Články k osobnosti

Vít Rakušan

  politik, místopředseda hnutí STAN, středoškolský učitel

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Vít Rakušan »
 

Politici plní sítě fotkami svých dětí. Hrozí šikana, varuje psycholožka

 
Předseda STAN Vít Rakušan se na Facebooku chlubí dcerou a jejím vysvědčením, šéf pirátů Ivan Bartoš zase malým synem, s nímž vyrazil dělat kampaň na Ústecko. Rodinnou idylku na sítích rádi ukazují i poslanci KDU-ČSL nebo ministryně práce Jana Maláčová (ČSSD). Podle marketingového konzultanta Karla Pluhaře je to osvědčené PR, které nosí politikům body. Dětská psycholožka Martina Viewegová však varuje, že může dětem přinést v budoucnosti problémy.
12.07.2021 18:40 |

podobné články

Osobnosti: Vít Rakušan (154 článků) , Ivan Martin (85 článků) , Ivan Ivan (1988 článků)

Šéf Starostů: Piráti nejsou extremisté. Nikdy bych nešel do reputačního rizika

 
Předseda STAN Vít Rakušan prozradil, zda se neobává poškození reputace v důsledku spolupráce s Pirátskou stranou. Podle jeho slov nikoliv, jelikož piráti už jsou „dospělí“. „Nejsou to žádní extremisté,“ zdůraznil v rozhovoru pro Právo, zveřejněném na serveru Novinky.cz.
27.06.2021 08:40 |

podobné články

Osobnosti: Vít Rakušan (154 článků)

Rakušan: Piráti žádní extremisté nejsou

 
Předseda STAN Vít Rakušan řekl Právu, že se nebojí o reputaci kvůli koalici s piráty, protože piráti podle něj už dospěli a nejsou to žádní extremisté.
27.06.2021 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Vít Rakušan (154 článků)

Piráti, STAN: Ivan Bartoš a Vít Rakušan jednali se slovenským premiérem o obnově ekonomiky

 
Ivan Bartoš a Vít Rakušan, předsedové koaličních stran Pirátů a hnutí Starostů a nezávislých, se ve středu setkali na bezpečnostní konferenci GLOBSEC konané v Bratislavě s Eduardem Hegerem, předsedou vlády Slovenska, se kterým jednali o postcovidové obnově v rámci EU.
17.06.2021 19:35 |

podobné články

Osobnosti: Vít Rakušan (154 článků) , Ivan Ivan (1988 článků)

„Kdě máte premiéra, toto není premiér Česka. Čo? Čo to má na hlave?" Rakušan s Bartošem se v Bratislavě postarali o mezinárodní faux pas. Ještě teď se o něm mluví

 
V Bratislavě odstartovala mezinárodní bezpečnostní konference Globsec, které se měl zúčastnit taky premiér Andrej Babiš. Ten ale na Slovensko neodletěl a narychlo ho musel kvůli zdravotní indispozici nahradit ministr průmyslu a dopravy Karel Havlíček. Krom vicepremiéra se na mezinárodní akci ukázali například Michael Žantovský, Petr Pavel a rovněž dvojice předsedů Vít Rakušan a Ivan Bartoš. Ti se podle našich zjištění přímo z místa dění měli dopustit mezinárodního přešlapu.
17.06.2021 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (22574 článků) , Petr Pavel (791 článků) , Vít Rakušan (154 článků) , Michael Michael (1700 článků) , Ivan Ivan (1988 článků) , Pavel Bartoš (47 článků) , Michael Krom (1 článek)

Čaputová mluvila: Krásné, paní prezidentko, jsem hrdý na Havla, jásal Rakušan

 
Kandidát na premiéra Ivan Bartoš (Piráti) a jeho kolega z předvolební koalice Vít Rakušan (STAN) vyrazili do Bratislavy na mezinárodní konferenci o bezpečnosti Globsec. Oba byli nadšeni z úvodního projevu slovenské prezidentky Zuzany Čaputové. Ta v Bratislavě oznámila, že nestačí jen překonat pandemii covidu. Podle ní je třeba přikročit k hlubokým strukturálním změnám. Osobností oceněnou na letošním Globsecu se stal první český prezident Václav Havel. Cenu přebíral Michael Žantovský, ředitel Knihovny Václava Havla.
16.06.2021 08:15 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (6047 článků) , Vít Rakušan (154 článků) , Michael Michael (1700 článků) , Ivan Ivan (1988 článků)

Bartoš (Piráti): Covidová krize naplno odhalila řadu slabin současného systému

 
Ivan Bartoš a Vít Rakušan jedou na mezinárodní konferenci v Bratislavě. Řešit budou bezpečnost či postcovidovou obnovu, setkají se i se slovenským premiérem a ministrem zahraničí.
15.06.2021 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Vít Rakušan (154 článků) , Ivan Ivan (1988 článků)

Bartoš a Rakušan ve Škodovce: Její plány jsou v souladu s našimi

 
Lídři koalice Pirátů a Starostů Ivan Bartoš a Vít Rakušan vyrazili do Škody Auto a přesvědčili se tam, že Škodovka na rozdíl od vlády Andreje Babiše (ANO) přistoupila ke covidové krizi zodpovědně. Zjistili prý také, že jejich plány s Českem jsou v souladu s plány Škody Auto. I v oblasti rozvíjení elektromobility. Tady chce Bartoš i Rakušan Škodě podat pomocnou ruku.
15.06.2021 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (22574 článků) , Vít Rakušan (154 článků) , Ivan Ivan (1988 článků)

Hamáček na koni, Jurečka s krávou a Rakušan s balonem. Politici zkouší trefit přízeň voličů

 
V době předvolební kampaně se snaží být politici co nejvíce na očích. A zkouší se ukázat z lidské stránky, co to jen jde. Právě čas před volbami, kdy se snaží přilákat a přesvědčit voliče, jsou k vidění v nezvyklých situacích. A mnohem více také pouští lidi, alespoň přes sociální sítě, do svého soukromí. Už teď se tak může každý dozvědět, že se například šéf STAN Vít Rakušan s rodinou přestěhoval, nebo se „utrhnul“ při otevírání sportovní haly v obleku s basketbalovým míčem, že šéf KDU-ČSL Marian Jurečka používá trička k volebním sloganům, nebo že si předseda ODS a lídr koalice SPOLU Petr Fiala začal nápadně často strkat ruce do kapes. A šéf Pirátů Ivan Bartoš dokumentuje svůj běh i cvičení v přírodě a ukázal se i se svou rodinou.
14.06.2021 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (1962 článků) , Marian Jurečka (803 článků) , Vít Rakušan (154 článků) , Ivan Ivan (1988 článků)

Cichanouská si užívá Česka s ochrankou: Zemanovo přání a Havlův dopis i chlebíčky u Havlové

 
Prezident Miloš Zeman vyjádřil představitelce běloruské opozice Svjatlaně Cichanouské osobní podporu a ocenil její odvahu. Opozici popřál vítězství v boji s posledním evropským diktátorem. Po přijetí na zámku v Lánech to na twitteru uvedl prezidentův mluvčí Jiří Ovčáček. Setkala se i s Dagmar Havlovou a mluvily spolu o jejím muži, bývalém prezidentovi ČR. Jeho poslední dopis prý patřil běloruským disidetům. Na stole nechyběly chlebíčky. Sešla se i s premiérem Andrejem Babišem (ANO), probírali i osud adrženého novináře Ramana Prataseviče. Návštěvu Cichanouské doprovázejí zpřísněná bezpečnostní opatření. I když na ni neměla automatický nárok, policie jí přidělila ochranku.
08.06.2021 08:35 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (22574 článků) , Miloš Zeman (25776 článků) , Alexandr Lukašenko (207 článků) , Vít Rakušan (154 článků) , Ivan Ivan (1988 článků)

Cichanouská se dnes setká se Zemanem, Babišem i Bartošem

 
S představitelkou běloruské opozice Svjatlanou Cichanouskou se dnes setkají prezident Miloš Zeman, premiér Andrej Babiš (ANO) i předsedové Pirátů Ivan Bartoš a hnutí Starostové a nezávislí (STAN) Vít Rakušan.
08.06.2021 06:30 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (22574 článků) , Miloš Zeman (25776 článků) , Vít Rakušan (154 článků) , Ivan Ivan (1988 článků)

Doteď jsme na sebe byli hodní, ale... Kulhánek v Partii načal kauzu Vrbětice a Rakušan vybuchl: Zeman, Nejedlý...

 
„Babiš je mimo mísu. My, na rozdíl od něj, v kampani nebudeme lhát.“ Do první hodiny Partie Terezie Tománkové na CNN Prima zavítali ministr zahraničních věcí Jakub Kulhánek a předseda hnutí STAN Vít Rakušan a ten premiéra Babiše nešetřil. Zvedlo ho ze židle, když šéf ANO nazval turisty mířící do České republiky „cizáky“. Hosté se shodli na tom, že o turisty v Česku stojí, ale jejich cestování po Česku musí být bezpečné. Pak došlo na Vrbětice a Rakušan to vzal od podlahy.
06.06.2021 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Vít Rakušan (154 článků)

Rakušan rozstřílel vládu napadrť

 
Dva opoziční bloky ODS, Pirátů, lidovců, TOP 09 a Starostů se chystá vládě Andreje Babiše vyslovit nedůvěru. Předseda Starostů Vít Rakušan u řečnického pultíku vypočítával, proč kabinet Andreje Babiše musí padnout. Rakušan zasazoval vládě ránu za ranou.
03.06.2021 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (22574 článků) , Vít Rakušan (154 článků)

„Bylo mi z toho špatně.“ Rakušan o Feriho skandálu. Zamrazí

 
Opozice si přála konec Petra Arenbergera ve funkci ministra zdravotnictví, ten nakonec po sérii skandálů ohledně svých majetkových poměrů rezignoval, v čele resortu jej vystřídá Adam Vojtěch. Předseda hnutí STAN Vít Rakušan v pořadu Interview ČT24 prozradil, co od staronového ministra očekává. Okomentoval také kauzu Feri. Z výpovědí údajně sexuálně zneužívaných žen se mu udělalo prý „fyzicky špatně“. Názory, že si za podobné situace mohou ženy samy, podle něj ukazují, že s naší společností není něco v pořádku. Kromě toho také hovořil o tom, jak rozhodná by nyní měla být EU vůči vývoji v Bělorusku.
27.05.2021 20:35 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Adam (1492 článků) , Adam Vojtěch (1159 článků) , Vít Rakušan (154 článků)

Bartoš a Rakušan: Zvyšování daní je až poslední možnost

 
Měly by se zvyšovat daně? A s kým z ODS by si nesedli do společné vlády? Předseda Pirátů Ivan Bartoš a šéf STAN Vít Rakušan, kteří vedou svoje strany do podzimních voleb na společné kandidátce, byli hosty podcastu PoliTalk.
25.05.2021 09:50 |

podobné články

Osobnosti: Vít Rakušan (154 článků) , Ivan Ivan (1988 článků)

Babiš ve středních Čechách neuspěje, věří lídři opozičních koalic

 
Lídři středočeských kandidátek koalice Pirátů a STAN, respektive koalice Spolu Vít Rakušan (STAN) a Jan Skopeček (ODS) věří, že premiér Andrej Babiše, který by měl vést kandidátku hnutí ANO, v regionu neuspěje. Obě uskupení mají ambice po volbách sestavovat vládu.
22.05.2021 17:15 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (22574 článků) , Jan Skopeček (347 článků) , Vít Rakušan (154 článků)

Vraťme zemi budoucnost. Piráti a STAN zahájili kampaň

 
Piráti a hnutí STAN v úterý zahájili kampaň pro podzimní volby do Poslanecké sněmovny se sloganem Vraťme zemi budoucnost. Lídrem koalice je šéf Pirátů Ivan Bartoš, kandidovat bude za Ústecký kraj. Předseda hnutí STAN Vít Rakušan se bude snažit získat voliče v kraji Středočeském.
18.05.2021 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Vít Rakušan (154 článků) , Ivan Ivan (1988 článků)

Nebudeme mlčet. Kauza stíhá kauzu, udeřil na vládu Rakušan

 
Vrbětice, Faltýnek, Babišovi ministři. Kauza střídá kauzu. Vláda pohrdá už jakýmikoli zákonitostmi a danostmi, které tady byly. Za takové prohřešky, které tady vládní činitelé mají, se před deseti lety běžně a okamžitě odstupovalo. Předseda STAN Vít Rakušan pořádně naložil šéfovi Sněmovny za hnutí ANO Radku Vondráčkovi. Ten oponoval, že ve vrbětické kauze vláda reagovala skvěle.
13.05.2021 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Vít Rakušan (154 článků)

Rakušan: I poslední ruský špion musí opustit Česko

 
„My skutečně chceme, aby poslední ruský špion opustil tuto zemi, než se pustíme do jakýchkoli závažných politických kroků,“ konstatoval na tiskové konferenci předseda STAN Vít Rakušan. Šéf Pirátů Ivan Bartoš oznámil, že většina poslanců Sněmovny odmítá dolní komoru Parlamentu rozpustit a zamířit k předčasným volbám.
06.05.2021 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Vít Rakušan (154 článků) , Ivan Ivan (1988 článků)

Zaorálek shodil Babiše. Vynesl do ČT info z uzavřeného jednání

 
Pondělní Události, komentáře se nesly v duchu ostrých debat o uvolňování protikoronavirových opatření. V hledáčku byla tentokrát kultura, která podle mnohých je diskriminovaným segmentem. Ve studiu usedli ministr kultury Lubomír Zaorálek (ČSSD) a předseda hnutí STAN Vít Rakušan. Zaorálek prozradil, že na vládě křičel, když se dozvěděl, co se chystá. Že se budou otevírat fotbalové stadiony, ale střední školy ne. „Křičel jsem na vládě velice silně. Ale premiér mi řekl, že on na fotbalové stadiony reagoval úplně stejně,“ řekl.
04.05.2021 07:20 |

podobné články

Osobnosti: Lubomír Zaorálek (2806 článků) , Vít Rakušan (154 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 Další »