (2366 článků) , Miloš Zeman (22562 článků) , Marie Benešová (255 článků)

Jandák beze strachu promlouvá o ČSSD. Dienstbiere a Zaorálku, raději nečtěte

 
ROZHOVOR Exministr kultury, herec, ale hlavně poslanec za ČSSD Vítězslav Jandák byl stažen ze stínové vlády ČSSD, kde působil jako ministr kultury. Co na to říká a jak vidí celou situaci kolem ČSSD, ale třeba i ÚSTRu či prezidenta Zemana, se jej zeptaly ParlamentníListy.cz.
25.04.2013 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Vítězslav Jandák (388 článků)

Rošády ve stínové vládě ČSSD: Zůstává „parazit“ Mládek, končí fanda Zemana Jandák

 
Stínová vláda sociální demokracie má jasno o svých „ministrech“. Končí Vítězslav Jandák na postu ministra kultury, naopak zůstává Jan Mládek, který se nechvalně proslavil výrokem o parazitujících živnostnících.
25.04.2013 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Vítězslav Jandák (388 článků) , Jan Mládek (670 článků)

Stínovou vládu ČSSD opustí Jandák a Benešová

 
Stínovou vládu ČSSD opouští Vítězslav Jandák a Marie Benešová. Naopak se do ní vrací Milan Urban, aby převzal téma průmyslu, uvedly dnes  Novinky.cz . Se spojením ministerstev průmyslu a dopravy tak strana nepočítá, nechce ponechat ani post ministra bez portfeje a předsedy legislativní rady. Plánuje však samostatný resort sportu a mládeže.
25.04.2013 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Vítězslav Jandák (388 článků) , Milan Urban (169 článků) , Marie Benešová (255 článků)

Jandák se pakuje ze stínové vlády ČSSD. Zemanovská Benešová také

 
Objevil se seznam rekonstruované stínové vlády ČSSD. Přinesl jej server Novinky.cz. V týmu Bohuslava Sobotky se objevují i jména Jana Mládka nebo Jiřího Dienstbiera, o jejichž setrvání ve stínovém kabinetě panovaly pochybnosti. Z vlády tak zmizel pouze ministr kultury Vítězslav Jandák a rovněž Marie Benešová, jejíž funkce byla zrušena.
25.04.2013 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Vítězslav Jandák (388 článků) , Jiří Dienstbier st. (754 článků) , Marie Benešová (255 článků)

Ve stínové vládě ČSSD skončili Jandák a Benešová. Mládek s Dienstbierem zůstali

 
Ve stínové vládě soc. dem. končí poslanec Vítězslav Jandák, který měl na starost resort kultury, a vrací se do ní na postu ministra průmyslu a obchodu poslanec Milan Urban, jehož jméno figurovalo v Toskánské aféře před čtyřmi lety. Ze seznamu jmen, který získalo Právo, dále vyplývá, že na postu stínového ministra financí navzdory výrokům o parazitujících živnostnících zůstal Jan Mládek.
25.04.2013 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Vítězslav Jandák (388 článků) , Milan Urban (169 článků) , Jan Mládek (670 článků)

Poslanec Jandák: Ještě budete vzpomínat na Knížáka

 
Poslanec za ČSSD a její stínový ministr kultury Vítězslav Jandák se zamyslel nad politikou ministerstva kultury, které tento týden odvolalo ředitele Národní galerie Vladimíra Rösela. Nebyl první – před ním o funkci přišel ředitel Národního divadla Ondřej Černý a v roce 2011 i Röselův předchůdce Milan Knížák.
19.04.2013 20:20 |

podobné články

Osobnosti: Vítězslav Jandák (388 článků) , Milan Černý (58 článků)

Blbý předseda, blbý ksicht... Do televize přišli Jandák s Gazdíkem

 
REVUE Nyní tolik diskutované sKarty, Klausová jako velvyslankyně na Slovensku, církevní restituce a také to, jestli mohou spolu jít na pivo, prodiskutovali spolu před diváky televize Barrandov v diskusním pořadu Témata týdne poslanci Vítězslav Jandák (ČSSD) a Petr Gazdík (předseda poslaneckého klubu za TOP 09/STAN).
04.04.2013 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Vítězslav Jandák (388 článků) , Petr Gazdík (934 článků) , Petr Gazdík (923 článků)

Jandák kolegyni: Holka pravicová, pomlázku na tebe. Co se do tebe vejde

 
Poslanec za ČSSD a herec Vítězslav Jandák tráví Velikonoce se svou velkou rodinou na chalupě v jižních Čechách. ParlamentníListy.cz s ním hovořily o Velikonocích, novém papeži, politické situaci i jiných věcech.
01.04.2013 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Vítězslav Jandák (388 článků)

I za bolševika byla větší podpora, než má současná vláda, udeřil Jandák

 
Někteří členové sociální demokracie stále věří tomu, že v brzké době proběhnou předčasné volby kvůli pádu vlády. Bývalý ministr kultury Vítězslav Jandák o tom mluvil v pořadu Pressklub Frekvence 1.
24.03.2013 07:55 |

podobné články

Osobnosti: Vítězslav Jandák (388 článků)

Kalousek by mohl shodit vládu, dokud má preference, řekl Jandák na Frekvenci 1

 
Hostem pořadu Pressklub na Frekvenci 1 byl poslanec a stínový ministr kultury za ČSSD Vítězslav Jandák. Hovořil o sjezdu ČSSD, příštích volbách nebo třeba o zadrženém Davidu Rathovi.
23.03.2013 17:40 |

podobné články

Osobnosti: Vítězslav Jandák (388 článků) , David Rath (4486 článků)

Poslanec Jandák nemá slov: Karolína Peake? Neznám. Kdo to je...

 
ROZHOVOR Poté, co se zklidnily emoce, které vyvolal sjezd ČSSD, který navíc navštívil prezident republiky a bývalý předseda ČSSD Miloš Zeman, se ParlamentníListy.cz obrátily na poslance sociální demokracie Vítězslava Jandáka, aby zhodnotil atmosféru na sjezdu a dojem, jaký vyvolal příchod prezidenta republiky.
20.03.2013 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Vítězslav Jandák (388 článků) , Miloš Zeman (22562 článků) , Karolína Peake (1613 článků)

Drsný Zeman a petice, která brání novináře. Podívejte se, co se zase strhlo

 
Autoři petice, která odsuzuje výroky Miloše Zemana na adresu médií během inauguračního projevu, žádají vysoké ústavní činitele o jednoznačné stanovisko k těmto vyjádřením nového prezidenta. Podle novináře a publicisty Karla Hvížďaly ale význam petice snižuje to, že se v ní ozývají stále ti samí. To poslanec Vítězslav Jandák má tuto skupinu lidí jen za křiklouny.
13.03.2013 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Vítězslav Jandák (388 článků) , Miloš Zeman (22562 článků)

Český rozhlas: Vítězslav Jandák a Michal Hašek hosty pořadu Kontakt Dvojky

 
Ve středu 13. března bude od 20.05 hodin hostem pořadu Kontakt Dvojky Vítězslav Jandák, místopředseda volebního výboru Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky. Prostřednictvím telefonu se pak do pořadu připojí hejtman Jihomoravského kraje a předseda Asociace krajů České republiky Michal Hašek.
12.03.2013 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Vítězslav Jandák (388 článků) , Michal Hašek (2366 článků)

Jandák vzal kolegu Škromacha po jižních Čechách. A pochválil svůj starý nápad

 
Jako turné dvou hvězd vypadala středeční pracovní cesta poslance za Jihočeský kraj Vítězslava Jandáka (ČSSD) a jeho kolegy, senátora za sociální demokracii Zdeňka Škromacha. Oba politikové v doprovodu svých asistentů navštívili několik měst, setkali se s podnikateli i občany a probrali s nimi jejich problémy.
06.03.2013 19:25 |

podobné články

Osobnosti: Vítězslav Jandák (388 článků)