Články k osobnosti

Vinnie Jones

  herec, fotbalista

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Vinnie Jones »
 

Moderátor omylem pohřbil královnu Alžbětu II. (95)! Od diváků to pořádně schytal

 
Nešťastné záměny jmen se v živém vysílání pořadu Good Morning Britain dopustil moderátor Alastair Campbell. Během rozhovoru s hercem Vinniem Jonesem divákům u televize oznámil, že královna Alžběta II. (95) zemřela.
13.05.2021 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Vinnie Jones (4 články)

Nade mnou se vznášelo bílé světlo. Známý herec popsal, co se dělo po smrti milované manželky

 
Ztráta manželky byla pro herce a někdejšího fotbalistu Vinnieho Jonese velkou ránou. Teprve třiapadesátiletá Tanya loni v létě prohrála několikaletý boj s rakovinou. O svém smutku a odchodu ženy Jones napsal knihu Lost Without You: Loving And Losing Tanya.
15.09.2020 18:40 |

podobné články

Osobnosti: Vinnie Jones (4 články)

Známý herec vyrazil na nákup s manželkou, která stejně jako on bojovala s rakovinou kůže

 
Bývalého profesionálního fotbalistu Vinnieho Jonese (50), který se prosadil také jako herec, a jeho manželku Tanyu (49) nespojuje jen 21 let manželství, ale také vážné zdravotní komplikace. Oba totiž čelili rakovině kůže.
14.12.2015 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Vinnie Jones (4 články)

National Geographic: Největší ruští drsňáci

 
Televizní stanice National Geographic Channel uvede ve středu 2. října 2013 ve 23 hodin nový dokumentární seriál Největší ruští drsňáci, ve kterém poznáte nejtěžší práce v Rusku a muže, jejichž každodenní náplní práce je čelit nebezpečným predátorům, chránit ruskou elitu před únosci nebo bez jištění čistit stovky metrů vysoké stavby. V hlavní roli se představí bývalý fotbalista a filmový herec Vinnie Jones, který na vlastní kůži pozná, jak žijí největší ruští drsňáci v nehostinných částech země.
24.09.2013 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Vinnie Jones (4 články)
« Předchozí 1 Další »