Články k osobnosti

Václav Klaus

  politik, exprezident

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Václav Klaus »
 

„Úchyl!“ Klaus ml. se pustil do mladého novináře. A už to sviští. Honzejk, osahávačky, „buze*anti“

 
Předseda hnutí Trikolóra Václav Klaus mladší se zhrozil nad slovy novináře Filipa Horkého, který na svém twitteru poučoval mužské pokolení, jak by se mělo správně chovat k ženám. Jeho názor byl podle Klause tak přitažený za vlasy, že jej neváhal označit za „úchyla“. A pěkně to schytal, jak od novinářů, tak ze strany veřejnosti.
19.06.2020 06:45 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9959 článků)

A už to začalo! Grilovačka Klause ml. za Železného a 10 miliard. „Ať to zaplatí,“ ozvalo se

 
Europoslanec a senátor Vladimír Železný bude kandidovat do Senátu za hnutí Trikolóra. „Tak by Václav Klaus mladší mohl zaplatit ty miliardy, co za pana Železného zaplatili daňoví poplatníci,“ nechal se v reakci slyšet komentátor Jiří X. Doležal. A nebyl sám, kdo si na arbitráž vzpomněl.
18.06.2020 07:40 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Železný (167 článků) , Václav Klaus (9959 článků) , Jirka Doležal (269 článků) , Jiří Doležal (269 článků)

Proti úchylným idejím! Vladimír Železný jde do boje o Senát za Klause ml.

 
Za hnutí Trikolóra budou v letošních volbách do Senátu kandidovat významné osobnosti veřejného života, akademici a starostové. Například ve Znojmě se bude o post senátora ucházet bývalý ředitel TV Nova, europoslanec a senátor Vladimír Železný, v Kolíně Ivanka Kohoutová, ředitelka Střední zdravotnické školy Ruská, známá z tzv. šátkové kauzy, a v Praze 9 předseda Národní rady osob se zdravotním postižením Václav Krása.
17.06.2020 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Železný (167 článků) , Václav Klaus (9959 článků)

Klaus ml.: Schwarzenberg nám bude líbat nohy? Feudalismus byl jako otroctví!

 
„Bude nám kníže Schwarzenberg v úterý na začátku schůze sněmovny všem líbat nohu?“ zeptal se poslanec Václav Klaus mladší z Trikolóry. A rozepsal se o protestech v USA.
15.06.2020 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9959 článků)

Od Klause přišel úder Vystrčilovi. Tchaj-wan, jo? Před šesti lety jsi říkal toto....

 
Když předseda Senátu Miloš Vystrčil oznamoval, že nakonec pojede na Tchaj-wan, protože si nenechá čínským velvyslancem diktovat, co jako politik suverénní země smí, nebo nesmí dělat, dal najevo, že počítá i s kritikou svého plánu. A netrvalo dlouho a kritika přišla – z Hradu a z Institutu Václava Klause. Vystrčil dostal naservírovaná svá vlastní šest let stará slova.
13.06.2020 22:20 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9959 článků)

Chvilkaři rudí vzteky. A neziskovka na Klause ml.: Pozor! Kdo mu platí kampaň? Stamiliony?

 
Předseda hnutí Trikolóra, poslanec Václav Klaus ml. přišel s návrhem, který vzbudil pozornost šéfa české odnože protikorupční organizace Transparency International Davida Ondráčky. A nejen jeho. Zbystřili i stoupenci spolku Milion chvilek.
13.06.2020 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9959 článků) , David David (393 článků)

Prezident Klaus: Demonstrace v USA? Dávno nacvičená hra. Je to jinak. A Evropa...

 
ROZHOVOR Druhý český prezident Václav Klaus komentuje pro ParlamentníListy.cz současnou vlnu násilí a rabování pod heslem boje za dobro a pokrok a zpochybňování minulosti evropské civilizace kvůli údajné „vině bílého muže“, symbolu všech možných útlaků. On sám se rozhodně necítí být „bílým mužem“ ve smyslu toho, kdo by se podle progresivních liberálů měl stydět a omlouvat. A ocenil Donalda Trumpa, který podle Klause i přes svou osobitost přinesl do světové politiky řadu potřebných věcí.
12.06.2020 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9959 článků) , Donald Trump (5107 článků)

Ostrý vzkaz Václava Klause sprejerům od Churchilla. Do Prahy patří, stejně jako Koněv!

 
Sochu bývalého britského premiéra Winstona Churchilla na Žižkově vandalové posprejovali nápisem, že byl rasista. Stalo se tak v důsledku rasových nepokojů, které ve Spojených státech vyvolala násilná smrt černocha George Floyda. Je tato památka rasistická a měla by být odstraněna? Podle bývalého prezidenta Václav Klause určitě ne. „Churchillova socha do Prahy patří, stejně jako Koněvova,“ říká v rozhovoru pro Lidovky.cz.
12.06.2020 07:55 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9959 článků) , Winston Churchill (156 článků) , George George (711 článků)

Klaus slaví 79 let, party na Hanspaulce ale zrušil. Zeman ho pozval na Hrad

 
Tradiční oslava narozenin Václava Klause (79) dnes nebude. Bývalý prezident nechce pořádat party v době, kdy se země dostává z koronavirové krize a řada firem propouští. Zahrada Institutu Václava Klause na Hanspaulce tak ožije za rok, kdy bude někdejší hlava státu slavit osmdesátiny. Klause přtom jeho nástupce Miloš Zeman (75) pozval na příští týden na Pražský hrad, kde se nyní plánuje jejich setkání, jak prozradil Blesk Zprávám Jiří Ovčáček.
12.06.2020 05:40 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9959 článků)

Jedou na Tchaj-wan? Václav Klaus drsně setřel Vystrčila. A s Drahošem se už nepáral vůbec

 
Exprezident Václav Klaus se domnívá, že záměr předsedy Senátu Miloše Vystrčila (ODS) navštívit Tchaj-wan je klukovinou nezodpovědného politika. „Čína není Madagaskar,“ řekl Klaus. Jeho slova zaznamenal server Novinky.cz.
11.06.2020 17:01 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9959 článků)

Čína není Madagaskar, pustil se Klaus do Vystrčilovy „nezodpovědné klukoviny”

 
Čína není Madagaskar a záměr předsedy Senátu Miloše Vystrčila (ODS) navštívit Tchaj-wan je podle bývalého prezidenta Václava Klause klukovinou nezodpovědného politika. Vystrčil plánuje navštívit Tchaj-wan na přelomu srpna a září.
11.06.2020 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9959 článků)

Ne, od toho je pornoherec. Havel a Klaus? Zahradil ostře do ODS

 
Plánovaná cesta šéfa Senátu Miloše Vystrčila z ODS nastolila otázku: Má se ODS hlásit k odkazu Václava Havla a k "hodnotám listopadu 1989". Podle Martina Fendrycha z Aktuálně.cz jednoznačně ano. Ale europoslanec Jan Zahradil připomenul, že Václav Klaus založil ODS jako protipól nepolitické politiky. Ale dostal vynadáno, že se do Havla pořád trefuje a že Klaus se "zbláznil do Východu".
11.06.2020 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (5766 článků) , Václav Klaus (9959 článků) , Jan Zahradil (606 článků) , Al Martino (135 článků) , Martin Havel (152 článků) , Miloš Havel (24 článků)

ČT ubráníme vlastními těly! Jste nejlepší z národa, hlásal Milion chvilek. Zeman? ,,Zlej senilní dědek”.

 
REPORTÁŽ „V minulosti jsme jeden boj o snahu veřejnoprávní televize zestátnit vyhráli. Bylo to v době, kdy si moc ve státě rozdělili Miloš Zeman a Václav Klaus. Obrazovky televizí tenkrát zčernaly. Jestli se pokusí toto udělat znova a pokusí se ovládnout veřejnoprávní televizi, tak co uděláme? Půjdeme na Kavčí hory bránit svými těly televizi a budeme podporovat všechny redaktory v České televizi, aby měli odvahu nevydat Českou televizi politikům,“ sdělil Honza, jeden z řečníků na akci Milionu chvilek pro demokracii v Jablonci. Další vysvětlil, že „lidi, co se zúčastní shromáždění Milionu chvilek, jsou ti nejlepší, co tato republika má. A co chceme dokázat? Aby nám nevládl estébák. Aby na Hradě neseděl zlej senilní dědek, kterej z nás chce udělat další provincii Číny.“
10.06.2020 08:10 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9959 článků) , Miloš Zeman (24043 článků)

Klaus ml.: Prodejte ČT Bruselu, ať si to platí sám. Vím, jak to bylo při volbě Xavera a Lipovské

 
ROZHOVOR Brusel ani nikdo jiný nám nemá co kecat do toho, jak hlasují svobodně zvolení čeští poslanci. Předseda Trikolóry a poslanec Václav Klaus se rozčílil poté, co mu dorazil „vytýkací dopis“, že při volbě členů Rady ČT volil špatné kandidáty. „Leze mi to krkem, jako mi lezlo krkem, když nám diktoval Brežněv,“ rozohnil se Klaus. Při rozmluvě s ParlamentnímiListy.cz zmínil i paradox, že tzv. „demoblok“, dle jeho slov, ve většině devastujících ekonomických opatření hlasuje s vládou.
08.06.2020 04:50 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9959 článků)

Ursulo, Ursulo... Tohle vám ve škole neřekli? Václav Klaus trhá projev na cucky

 
Plán Evropské komise na obnovu hospodářství v členských zemích EU se stal terčem kritiky. Konkrétně projev, při kterém ho Ursula von der Leyenová představila v europarlamentu. Institut Václava Klause v čele s jeho zakladatelem se do předsedkyně pustili, že používá stejné výrazy jako Mao Ce-tung a další komunisté. A že zadluží celé generace. A to vše jenom proto, aby si vládnoucí špičky EU udržely moc.
06.06.2020 09:25 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9959 článků) , Mao Mao (67 článků)

D*bila dělejte z někoho jiného! Známý právník ke Kundrovi, Respektu, BIS. Velmi ostré

 
Právník a bývalý poradce prezidenta Václava Klause Pavel Hasenkopf se vyjádřil ke kauze ricin, kterou dnes objasnil premiér Andrej Babiš (ANO). Ten uvedl, že kauza byla vymyšlená, ale nikoliv českou stranou. Celou věc si prý vymysleli na ruském velvyslanectví, a to kvůli vnitřním sporům na ambasádě. „Sorry jako, ale debila si dělejte z někoho jiného...“ uvedl Hasenkopf.
06.06.2020 01:25 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9959 článků) , Andrej Babiš (18956 článků)

VIDEO Klaus ml. myl hlavy poslancům: Vy to kritizujete, a zároveň to chcete přijmout? Jde o zlepšovák z Bruselu

 
„Necítíte se lehce schizofrenně?“ obrátil se na poslance šéf Trikolóry Václav Klaus ml. a vyčetl jim, že většina z nich kritizuje novou zbraňovou směrnici Evropské unie, ale přitom se ji chystá přijmout. „Vláda to nechce, střelci to nechtějí, tady drtivá většina poslanců to nechce, alespoň dle toho, jak vystupují, ale výsledek bude, že to tak nějak nakonec ubožácky schválíme,“ shrnul.
05.06.2020 21:30 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9959 článků)

D*bila dělejte z někoho jiného! Známý advokát ke Kundrovi, Respektu, BIS. Velmi ostré

 
Právník a bývalý poradce prezidenta Václava Klause Pavel Hasenkopf se vyjádřil ke kauze ricin, kterou dnes objasnil premiér Andrej Babiš (ANO). Ten uvedl, že kauza byla vymyšlená, ale nikoliv českou stranou. Celou věc si prý vymysleli na ruském velvyslanectví, a to kvůli vnitřním sporům na ambasádě. „Sorry jako, ale debila si dělejte z někoho jiného...“ uvedl Hasenkopf.
05.06.2020 18:40 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9959 článků) , Andrej Babiš (18956 článků)

,,A mě zavřou na tři!" 2 roky pro afrického násilníka v ČR: Klaus ml. se ozval. A i jiní, je zle

 
Dva roky a ústavní léčba, to je trest, který soud přiřkl Afričanovi, který na litoměřicku znásilnil mladou dívku, jak informoval deník iDnes. Pro spodní hranici trestní sazby se soud rozhodl proto, protože obžalovaný má prý schizofrenii. Ale místním se to nelíbí. Zvlášť v porovnání s tím, jaké tresty padly za léčebné konopí. Přišly různé drastické návrhy. A také povzdech, že to už je trest jako v Německu či ve Švédsku. Václav Klaus mladší k tomu dodal, že větší sazbu by dostal i on, kdyby nevyúčtoval stravenky ve Sněmovně.
04.06.2020 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9959 článků)

Výhrůžný dopis poslancům kvůli Xaverovi. Z Evropy. Dostal ho Klaus ml. a zveřejnil ho

 
Na poslance českého parlamentu čekal ve středu ráno „hezký“ dopis. Takový z kategorie vytýkacích. Václavu Klausovi, který jej zveřejnil na svém Facebooku, ze všeho nejvíce připomněl psaní Břežněva Dubčekovi těsně před srpnovou invazí. Dnes byla autorem organizace nazvaná European centre for press and media freedom. Vyjádřila odpor proti volbám do Rady ČT a vzkázala poslancům, že je sleduje.
03.06.2020 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9959 článků)