Články k osobnosti

Václav Moravec

  moderátor, redaktor

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Václav Moravec »
 

Veleba: Bída a zmar. Cizí markety manipulují Čechy jako Václav Moravec. Soběstačnost? Zde jsou fakta

 
„Porazit a vymazat pojmy ‚potravinová soběstačnost‘, ‚zvýšení podílu českých potravin v maloobchodní síti‘ zkrátka nelze a v tomto smyslu se jedná o přírodní zákony, které platí i v dnešním globalizovaném světě. Respektive jsou reakcí na totální globalizaci, která přináší světu ve své koncovce zkázu a zmar,“ myslí si zemědělský odborník a publicista, bývalý dlouholetý šéf české Agrární komory, bývalý senátor a zastupitel Kraje Vysočina Jan Veleba.
14.07.2020 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Václav Moravec (566 článků)

Dostálovou v ČT zastoupila židle, lázeňské vouchery schytaly kritiku a Babiš skončil v bahně

 
Ministryně pro místní rozvoj Klára Dostálová (ANO) měla v neděli usednout po boku předsedy poslaneckého klubu TOP 09 Miroslava Kalouska ve studiu diskusního pořadu Otázky Václava Moravce. Pozvání přijala poté, co jich předtím pět odmítla. Nakonec v pátek účast zrušila - prý přišla o hlas. Odpovídat měla na dotazy týkající se vládního chaosu, lokálních ohnisek nákazy, ale i jejího projektu lázeňských voucherů. U těch je totiž problém s uplatňováním, jak zaznělo v pořadu. MMR považuje kritiku za neoprávněnou, stejně jako sama ministryně.
12.07.2020 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (7104 článků) , Miroslav Moravec (31 článků) , Václav Moravec (566 článků)

Ondřej Hejma a Xaver o Witowské z ČT. Na tenkém ledě. Zas bude zle

 
Komentátorem Podtrženo sečteno byl tentokrát zpěvák a novinář Ondřej Hejma. Okomentoval mladého aktivistu Sturma, „Pochopil, že když se stane aktivistou, tak bude v balíku,“ prohlásil. A rýpl si, že na magistrátu jsou „vyrostlí Sturmové“. Dotkl se i referenda v Rusku. A na závěr s Xaverem řešili Světlanu Witowskou a Václava Moravce. „Představte si, že by se jednoho dne zjistilo, že pan Moravec má za partnerku nějakou političku z TOPky třeba,“ nadhodil Xaver a Hejma se obával, že by Witowská mohla v ČT „pohonit Koněva“.
06.07.2020 11:35 |

podobné články

Osobnosti: Světlana Witowská (311 článků) , Ondřej Hejma (159 článků) , Václav Moravec (566 článků) , Ondřej Moravec (76 článků)

Otázky Václava Moravce jsou nej, nej, nej? Tak tady ta čísla sledovanosti máte. ČT je jaksi zapomněla vydat

 
„Je mi ctí být za zenitem s nejsledovanějším a nejcitovanějším diskusním pořadem v zemi,“ napsal před časem moderátor Moravec na svůj facebook. Poznámku o tom, že stále točí stejné hosty, nechal bez komentáře, ale zato vše přetočil do modu boje proti normalizaci: „Povšimněme si prosím, že méně sledované či nesledované pořady a jejich předzenitost normalizátorkám a normalizátorům nevadí,“ upozornil čtenáře. Šlo o reakci na slova poslankyně Kořanové (ANO).
03.07.2020 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Václav Moravec (566 článků)

Otázky Václava Moravce jsou nej, nej, nej? Tak tady ty čísla sledovanosti máte. ČT je jaksi zapomněla vydat

 
„Je mi ctí být za zenitem s nejsledovanějším a nejcitovanějším diskusním pořadem v zemi,“ napsal před časem moderátor Moravec na svůj Facebook. Poznámku o tom, že stále točí stejné hosty, nechal bez komentáře, ale zato vše přetočil do modu boje proti normalizaci: „Povšimněme si prosím, že méně sledované či nesledované pořady a jejich předzenitost normalizátorkám a normalizátorům nevadí,“ upozornil čtenáře. Šlo o reakci na slova poslankyně Kořanové (ANO).
03.07.2020 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Václav Moravec (566 článků)

Stanislav Zapletal: Jsme společnost vzestupu buranů

 
Pan Titlbach z deníku N napsal na dnešním internetu článek hodný pozornosti zejména těch, kteří se už dlouhou dobu baví trápením České televize. Článek má nadpis Jsme společnost vzestupu buranů. Lidé jako Xaver Veselý jsou symbolem doby, říká Václav Moravec.
28.06.2020 16:55 |

podobné články

Osobnosti: Václav Moravec (566 článků)

ČT nám bulíkuje, že jediný správný pohled na svět mají Moravec a Fridrichová. Hulvát a sprosťák Šarapatka. Petr Štěpánek už se těší na kemping demobločku na Kavkách

 
ROZHOVOR „Lipovská má pravdu a svůj návrh zdůvodnila pregnantně, říká hudebník a člen Trikolóry Petr Štěpánek k návrhu členky Rady ČT na nulovou odměnu pro ředitele Dvořáka. Nad požadavkem na zvýšení koncesionářských poplatků kroutí hlavou, a naopak je navrhuje zrušit. „Jsou neefektivní, iracionální a asociální,“ říká. Prozradil, co si myslí o zpravodajství ČT i o dalších pořadech. Velmi rázně se pak vyjádřil na adresu Václava Moravce. Padla slova jako „zlý“, „sebestředný“ nebo „zaujatý“ a „mstivý“. Opřel se i do pirátů. Na závěr se v souvislosti s chystaným návratem Vladimíra Železného do politiky vrátil ke kauze „Nova a prohraná arbitráž za 10 miliard“.
28.06.2020 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Železný (166 článků) , Petr Štěpánek (786 článků) , Petr Štěpánek (786 článků) , Václav Moravec (566 článků)

Lidé jsou bez příznaků, ale odmítají zůstat doma. Prymula nabádal občany ke zodpovědnosti, Moravec jen koukal

 
Ve druhé hodině Otázek Václava Moravce se setkali vládní zmocněnec pro výzkum ve zdravotnictví Roman Prymula a epidemiolog Jiří Beran. Debatovali o tom, zda a kdy můžeme počítat s nástupem další vlny čínského koronaviru v Česku.
28.06.2020 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Beran (7 článků) , Václav Moravec (566 článků)

Pan Václav Moravec jednoduše lže. Podpásovka veškeré etice. V normální veřejnoprávní televizi by musel okamžitě vystřelit. Drtivý rozbor od Petra Žantovského

 
TÝDEN V MÉDIÍCH To, co v nedávném rozhovoru předvedl Václav Moravec, bylo pod pás veškeré etice a veškerému interpretování zákona o České televizi. Pokud by vysílání z Kavčích hor bylo skutečnou službou veřejnosti, musel by po takovém rozhovoru z televize vystřelit. Petr Žantovský poukazuje i na manipulace a lži, jichž se moderátor dopustil, a nezapomíná ani na jednu jeho velkou ubohost. V přehledu mediálních zajímavostí došlo i na genderová studia a nadřazování menšin nad většinou, stejně jako na nejslavnější postavy českých dějin, když si je vzala na paškál politická korektnost.
27.06.2020 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Václav Moravec (566 článků) , Petr Václav (861 článků)

Osvobodit Kavčí hory. Bojoví psi z nechvalně známých pořadů. Radní Kňourek objasňuje Moravcovi a dalším fňukajícím redaktorům, kde je jejich místo

 
ROZHOVOR Redaktoři ČT mohou kritizovat kohokoli, ale jakmile se někdo opováží směřovat kritiku na Kavčí hory, problém je na světě a jde o „nezávislost“. ParlamentnímListům.cz to řekl místopředseda Rady Českého rozhlasu a mediální analytik Tomáš Kňourek. Václav Moravec podle něho zklamal a řada uječených a ubrečených zaměstnanců bere ČT jako zbraň k prosazování vlastních názorů.
24.06.2020 16:55 |

podobné články

Osobnosti: Václav Moravec (566 článků) , Václav Český (550 článků)

,,Bezvýznamná“ žena vzkazuje své Václavu Moravcovi. I dalším v ČT

 
Václav Moravec by měl vážit slov a nechovat se hystericky. ParlamentnímListům.cz to řekla poslankyně ANO a členka volebního výboru Barbora Kořanová. Moderátor ČT ji nedávno kvůli kritice svého pořadu označil za neznámou poslankyni, která prý argumentuje „poklesle“. Nyní Kořanová podrobněji popisuje, co ji na pořadu OVM vadí.
24.06.2020 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Václav Moravec (566 článků)

Václav Moravec: Xaver patří k buranům. Merkelová je vědkyně. Klaus kňoural. Lidé se ČT zastanou. A tato média...

 
Václav Moravec si v podcastu Filipa Titlbacha z Deníku N nebral příliš servítky. Pokud Xaver Veselý a Barbora Kořanová jeho pořad kritizují, prý se jenom snaží zviditelnit. Že by se měl v Otázkách Václava Moravce střídat vyvracel tím, že ve Velké Británii by se něčemu takovému vysmáli. O Xaverovi Veselém mínil, že je "průměrný" a "zapadá do společnosti buranů". A přišly i narážky na Václava Klause i odpověď na to, kam by svou kariéru směřoval, kdyby v ČT skončil.
23.06.2020 08:10 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9957 článků) , Václav Moravec (566 článků)

Němcová v ČT volala po hlasování o nedůvěře vládě

 
V první hodině Otázek Václava Moravce k jednomu stolu zasedli ministr kultury Lubomír Zaorálek (ČSSD), poslankyně Miroslava Němcová (ODS) a stínový ministr kultury KSČM Zdeněk Štefek. Moravec se hned na úvod zeptal, „jak se to stalo, že komunisté, strana pracujícího lidu, chrání miliardáře Babiše?“ A rozjela se ostrá debata, v níž Moravec naznačoval, že sociální demokraté a komunisté se možná bojí stávajícího předsedy vlády Andreje Babiše (ANO).
21.06.2020 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (18934 článků) , Lubomír Zaorálek (2638 článků) , Miroslava Němcová (1522 článků) , Václav Moravec (566 článků) , Zdeněk Moravec (35 článků)

Lubomír Man: Už v upoutávce je Moravec nestranný až běda

 
„Komu prospívá volání po soběstačnosti České republiky v zásobování potravinami?“ ptá se od čtvrtečního rána posluchačů CT v upoutávce na svůj nadcházející nedělní pořad OVM Václav Moravec, a už samotnou formulací své otázky vykřikuje do všech koutů republiky, že on tedy pro zmíněnou soběstačnost ve výživě našeho národa rozhodně není.
19.06.2020 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Václav Moravec (566 článků) , Lubomír Man (163 článků)

Rušno kolem Moravce: Xaver navrhl střídání s Witowskou, Babišova poslankyně pořad zrušit

 
Elitní politický moderátor Václav Moravec se svými otázkami zatápí každou neděli svým hostům, nový člen Rady ČT Luboš Xaver Veselý však míní, že by se v moderování Otázek měli střídat moderátoři. Jako divákovi by se mu to prý líbilo a v Otázkách by si dokázal představit třeba Světlanu Witowskou. Vzbudil tím další diskuse kolem Moravce, do kterého nedávno šila poslankyně ANO Barbora Kořanová – ta se dokonce vyslovila pro úplné zrušení jeho pořadu. Moravec je dle ní za zenitem, na což moderátor reagoval na síti.
09.06.2020 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Světlana Witowská (311 článků) , Václav Moravec (566 článků) , Luboš Veselý (488 článků)

Bouřlivé studio u Moravce: Hulvát! poznamenal si nahlas na papír Vondráček. Vystrčil se zas rozpaloval kvůli Číňanům

 
Hosty první hodiny Otázek Václava Moravce byli předseda Senátu Miloš Vystrčil (ODS), bývalý předseda Senátu Milan Štěch (ČSSD) a předseda Poslanecké sněmovny Radek Vondráček (ANO). Moravec debatu odstartoval zostra. S korupcí v Česku. Vystrčil se rozohnil, Vondráček zuby nehty oponoval. A obořil se na šéfa české pobočky protikorupční organizace Transparency International Davida Ondráčku. „Hulvát!“ Pak se Vystrčil pořádně rozčílil kvůli Číně.
07.06.2020 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Milan Štěch (766 článků) , David Ondráček (100 článků) , Václav Moravec (566 článků)

Prááásk ho. Moravec poprvé k návrhu zrušení jeho pořadu. „Je nej a nej. Cože, méně, ne a ne a ne!"

 
Poslankyně Barbora Kořanová vyrazila do útoku proti radnímu ČT Zdeňku Šarapatkovi. Volá po jeho odchodu z funkce a spory s ním považuje za osobní. Pustila se také do moderátora Václava Moravce. Jeho Otázky by se prý měly změnit, protože v současné podobě jsou podle Kořanové za zenitem. A přišla reakce...
05.06.2020 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Václav Moravec (566 článků)

Vy máte vedlejšák v České televizi, rýpal Kováčik do Piráta. A pak nejspíš naštval všechny neziskovky

 
„Politika v době šílené. Podle čeho se pozná, kdo je vlastně ve vládě a kdo v opozici?“ zahájil debatu tří předsedů poslaneckých klubů moderátor Václav Moravec. Do studia ČT dorazili Jakub Michálek (Piráti), Jan Chvojka a Pavel Kováčik. Pánové se do sebe zostra pustili. Michálek nenechal na vládě nit suchou za to, jak se zachovala k obcím a krajům. Kováčik se mu v jednu chvíli smál. „Vy máte jako vedlejšák dramaturga České televize?“ ptal se.
31.05.2020 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Václav Moravec (566 článků) , Pavel Kováčik (286 článků) , Jan Chvojka (200 článků)

Vy máte vedlejšák v České televizi, rýpak Kováčik do Piráta. A pak nejspíš naštval všechny neziskovky

 
„Politika v době šílené. Podle čeho se pozná, kdo je vlastně ve vládě a kdo v opozici?“ zahájil debatu tří předsedů poslaneckých klubů moderátor Václav Moravec. Do studia ČT dorazili Jakub Michálek (Piráti), Jan Chvojka a Pavel Kováčik. Pánové se do sebe zostra pustili. Michálek nenechal na vládě nit suchou za to, jak se zachovala k obcím a krajům. Kováčik se mu v jednu chvíli smál. „Vy máte jako vedlejšák dramaturga České televize?“ ptal se.
31.05.2020 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Václav Moravec (566 článků) , Pavel Kováčik (286 článků) , Jan Chvojka (200 článků)

Vadim Petrov: Za Xavera jsem rád. Moravec je už jen fosilie. Toto se teď musí v ČT nastolit

 
ROZHOVOR K dnešní bouřlivé dovolbě členů Rady ČT se pro ParlamentníListy.cz vyjádřil mediální expert, lektor a člen Rady pro rozhlasové a televizní vysílání. Opozice podle něj věděla, že volba pro ni nedopadne dobře. „Záhadou pro mě je, že se nepokusila výsledek nějakou výraznou aktivitou zvrátit,“ komentuje Petrov dnešní dění ve Sněmovně. Řeč přišla i na Václava Moravce. Houpe se pod ním židle?
27.05.2020 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Vadim Petrov (83 článků) , Václav Moravec (566 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »