Články k osobnosti

Vít Klusák

  režisér, producent, kameraman

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Vít Klusák »
 

„Nemám prachy.“ Babiš jr. se vrátil k mámě do Švýcarska, rozhádal se a sprostě nadával

 
Osud syna premiéra v demisi Andreje Babiše mladšího se v posledních týdnech a dnech ještě více zkomplikoval. Jak v pátek informoval Deník N, Babiš junior se vrátil zpět do švýcarské Ženevy za matkou, což zdůvodnil svou životní situací, nedostatkem peněz. V ohrožení se tak nyní ocitly i projekty, na kterých se v Česku domluvil v průběhu předvolební kampaně. Jde o práci na knize s novinářem Pavlem Šafrem a film, který točil s dokumentaristou Vítem Klusákem. Babiš mladší nyní místo toho častuje své někdejší sympatizanty a podporovatele na sociálních sítích vulgárními urážkami a málo srozumitelnými výpady. Jak si změnu jeho chování vysvětlit?
19.11.2021 18:15 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (24598 článků) , Vít Klusák (125 článků) , Pavel Klusák (14 článků)

To Klusák nebude rád. Máme snímky, jak ho Orbán vypekl. A nejen jeho. Aktivisté chystali akci, utřeli

 
Návštěva maďarského premiéra Viktora Orbána a předsedy vlády Andreje Babiše (ANO) v Ústí nad Labem, která probíhala za přítomnosti demonstrantů, nabrala dosti nečekané vyústění. Fotograf Vít Hassan zaznamenal, jak to u ústeckého divadla obleženého demonstranty a aktivisty dopadlo. Protestujícím zřejmě dnes příliš do zpěvu nebude.
29.09.2021 21:20 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (24598 článků) , Vít Klusák (125 článků)

Klusák se cpal dovnitř! Vyhodili ho. Babiš a Orbán v Ústí

 
Návštěva maďarského premiéra Viktora Orbána v Ústí nad Labem možná dostane nečekané konotace. Dle reportéra ParlamentníchListů.cz je mezi demonstranty, kteří chtějí proti Orbánovi vystoupit, i dokumentarista Vít Klusák. Ten na zahájení kampaně hnutí ANO ve stejném městě přivedl syna českého premiéra Andreje Babiše. Babiš mladší následně ztropil povyk.
29.09.2021 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (24598 článků) , Vít Klusák (125 článků)

Je jen placená loutka? Babiš junior má problém. Fígl s knihou bouchl

 
VHLED MICHALA BOKA Co si myslet o Andreji Babišovi mladším? Přesně tuto otázku si klade politolog Michal Bok. „Politice se věnuji až příliš dlouho na to, abych věřil na náhody,“ uvádí Bok ve svém textu, když řeší nedávné narušení startu Babišovy kampaně duem Babiš mladší, Vít Klusák. Ale to je jen začátek. Během svého zkoumání dal politolog dohromady informace, o kterých byste měli vědět. Proč opozici hrozí, že jí Babiš mladší těsně před volebním dnem ještě výrazně uškodí?
15.09.2021 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Vít Klusák (125 článků)

Pedagog pohlíží na kalendář hnutí ANO: Kam asi pojede Klusák s mladým Babišem „na polévku“ příště?

 
Bloger a dlouholetý pedagog Josef Nožička se zamýšlí nad tím, jestli byla skutečně náhoda, že zrovna v den, kdy hnutí ANO oficiálně zahajovalo v Ústí nad Labem volební kampaň, vyrazil do tohoto severočeského města premiérův syn společně s režisérem Vítem Klusákem poblíž na oběd, načež zde před novináři konfrontoval svého otce. „Zatahování syna do předvolební kampaně je totální ubohost a podpásovka nejvyššího rázu,“ píše ve svém blogu na serveru Aktuálně.cz.
06.09.2021 22:35 |

podobné články

Osobnosti: Vít Klusák (125 článků) , Kam Kam (556 článků)

Odpověď Víta Klusáka prezidentovi: Trousí nesmysly. Už ztrácí kontakt s realitou

 
Prezident Miloš Zeman dnes vyjádřil solidaritu premiéru Andreji Babišovi (ANO) v rámci dění na ústeckém mítinku, kde se do předsedy vlády ostře pustil jeho vlastní syn za přítomnosti režiséra Víta Klusáka. Dokumentarista, jenž Babiše juniora na místo přivezl a hájil se, že „šli na polévku“, si od hlavy státu vysloužil odsouzení. „Pomýlený soud pana prezidenta, který už delší dobu prokazuje, že ztrácí kontakt s realitou,“ vzkazuje na to Zemanovi Klusák. Prezident podle něho „trousí nesmysly“ a psychická diagnóza byla na Babiše juniora „uvržena účelově“.
04.09.2021 22:10 |

podobné články

Osobnosti: Vít Klusák (125 článků) , Miloš Zeman (27376 článků)

Prezident Zeman odsoudil Klusákovo „vystoupení“ s mladým Babišem

 
Kolem režiséra Víta Klusáka a Babiše juniora mladšího to stále vře. Ozval se i prezident Miloš Zeman, který na Klusákovi nenechal nit suchou. Klusákův vpád do kampaně ABO v Ústí nad Labem tvrdě odsoudil. Ozval se i sám režisér Klusák.
04.09.2021 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Vít Klusák (125 článků) , Miloš Zeman (27376 článků)

Zeman vyjádřil Babišovi solidaritu: Syn je nemocný a organizuje ho Klusák

 
Prezident Miloš Zeman vyjádřil solidaritu premiérovi Andreji Babišovi (ANO) v souvislosti se čtvrtečním vystoupením jeho syna na předvolebním mítinku hnutí ANO v Ústí nad Labem. Babiš mladší tam nečekaně konfrontoval otce kvůli tomu, že ho měl nechat zavléct na Krym kvůli kauze Čapí hnízdo. Podle Zemana je Babiš mladší psychicky nemocný a jeho vystoupení organizoval režisér Vít Klusák. Vyjádření na Twitteru zveřejnil mluvčí Hradu.
04.09.2021 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (24598 článků) , Vít Klusák (125 článků) , Miloš Zeman (27376 článků)

Babiš má po výstupu staršího syna silného zastánce: Zeman se obul do režiséra Klusáka

 
Prezident Miloš Zeman vyjádřil solidaritu premiérovi Andrej Babišovi (ANO) v souvislosti se čtvrtečním vystoupením jeho syna na předvolebním mítinku hnutí ANO v Ústí nad Labem. Andrej Babiš mladší tam nečekaně konfrontoval svého otce, kterého dlouhodobě obviňuje, že ho nechal zavléct na Krym kvůli takzvané kauze Čapí hnízdo. Podle Zemana je Babišův syn psychicky nemocný a jeho vystoupení organizoval režisér Vít Klusák, vyplývá z vyjádření, které na twitteru zveřejnil hradní mluvčí Jiří Ovčáček.
04.09.2021 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (24598 článků) , Vít Klusák (125 článků) , Miloš Zeman (27376 článků)

Klaus v obrovské ráži: Politiku ČT vedou aktivisté v čele s Moravcem. A za Babišem juniorem stojí...

 
Hlavním vyústěním nadcházejících voleb do Poslanecké sněmovny bude, zdali se Česko posune směrem ke směřování Západu, příliš změn však nepřinesou, míní bývalý prezident Václav Klaus. V rozhovoru pro XTV se vyjádřil též ke spokojenosti s politickou agendou České televize, ke koalici SPOLU, sdružující KDU-ČSL, ODS a TOP 09, či ke kandidatuře novinářky Jany Bobošíkové. A pak došlo na téma ústeckého setkání premiéra Andreje Babiše (ANO) se synem doprovázeným režisérem Vítem Klusákem. Vzpomenul, že má s Klusákem také bohaté zkušenosti.
03.09.2021 22:45 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10775 článků) , Andrej Babiš (24598 článků) , Vít Klusák (125 článků) , Jana Bobošíková (796 článků)

Útok mladého Babiše na premiéra: „Je v pozadí Klusák? Pak je to jasné jako facka.“ Komentátor přidává další souvislosti

 
PÁTEČNÍ ZÚČTOVÁNÍ TOMÁŠE VYORALA Během zahájení kampaně ANO se proti premiérovi Andreji Babišovi postavil jeho syn, který ho před novináři veřejně kritizoval. Na akci byl společně s režisérem Vítem Klusákem, který celý incident natočil a zveřejnil. „Je-li v pozadí manipulátor a kvazi dokumentarista Klusák, jakože podle všeho ano, tak je všechno jasné jak facka,“ domýšlí si skutečný motiv konfliktu komentátor Tomáš Vyoral.
03.09.2021 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Vít Klusák (125 článků) , Tomáš Vyoral (180 článků)

Drsná válka Babišů: Syn hodlá svědčit proti otci, ten tvrdí, že se o něj vzorně stará

 
Premiér Andrej Babiš (ANO) v Televizních novinách na Nově uvedl, že jeho syn Andrej Babiš mladší je obětí podvodníka. Tím má být podle něj režisér Vít Klusák, který byl přítomen incidentu, kdy Babiš junior konfrontoval svého otce na zahájení předvolební kampaně. Klusák však popřel jakoukoli spojitost s tímto incidentem.
03.09.2021 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (24598 článků) , Vít Klusák (125 článků)

Než se setkali Babišové: Jak Klusák s Novotným sháněli pro mladého papír na hlavu

 
O velký rozruch se ve čtvrtek postaral premiérův syn Andrej Babiš mladší, když narušil zahájení kampaně ANO v Ústí nad Labem a slovně na svého otce útočil. Světlo novinářů padlo i na jeho doprovod, kterým byl režisér Vít Klusák. Mnohými je dnes podezírán, že Babišem juniorem manipuluje, a ač oba tvrdí, že šli náhodně kolem, šlo o předem připravenou akci. Nyní Klusák dostal prostor svou tezi obhájit v rozhovoru pro iROZHLAS. Podrobně popsal, co celému incidentu předcházelo. Do celé kauzy se zapojil také řeporyjský starosta Pavel Novotný, který režisérovy argumenty potvrdil.
03.09.2021 06:55 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (24598 článků) , Vít Klusák (125 článků) , Pavel Novotný (1211 článků) , Pavel Klusák (14 článků) , Pavel Klusák (4 články)

Babiš mladší tam byl náhodou? Ticho. Pak zahřmělo. Klíčoví lidé promluvili. Všechny nitky vedou k TOP 09. Tady je máte. Fotky, jména, fakta

 
Jako blesk z čistého nebe vypadalo setkání otce a syna na zahájení kampaně hnutí ANO v Ústí nad Labem. Andrej Babiš mladší vyrazil v ústrety svého otce, aby mu před početnou klakou novinářů vyčetl jeho chování. Byl tam prý jen náhodou cestou na polévku. A ještě větší náhodou bylo, že ho na cestě na sever Čech doprovázel režisér Vít Klusák. Ten nedávno řekl o prezidentu Zemanovi, že je „čurák a kunda“. Jenomže jak běžel čas, všechno začalo ukazovat celkem jiným směrem. Z původní náhody se stal cílený útok.
02.09.2021 21:30 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (24598 článků) , Vít Klusák (125 článků)

Naváděl Babiše juniora režisér Klusák? Dokumentarista to popírá

 
Zahájení volební kampaně hnutí ANO dnes narušil syn premiéra Andrej Babiš mladší. Svého otce a premiéra Andreje Babiše konfrontoval před zraky novinářů. Na celé věci bylo pozoruhodné že ho doprovázel dokumentarista Vít Klusák.
02.09.2021 21:25 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (24598 článků) , Vít Klusák (125 článků)

Premiér dal náš článek na Twitter a Kalousek nelenil: „Žádný kmotr by nekomunikoval veřejně své rodinné vztahy prostřednictvím PL nebo jiných médií…“

 
Prý náhoda. Jen šli na polévku. Tak komentuje Andrej Babiš jr. svůj dnešní výstup, kdy jedovatě vynadal svému otci, premiéru Andreji Babišovi. Každopádně, prý náhodou na mítink v Ústí nad Labem přišel s dokumentárním režisérem Vítem Klusákem, který ho přitom točil. Klusák nedávno řekl o prezidentu Zemanovi, že je „čurák a kunda“ a svou historii má i s premiérem Babišem.
02.09.2021 18:30 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (24598 článků) , Vít Klusák (125 článků)

Vytáhni telefon a toč. Klusák a mladý Babiš v Ústí: Jak to bylo doopravdy

 
Ostrá kritika se poslední hodiny snáší jak na Andreje Babiše mladšího, tak na režiséra Víta Klusáka, kteří se objevili na závěr zahájení volební kampaně premiéra Andreje Babiše a hnutí ANO na zámku Větruše v Ústí nad Labem. Hovoří se o politických objednávkách či vykalkulovaném útoku. ParlamentníListy.cz byly přímo na místě a celou událost sledovaly.
02.09.2021 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (24598 článků) , Vít Klusák (125 článků)

Odkaz Václava Havla v kostce. Barbora Šrklová a mladý Babiš. Drsná slova docenta

 
Podivné setkání ministerského předsedy Andreje Babiše (ANO) s jeho synem na zahájení volební kampaně v Ústí nad Labem za přítomnosti režiséra Víta Klusáka, jenž tvrdí, že šlo o náhodu a oba se do místa zahájení kampaně pouze v daný čas rozhodli vyrazit „na polévku“, se setkává s mnoha nevěřícnými reakcemi. Že nešlo o náhodu, si myslí i aktivista a entomolog Martin Konvička. „Přivedl jej jako cvičenou opici,“ vyjádřil se k doprovodu Babiše juniora režisérem Klusákem. Nápadně to prý připomíná kuřimskou kauzu a postavu Aničky Škrlové. „Odkaz Václava Havla v kostce,“ zaznělo.
02.09.2021 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (6290 článků) , Andrej Babiš (24598 článků) , Vít Klusák (125 článků) , Martin Konvička (113 článků)

„Č*rák a k*nda Zeman“. Nájezd Babišova syna má své pozadí. Stačí zapátrat

 
KOMPLETNÍ VIDEO UVNITŘ Prý náhoda. Jen šli na polévku. Tak komentuje Andrej Babiš jr. svůj dnešní výstup, kdy jedovatě vynadal svému otci, premiéru Andreji Babišovi. Každopádně, „náhodou“ na mítink v Ústí nad Labem přišel s dokumentárním režisérem Vítem Klusákem, který ho přitom točil. Klusák nedávno řekl o prezidentu Zemanovi, že je „čurák a kunda“ a svou historii má i s premiérem Babišem. O tom natočil v roce 2015 dokument, který premiéra popudil. Režisér Klusák se uvedl už v roce 2004 filmem Český sen, kdy nalákal na pole za Prahou stovky důchodců pod záminkou založení nového supermarketu. Za „akci Babiš“ ale sklízí kritiku i z „pražské kavárny“. „Teda jestli Klusák fakt pase Babiše juniora, dostává se celá ta kauza z fáze ‚dost ekl‘ do fáze ‚hodně nechutná‘. Nevím, co si od toho kdo slibuje, ale rozhodně to nedělá dobře,“ vyjádřil se liberální publicista Luděk Staněk.
02.09.2021 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (24598 článků) , Vít Klusák (125 článků)

Česká televize: Nepřiměřená rychlost může stát nejeden lidský život, upozorňuje nový dokument Víta Klusáka 13 minut

 
Fenoménu překračování povolené rychlosti na českých silnících se věnuje nový celovečerní dokument Víta Klusáka.
10.06.2021 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Vít Klusák (125 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 Další »