Články k osobnosti

Vasil Fridrich

  herec

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Vasil Fridrich »
 

Rakovina herečky ze seriálu Cesty domů: Slova podpory a obdivu kolegů!

 
Bylo jí 43, když si nahmatala bulku, která odstartovala těžké období. Vše ale dokázala herečka Barbora Lukešová (47) překonat i díky synům a partnerovi, herci Vasilu Fridrichovi (39). Rodina je pro ni vším, přitom sama vyrůstala od sedmi let bez tatínka. Rozhovor s herečkou najdete v aktuálním vydání Aha! pro ženy, které je právě v prodeji.
11.03.2016 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Vasil Fridrich (3 články)

Večer v Rokoku připomene 20 let existence divadla CD 94

 
Slavnostní večer ke dvaceti letům existence generačního divadla CD 94, jehož členy bylo na začátku své kariéry několik herců Městských divadel pražských, se dnes uskuteční v pražském Divadle Rokoko. Na oslavu byli pozváni ti, kteří stáli u jeho zrodu. Vystoupí například Matěj Hádek, Marek Taclík, Klára Cibulková, Zdeněk Velen, Lenka Krčková, Veronika Pospíšilová, Martina Delišová, ale i Vasil Fridrich, Radim Kalvoda a Veronika Janků.
11.10.2014 05:50 |

podobné články

Osobnosti: Matěj Hádek (86 článků) , Radim Kalvoda (1 článek) , Marek Taclík (198 článků) , Klára Cibulková (53 článků) , Martina Delišová (1 článek) , Zdeněk Velen (1 článek) , Veronika Pospíšilová (1 článek) , Vasil Fridrich (3 články) , Martin Janků (3 články)

Dámská jízda v Divadle Rokoko

 
Odpočinkové odpoledne pouze pro dámy chystá na sobotu 26. dubna od 17 hodin Divadlo Rokoko. Program odstartuje komedie Kancl, poté bude následovat módní přehlídka krásných šatů butiku Lazy Eye, které předvedou herečky Městských divadel pražských, a program v divadelní kavárně. Chybět nebude tombola, prezentace šperků a kosmetiky, kartářka či fotokoutek. Moderování se ujme herec Vasil Fridrich.
27.03.2014 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Vasil Fridrich (3 články)
« Předchozí 1 Další »