Články k osobnosti

Vítězslav Jandák

  herec, politik

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Vítězslav Jandák »
 

Stát tu není od zajišťování štěstí všech lidí. Vzkaz smutným voličům

 
Sociální demokrat Vítězslav Jandák tvrdí, že k ČSSD dnes chodí naříkat ti, co volili ODS, TOP 09 či Véčka. Prý je tato vláda ožebračuje. Senátor ODS Jaroslav Kubera mu nevěří, podle něj voliči zmíněných stran nehledají systém dalších dluhů. Předseda Poslaneckého klubu TOP 09 Petr Gazdík mu pak vzkazuje, že vláda dnes napravuje to, co ČSSD zkazila v době šestiprocentního ekonomického růstu.
01.11.2011 04:55 |

podobné články

Osobnosti: Vítězslav Jandák (402 článků) , Jaroslav Kubera (1086 článků) , Petr Gazdík (970 článků) , Petr Gazdík (959 článků)

Jandák lituje lidi. Volili knížete a Nečase. Teď budou žebráky a bezdomovci

 
Exministr kultury, herec a poslanec za ČSSD Vítězslav Jandák je stále v jednom kole. Jak pro ParlamentíiListy.cz prozradil, v současnosti ho velmi zajímá a štve ekonomická situace v Česku, ale zároveň má i důvod k dobré náladě.
31.10.2011 17:50 |

podobné články

Osobnosti: Vítězslav Jandák (402 článků)

Hon na Paroubka a Bátoru zvedá Jandáka ze židle: Stali se lovnou zvěří

 
Rozhádaná ČSSD našla svého muže. Je jím expředseda Jiří Paroubek. Díky jeho odchodu ze strany teď může upozorňovat na jeho přeběhlictví, na to, že by měl složit mandát a odvrátit tak pozornost od vlastních problémů. Naposledy jej tvrdě kritizoval Vladimír Špidla, který pro MF Dnes řekl, že jej Paroubek zklamal a odchodem z ČSSD překročil únosnou mez. Stínový ministr kultury a poslanec Vítězslav Jandák je jedním z mála poslanců strany, kteří Paroubka neodsuzují. Nesnáší totiž jakékoliv štvanice na lidi.
17.10.2011 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Vítězslav Jandák (402 článků) , Jiří Paroubek (3786 článků) , Vladimír Špidla (306 článků)

Jandák se bojí o ČSSD. Uříznete jí hlavu, běhá jak slepice. Ďábel vítězí

 
Chybou českých stran je, že odhodí své bývalé lídry jako nepotřebnou věc. Myslí si to poslanec Vítězslav Jandák. ČSSD si podle něj opět nechala mediálně popravit svého předsedu jako několikrát předtím, osud Paroubka tak není nic vyjímečného. Pravice prý ví co dělá, poté, co ČSSD odříznete hlavu, rozběhne se strana jako vyplašené slepice po dvoře.
08.10.2011 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Vítězslav Jandák (402 článků)

Jandák tajemně: V ČT se na nižších úrovních odehrávají podivné příběhy

 
Změna ředitele ve veřejnoprávní České televizi je událost, která má dalekosáhlý význam. Zejména v případě, kdy nový ředitel Petr Dvořák, který se právě dnes ujímá funkce, už dopředu avizuje, že dojde ke změnám, dokonce v tak klíčovém pořadu jako je zpravodajství. ParlamentníListy.cz se proto zeptaly bývalého ministra kultury, známého herce a poslance Vítězslava Jandáka (ČSSD), co očekává od změn v ČT a proč asi odešla ze svých postů řada manažerů tohoto veřejnoprávního média.
01.10.2011 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Vítězslav Jandák (402 článků) , Petr Dvořák (620 článků) , Petr Dvořák (615 článků)

Od ledna začne neradostný život, řekl Jandák ke konci světa

 
V Pressklubu na Frekvenci 1 byl poslanec ČSSD Vítězslav Jandák. Řeč byla o volbě nového generálního ředitele ČT, současné politické situaci, přímé volbě prezidenta i o konci světa, který by Jandáka ani nepřekvapil.
30.09.2011 20:20 |

podobné články

Osobnosti: Vítězslav Jandák (402 článků)

Jandák o Kalouskově facce: Udělat to někdo z nás, už visí na kandelábru

 
Kauza z minulého týdne, kdy ministr financí a místopředseda TOP 09 Miroslav Kalousek uštědřil v Praze v podloubí čtyři - dle svých slov "výchovné" facky asi 20letému mladíkovi v Praze poté, co ho měl údajně urážet, stále hýbe politickým světem. Zatímco Kalouskova strana v tom nevidí nic mimořádného a sám ministr se tím ani netají, opoziční poslanec a exministr kultury Vítězslav Jandák z ČSSD a stejně jako ministr financí také Jihočech má na věc jiný názor.
27.09.2011 20:15 |

podobné články

Osobnosti: Vítězslav Jandák (402 článků) , Miroslav Kalousek (6977 článků)

Jandák: Příští volby už budou lidé rýt držkami v zemi a začnou číst programy

 
Připravovaný odchod Jiřího Paroubka z ČSSD nese většina sociálních demokratů velice nelibě, padají i obvinění, že expředseda tříští levici. Stínový ministr kultury a poslanec ČSSD Vítězslav Jandák však s podobným názorem nesouhlasí. Podle něj může odchod Jiřího Paroubka sice trochu oslabit ČSSD, celkově by však mohl znamenat posílení levice v České republice.
16.09.2011 20:10 |

podobné články

Osobnosti: Vítězslav Jandák (402 článků) , Jiří Paroubek (3786 článků)

Michaela Ochotská po rozchodu: Nabrnkla si Jandáka!

 
Moderátorka »nováckých« Televizních novin Michaela Ochotská (26) se po rozchodu s Adrianem Pituchem (29) oklepala a už si i nabrnkla nového milence! Podle informací deníku Aha! jím je syn bývalého ministra kultury, herce a poslance za ČSSD Vítězslava Jandáka (64) – Vítězslav Jandák ml. (29).
13.09.2011 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Vítězslav Jandák (402 článků) , Michaela Ochotská (912 článků)

Bujná Ochotská po drsném rozchodu: Prý chodí se synem exministra Vítězslava Jandáka

 
Moderátorka hlavních zpráv na Nově Michaela Ochotská  (26) prý dlouho z rozchodu se slovenským podnikatelem Adrianem Pituchem nesmutnila. Podle zákulisních informací údajně randí s novým mužem - synem exministra Vítězslava Jandála, také Vítězslavem.
13.09.2011 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Vítězslav Jandák (402 článků) , Michaela Ochotská (912 článků)

Jandák k hlasovacímu sprintu: Není čas zákony nastudovat. Musím letět...

 
Opoziční poslanci jsou znechuceni. Vláda válcuje zákony a my nemáme šanci v krátkých časových limitech nastudovat tisíce stránek předloh vládních reforem, říkají jednohlasně. Působíme jen jako folklórní skupina k ničemu, míní o pozici ČSSD při projednávání reforem poslanec ČSSD Vítězslav Jandák. To politolog Bohumil Doležal si myslí, že ČSSD má možná neurózu ze silné vládní většiny, když dosud proti sobě měla spíše křováckou většinu dvou přeběhlíků.
01.09.2011 21:10 |

podobné články

Osobnosti: Vítězslav Jandák (402 článků)

Táhni do p*dele, Jandáku. Sprosté útoky na poslance ČSSD

 
Na poslance ČSSD Vítězslava Jandáka se po rozhovoru s ParlamentnímiListy.cz snesla sprška kritiky od řadových členů a příznivců vlastní strany. Řekl totiž, že nechápe, proč z Ladislava Bátory dělají zrůdu a fašistu. Reagoval tak na kontroverzní výroky Ladislava Bátory, personálního ředitele ministerstva školství v souvislosti s gay festivalem Prague Pride 2011. Podle Jandáka se lidé opět dělí na lid "na zámku a v podzámčí".
17.08.2011 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Vítězslav Jandák (402 článků)

Jandák se zastal Bátory: Kníže je svatý, i když říká blbiny

 
Poslanec opoziční ČSSD Vítězslav Jandák se zastal vysokého úředníka na ministerstvu školství Ladislava Bátory. Ten urazil ministra zahraničí Karla Schwarzenberga, když ho nazval "starým chudáčkem", který "bezostyšně prská".
17.08.2011 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Vítězslav Jandák (402 článků) , Karel Schwarzenberg (3893 článků)

Jandák: ČSSD hrozí, že prosere volby. Líbí se mi Bátora

 
Poslanec ČSSD a stínový ministr kultury Vítězslav Jandák je silně znepokojen poměry, které panují v této zemi. Na rozdíl od mnohých politiků se bývalý herec nebojí říct naplno svůj názor. Zastává se například Ladislava Bátory, personálního šéfa ministerstva školství, po jehož odvolání volají mnozí politici, včetně ministra financí Miroslava Kalouska. Jandák rovněž vyzval svou sociální demokracii, aby začala dělat "lidovou politiku", jinak prohraje volby.
14.08.2011 19:05 |

podobné články

Osobnosti: Vítězslav Jandák (402 článků) , Miroslav Kalousek (6977 článků)

Nový ředitel ČRo: Jandáka znám. Vazby s ČSSD ale nemám

 
Nově zvolený generální ředitel Českého rozhlasu Peter Duhan chce přitáhnout k Radiožurnálu mladé lidi. Musí se změnit hudba i programová skladba. Přiznává také, že zná Vítězslava Jandáka (ČSSD). Že by měl ale jakékoli vazby na politiku, to popírá. Vyjádřil se v rozhovoru pro časopis Týden.
08.08.2011 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Vítězslav Jandák (402 článků)

Jandák má narozeniny. Slavil prý se slušnými lidmi, ne politiky

 
Žádní umělci, vysocí politici, láskopravdaři, ale jen hasiči, starosta, místostarosta, sousedé a kamarádi přišli na středeční oslavu narozenin poslance a exministra kultury Vítězslava Jandáka. Slavilo se ve velkém, ale nijak okázale.
04.08.2011 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Vítězslav Jandák (402 článků)

Vítězslav Jandák: Já v seriálu Velké sedlo? Toho člověka už ani neznám!

 
Na ČT právě běží seriál Velké sedlo, kde ztvárnil roli záletníka. Tenkrát byl ještě mladý a štíhlý, dnes je při těle a vídat ho můžeme leda v parlamentu. Řeč je o současném poslanci Vítězslavu Jandákovi, který dnes naopak hodnotí herecké projevy svých kolegů ve Sněmovně.
01.08.2011 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Vítězslav Jandák (402 článků)

Protikorupční stratég Jandák: Začal bych u malých dětí. Krást se nemá

 
TÝDEN S JANDÁKEM A KUBEROU ParlamentníListy.cz se v tomto týdnu opět ptaly poslance Vítězslava Jandáka a senátora Jaroslava Kubery na to, jak vnímají tři události posledního týdne. Tématem byla protikorupční strategie, poplatek v nemocnici, který zapomněl zaplatit ministr zdravotnictví Leoš Heger a do třetice bezpečnostní rám, kterým odmítl projít během návštěvy Autrálie prezident Václav Klaus.
30.07.2011 14:25 |

podobné články

Osobnosti: Vítězslav Jandák (402 článků) , Václav Klaus (9879 článků) , Jaroslav Kubera (1086 článků) , Leoš Heger (1271 článků)

Jandák ministru kultury: Pracujte co nejméně. Bude to tak lepší

 
Stínový ministr kultury Vítězslav Jandák si myslí, že ministr kultury Jiří Besser škodí kultuře a měl by méně jednat.
29.07.2011 22:45 |

podobné články

Osobnosti: Vítězslav Jandák (402 článků) , Jiří Besser (318 článků)

Jandák přiznává: Poprvé mám opravdu strach. Situace není příznivá

 
TÝDEN S KUBEROU A JANDÁKEM Opět po týdnu oslovily ParlamentníListy.cz dva politiky opačného politckého a názorového spektra a zeptali se jich na hodnocení nejsilnějších okamžiků uplynulého týdne. Poslanec Vítězslav Jandák (ČSSD) připustil, že začíná mís strach z celého vývoje ekonomiky ve světě i kolem nás. I to, že nechápe, že se tato fakta u nás jakoby neberou na zřetel. Senátor Jaroslav Kubera (ODS) se pro změnu pozastavil nad tím, jak proběhl v týdnu další z odborářských protestů.
16.07.2011 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Vítězslav Jandák (402 článků) , Jaroslav Kubera (1086 článků)