Články k osobnosti

Věra Patt

  soutěžící reality show vyvolení, djka, zpěvačka a moderátorka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Věra Patt »
 

Ta dopadla! Soutěžící z VyVolených musela jít makat do obchoďáku

 
Narazila na dno šoubyznysového rybníčku a musela jít makat rukama! Nebo vlastně spíš pusou, protože přesvědčuje návštěvníky ke koupi židlí a podobných věcí. Soutěžící z prvních VyVolených Věra Patt, o které jsme v posledních letech slyšeli spíš v souvislosti s průšvihy či ostudou , asi konečně pochopila, že z ní dobře placená profesionální celebrita nebude. Teď je z ní prodavačka v obchoďáku!
17.03.2016 18:20 |

podobné články

Osobnosti: Věra Patt (26 článků)

Sraz VyVolených po letech: Krachy v práci i v životě! Jak „lidé z vily“ žijí dnes?

 
Harcovnice po různých reality show a dýdžejka Věra Patt (47) uspořádala sraz účastníků z pěti řad VyVolených. Sešlo se jich pouze deset a většinou šlo o soutěžící z poslední řady. Vzpomenete si ještě na Ládíka, Marušku nebo Pityho?
13.10.2015 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Věra Patt (26 článků)

Tohle si stvoření z VyVolených za rámeček nedá. Syn Sepéšiho drsně promluvil o podrazu od slávychtivé Patt!

 
Legrační a touhou po slávě opájené hvězdičce již dávno zapomenuté reality show VyVolení Věře Patt se podařil husarský kousek, když zlanařila nic o její drsné minulosti netušícího syna Petra Sepéšiho (†25) Petra Belhocineho (28) k společnému přezpívání hitu Červenám jeho táty a Ivety Bartošové  (✝48) . „Už jsem se dozvěděl, co je zač. Byla urputná,“ říká tvrdě Petr, který už asi lituje, koho si připustil k tělu a kdo si na jeho slavném původu chtěl namastit kapsu!
27.03.2015 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Věra Patt (26 článků) , Iveta Bartošová (6765 článků)

Šílená náhrada za Bartošovou a Sepéšiho: Hit Červenám nazpívala uhýkaná divnožena se synem Ivetiny lásky!

 
Jak hluboko ještě klesne? Málokomu už dnes řekne jméno Věra Patt, účastnice prvních VyVolených, která se v šoubyznysu snažila prosadit asi na tisíc způsobů, jenže v drtivé většině případů neúspěšně. Teď zavětřila novou naději. Podařilo se jí přemluvit syna Petra Sepéšiho (†25) Petra Belhocineho (27) k tomu, aby s ní nově nazpíval song Červenám jeho táty a Ivety Bartošové  (✝48) .
26.03.2015 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Věra Patt (26 článků) , Iveta Bartošová (6765 článků)

Syn Petra Sepéšiho přezpíval duet svého otce a jeho milenky Ivety Bartošové!

 
Syn tragicky zemřelého zpěváka Petra Sepéšiho (†25) Petr Belhocine (27) společně s Věrou Patt (47) přezpívali duet Červenám, který nazpíval jeho otec s Ivetou Bartošovou (†48). Nevšední remix pokřtil Michal David a Linda Finková.
24.03.2015 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Michal David (1425 článků) , Věra Patt (26 článků) , Iveta Bartošová (6765 článků) , Linda Bartošová (96 článků)

Nejtrapnější opilci Česka: Jak se zřídily Bartošová, flekatá neVyVolená Věra nebo obnažená Mesarošová?

 
Rok 2013 byl vůči vyznavačům alkoholu velmi štědrý. A štědří vůči veřejnosti byli i nejrůznější čeští slavní opilci. Na prvním místě se samozřejmě nemohl umístit nikdo jiný než Iveta Bartošová  (47) , zdatně jí ale sekundovaly krákorající a pak mastně usínající neVyVolená Věra Patt, Dominika Mesarošová  (28) , která se pod vlivem alkoholu obnažovala před partou chtivců nebo další soutěžící z reality show Nikol!
31.12.2013 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Věra Patt (26 článků) , Iveta Bartošová (6765 článků) , Dominika Mesarošová (598 článků)

To byla ostuda! NeVyVolená blondýna snědla raut, vypila, co mohla a pak umaštěná a flekatá usnula

 
Ta ale umí pařit! Bývalá hvězda VyVolených Věra Patt, ženština, která má na krku dluhy za nepovedenou párty a nově prý i ostudu kvůli podvodu s falešným dvojníkem slavného světového zpěváka , se pořádně rozparádila na narozeninách jedné známé české zpěvačky. Nejprve notně pod parou vyluzovala zvuky podobné zpěvu známých českých hitů , pak ale dostala hládek, vyluxovala raut a znavená, a navíc prý i dost umaštěná, se položila do říše snů. Podívejte se na snímky!
06.11.2013 19:55 |

podobné články

Osobnosti: Věra Patt (26 článků)

Karel Svoboda se obrací v hrobě: Takhle nechutně zprznila jeho píseň totálně opilá neVyVolená bloncka

 
Přísloví, aby se švec držel svého kopyta, u některých lidí platí víc, u jiných zas míň. K té první kategorii bezpochyby patří Věra Patt, účastnice prvních VyVolených, která se prý někdy živila jako dýdžejka. Jako zpěvačka ale žena, která má velké dluhy a obviňují ji také z podvodů , asi nevydělá ani na slanou vodu. Podívejte se na video, v němž svým hlasovým projevem ničí písně Petra Šišky a Leška Wronky a také Karla Svobody!
31.10.2013 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Věra Patt (26 článků) , Karel Svoboda (561 článků) , Petr Svoboda (546 článků) , Petr Svoboda (537 článků) , Petr Svoboda (546 článků)

Další fiasko neVyVolené blondýny? Prý prodává falešného zpěváka PSY a dluží peníze

 
NeVyVolená blonďatá účastnice prvního ročníku primácké reality show Věra Patt měla nedávno křest bůhvíčeho v podniku v centru Prahy a všichni, kdo vědí o jejích předchozích „úspěších“ v pořádání podobných podniků , si téměř sázeli na to, zda všechno slušně zaplatí, nebo zase naseká velké dluhy. A zdá se, že bé je správně. „Všechno jsem za Věru Patt nakonec musel zaplatit já, protože neměla peníze a já bych měl ostudu,“ potvrdil Super.cz šéf diskotéky. A to není vše. Tvrdí, že ho údajná dýdžejka připravila o další balík peněz podvodem!
21.10.2013 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Věra Patt (26 článků)

Bláznivý Macura se pobil se Zvěřinou! Rvačku ukončili vyhazovači

 
Znáte to přísloví o dvou kohoutech na jednom smetišti? V tomto případě nešlo o smetiště, ale diskotéku a večírek exVyVolené Věry Patt. Namachrovaný trouba Petr Zvěřina se rozhodl poměřit síly s popletou číslo jedna, (ne)únoscem Ivety Bartošové a hlavně ochráncem týraných žen. Ano, nemýlíte se, jde o samotného Zdeňka Macuru.
18.10.2013 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Zvěřina (77 článků) , Věra Patt (26 článků) , Iveta Bartošová (6765 článků)

Trapas NeVyVolené Věry Patt: Na křest jejího singlu nikdo nepřišel!

 
Snažila se neúspěšně prosadit v první řadě VyVolených, ale vypadla jako první a od té doby po ní neštěkne ani pes. Diskžokejka Věra Patt se přesto rozhodla, že oslaví vydání svého nového pochybného songu. Do pražské diskotéky téměř nikdo nepřišel a zela prázdnotou.
13.10.2013 14:25 |

podobné články

Osobnosti: Věra Patt (26 článků)

Ctitel Bartošové Macura se zbláznil do další blonďaté ďáblice. Po Ivetce šílí z exVyVolené dlužnice

 
Jako by si Zdeněk Macura  (39) coby blízké duše vybíral pořád problémové osoby! Po usilování o přízeň Ivety Bartošové  (47) , kterou chce spasit před podle něj násilníkem Josefem Rychtářem, se nyní dostal do spárů problematické bývalé VyVolené Věry Patt. Dáma, která na společenských akcích snad málem proskočí foťákem, jen aby měla šanci objevit se někde v médiích, má přitom, stejně jako Iveta, miliónové dluhy!
10.10.2013 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Věra Patt (26 článků) , Iveta Bartošová (6765 článků)

Nesympatická Feuereislová z VyVolených všem lže: Někdo mě sleduje, řekla slavomanka ve veřejnoprávní televizi a přitom se nechala zavřít do vily pod dohled kamer!

 
Snahu "Evy Feureislové":http://www.extra.cz/tema/eva-feuereislova (23) dostat se do médií by snad nepřekonala ani česko-švýcarská povadlá hvězdička Věra Patt.
12.09.2013 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Věra Patt (26 článků)

Nesympatická Feureislová z VyVolených všem lže: Někdo mě sleduje, řekla slavomanka ve veřejnoprávní televizi a přitom se nechala zavřít do vily pod dohled kamer!

 
Snahu "Evy Feureislové":http://www.extra.cz/tema/eva-feuereislova (23) dostat se do médií by snad nepřekonala ani česko-švýcarská povadlá hvězdička Věra Patt.
12.09.2013 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Věra Patt (26 článků)

Co je to za ufouna? Poznáte slavného českého zpěváka?

 
Jako obrovská masařka nebo mimozemšťan vypadal Kamil Střihavka (48), když si od Věry Patt (46) z prvních VyVolených vypůjčil velké chlupaté červené brýle.
31.08.2013 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Kamil Střihavka (135 článků) , Věra Patt (26 článků)

VyVolení z první řady znovu ve Vile: Co dnes dělají Wendy, Kačenka, Věra a další?

 
Při velké volbě mezi Vladkem, Emilem a Petrem Zvěřinou o to, který ze známých VyVolených se vrátí v nové řadě do Vily a bude se o výhru "prát" se zcela novými tvářemi, se znovu sešli i staří známí - Wendy, Kačenka, Hanka, Věra Patt a Saša. Co dnes neúspěšní VyVolení dělají, jak se mají, kde a jak žijí?
25.08.2013 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Petr Zvěřina (77 článků) , Věra Patt (26 článků)

VyVolení mají smůlu: Hysterka Vladko poslal z exilu ve Španělsku na Primu drsný vzkaz!

 
Na Primě se v hrozícím průšvihu jménem "VyVolení":http://www.extra.cz/prima-zuri-nejvetsi-tajemstvi-vyvolenych-je-venku-do-vily-miri-samer-issa-handrkoval-se-mesic-kvuli-ostudnemu-honorari-a-neni-sam budou muset obejít bez hysterického gaye Vladka Dobrovodského (35), kterého mají Češi na rozdíl od Věry Patt (47) rádi.
18.08.2013 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Věra Patt (26 článků) , Vladko Dobrovodský (122 článků)

"Taťkovi" Tonymu a "mamce" Hranáčovi telefon z VyVolených nezazvonil, otravné Věře Patt ano: Vítěz druhé řady nám řekl, proč ho ve vile nechtějí!

 
Zatímco "na Primě zběsile obvolávají všechny finalisty":http://www.extra.cz/praskaci-ze-stabu-vyvolenych-opet-promluvili-emil-zajac-se-choval-jako-i-ot-a-petr-zverina-bude-sikanovat-soutezici-dele-nez-tyden-vime-vsechno prvních VyVolených, Tony "Taťka" Jalovec (37), vítěz druhé řady, který v přímém přenosu nádherně obložil slíbeným milionem hysterického gaye Martina "Mamku" Hranáče (27), se do VyVolených nepodívá.
16.08.2013 18:55 |

podobné články

Osobnosti: Věra Patt (26 článků) , Martin Hranáč (19 článků) , Tony Martin (12 článků) , Tony Martin (12 článků) , Tony Martino (3 články) , Tony Martino (3 články)

Blamáž na Primě: Věru Patt z VyVolených omylem považují za VIP osobnost! Čechošvýcarská nula navíc vykecala velké tajemství!

 
Tak tohle se opravdu povedlo! Hysterie Primy před slavnou tiskovou konferencí o "utajovaném" podzimním schématu, které mezitím díky sdílným zaměstnancům proniklo takřka celé do bulváru, dosahuje vrcholu, což se týká především připravovaných VyVolených.
29.07.2013 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Věra Patt (26 článků)

Bývalá hvězda VyVolených Věra Patt: Naštvala diváky koncertu!

 
Někdejší hvězda první řady reality show VyVolení Věra Patt (38) začala před časem podnikat v oblasti produkce.
16.07.2012 23:45 |

podobné články

Osobnosti: Věra Patt (26 článků)
« Předchozí 1 2 Další »