Biatlonistka Veronika Vítková předčasně porodila: Dcerce vybrala krásné české jméno

Biatlonistka Veronika Vítková (31) se stala poprvé maminkou! Pyšní se dceruškou, kterou má se svým partnerem Markem Lejskem. Vítková se pochlubila snímkem, kde je s přítelem i s holčičkou, na svém Facebooku a sklidila desítky krásných gratulací a přání všeho nejlepšího.

Budoucí maminka vyšetřovaná na ulici pobouřila Česko: Vysvětlení má biatlonistka Vítková

Fotka těhotné ženy, kterou zdravotníci vyšetřují na ulici, zaskočila část veřejnosti. Snímek se objevil ve facebookové skupině Liberečáci. Kauza má zajímavou dohru. Onou nastávající maminkou je bývalá biatlonistka Veronika Vítková. Sportovkyně uvedla, že vyšetření mimo nemocnici si sama přála.
31.10.2020 17:45 |

Veronika Vítková oznámila konec kariéry: Reprezentantka v biatlonu čeká miminko

Olympijská medailistka Veronika Vítková (31) ve čtvrtek oznámila definitivní konec své sportovní kariéry. S partnerem Markem Lejskem čeká miminko, které by mělo na svět přijít na konci listopadu.
23.04.2020 16:00 |

Koukalová se drsně opřela do kolegyně: Co vzkázala Vítkové?

Biatlonistka Gabriela Koukalová (28) nedávno médiím přiznala, že od sedmnácti měla problém s anorexií. Při onemocnění dívky trpí představou, že nejsou dostatečně štíhlé a bojí se, že přiberou. Může ji spustit jakákoli nelehká situace nebo třeba i špatné vztahy ve sportovních kruzích. Koukalová se ve své knize zpovídá, že s "kolegyní" Veronikou Vítkovou (29) nejsou zrovna kamarádky. Co jí vzkázala?
12.04.2018 20:35 |

Osobnosti: Veronika Vítková (20 článků) , Gabriela Koukalová (444 článků)

Slzy štěstí! Michal Krčmář oplakal stříbro: Nevěřil jsem, že bych mohl mít medaili

Velký úspěch má dnes za sebou biatlonista Michal Krčmář (27). Ve sprintu na 10 kilometrů vybojoval stříbro a po včerejším bronzovém dojezdu Veroniky Vítkové (29) je to už druhá česká olympijská medaile. Krčmář se rozplakal dojetím a chvíli nemohl vůbec mluvit!
11.02.2018 19:50 |

Osobnosti: Veronika Vítková (20 článků) , Michal Krčmář (27 článků)

Biatlonový zázrak na olympiádě: Krčmář vystřílel stříbro!

Biatlonista Michal Krčmář získal stříbro ve sprintu na olympiádě v Koreji. Na vítězného Němce Peiffera ztratil 4,4 sekundy. Češi tak mají po sobotním úspěchu Veroniky Vítkové druhou medaili.
11.02.2018 13:45 |

Češi mají druhou medaili! Krčmář to dokázal a vybojoval v biatlonu stříbro!

Včera Veronika Vítková (29), dneska Michal Krčmář (27)! Češi si připsali už druhou olympijskou medaili. Krčmářovi se podařilo vybojovat stříbro v biatlonovém závodě na deset kilometrů.
11.02.2018 13:25 |

Veronika Vítková vybojovala první medaili: Pak jí šlo o život!

Nechybělo moc a velká radost se proměnila v obrovský průšvih. Biatlonistce Veronice Vítkové (29) šlo v cíli bronzového sprintu o zdraví…
11.02.2018 05:05 |

Máme první medaili! Veronika Vítková vybojovala Čechům v biatlonu bronz!

Češi hned v prvním dni konání zimní olympiády získali medaili. Velké šance proměnila biatlonistka Veronika Vítková (29), která dojela do cíle ve třetím nejrychlejším čase. Je to tam, máme bronz!
10.02.2018 13:20 |

První česká medaile? Biatlonistka Vítková je zatím třetí, rozhodnou výsledky soupeřek

Získají Češi hned v prvním dni konání zimní olympiády medaili? Velké šance má biatlonistka Veronika Vítková (29), která dojela do cíle ve třetím nejrychlejším čase. Teď čeká na výsledky soupeřek, jež nakonec rozhodnou.
10.02.2018 13:00 |

Do Plzně dorazí hvězdy českého sportu

Za devět dní odstartuje největší sportovní projekt tohoto roku – Letní SPORTMANIE Plzeň 2017. Účast už potvrdil jeden z nejlepších světových lezců a trojnásobný mistr světa Adam Ondra, profesionální český strongman závodící ve střední váze, nejsilnější muž Evropy a druhý nejsilnější muž světa Jiří Tkadlčík, sportovní psycholog a osobní kouč mnoha českých top sportovců Marian Jelínek, čeští biatlonoví reprezentanti Veronika Vítková a Ondřej Moravec, olympijský medailista v triatlonu Jan Řehula nebo manažer české házenkářské reprezentace Karel Nocar.
10.08.2017 10:50 |

Osobnosti: Adam Ondra (63 článků) , Marian Jelínek (22 článků) , Veronika Vítková (20 článků) , Ondřej Moravec (79 článků) , Karel Nocar (1 článek) , Jan Řehula (1 článek) , Karel Jelínek (15 článků) , Jiří Jelínek (70 článků)

Krupčík odstřelil sobě a Vítkové evropský titul. Čtyřčlenná štafeta skončila pátá

Český biatlon byl blízko zisku titulu v závodu smíšených dvojic na mistrovství Evropy v polském Duszniki Zdroj. Veronika Vítková předávala českou štafetu před posledním úsekem na prvním místě, ale Tomáš Krupčík nezvládl střelbu a české duo kleslo na osmou příčku. Česka smíšená štafeta čtyřčlenných týmů obsadila páté místo.
29.01.2017 13:30 |

Utrápená Vítková zkusí biatlonový restart. Pojede na ME v Polsku

Tři zkušení čeští biatlonová reprezentanti budou startovat na evropském šampionátu v Polsku. Trio  Veronika Vítková, Lucie Charvátová a Jaroslav Soukup se tak chtějí ideálně připravit se na následující mistrovství světa v rakouském Hochfilzenu.
23.01.2017 18:20 |

Osobnosti: Jaroslav Soukup (127 článků) , Veronika Vítková (20 článků) , Lucie Charvátová (12 článků) , Jaroslav Soukup (127 článků)

Bez Koukalové to nepůjde. Česká štafeta v Anterselvě naprosto propadla

Poslední ostrý start před mistrovstvím světa v Hochfilzenu se českým biatlonistkám vůbec nevydařil. Ve štafetovém závodě v italské Anterslevě obsadily až 16. místo. Kvůli neúčasti Gabriely Koukalové se na druhý úsek postavila Lea Johanidesová, které se však nedařilo střelecky ani běžecky a nabrala obrovskou ztrátu, se kterou už Eva Puskarčíková s Veronikou Vítkovou nemohly nic dělat. V italském středisku vyhrály Němky před Francouzkami, třetí byla Itálie.
22.01.2017 16:50 |

Osobnosti: Veronika Vítková (20 článků) , Gabriela Koukalová (444 článků) , Eva Puskarčíková (17 článků) , Lea Johanidesová (1 článek)

To je smůla! Jedna chyba připravila biatlonistku Vítkovou o pódium

Těsně pod stupni vítězů skončila Veronika Vítková ve sprintu ve finále biatlonového Světového poháru v Chanty Mansijsku. Dokázala tak, že přes nevydařený závěr šampionátu v Kontiolahti patří do světové špičky. Vyhrála Kaisa Mäkäräinenová z Finska.
20.03.2015 16:45 |

Šlesingr si vzpomněl na Oslo, Vítkovou mrzí pokažená střelba

O další dvě medaile rozšířili Michal Šlesingr s Veronikou Vítkovou sbírku biatlonových medailí v letošní sezoně Světového poháru. Oba vybojovali v závodech s hromadným startem v Ruhpoldingu bronz. Zatímco přesně střílející Michal Šlesingr si vzpomněl na své dosud jediné vítězství ve Světovém poháru, Vítkovou mrzela nepovedená střelba.
19.01.2015 18:42 |

Osobnosti: Michal Šlesingr (62 článků) , Veronika Vítková (20 článků)

Další biatlonové medaile! Vítková a Šlesingr vybojovali bronz

Český biatlon slaví další skvělé výsledky svých reprezentantů. Po třetím místu Veroniky Vítkové skončil v závodě s hromadným startem v německém Ruhpoldingu v mužské kategorii na stejné příčce Michal Šlesingr. Ten dokonce bojoval o vítězství, ale po dramatickém finiši rozhodla o jeho bronzu až cílová fotografie.
18.01.2015 14:52 |

Osobnosti: Gabriela Koukalová (444 článků) , Veronika Vítková (20 článků)

Bezchybná střelba dostala Vítkovou ve sprintu na druhé místo

Česká biatlonistka Veronika Vítková získala druhé místo v sobotním sprintu Světového poháru ve švédském Östersundu. Norská vítězka Tiril Eckhoffová ji dala 4,6 sekundy. Třetí skončila Kaisa Mäkäräinenová z Finska. Dobře se vedlo i ostatním Češkám.
06.12.2014 17:17 |

Soukalová s Vítkovou dnes skončily těsně pod stupni vítězů

České biatlonistky skončily těsně pod stupni vítězů ve vytrvalostním závodu na olympijských hrách v Soči. Gabriela Soukalová obsadila po 15 km stejně jako ve stíhačce čtvrté místo a Veronika Vítková dojela šestá. Suverénní vítězkou se stala Běloruska Darja Domračevová.
14.02.2014 17:35 |