Články k osobnosti

Vít Beneš

  zpěvák, bubeník, klávesista, akordeonista

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Vít Beneš »
 

MZV: Vít Beneš reprezentoval ČR na Mezinárodním jazzovém festivalu

 
Již počtvrté probíhá během celého měsíce dubna 2018 v Uzbekistánu Mezinárodní jazzový festival. Akci organizuje kancelář UNESCO, Ministerstvo kultury Republiky Uzbekistán, Státní unie orchestrů, Státní konzervatoř a jednotlivá velvyslanectví zemí akreditovaných v Uzbekistánu. V letošním roce se akce zúčastnilo 10 velvyslanectví.
15.04.2018 09:30 |

podobné články

Osobnosti: Vít Beneš (6 článků) , Vít Beneš (6 článků)

Významný výzkumník: Rusko je jako utiskovaný školák, který je frustrován chováním kápa z USA a vybíjí si vztek na mladším bratrovi, tedy Ukrajině

 
Šéfredaktor časopisu Mezinárodní vztahy a výzkumný pracovník Ústavu mezinárodních vztahů Vít Beneš soudí, že Rusko si na Ukrajině vybíjí frustraci ze zahraniční politiky USA. Moskva se prý chová podobně jako hitlerovské Německo. Takové porušování mezinárodního práva ale nelze podle Beneše tolerovat.
05.02.2015 10:06 |

podobné články

Osobnosti: Vít Beneš (6 článků) , Vít Beneš (6 článků)

Volné sdružení oligarchů Ukrajina, s.r.o. Zemanův Kmoníček proměnil debatu v estrádu

 
REPORTÁŽ Odehrává se na Ukrajině občanská válka? Nad touto otázkou v sídle pražského Ústavu mezinárodních vztahů debatoval vědecký pracovník Vít Beneš s ředitelem hradního zahraničního odboru Hynkem Kmoníčkem. Podle něho funguje ukrajinský stát jako volné sdružení oligarchů, kteří si financují vlastní armády.
14.01.2015 04:46 |

podobné články

Osobnosti: Vít Beneš (6 článků) , Vít Beneš (6 článků)

Sparta chce fotbalistu, který NEMÁ LEDVINU. Vrátí se Vít Beneš na Letnou?

 
Málem musel skončit s fotbalem. Nyní si ale možná splní velký sen. O jabloneckého obránce Víta Beneše má vážný zájem Sparta. Na Letné ho přitom kdysi ho označili za neperspektivního.
14.06.2013 08:10 |

podobné články

Osobnosti: Vít Beneš (6 článků) , Vít Beneš (6 článků)

Šlágr jako hrom. Plzeň proti Jablonci neudržela vedení. Zase má jen bod

 
Fotbalová Gambrinus liga zažila souboj o první místo. Narazili na sebe dva favorité na titul – Plzeň a Jablonec. Plzeň sice po gólu Mariána Čišovského vedla, ale Vít Beneš zařídil gólem v závěru Jablonci remízu 1:1. Díky tomu se Severočeši udrželi v čele ligy. Plzeň šla na druhé místo před Spartu, ale jen o skóre.
20.10.2012 20:25 |

podobné články

Osobnosti: Marián Čišovský (19 článků) , Vít Beneš (6 článků) , Vít Beneš (6 článků)

Jablonecký kanonýr Lafata sestřelil hattrickem Baník

 
Fotbalisté Jablonce porazili v předehrávce 4. kola Gambrinus ligy doma Ostravu 4:0. hattrick zaznamenal David Lafata, jednou skóroval Vít Beneš.
19.08.2011 22:10 |

podobné články

Osobnosti: David Lafata (118 článků) , Vít Beneš (6 článků) , Vít Beneš (6 článků)
« Předchozí 1 Další »