Články k osobnosti

Veronika Stýblová

  zpěvačka, účastnice soutěže československo má talent, finalistka Superstar 2013

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Veronika Stýblová »
 

Svlékání na ulicích, finanční trable a oplétačky s policií. Stýblová z Verony natáčela klip v New Yorku

 
Hudební duo Verona má natáčení druhého klipu v pozměněné sestavě se zpěvačkou Veronikou Stýblovou a už podruhé se kvůli natáčení skupina přesunula do Ameriky. První klip k singlu Endless Day natáčeli na západním pobřeží Spojených států, jako exteriéry pro druhý klip k písni Paralela posloužil New York.
25.11.2018 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Stýblová (57 článků)

Nakonec je přitáhla špína a nebezpečí: Mrkněte na nový klip Verony, který vznikal i v Brooklynu

 
Teď už je jasné, že skupina Verona bude žít dál i po odchodu zpěvačky Markéty Plecháčové  (33) . Hudebník Petr Fider s novou zpěvačkou Veronikou Stýblovou pravidelně koncertují a tvoří nové věci.
05.11.2018 09:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fider (8 článků) , Veronika Stýblová (57 článků)

Zpěvačka skupiny Verona se o víkendu vdala: Mrkejte na ty šaty!

 
Zasnoubila se letos v únoru, za pět měsíců stihla i naplánovat veselku a vdát se. Ze zpěvačky a finalistky SuperStar 2013 Veroniky Stýblové (23) je vdaná paní. Čekala ji ale rovnou ještě jedna zásadní změna.
10.07.2018 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Stýblová (57 článků)

Další úraz v divadle: Zpěvačka jela z představení rovnou do nemocnice. Kvůli povinnostem ale nemůže marodit

 
Zpěvačce Veronice Stýblové se během představení muzikálu Sibyla stal nepříjemný úraz. Nešikovně našlápla a spadla na zápěstí. „Strašně to bolelo, zápěstím jsem nemohla ani pohnout, bolest byla opravdu k nevydržení. Ale teď už je to v pohodě,“ říká.
07.04.2016 19:50 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Stýblová (57 článků)

Kráska ze SuperStar zhubla za rok 20 kilo: Co na ten rozdíl říkáte?

 
Když jsme zpěvačku Veroniku Stýblovou poznali mezi finalisty SuperStar, byla to rozkošná, trochu oplácaná blondýnka. Teď byla ale na slavnostním představení muzkálu Mýdlový princ k nepoznání. Během roku dokázala zhubnout dvacet kilo a má luxusní figuru.
20.09.2015 08:45 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Stýblová (57 článků)

Finalistka SuperStar Veronika Stýblová zhubla neuvěřitelných 20 kilo. Vypadá nádherně!

 
Během posledního ročníku SuperStar se probojovala až na páté místo. Ale až teď teprve slaví úspěch. Nikoliv pracovní, ale konečně dokázala to, co se jí léta nedařilo - získat vysněnou postavu.
31.08.2015 21:56 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Stýblová (57 článků)

Ukázala se s novými vlasy, bez make-upu i v plavkách: Takhle hubená je teď hvězdička ze SuperStar

 
Nejdříve začala postupně shazovat kila a teď změnila účes i barvu vlasů! Finalistka zatím poslední řady SuperStar Veronika Stýblová se od doby, kdy vystupovala týden co týden na televizní obrazovce a bojovala o hlasy diváků, pořádně změnila.
02.08.2015 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Stýblová (57 článků)

Z oplácané holky ze SuperStar je kost: Zhubla a vlasy si nechala odbarvit na platinovou. Líbí?

 
Mezi dívkami, které zkoušely štěstí na konkurzu nového muzikálu 50 odstínů šedi, jsme potkali i finalistku SuperStar Veroniku Stýblovou. Od dob soutěže je k nepoznání, nejenže zhubla, ale má i novou barvu vlasů.
28.06.2015 05:00 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Stýblová (57 článků)

Blondýnka s buclatou tvářičkou po SuperStar nezmizela: Má velkou roli v muzikálu a takhle bojuje s tancem

 
V SuperStar skončila pátá, ale na rozdíl od mnoha kolegů z hudební reality show se neztratila v propadlišti dějin. Sympatickou blondýnku Veroniku Stýblovou, která průběžně bojovala s váhou, jsme potkali na zkoušce nového muzikálu Mýdlový princ, v němž si zahraje jednu z hlavních dívčích rolí.
24.02.2015 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Stýblová (57 článků)

Poznáte dekolt mladé české zpěvačky? V minulém roce radikálně zhubla a bude zářit v muzikálu

 
Tuhle slečnu se silným hlasem si dobře pamatujete z poslední řady SuperStar. Okatá blondýnka Veronika Stýblová, která nedávno vydala svůj nový singl, před časem pořádně zatočila s nadbytečnými kily, a tak se může vesele fotit v sexy modelech.
17.02.2015 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Stýblová (57 článků)

Shodila dvacet kilo a konečně může ukazovat zadeček v kalhotkách: Takhle prokoukla blondýnka ze SuperStar

 
Z pěvecké soutěže si Veroniku Stýblovou pamatujete jako dívku se silným hlasem a pár kily navíc. Loni se ovšem pustila do hubnutí a svůj boj se špíčky, kterým vyhlásila válku, zatím vyhrává. „Od chvíle, kdy jsem začala loni hubnout, mám dole dvacet kilo,“ pochlubila se Super.cz okatá blondýnka, která nedávno do světa vypustila nový singl.
29.12.2014 05:55 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Stýblová (57 článků)

Finalistka SuperStar Stýblová prokoukla. Kočičí oči a sukně vysoko nad kolena

 
Loni se Veronika Stýblová zúčastnila pěvecké reality show Česko Slovenská SuperStar, a přestože soutěž nevyhrála, tak se nevzdává a jde si za svým snem uspět jako zpěvačka.
16.11.2014 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Stýblová (57 článků)

Není to úplná šílenost? Buckingham složila song méně slavné konkurentce

 
Celeste Buckingham  (19) přichází se zbrusu novým singlem. Tentokrát však jde o novinku ve zcela jiném slova smyslu než u všech Celestiných dosavadních písní. Skladbu One More Time totiž úspěšná zpěvačka napsala speciálně pro svou začínající mladou kolegyni Veroniku Stýblovou, finalistku poslední série Česko Slovenské SuperStar. Veroniku si doslova a do písmene vzala pod svá ochranná křídla a prozradila, že pod jejím dohledem nevznikl pouze tento jediný song, ale pravděpodobně vznikne i celé album.
24.09.2014 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Stýblová (57 článků) , Celeste Buckingham (157 článků)

Poznáte rozdíl 15 kil? Blondýnka ze SuperStar už je jako lunt a s hubnutím nehodlá přestat

 
Nejtalentovanější zpěvačka poslední řady SuperStar Veronika Stýblová se nám pomalu, ale jistě ztrácí před očima. Na konci prázdnin se dala do hubnutí pod vedením výživové poradkyně. Ačkoliv už by dnes mohla být se svou váhou úplně spokojená, hubne stále dál.
01.02.2014 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Stýblová (57 článků)

LÁSKA POD LUPOU: Lukáš Langmajer poprvé odhalil sebe i svou rodinu

 
Herec Lukáš Langmajer a jeho manželka a produkční Lucie se sblížili díky práci, ale že k sobě patří, věděli okamžitě. V Lásce pod lupou vůbec poprvé otevřeně promluvili o svém prvním setkání, o randění i synovi Mikulášovi. Další články k tématu: LÁSKA POD LUPOU: Září 87 a křoví, vzpomínají Pavel Vítek a Janis Sidovský LÁSKA POD LUPOU: Píše něžné SMS, i když vedle něj spím, říká Rottrová LÁSKA POD LUPOU: Důchod a pejsci, plánuje Věra Martinová s manželem LÁSKA POD LUPOU: Už máme byt i psa, říká Veronika Stýblová ze SuperStar
16.12.2013 00:30 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Vítek (103 článků) , Lukáš Langmajer (68 článků) , Věra Martinová (107 článků) , Pavel Vítek (103 článků) , Janis Sidovský (72 článků) , Veronika Stýblová (57 článků)

LÁSKA POD LUPOU: Září 87 a křoví, vzpomínají Pavel Vítek a Janis Sidovský

 
Společným životem kráčejí už dlouhých 26 let, což se projevuje i v sehranosti, kterou předvádějí téměř ve všech oblastech. To jsou zpěvák Pavel Vítek a producent Janis Sidovský, kteří od roku 2006 žijí v registrovaném partnerství. V Lásce pod lupou dostali stejné otázky, každý ale na ně odpovídal zvlášť. Další články k tématu: LÁSKA POD LUPOU: Píše něžné SMS, i když vedle něj spím, říká Rottrová LÁSKA POD LUPOU: Důchod a pejsci, plánuje Věra Martinová s manželem LÁSKA POD LUPOU: Už máme byt i psa, říká Veronika Stýblová ze SuperStar LÁSKA POD LUPOU: Žárlivost je koření vztahu, říká manželka Víta Olmera
10.12.2013 00:15 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Vítek (103 článků) , Věra Martinová (107 článků) , Vít Olmer (101 článků) , Pavel Vítek (103 článků) , Janis Sidovský (72 článků) , Veronika Stýblová (57 článků)

LÁSKA POD LUPOU: Píše něžné SMS, i když vedle něj spím, říká Rottrová

 
Už více než osm let žije dvaasedmdesátiletá zpěvačka Marie Rottrová po boku Milana Říhy, s nímž prožívá jednu velkou romantiku. Jinak se o jejich soužití mluvit nedá. Oba se nyní těší na zpěvaččino mimořádné vánoční turné, které startuje v pondělí. V Lásce pod lupou odhalili, jak se znají. Další články k tématu: LÁSKA POD LUPOU: Důchod a pejsci, plánuje Věra Martinová s manželem LÁSKA POD LUPOU: Už máme byt i psa, říká Veronika Stýblová ze SuperStar LÁSKA POD LUPOU: Žárlivost je koření vztahu, říká manželka Víta Olmera LÁSKA POD LUPOU: Poprvé žárlím, říká pěvkyně Kalivodová o nové lásce
02.12.2013 00:25 |

podobné články

Osobnosti: Marie Rottrová (269 článků) , Věra Martinová (107 článků) , Vít Olmer (101 článků) , Veronika Stýblová (57 článků)

Mrkejte: Blondýnka ze SuperStar shodila za 3 měsíce 10 kilo a nafotila tyhle rajcovní fotky

 
Veronika Stýblová, která zazářila v poslední řadě SuperStar, je majitelkou hned několika ženských zbraní. Kromě dívčích půvabů má jistě i silný hlas a touhu něco dokázat. Síla vůle se u této okaté blondýnky projevila také v boji s nadbytečnými kily.
24.10.2013 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Stýblová (57 článků)

Kočička ze SuperStar hledala kluka na divném místě: Veronika Stýblová sbalila přítele v gay baru

 
Jedna z mála, která se z poslední SuperStar objevuje na společenských akcích, je blondýnka Veronika Stýblová. Pochlubila se nám nejen tím, že má nový singl, ale představila nám i svého nového kluka. Seznámili se opravdu zajímavě.
09.08.2013 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Stýblová (57 článků)

Veroniko, kam ti zmizely vnady? Stýblová ze SuperStar se ukázala bez speciální podprsenky. Tohle je výsledek

 
To je ale zklamání. Půvabná blondýnka Veronika Stýblová, která svými pěveckými výkony excelovala v poslední řadě SuperStar, se před pár dny objevila na párty jedné soukromé televize a všichni nestačili žasnout.
17.07.2013 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Stýblová (57 článků)
« Předchozí 1 2 3 Další »