Články k osobnosti

Veronika Arichteva

  herečka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Veronika Arichteva »
 

Tajná svatba Brzobohatých v Itálii obrazem: Nejkrásnější, na jaké jsem byla, pěje ódy Arichteva

 
Svatba Brzobohatých byla zřejmě tou nejpřekvapivější událostí ve světě šoubyznysu za poslední dobu. Ondřej (40) a Daniela (44) se vzali v Itálii u jezera Lago di Garda a jednalo se o pohádkovou záležitost, což je patrné z fotografií, které Brzobohatí přidali na své sociální sítě. O tom ostatně svědčí i slova herečky Veroniky Arichtevy, která se veselky zúčastnila a pak prozradila, že to byla nejhezčí svatba, na které kdy byla.
18.09.2023 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Arichteva (662 článků)

Veroniku Arichtevu manžel na place nešetří: Štáb to blbě snáší, přiznává Biser

 
Režisér Biser Arichtev (46) poznal, jaké to je natáčet po boku své drahé polovičky Veroniky Arichtevy (37). Ačkoli filmař svou manželku nadevše miluje, na place seriálu O mě se neboj to bylo podle jeho slov dost těžké, jak přiznal v rozhovoru pro eXtra.cz.
21.08.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Arichteva (662 článků)

Veronika Arichteva slaví s manželem desetileté výročí: Biser se vytasil s romantickým gestem

 
Herečka a členka zábavného tria 3v1 Veronika Arichteva slaví se svým manželem režisérem Biserem Arichtevem 10. výročí svatby. Výjimečná příležitost si vyžádala romantické gesto, jak ukázala Arichteva na svém Instagramu. Její drahá polovička pro ni připravila překvapení. 
02.08.2023 18:50 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Arichteva (662 článků)

Neplujeme na obláčku, v 3v1 se umíme i poštěkat, prozradila Nikol Leitgeb

 
Nikol Leitgeb (36) s manželem Petrem vyrazili do Karlových Varů a kromě pracovních závazků si užívali i festivalovou pohodu. Influencerka v rozhovoru pro iDNES.cz prozradila mimo jiné to, jestli si se zpěvačkou Martinou Pártlovou a herečkou Veronikou Arichtevou v rámci uskupení 3v1 občas lezou na nervy.
07.07.2023 00:05 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Arichteva (662 článků) , Martina Pártlová (359 článků)

Vysmátá Krainová s Arichtevou i rozdováděný Jordan Haj: Celebrity zazářily na letní akci

 
Celebrity v čele se Simonou Krainovou, Veronikou Arichtevou nebo Emmou Smetanou se zúčastnily akce na Statku Oblík. A protože se jednalo o událost bez uvedeného dress codu, hvězdy to se stylizováním nijak nepřeháněly, čehož si přítomní redaktoři eXtra.cz hned všimli. Na to, jak se celebrity oblékly, se podívejte v galerii. 
09.06.2023 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Simona Krainová (2305 článků) , Veronika Arichteva (662 článků) , Jordan Haj (192 článků) , Emma Smetana (682 článků)

Proměna Veroniky Arichtevy: Od Sylvy z Ordinace uběhlo moře vody, takhle šel s herečkou čas

 
Česká herečka Veronika Arichteva slaví 37. narozeniny. Na svém kontě už má řadu kariérních počinů. Ze Sylvy v seriálu Ordinace v růžové zahradě se proměnila v zodpovědnou mámu a manželku významného režiséra Bisera Arichteva. Pojďme se podívat, jak šel s herečkou čas. 
20.05.2023 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Arichteva (662 článků)

Láska Veroniky a Bisera Arichtevových: Na začátku byly nahé fotky a okamžitá jiskra, říkají

 
Herečka Veronika Arichteva (36) a režisér Biser Arichtev (46) se seznámili během natáčení seriálu Vyprávěj. Mezi dvěma umělci přeskočila jiskra a byla z toho láska jako trám, která pokračovala svatbou a založením rodiny. Nyní slavný manželský pár pořadu 7 pádů Honzy Dědka prozradil, jak to celé vlastně bylo. 
07.03.2023 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Arichteva (662 článků)

7 pádů Honzy Dědka: Jak ulovila Veronika Arichteva manžela i roli ve Vyprávěj a kde se vlastně vzal medovník Marlenka

 
Dnešními hosty moderátora Honzy Dědka budou Veronika a Biser Arichtevovi, herec Pavel Batěk, hudebník Marcell a arménský podnikatel Gevorg Avetisian, jehož nejznámějším artiklem je medovník Marlenka.
07.03.2023 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Arichteva (662 článků) , Pavel Batěk (34 článků) , Jan Marcell (2 články) , Gevorg Gevorg (2 články)

Veronika Arichteva si ze sebe dokonale vystřelila: S břichem na trh, hlásí

 
Herečka Veronika Arichteva si dopřála zasloužený odpočinek se svými nejmilovanějšími. S manželem Biserem a malým synkem Lukou vyrazili za exotikou do Dominikánské republiky, a kromě dokonalých rodinných fotek jak ze žurnálu herečka ukázala také realitu: “S břichem na trh. Nejsem vytuněná máma, ale jsem šťastná máma. A trochu líná máma,” napsala na Instagram s humorem sobě vlastním pod snímek v bikinách. Sklidila velký úspěch. 
22.02.2023 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Arichteva (662 článků)

S manželem o věcech diskutujeme. Před i za kamerou, přiznává Arichteva

 
Veronika Arichteva (36) dorazila s manželem Biserem (46) na oslavu stého výročí čokolády Kofila. V rozhovoru pro iDNES.cz promluvila nejen o svém vztahu ke sladkému a k dietám. Prozradila také, jestli ji nemrzí, že nehraje v manželových úspěšných seriálech Kukačky a Zlatá labuť.
03.02.2023 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Arichteva (662 článků)

Móda ze 100 let Kofily: Styloví manželé Arichtevovi, sametová Hejdová a laciná komička

 
Hvězdy se vyšvihly a vyrazily do společnosti oslavit 100 let slavné Kofily. V pražské galerii umění DSC Gallery se objevili mimo jiné manželé Veronika a Biser Arichtevovi, moderátorka Gabriela Lašková, influencerka Zorka Hejdová, modelka Aneta Vignerová, slovenský štramák Ján Koleník i redakce eXtra.cz. Co slavní vynesli za outfity?
03.02.2023 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Ján Koleník (71 článků) , Aneta Vignerová (780 článků) , Veronika Arichteva (662 článků)

Veronika Arichteva a Vašek Matějovský tvoří krásnou seriálovou dvojici a jako přátelům jim to hraje skvěle dohromady

 
Seriál O mě se neboj je skutečně vydařený televizní kousek. Pochvalují si ho i ti, kteří již na české seriály zanevřeli, protože to je samý mord a násilí, nebo nemají hlavu ani patu. Oproti těmto dílo režiséra Bisera A. Arichteva opět nezklamalo. K úspěchu jistě přispělo i herecké obsazení.
24.12.2022 07:15 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Arichteva (662 článků) , Václav Matějovský (42 článků)

Veronika Arichteva ze seriálu O mě se neboj: Děsí ji, že když bude lenošit, zastaví se svět

 
Naše psychika je velmi zrádná věc. A i když nám napovídá, že to, co děláme, je správné, protože nás to těší a jsme spokojení – tak už vzápětí nám zasadí tvrdou ránu a našeptává nám, že bychom vlastně měli dělat něco úplně jiného, protože se to od nás tak nějak očekává. Své o tom ví i Veronika Arichteva ze seriálu O mě se neboj.
01.12.2022 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Arichteva (662 článků)

Veronika Arichteva se pochlubila synem Lukou: Chlapeček je celý tatínek

 
Herečka Veronika Arichteva se mezi jinými známými osobnostmi objevila na charitativním křtu nového kalendáře Psí život. Vzala s sebou synka Luku, který jako by z oka vypadl jeho otci Biserovi. Přesně před rokem si přitom malý Luka prošel v nemocnici peklem, což tehdy Veronika popsala na Instagramu.
29.11.2022 13:50 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Arichteva (662 článků)

Souboj seriálů ZOO a O mě se neboj: Který z nich u diváků zvítězí?

 
Nova do boje o sledovanost na podzim nasadila silné hráče, a to neokoukané herce Veroniku Arichtevu a Václava Matějovského. Jenže bude to stačit na to, aby otřásla sledovaností seriálu ZOO, na který se dívá hodně lidí? Podle nejnovějších ohlasů a čísel nejspíš ano. Seriál z právnického prostředí se sympaťákem Matějovským v čele si už sebevědomě ukrojil svou porci diváků.
28.11.2022 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Arichteva (662 článků) , Václav Matějovský (42 článků)

Adventní věnce slavných: Pochlubily se Hanychová, Burešová i Arichteva

 
První adventní neděli máme za sebou. Na každoroční zapálení svíček na věnci nezapomněly ani české celebrity. Jakou práci s tvořením adventního věnce si kdo dal a kdo na to zanevřel úplně? Svým výtvorem se na Instagramu pochlubila Agáta Hanychová, Veronika Arichteva, Eva Burešová, Hana Mašlíková, Ornella Koktová a spousta dalších. 
28.11.2022 16:45 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3637 článků) , Veronika Arichteva (662 článků) , Hana Mašlíková (562 článků) , Eva Burešová (794 článků) , Hana Burešová (18 článků)

Válka televizí: Burešová a Zoo vítězí nad O mě se neboj s Arichtevou

 
Dosud bezkonkurenčně současný nejsledovanější seriál, Zoo v TV Prima, v němž v jedné z hlavních rolí září Eva Burešová, našel ve čtvrtek konečně zdatného konkurenta. Je jím novácké romantické dílo O mě se neboj, v němž zase divačky chválí Veroniku Arichtevu. Jak redakce eXtra.cz ale zjistila, Prima nakonec podle všeho stejně vydělává podstatně víc.
27.11.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Arichteva (662 článků) , Eva Burešová (794 článků)

Veronika Arichteva ze seriálu O mě se neboj ukázala, že se také ničeho nebojí

 
Seriál z právnického prostředí, který televize Nova vysílá od listopadu, poukazuje na to, že i těžší životní situace lze zvládnout s nadhledem, když se pro to vědomě rozhodnete. Alespoň hlavní postava seriálu Eva Málková se o to snaží. Koneckonců i její představitelka Veronika Arichteva divákům dala vědět, že má pro strach uděláno.
26.11.2022 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Arichteva (662 článků)

O mě se neboj: Obsazení manželky do hlavní role byla pro Bisera Arichteva trefa do černého

 
Režisér Arichtev rozhodně není pro diváky nováčkem a například se seriálem Kukačky ukázal, co v něm je. A tentokrát měl skvělý nápad, když hlavní ženskou roli obsadil manželkou. Určitě věděl, co dělá, a roli vytvořil Veronice na míru.
17.11.2022 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Arichteva (662 článků)

Seriál O mě se neboj diváky nadchl: Matějovský dospěl v krasavce, libují si

 
Na televizní obrazovky zamířil nejnovější seriál z dílny televize Nova O mě se neboj režiséra Bisera Arichteva. Hlavní roli si střihla jeho manželka Veronika Arichteva, které motá hlavu Václav Matějovský. Hned první dva díly vyvolaly u diváků nadšení. Chválí nejen neokoukané herce, zejména Matějovského, ale i příjemný příběh. Prý se již nemohou dočkat dalších dílů.
10.11.2022 22:25 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Arichteva (662 článků) , Václav Matějovský (42 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »