Články k osobnosti

Vít Starý

  zpěvák, kytarista

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Vít Starý »
 

Víťa Starý z Mandrage, který propadl drogám: Nová fotka odhalila změnu!

 
Patřil mezi velké naděje české hudební scény, pak ale Vít Starý (33) propadl drogám a jeho kariéru čekal strmý pád. Kapela Mandrage, jejímž byl frontmanem a která má na svém kontě řadu hitů, se nakonec dokonce rozpadla. Teď se ale zdá, že se Vítek po měsících abstinence konečně zvedá ze dna!
01.04.2022 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Vít Starý (32 článků)

Vít Starý z Mandrage vylezl z ulity: První foto po dlouhých měsících skrývání

 
Frontman rozpadlé kapely Mandrage Vít Starý (33) vyhrál lítý boj se všemi svými démony. Zpěvák a někdejší idol českých dívek a žen propadl závislosti na pervitinu a změnil se k nepoznání. Po pobytu v léčebně dokázal dát ruce pryč od návykových látek a jeho abstinence nese své ovoce. Jeho maminka Jana zveřejnila na Facebooku fotku a zdá se, že Vítek je zase takový, jak si ho všichni pamatujeme.
31.03.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Vít Starý (32 článků) , Jan Starý (21 článků) , Jan Starý (19 článků)

Vít Starý se vynořil z propadliště dějin: Doteď mluvili všichni ostatní, teď promluvím já

 
Pokračování kapely Mandrage je passé. Vít Starý (32) však nehodlá zůstat nadále ticho a nezastavil se na mrtvém bodě. Podle všeho se dokonce pustil opět do práce, působí v plzeňském divadle a vrátil se i do zkušebny. Rozhodl se i říct i svou verzi toho, jak to celé bylo. Možná se fanoušci dočkají nějakého sólo projektu?
05.03.2021 17:01 |

podobné články

Osobnosti: Vít Starý (32 článků)

Pepa Bolan o Víťovi Starém a Mandrage: Démonům nerozumím, s kapelou je konec

 
Fanoušky Mandrage stále zajímá, jak se má zpěvák Vít Starý (31), který bojuje s drogovou závislostí. Právě kvůli tomu to vypadá pro známou českou kapelu opravdu bídně a je klidně možné, že už nikdy nebudou hrát. Ohledně toho promluvil kytarista z Mandrage Pepa Bolan (44). A měl co říct i k boji, který Víťa svádí se svými "démony"...
01.08.2020 09:05 |

podobné články

Osobnosti: Vít Starý (32 článků) , Josef Bolan (24 článků)

Jak je na tom dnes drogově závislý Vít Starý? Drsná slova kytaristy Mandrage!

 
Jaký je aktuální zdravotní stav a rozpoložení Víti Starého (31)? To je otázka řady fanoušků skupiny Mandrage a obdivovatelů jejího frontmana. Když se ale na „bojovníka s démony“ zeptáte kolegy z kapely, kytaristy Pepy Bolana (44), jeho drsná odpověď dost možná překvapí.
01.08.2020 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Vít Starý (32 článků) , Josef Bolan (24 článků)

Maminka Víta Starého z Mandrage promluvila: Pravda o jeho zmizení! Jak na tom je?

 
Stav a současné rozpoložení frontmana rozpadlé kapely Mandrage Víta Starého (31) trápí nejednoho jeho fanouška. Je v pořádku? Pere se s démony, nebo jim podlehl? Na některé otázky máme konečně odpověď – Vítkova matka totiž promluvila.
01.07.2020 14:25 |

podobné články

Osobnosti: Vít Starý (32 článků)

Obří fronty na Pražském hradě! Své objekty zpřístupnil lidem zdarma, dorazily tisíce českých turistů

 
Obří fronty se v pátek i v sobotu tvořily před svatovítskou katedrálou i Starým královským palácem na Pražském hradě. Ten se od pátku do pondělí návštěvníkům otevřel zdarma. Hrad tak chce oživit turistický ruch, který se v uplynulých týdnech kvůli koronavirové krizi zastavil.
28.05.2020 16:55 |

podobné články

Osobnosti: Vít Starý (32 článků)

Bubeník Mandrage promluvil o rozpadu kapely: Pro Víťu Starého má pochopení

 
Víťa Starý a Matyáš Vorda založili kapelu Mandrage už v deseti letech. Rozhodně je tehdy nenapadlo, že budou fungovat dalších 20 let. Fanoušci stále čekají na nějaké vyjádření zakladatelů plzeňské kapely k letošnímu rozpadu. Vít se doposud nevyjádřil, zato Matyáš už nechtěl dál mlžit. Pro Víťu má dokonce pochopení, jak uvedl pro týdeník Téma.
02.05.2020 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Vít Starý (32 článků)

Osudové ženy Víti Starého: V jeho životě byly dvě velké lásky, teď přišla možná další

 
V životě frontmana kapely Mandrage, která se nedávno rozpadla, byly dvě osudové lásky. Vít Starý bojuje s démony a poslední dobou o něm bylo hodně slyšet ve spojitosti s drogami. Co za jeho problémy stojí, není jisté, možná je to právě nedostatek lásky. Nyní to ale vypadá, že je v jeho životě další žena.
29.04.2020 18:40 |

podobné články

Osobnosti: Vít Starý (32 článků)

Jsem přítelkyní Vítka Starého: Olga prozradila, jak na tom zpěvák Mandrage je

 
Vít Starý toho zřejmě zatajil víc, než si lidé mysleli. Na sociálních sítích se objevilo tvrzení jisté Olgy N., že je zpěvákovou přítelkyní, má blízko k jeho rodině a plánují spolu dovolenou. Pro web Expres.cz dokonce uvedla, kam přesně se chystají.
28.04.2020 13:01 |

podobné články

Osobnosti: Vít Starý (32 článků)

Makej a nebudeš hnít. Bolan z Mandrage ukázal Víťovi Starému, jak válčit s démony

 
Osud slavného zpěváka z kapely Mandrage, která nedávno pozastavila hudební činnost, mnoha slavným tvářím není lhostejný. Vít Starý (30) bojuje se svými démony a v posledních měsících prošel proměnou, že by jeho vizáž nezměnil ani měsíční pobyt na estetické klinice. Zkrátka Vítka dostaly jeho návyky na dno. A jeho kolega z kapely Pepa Bolan (44) ukázal, jak s démony lze skoncovat.
24.02.2020 12:06 |

podobné články

Osobnosti: Vít Starý (32 článků) , Josef Bolan (24 článků)

Stát na pódiu je podobné, jako být opilý, říká zpěvák kapely Nebe

 
Českou hudební scénu v minulých dnech zasáhla zpráva o konci skupiny Mandrage, jejíž zpěvák Vít Starý nezvládl boj se svými démony. S problémy dříve bojoval také frontman kapely Nebe Petr Harazin, ten ale alkohol přemohl a v současné době je dokonce ambasadorem projektu Suchej únor.
10.02.2020 11:21 |

podobné články

Osobnosti: Vít Starý (32 článků) , Petr Harazin (18 článků)

Pravda o rychlém konci Mandrage: Milionové dluhy a strach z kriminálu!

 
Nejprve přišlo oznámení o rozpadu kapely Mandrage a poslední koncert bez zpěváka Víta Starého (31) s tím, že právě jeho problémy jsou největší překážkou. Pak ale všichni členové mlčeli a teprve nyní se kytarista Pepa Bolan (44) rozhodl otevřeně promluvit a přestat mlžit.
07.02.2020 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Vít Starý (32 článků) , Josef Bolan (24 článků)

Drogy, nebo něco jiného? Mandrage vysvětluje problémy zpěváka Starého!

 
Nejprve oznámili konec, ale doufali, že je čeká alespoň poslední rozlučkové turné. Z něj nakonec zůstal jen jediný koncert, a navíc bez zpěváka Víta Starého (31). Kapela Mandrage nyní vysvětlila, co se s ním vlastně děje.
04.02.2020 15:35 |

podobné články

Osobnosti: Vít Starý (32 článků)

Moc děkuju všem, kteří přišli a nevyflákli se na nás: Mandrage se loučili na pražském koncertě

 
Mandrage před Vánoci oznámili, že kvůli problémům , jimž momentálně čelí frontman a zpěvák Vít Starý, po turné Dlouhej únor na čas pozastaví činnost. Plány bohužel vzaly zasvé a šňůru musela kapela s výjimkou prvního pražského koncertu nakonec úplně zrušit. Konal se v sobotu ve Foru Karlín .
02.02.2020 09:25 |

podobné články

Osobnosti: Vít Starý (32 článků)

Definitivní konec Mandrage? Zrušení turné a slova o pohřbívání!

 
Už nějakou dobu to s kapelou Mandrage nevypadá dobře a údajně v tom měly sehrát problémy zpěváka Víta Starého (31)! Nyní navíc kapela přikročila k radikálnímu řešení a zrušila další domluvené koncerty.
29.01.2020 18:50 |

podobné články

Osobnosti: Vít Starý (32 článků)

Mandrage zrušili turné a definitivně končí: Víťa Starý boj s démony nezvládl

 
Fanoušci Mandrage se ve středu večer dozvěděli nemilou zprávu. Jejich oblíbená skupina definitivně končí. Spolu s koncem kapela oznámila i zrušení únorového turné s výjimkou jednoho koncertu, který bude jakýmsi pomyslným pohřbem Mandrage. Za koncem stojí problémy frontmana Víta Starého (31), který nezvládá svůj boj s démony.
29.01.2020 18:41 |

podobné články

Osobnosti: Vít Starý (32 článků)

Plány náhle vzaly zasvé: Kapela Mandrage zrušila turné. Odehraje jediný koncert

 
Když před Vánoci kapela Mandrage oznámila, že po nadcházejícím turné kvůli indispozici zpěváka Víta Starého, který prochází „těžkým životním obdobím“ , dočasně pozastaví činnost, pro fanoušky to byl šok. Všichni ale věřili, že to dobře dopadne. Bohužel skupina neměla jinou možnost, než s výjimkou pražského koncertu zrušit i celé plánované turné Dlouhej únor. I ten bude bez Starého.
29.01.2020 18:30 |

podobné články

Osobnosti: Vít Starý (32 článků)

Stehna jako trup motýlí: Víťa Starý z Mandrage děsil své kolegy už nějakou dobu

 
Vít Starý (31) z Mandrage se v posledních měsících změnil k nepoznání. A postupně si toho všímali nejen jeho nejbližší, ale i kolegové z kapely. Nakonec se ukázalo, že již nějakou dobu bojuje se svými démony. Mluví se o užívání pervitinu, které se podepsalo na jeho vzhledu. Jen málokdo by totiž nadanému zpěvákovi hádal 31 let, které před pár dny oslavil. Víťu jeho démoni proměnili ve vyžilého chlapíka, kterému byste hádali spíše 50 let...
24.01.2020 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Vít Starý (32 článků)

Mandrage, zrušte únorové turné, prosí fanoušci: Víťovi Starému se musí pomoci hned

 
Hoši z Mandrage oznámili v průběhu prosince, že po únorovém turné mají v plánu na nějaký čas pozastavit fungování kapely. Zpěvák Vít Starý si totiž prochází těžkým obdobím a je třeba mu pomoci. Řada fanoušků ale nechápe, proč nezruší únorové turné vzhledem ke stavu Víti.
17.01.2020 13:36 |

podobné články

Osobnosti: Vít Starý (32 článků)
« Předchozí 1 2 Další »