Články k osobnosti

Viktor Svoboda

 

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Viktor Svoboda »
 

Nepěkné vysvědčení Obamovi od brněnského politika: Nevýrazný prezident. To hlavní, čím se vždycky začne, bude barva kůže. Slabý výsledek

 
ROZHOVOR Zakladatel strany Svoboda a síla Viktor Lošťák je přesvědčen, že politické síly, ať už v Německu nebo v Evropě, které vůči Angele Merkelové stojí v ostré opozici, s nástupem Donalda Trumpa najdou za oceánem nejen zastání, ale i pevný bod. „Evropská unie, jak jsme ji znali, už potichu rezignovala. Už nikdo nemluví o potřebě ,více Evropy‘, neomarxisté skučí, láteří a propadají panice, mizí ze scény, i když v zákulisí stále ještě drží penězovody a mocenské posty jako doposud,“ říká Viktor Lošťák.
20.01.2017 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (4019 článků) , Angela Merkelová (2243 článků) , Viktor Svoboda (8 článků)

Pravdoláskaři jsou mentální komunisté. Dotační lobby, Svěráci, Uhdeové. Chce se mi z té chátry zvracet, účtuje brněnský pravičák

 
ROZHOVOR Brněnský zastupitel a zakladatel strany Svoboda a síla Viktor Lošťák říká, že zastánci petice za změny ve veřejnoprávních médiích se pokoušejí tato média zprivatizovat do rukou „pravdoláskařských skupin“. „Mentální komunisté chtějí mít nevolené, jen jimi samotnými jmenované komisaře v radě České televize a rozhlasu a jejich prostřednictvím definovat veřejnoprávnost po neomarxisticku,“ tvrdí Lošťák.
15.12.2016 04:45 |

podobné články

Osobnosti: Viktor Svoboda (8 článků)

Koluje po internetu: Kvůli uprchlíkům se nám sníží životní úroveň. Alespoň se posuneme k jiným hodnotám

 
Do ředitelky Sdružení pro integraci a migraci Magdy Faltové se opřel zakladatel spolku Svoboda a síla a zastupitel městské části Brno-Bystrc Viktor Lošťák.
22.08.2016 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Viktor Svoboda (8 článků)

Dítě Matěje Hollana mrtvé, partnerka (ne)pobodaného muslima může za vraždy. Drsná legrace možná skončí u soudu

 
Aktivista a předseda politického uskupení Svoboda a síla Viktor Lošťák se na svém facebookovém profilu strefil nevhodným obrázkem do brněnského radního Matěje Hollana (Žít Brno). Vzhledem k jeho výrokům v souvislosti s teroristickými útoky na něj bylo dokonce podáno trestní oznámení.
01.08.2016 08:20 |

podobné články

Osobnosti: Viktor Svoboda (8 článků)

"Proboha dost, nebo se už neudržím!" Zastupitel z Brna promluvil o terorismu v Evropě i problémech Západu. Když došlo na uprchlické kvóty, rozhovor skončil

 
ROZHOVOR Potřebujeme silné bezpečnostní a zpravodajské složky, které povedou razantní válku s terorismem na evropské půdě. Pak se ukáže, kdo je ochoten ke skutečné spolupráci a kdo chce jen máchat fangličkou, a přitom tiše podporovat druhou stranu, myslí si zakladatel spolku Svoboda a síla i zastupitel městské části Brno-Bystrc Viktor Lošťák. Ten je také optimistou, jelikož se domnívá, že se lidé s terorismem nesmíří a jejich tlak přinutí politické reprezentace k protiakci.
22.07.2016 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Viktor Svoboda (8 článků)

Vydržte, nedejte se! TV Prima zasypána podporou diváků poté, co byla nařčena z ubližování uprchlíkům

 
Zakladatel spolku Svoboda a síla a brněnský zastupitel Viktor Lošťák se rozčílil nad nedávnou zprávou o tom, že vedení TV Prima nařídilo informovat o uprchlících negativně. To je podle něj dokonalá ukázka neomarxistické cenzury, jejímiž strůjci jsou korporace a „tzv. neziskové organizace“, které jsou vlastně jen námi dotované nátlakové skupiny.
30.05.2016 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Viktor Svoboda (8 článků)

Opět je veselo: Martina Konvičku pověsili na mešitu. A aktivista účtuje s „bojem proti nenávisti“

 
Zakladatel spolku Svoboda a síla a zastupitel městské části Brno-Bystrc Viktor Lošťák se na svém blogu na serveru iDNES.cz zamyslel nad iniciativou HateFree. Upozornil též na krok, který měl být v Londýně podniknut vůči Martinu Konvičkovi.
16.05.2016 07:20 |

podobné články

Osobnosti: Viktor Svoboda (8 článků) , Martin Svoboda (51 článků)

Napsat blog, to je málo. Naštvaný občan natočil VIDEO, jak se zbavit neziskovek

 
Zastupitel městské části Brno-Bystrc, zakladatel a předseda spolku Svoboda a síla Viktor Lošťák napsal na serveru iDnes.cz své pojednání o tom, jak zastavit neomarxisty. Následně však také shrnutí nahrál na server YouTube.cz jako video.
18.04.2016 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Viktor Svoboda (8 článků)
« Předchozí 1 Další »