Články k osobnosti

Veronika Freimanová

  herečka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Veronika Freimanová »
 

Veronika Freimanová se role ve stodílném seriálu Vyprávěj nezalekla, překvapili ji diváci

 
Česká oblíbená herečka je známou tváří mnoha českých seriálů. V současné době je jednou z nejvýraznějších postav seriálu ZOO, který má už pravidelně přes milion diváků. Loni mohli diváci Veroniku vidět v seriálu Kukačky.
05.06.2022 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Freimanová (181 článků)

Hvězdami napěchovaný festival ve Zlíně. Kdo nebude chybět na červeném koberci? eXtra.cz je na místě

 
Město Zlín opět rozzářily projektory kinosálů a ulice se naplnily hlasem návštěvníků, kteří si nemohli nechat ujít 62. ročník Zlín Film Festivalu. Akce mezinárodního formátu, která je věnována zejména dětem a teenagerům, odstartuje dnes v 19 hodin. Tak jako každoročně si festival nenechala ujít celá řada slavných osobností, které se v podvečerních hodinách projdou po červeném koberci. Mezi známými tvářemi, jež jsou letos se Zlínem spojeny, se objeví Pavel Zedníček (72), Eliška Balzerová (73), Veronika Freimanová (66), Jana Švandová (75) či Lukáš Hejlík (42) a tým eXtra.cz u toho samozřejmě nemohl chybět.
26.05.2022 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Zedníček (262 článků) , Jana Švandová (253 článků) , Eliška Balzerová (212 článků) , Lukáš Hejlík (200 článků) , Veronika Freimanová (181 článků) , Pavel Švanda (14 článků)

Marie Roklová ze seriálu ZOO v boji proti náměstkovi a pytlákům

 
Veroniku Freimanovou můžete v seriálu Zoo vídat v roli ředitelky Marie Roklové. Lubor Brázda jí znepříjemňuje život a staví do cesty jednu překážku za druhou. Kromě toho se Marie potýká s řadou nebezpečných situací a s problémy ve vlastní rodině.
16.05.2022 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Freimanová (181 článků)

Eva Burešová v novém filmu: Svou postavu ukáže ve svůdném pyžamu!

 
Zpěvačka a herečka Eva Burešová (28) se objeví v české komedii Ženy a život, kde si po jejím boku zahrají třeba Veronika Freimanová, Jakub Kohák nebo Jiří Lábus. Jedná se o vůbec její první hlavní roli v celovečerním filmu. Ze snímku už se navíc začínají objevovat ukázky, přičemž v jedné ukáže svou postavu v sexy pyžamu.
05.05.2022 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Lábus (244 článků) , Veronika Freimanová (181 článků) , Jakub Kohák (262 článků) , Eva Burešová (647 článků)

Veronika Freimanová to přes role seriálových a filmových maminek dopracovala na ředitelku ZOO

 
Přestože jde jen o seriálovou roli, je to zase něco jiného, než herečka běžně divákům nabízí. V seriálu nebude řešit jen problémy se zlobivými zvířátky, a ještě zlobivějšími podřízenými, ale především bude muset zapracovat na rodinných vztazích.
29.01.2022 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Freimanová (181 článků)

Takhle by vypadala úplně šedivá: Hvězda Kukaček a Vyprávěj si barvením vlasů ubírá roky

 
Šedivé vlasy už jí sice rostou, ale barví si je, takže tušení, jak by v nich vypadala, může mít jen díky hereckým projektům. Poprvé je Veronika Freimanová  (65) vyzkoušela v seriálu Vyprávěj, šedivou paruku nosí také v divadelní hře Kvartet. "A krásné dlouhé šedivé vlasy jsem měla v Princezně zakleté v čase," doplnila nás ještě herečka.
01.08.2021 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Freimanová (181 článků)

Od Snowboarďáků uběhlo 17 let, role matky a syna jim zůstala: Vojta Kotek a Veronika Freimanová opět spolu na place

 
Od natáčení české filmové komedie Snowboarďáci uběhlo již 17 let a Vojta Kotek  (33) se díky seriálu Einstein mohl na place znovu setkat se svou filmovou maminkou Veronikou Freimanovou  (65) . I tentokrát mu bude v humorné detektivce hrát maminku.
29.05.2021 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Kotek (495 článků) , Veronika Freimanová (181 článků)

Jak zvládla první dávku? Veronika Freimanová popsala, jak se cítila po očkování proti covidu-19

 
S herečkou Veronikou Freimanovou  (65) jsme se neviděli rok, ale v krátké době jsme se sešli dvakrát . Minule jsme se jí ale zapomněli zeptat, jak to vlastně má s očkováním. První dávku má prý už za sebou, tak se o trochu méně straní společnosti.
22.05.2021 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Freimanová (181 článků)

Hvězda Boženy a Kukaček během pandemie prodělala operaci i covid. Herečka přesídlila mimo Prahu

 
Televizní diváci mohou mít dojem, že Veronika Freimanová  (65) si na nedostatek práce nemůže stěžovat. Pravidelně ji vídali na televizních obrazovkách nejprve v minisérii Božena, kde ztvárnila Magdalenu Dobromilu Rettigovou, a poté jako babičku v seriálu Kukačky. I nás to trochu zmátlo, ale herečka nás vyvedla z omylu.
11.05.2021 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Freimanová (181 článků)

Herečka Veronika Freimanová po letech přiznala: Jen krůček od emigrace! Lákali ji z Hollywoodu

 
Přes 30 let si nechávala pro sebe, že mohla emigrovat. Veroniku Freimanovou (65) lákali slavní filmaři do filmu Nesnesitelná lehkost bytí podle knížky »zakázaného« Milana Kundery (92). Dokonce za ní přijeli i do tehdejšího Československa.
11.05.2021 09:05 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Freimanová (181 článků) , Milan Kundera (142 článků)

Veronika Freimanová: Proč prošvihla možnost emigrovat?!

 
Přes 30 let si nechávala pro sebe, že mohla emigrovat. Veroniku Freimanovou (65) lákali slavní filmaři do filmu Nesnesitelná lehkost bytí podle knížky »zakázaného« Milana Kundery (92). Dokonce za ní přijeli i do tehdejšího Československa.
11.05.2021 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Freimanová (181 článků) , Milan Kundera (142 článků)

Hvězda Vyprávěj Veronika Freimanová: Operace kolene!

 
Jen aby byl příští rok lepší! To je největší přání Veroniky Freimanové (65). Je sice ráda, že si kvůli pandemii odpočinula, přesto touží, aby vše bylo jako dřív a všichni byli zdraví. Právě zdraví jí dalo totiž zabrat!
20.10.2020 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Freimanová (181 článků)

Tajemství Freimanové prasklo! Dědictví po babičce (†104)

 
Herečka Veronika Freimanová oslavující 65. narozeniny, patří mezi ženy, které i v pokročilém věku vyzařují energií a udržují si mladistvý vzhled. Aktuálně vyzradila, komu vděčí za svoji vitalitu a elán!
29.09.2020 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Freimanová (181 článků)

Veronika Freimanová slaví 65 let: Za věčně mladistvý vzhled vděčí babičce (†104)!

 
Divadelní a filmová herečka Veronika Freimanová, známá z komediálního trháku Sněženky a machři a jeho pokračování nebo seriálu Vyprávěj, slaví 65. narozeniny. I po tak dlouhé době před kamerou a na jevišti je stále energická a svěží a ve vyšším věku stále oplývá mladistvým vzhledem, za což nejvíce vděčí své babičce, která se dožila neuvěřitelných 104 let!
24.09.2020 20:55 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Freimanová (181 článků)

Koronavirus musíme přijmout, buď přežijeme, nebo ne, říká Veronika Freimanová

 
Ve čtvrtek proběhla premiéra pohádky Princezna zakletá v čase, na které se ukázali i hlavní představitelé snímku. Mezi nimi byla i česká herečka Veronika Freimanová (64), která ve filmu ztvárnila postavu chůvy. Při této příležitosti jsme Veroniku vyzpovídali. Co všechno nám prozradila?
12.09.2020 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Freimanová (181 článků)

Scény ve spodním prádle už po mně nikdo nechce, říká Veronika Freimanová

 
Veronika Freimanová (64) hraje v novém seriálu matku prapravnuka Alberta Einsteina v podání Vojty Kotka (32). Herečka se svěřila s tím, že po šedesátce ubyly jejím seriálovým i filmovým postavám choulostivé scény ve spodním prádle. Věkovou diskriminaci však prý nepociťuje a nestěžuje si.
13.03.2020 00:31 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Kotek (495 článků) , Albert Einstein (95 článků) , Veronika Freimanová (181 článků)

Vojta Kotek přichází v seriálu Einstein: Maminku mu hraje opět Veronika Freimanová

 
Herec Vojta Kotek (32) se po delší době ukáže na televizních obrazovkách. Televize Prima přichází v březnu se seriálovou novinkou Einstein s podtitulem Případy nesnesitelného génia. Osmidílný seriál s hvězdným obsazením přináší humor okořeněný kriminálními zápletkami a svéráznou postavou praprapravnuka Alberta Einsteina, Filipa. Je tak nesnesitelný a okolí tak leze na nervy, že vedle něj málokdo vydrží. Když se ale ukáže, že jeho mozek by mohl být pro policii zlatý poklad, bývá mu odpuštěno.
25.02.2020 07:01 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Kotek (495 článků) , Albert Einstein (95 článků) , Veronika Freimanová (181 článků) , Vojtěch Filip (1556 článků)

Akční scény v novém seriálu zvládal bez kaskadéra: Horší pro Vojtu Kotka bylo chodit mezi nahými muži

 
Do akčních scén se rozhodně nebojí jít naplno. Vojta Kotek  (32) se v novém krimi seriálu Einstein nechtěl takřka vůbec nechat zastupovat profesionálem. Naštěstí na jeho odhodlanost byli tvůrci ochotni kývnout a známý herec se coby profesor fyziky Filip objeví skoro ve všech scénách. „Musím říct, že ten seriál byl na české poměry a na poměry toho, co já jsem měl možnost točit, opravdu akční. Hrozně jsem chtěl, aby tam ty scény zůstaly, protože se často stává, že to tam je sice napsané, ale pak se to třeba z finančních nebo časových důvodů vyškrtává. A tady jsme lpěli na tom, aby tam toho zůstalo co nejvíc. Já jsem chtěl co nejvíc věcí dělat sám, což se díky odvaze naší produkce dokonce i podařilo,“ svěřil na tiskové konferenci televize Prima Vojta. „Je tam jedna jediná věc, kterou za mě dělal kaskadér a je to vlastně paradoxně jenom padání na zem, protože ten Filip má kostým, který je neměnný a nosí to samé - kraťasy a sako. A tam šlo o to, že jsem měl padat na beton a nesměl jsem se poškrábat, ze všech těch věcí to bylo skoro nejsnazší. Skákal jsem z patnácti metrů bez jištění do vody, ale nesměl jsem spadnout na zem,“ řekl s úsměvem Vojta, který je hvězdou nového seriálu spolu s Annou Polívkovou, Pavlem Zedníčkem, Veronikou Freimanovou nebo Evou Josefíkovou. Zatímco někdo by skákat do vody z 15 metrů ochotný nebyl, pro Vojtu to zdaleka nebylo na place to nejhorší. Noční můru měl spíš z obnažených mužů v plaveckém bazénu v Podolí. „Byl jsem trénovat skákání z můstku v Podolí z deseti metrů a bylo to srandovní, paní to učila desetileté děti. Musím říct, že mnohem složitější pro mě bylo projít tou šatnou a chodbami v Podolí. Tam je několik bazénků předělových, ve kterých si oplachujete nohy, a během toho, co si oplachujete nohy, tak tam spoustu pánů chodí jen tak konverzovat, stojí v šatně nazí s pupky vyvalenými a s igelitečkou, ve které je mýdlo a plavečky a konverzují a musím říct, že to pro mě bylo horší než skočit z toho můstku,“ dodal se smíchem Vojta. Normal 0 21 false false false CS X-NONE X-NONE /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Normální tabulka"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:10.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:"Calibri",sans-serif; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin; mso-bidi-font-family:"Times New Roman"; mso-bidi-theme-font:minor-bidi; mso-fareast-language:EN-US;}
24.02.2020 09:50 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Kotek (495 článků) , Pavel Zedníček (262 článků) , Veronika Freimanová (181 článků) , Anna Polívková (249 článků) , Eva Josefíková (155 článků) , Vojtěch Filip (1556 článků)

Herečka Veronika Freimanová (64): Co dělá o víkendu?!

 
Začínala jako princezna, dnes hraje královny. V jedné z nich uvidíte herečku Veroniku Freimanovou (64) i v letošní štědrovečerní pohádce Princezna a půl království. Jejím partnerem tu bude šarmantní Maroš Kramár (60). Ač na to nevypadá, v soukromí je Veronika už babičkou.
08.12.2019 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Freimanová (181 článků) , Maroš Kramár (188 článků)

Štastná Veronika Freimanová: Raduje se z narození holčičky!

 
Roli babičky Veronika Freimanová (62) zažívá poprvé. Její dcera Tereza Brabcová, kterou má s režisérem Jaroslavem Brabcem (63), porodila dceru Ellu.
25.04.2018 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Freimanová (181 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »