Články k osobnosti

Victoria Park

 

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Victoria Park »
 

Budoucnost architektury v Praze: Smíchov City, Park Kavčí Hory nebo Victoria Palace

 
Prahu v nastávajících letech čekají nové betonové přírůstky. Jakým směrem se bude ubírat architektura jednotlivých městských částí, odhalila výstava Prague: Next, kterou mohli návštěvníci vidět ve Výstavní síni Mánes. Podívejte se s Blesk.cz na některé projekty, které již brzy architektonicky osvěží hlavní město.
28.10.2019 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Victoria Park (3 články) , Park Park (78 článků)

Spice Girls jsou zpět. Ale o dvě členky chudší...

 
Fanoušci skupiny Spice Girls jsou zmatení. Členky bývalé formace poslední dva roky mlží o návratu, kterým měly oslavit své debutové album Wanabe, jež je v roce 1996 vyšvihlo na přední příčky hitparád a učinilo z nich celebrity. Jenže Victoria Beckham (Posh Spice) a Melanie Chisholm (Mel C jako Sporty Spice) odmítají přizpůsobit své další aktivity comebacku, a tak vzkázaly, že se do Spice Girls nevrátí. Zbývající trojka ale teď definitivně slíbila, že koncert bude. Velký, v červenci 2017 a v londýnském Hyde Parku.
11.07.2016 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Victoria Beckham (891 článků) , Victoria Park (3 články)

Oslavy ve velkém stylu: Zlaté All Blacks přivítalo doma 50 000 lidí

 
Ragbisté Nového Zélandu se čtyři dny po skončení mistrovství světa ve Velké Británii vrátili do vlasti, kde se dočkali bouřlivého přivítání. Společně s 50 000 fanoušky si mohli v aucklandském Victoria Parku prodloužit oslavy ze zisku třetího titulu světových šampiónů.
04.11.2015 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Victoria Park (3 články)
« Předchozí 1 Další »