Články k osobnosti

Vanda Hybnerová

  herečka, dabérka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Vanda Hybnerová »
 

Vanda Hybnerová z Ulice vystoupila v Show Jana Krause, kde vyprávěla o životě na farmě a smrti svého koně

 
Vanda Hybnerová, kterou známe jako energickou a ostrou Evu Knoblochovou z Ulice, nedávno zavítala do oblíbené Show Jana Krause. Tam se nad fotografiemi ze své farmy svěřila s pocity ze smrti koně, ale i z osvobozující a naplňující jízdy na traktoru. Rozpovídala se též o herecké a režisérské práci.
23.11.2023 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kraus (1281 článků) , Vanda Hybnerová (232 článků)

Slepice jako zdroj inspirace. Mají klaunské nelogické myšlení, říká Hybnerová

 
Zřejmě je českou herečkou, která má doma nejvíc zvířat. Řadu let se realizuje nejen na jevišti a před kamerou, ale i na Vysočině, kde chová koně a slepice. A všude ji věrně doprovází její pes Žolík. „Mojí duševní očistou je fyzická práce, na běhání už nemám čas ani kolena,“ vypráví Vanda Hybnerová.
25.10.2023 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Vanda Hybnerová (232 článků)

Vanda Hybnerová z Ulice stíhá herectví i ranč. Jen by to chtělo chlapa se smyslem pro humor

 
V současnosti jsou dvěma nejvýraznějšími seriálovými rolemi Vandy Hybnerové ošetřovatelka lemurů Stáňa v ZOO a Eva Knoblochová z Ulice. Nadaná herečka, klaunka a držitelka Thálie toho ale stíhá ještě víc. Přestože mívá desítky představení v měsíci, zvládá také pečovat o farmu.
08.07.2023 07:15 |

podobné články

Osobnosti: Vanda Hybnerová (232 článků)

Boris Hybner jako otec selhal, říkala Vanda. Nyní promluvila o odpuštění

 
Není žádným tajemstvím, že Vanda Hybnerová se svým otcem nevycházela zrovna v dobrém, spíš naopak, často s ním bojovala. Nyní ale všechny spory, které se zesnulým Borisem Hybnerem měla, už prý hodila za hlavu a došla i k odpuštění. Známá herečka se v talkshow 7 pádů Honzy Dědka rozpovídala i o svém ranči, ke kterému má velmi srdečný vztah.
01.03.2023 09:50 |

podobné články

Osobnosti: Boris Hybner (41 článků) , Vanda Hybnerová (232 článků)

Uzavřela jsem kapitolu odpuštění, říká Vanda Hybnerová o otci

 
Herečka Vanda Hybnerová (54) promluvila v primáckém pořadu 7 pádů Honzy Dědka o své farmě plné zvířat. Zmínila ale i divadelní představení, které ji přivedlo k definitivnímu smíření se zesnulým otcem Borisem Hybnerem.
28.02.2023 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Boris Hybner (41 článků) , Vanda Hybnerová (232 článků)

Vanda Hybnerová: Drobná a talentovaná herečka, která se dokázala povznést nad nezdar v osobním životě

 
Drobná postava Vandu Hybnerovou rozhodně nepředurčila k malým rolím. Je to spíš naopak a je jí všude plno. V současnosti má jako ošetřovatelka lemurů Stáňa Smíšková v seriálu ZOO trampoty s láskou, protože se dala dohromady s kuchařem Radkem Svobodou a ten na ni trochu žárlí.
23.02.2023 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Vanda Hybnerová (232 článků)

ZOO vs. Ulice: Která role podle vás sedne Vandě Hybnerové více?

 
Je to vcelku záludná otázka, protože Eva Knoblochová z Ulice a Stáňa Smíšková ze ZOO jsou si vlastně v mnohém podobné. Pro obě bylo svého času těžké obstát v roli matky dospívající dcery. Tohle s postavami navíc sdílela i samotná Vanda Hybnerová.
22.12.2022 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Vanda Hybnerová (232 článků)

Seriál ZOO o skvělé známé herce nemá nouzi. Pojďme se ale podívat na ty méně známé

 
V oblíbeném seriálu ZOO se to hemží skvělými hereckými ikonami. Můžeme se tak dívat na příjemný herecký koncert předních českých herců, jako je třeba Veronika Freimanová, Vanda Hybnerová atd. Mezi těmito českými stálicemi, kterých je v seriálu celá řada, se ale objevují také méně známé tváře.
10.12.2022 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Freimanová (191 článků) , Vanda Hybnerová (232 článků)

Dcery Saši Rašilova jsou pěkné divošky: Josefína z něj už udělala dědečka

 
Herec Saša Rašilov (50) na své dcery, které má s Vandou Hybnerovou z předchozího manželství, může být pyšný. Josefína (28) a Antonie (24) Rašilovovy podobu tatínka vážně nezapřou. Josefína už dokonce porodila a ze Saši tak udělala dědečka. Je to ale odvážná holčina, když si dovolila poslat někam fotografy. 
24.10.2022 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Vanda Hybnerová (232 článků) , Saša Rašilov (266 článků)

Vanda Hybnerová ze ZOO slaví dnes narozeniny. Co má Vanda se svým seriálovým já společného?

 
Charismatická herečka Vanda Hybnerová, která v seriálu ZOO ztvárňuje postavu Stáni Smíškové, zkrátka nestárne. Stejně jako seriálová Stáňa si i Vanda prošla nelehkými vztahovými situacemi, ale na kráse jí to rozhodně neubralo, ba naopak.
30.09.2022 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Vanda Hybnerová (232 článků)

Představitelka Evy Knoblochové z Ulice slaví dnes narozeniny. Co by jí tak mohlo v této sezóně potkat?

 
Vanda Hybnerová, která v Ulici hraje Evu Knoblochovou, oslaví 30. září své 54. narozeniny. K narozeninám jí přejeme spoustu nových rolí, především pak rozvinutější dějovou linku v Ulici!
30.09.2022 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Vanda Hybnerová (232 článků)

ZOO: Ošetřovatelka lemurů Stáňa nemá štěstí na chlapy

 
Stáňa Smíšková, kterou v oblíbeném seriálu Zoo hraje Vanda Hybnerová, jde z jednoho rozchodu do druhého. Nejdřív opustila manžela, pak dostala kopačky od Lubora Brázdy a nedávno ukončila vztah se sympatickým Vladimírem. Co bude dál?
12.08.2022 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Vanda Hybnerová (232 článků)

Pamatujete, jak se v Ulice objevila Eva a chtěla získat Emu do své péče? Podívejte se na video

 
Pamatujete si na dobu, kdy se v seriálu Ulice objevila herečka Vanda Hybnerová, aby zahrála biologickou matku Emy Toužimské? V životě Emy tímto způsobila další chaos. Když nastupovala do vězení, aby si odpykala svůj trest, bylo jejich oddělení i přesun do dětského domova pro Emu velmi traumatizující. Jak Eva získala Emu do své péče?
21.06.2022 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Vanda Hybnerová (232 článků) , Ema Toužimská (9 článků)

Vanda Hybnerová ze seriálu ZOO žárlí na přítele a hádá se s dcerou

 
Vanda Hybnerová hraje v seriálu Zoo ošetřovatelku lemurů Stáňu, která se snaží usmířit s pubertální dcerou, bojuje se žárlivostí na mladou asistentku svého přítele. Navíc ještě zachraňuje kamarádku před sňatkovým podvodníkem.
01.05.2022 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Vanda Hybnerová (232 článků)

Vanda Hybnerová ze seriálu Ulice chodila do skauta jako jediná dívka

 
Vanda Hybnerová je ženou mnoha tváří. Může působit trochu nedostupně, ale jen co se člověk zaposlouchá, najde si k ní cestu. Je dcerou Borise Hybnera, známého mima a pedagoga. Nezůstala však v jeho stínu a sama se může pyšnit bohatou škálou angažmá.
25.11.2021 07:05 |

podobné články

Osobnosti: Boris Hybner (41 článků) , Vanda Hybnerová (232 článků)

Může pracovat jen na deset procent své kapacity. Čím činorodá herečka Hybnerová vyplňuje čas v pandemii?

 
Byla zvyklá odehrát pětadvacet představení do měsíce, točila filmy, seriály, pracovala v dabingu. V posledních měsících ale pracuje Vanda Hybnerová  (52) prý jen na deset procent své kapacity. Nejdelší prázdniny za svou třicetiletou kariéru sympatická umělkyně mohla aspoň trávit na své rodinné farmě na Vysočině.
30.05.2021 17:55 |

podobné články

Osobnosti: Vanda Hybnerová (232 článků)

Covid ve Vandě Hybnerové vyvolal pocit lenosti: Je to jako komando, které v těle zanechá oraniště

 
Nemoc covid-19 se nevyhnula ani Vandě Hybnerové  (52) . Herečka bohužel prošla těžším průběhem. „Je to zvláštní nemoc. Komando, které projede tělem a zanechává v něm oraniště. Já jsem celé tři týdny nebyla schopná ničeho,“ vrátila se k nepříjemnému zážitku Vanda na tiskovce připravované hry Richard III.
24.05.2021 19:05 |

podobné články

Osobnosti: Vanda Hybnerová (232 článků)

Vanda Hybnerová z Ulice: Statek a slepičky, to jsou její koníčky

 
Statek si nejprve s bývalým manželem pořídili jako takový příjemný občasný únik z pražského kolotoče, ale Vanda si Vysočinu a jejich chalupu natolik oblíbila, že dnes už ví, že by bez ní a přírody kolem nemohla být. Jaké domácí zvíře ji nejvíce fascinuje?
19.05.2021 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Vanda Hybnerová (232 článků)

To je pro herečku to nejhorší. Kvůli covidu přišla Vanda Hybnerová o svou brilantní paměť

 
V období koronavirové pandemie pracovala Vanda Hybnerová  (52) minimálně. „Funguju tak na deset procent. Načítala jsem audioknihy, vrátila jsem se k dabingu a stejně jako všichni čekám, až budeme hrát pod otevřeným nebem,“ svěřila se nám herečka. Vanda potřebuje mít před sebou jasný cíl.
15.05.2021 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Vanda Hybnerová (232 článků)

Devět let se intenzivně věnovala svým dětem. Ve složité době se Vondráčková vrací k milované profesi

 
Už víc než rok trvají nucené divadelní prázdniny. Na základě příslibu, že by od září mohla divadla své brány znovu otevřít, ale někteří herci začínají pomalu s přípravami na sezónu. V koronavirové době se dala dohromady i skupina herců a hereček, kteří začali zkoušet Shakespearovu divadelní hru Richard III. V roli Alžběty se budou střídat herečky Vanda Hybnerová a Lucie Vondráčková  (41) .
15.05.2021 08:25 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Vondráčková (2020 článků) , Vanda Hybnerová (232 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »