Články k osobnosti

Václav Klaus

  politik, exprezident

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Václav Klaus »
 

Odešel z Trikolóry a promlouvá: Závist neúspěšných. Kam se poděla pravicová politika? A pak přišla poslední kapka...

 
ROZHOVOR Nenaplnění ambice autentické pravicové strany, špatně využitá osobnost Václava Klause staršího, neschopnost komunikovat důležitá témata a „závistivé spolčení méně schopných“ v Ústeckém kraji. To jsou důvody, kvůli nimž nedávno odešel bývalý senátorský kandidát Zdeněk Pešek z hnutí Trikolóra. Přitom patřil do první stovky jejích členů.
24.11.2020 08:15 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10084 článků) , Kam Kam (245 článků)

Nový úder Fialovi. ODS by se měla probrat. Nebezpečí

 
Bývalý předseda spolku Milion chvilek pro demokracii Mikuláš Minář zatleskal Pirátům s Starostům za to, že udělali další krok ke spolupráci. Aktivista Tomasz Peszyňski v této souvislosti varoval před Trikolórou Václava Klause mladšího a konzervativní komentátor Martin Schmarcz varoval trojkoalici ODS, TOP 09 a KDU-ČSL, že jí ujede vlak.
24.11.2020 07:50 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10084 článků) , Martin Mikuláš (29 článků) , Tomasz Tomasz (15 článků)

Odpadlík z Trikolóry promlouvá: Závist neúspěšných. Kam se poděla pravicová politika? A pak přišla poslední kapka...

 
ROZHOVOR Nenaplnění ambice autentické pravicové strany, špatně využitá osobnost Václava Klause staršího, neschopnost komunikovat důležitá témata a „závistivé spolčení méně schopných“ v Ústeckém kraji. To jsou důvody, kvůli nimž nedávno odešel bývalý senátorský kandidát Zdeněk Pešek z hnutí Trikolóra. Přitom patřil do první stovky jejích členů.
23.11.2020 20:10 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10084 článků) , Kam Kam (245 článků)

Klaus ml.: Mráz přichází z Bruselu. 3 z 10 poslanců chtějí zničit stát, předat moc EU. Změny v ČT má dělat Milion chvilek?

 
ROZHOVOR Oslavy 17. listopadu se obešly bez bandy darebáků, co v posledních letech okupuje pomník na Národní třídě. ParlamentnímListům.cz to řekl šéf Trikolóry a poslanec Václav Klaus, podle něhož se 31 let od sametové revoluce obloukem vracíme zpět do totality. Klaus reagoval i na dění kolem České televize, jejíž rada dle jeho slov legitimně odvolala dozorčí komisi a čelí za to nátlaku. Lobbistické spolky by prý chtěly ovlivňovat všechno, včetně rozhodnutí parlamentu.
22.11.2020 11:41 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10084 článků)

„Arogantní ignorant.“ Klaus to schytal za roušku pod bradou, jeho syn je opatrnější

 
Václav Klaus tento týden opět demonstrativně stáhl na veřejnosti roušku a nasadil si ji pod bradu. Exprezident - antirouškař povinnost nošení roušek kritizuje. Šéf České lékařské komory Milan Kubek ho označil za „arogantního ignoranta“. Klausův postup se nezamlouval ani vicepremiérovi Janu Hamáčkovi (ČSSD). Svého otce brání Václav Klaus mladší, který však roušku nosí zodpovědně.
22.11.2020 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10084 článků) , Jan Hamáček (2314 článků)

Chybějící roušku nelze odpustit. Václav Klaus? Sektář, říká Komárek

 
ROZHOVOR „Znám Andreje Babiše jako skutečně mimořádného manažera, ale tady úplně selhal. Prostředky pro seniory už byly k dispozici, respirátory i roušky jsou, nastavit nikoliv tvrdá, ale rozumná pravidla v těch domovech... to vše byla otázka prajednoduchá, ale nikdo to neudělal. Nikdo na to neměl ohled. Já to nechápu,“ říká novinář, komentátor, spisovatel a bývalý politik za hnutí ANO Martin Komárek. Premiér, dle jeho slov, už zase hraje o příští volby, takže snížil daňovou zátěž, aby voliči zapomněli jeho selhání s koronavirem.
21.11.2020 18:35 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10084 článků) , Andrej Babiš (20018 článků)

EU koupí covid vakcíny. Loupež! varuje Konečná. Prý to jde sedmkrát levněji

 
ROZHOVOR „Loupež na občanech za bílého dne!“ upozorňuje k nákupu vakcín od společnosti Pfizer europoslankyně Kateřina Konečná (KSČM). A sdělila svůj pohled na vakcíny například z Číny nebo z Ruska. Rozebrala, co si myslí o opatřeních proti koronaviru. A rázně se vyjádřila na adresu Václava Klause st. Padla slova „sebestředné bezohledné individuum“. Vrátila se ještě k výročí 17. listopadu. „Zatímco z úzké skupinky lidí se stali multimiliardáři, milion lidí je v pásmu chudoby a dvě třetiny nedosáhnou na průměrný plat, takže reálně vyžívají s částkami kolem dvaceti tisíc čistého za měsíc,“ říká Konečná k „benefitům listopadového převratu“.
21.11.2020 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10084 článků) , Kateřina Konečná (286 článků)

Zeman kvůli nohám potřebuje podpírat. Kiska má po odchodu nový plán, Klause vyzývají k návratu

 
Zatímco prezident Miloš Zeman tento týden podotkl, že ho dál trápí bolavé nohy a potřebuje, aby ho někdo vedl, slovenský exprezident Andrej Kiska kvůli zdraví z politiky odešel. Nyní o sobě však dal opět vědět. Návrat ale neoznámil do prezidentského paláce, ani do politiky. Jde opět pomáhat. Stal se totiž opět předsedou Správní rady nadace Dobrý Anděl. Tu opustil kvůli prezidentování. Výzvu k návratu mohl ale zaslechnout i bývalý český prezident Václav Klaus. Ozvalo se volání po jeho opětovné kandidatuře.
21.11.2020 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10084 článků) , Miloš Zeman (24622 článků) , Andrej Kiska (353 článků)

Manželé Mynářovi ovládnou HEADLAJNER, bude v tom hrát Langoš

 
Stane se Alex Mynářová kromě hvězdy Rozhlasu také hvězdou Headlajneru? A kolik jí a jejímu manželovi, hradnímu kancléři Vratislavu Mynářovi, z toho kápne? Moderátor Dominik Vršanský se podívá i na další titulky týdne, a proto nechybí ani mnohonásobné orgasmy a Václav Klaus.
21.11.2020 00:10 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10084 článků) , Vratislav Mynář (1168 článků) , Alex Alex (537 článků) , Alex Alex (91 článků) , Alex Alex (91 článků) , Alex Alex (97 článků)

Václav Klaus: Vraťte se, říkají mi. Toto jim odpovídám. Covid může Západ lehce dorazit

 
ROZHOVOR Dramaticky přicházíme o svobodu a okolnosti s koronavirem celý proces výrazně urychlují. ParlamentnímListům.cz to řekl bývalý prezident Václav Klaus. Podle něho sice ve společnosti existuje touha po změně, ale chybí poptávka. “Západní společnosti jsou nemocné a covid je může lehce dorazit,” říká Klaus. Kolem amerických voleb podle něho panuje velký chaos, ale daleko podstatnější problém vidí úplně jinde.
20.11.2020 05:50 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10084 článků)

Senát vydal usnesení k dění v Radě ČT. Drahoš se tak radoval, až ho setřel Klaus junior

 
Poslanec Václav Klaus ml. (Trikolóra) se vyjádřil k dnešní radosti senátora Jiřího Drahoše (BEZPP) ohledně toho, že Senát schválil konstatující usnesení, že Rada ČT odvolala dozorčí komisi v rozporu se zákonem o České televizi. „Jestli tohle není politické vměšování se do záležitostí veřejnoprávní televize, tak už nevím,“ poznamenal k tomu Klaus mladší.
19.11.2020 17:35 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10084 článků) , Jiří Drahoš (1172 článků)

Obama: Havel byl můj vzor. Klaus? Jako Erdogan. A Zeman...

 
Někdejší prezident Spojených států Barack Obama se ve svém prvním svazku svých pamětí, který se dnes dostal do prodeje, rozepsal o českých státnících. Prezidenta Václava Havla opět vyzdvihuje jako svůj vzor a s fascinací vzpomíná na sametovou revoluci. Naopak na adresu jeho následovníka Václava Klause nešetří kritikou, přirovnal jej k tureckému prezidentu Erdoganovi.
18.11.2020 21:10 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (5883 článků) , Václav Klaus (10084 článků) , Barack Obama (2475 článků)

Klaus je stará struktura, extrémní pravičák. Babiš je mimo. Biden českou politiku ovlivňovat nebude, věří vlivný muž ČSSD Veselý

 
ROZHOVOR „Biden se rozhodně bude snažit být prezidentem, který na rozdíl od Trumpa sjednocuje, nikoliv rozděluje. S ohledem na to, jak Trump rozdělil americkou společnost, jej však čeká velmi těžký, takřka nadlidský, úkol,“ říká místopředseda ČSSD Ondřej Veselý. Zvolení Bidena označuje za dobrou zprávu pro Evropu. „Vztahy na obou stranách Atlantiku se opět stanou velmi přátelskými,“ míní. Zhodnotil čtyři roky Donalda Trumpa ve funkci, vyjádřil se ke korespondenčnímu hlasování a také k přístupu médií v průběhu amerických voleb. Servítky si nebral vůči Václavu Klausovi. A nevynechal ani Andreje Babiše.
18.11.2020 20:10 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10084 článků) , Andrej Babiš (20018 článků) , Donald Trump (5479 článků) , Ondřej Veselý (117 článků) , Ondřej Veselý (117 článků)

Hamáček se omluvil gayům: Můžete se brát. Zákaz byl omyl

 
Ministr vnitra a šéf Ústředního krizového štábu Jan Hamáček (ČSSD) se rozhodl promluvit k občanům. Nastal podle něj čas vyhlížet časy budoucí s opatrným optimismem. Jenže jen s opatrným. „Vyhráno nemáme,“ zdůraznil. Poté apeloval na lidi, aby pokud možno nestáli ve frontách před obchody, rozložili si nákupy na celý den a nechodili nakupovat jen ráno. Rýpl si do exprezidenta Václava Klause a pronesl pár slov na konto migrační krize. Zdůraznil, že žádnou velkou migrační vlnu nezažíváme.
18.11.2020 13:26 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10084 článků) , Jan Hamáček (2314 článků)

Lidé pokojně oslavili 17. listopad: O »exces« se postaral jenom Klaus

 
Lidé oslavili bez velkých emocí a protestů 17. listopad. Jeden »exces« byl přesto policií zaznamenán. Exprezident Václav Klaus (79) dorazil na Národní třídu bez roušky. Ostatní politici opatření dodržovali a zakrytá ústa i nos měli. Lidí bylo kvůli covidu ale mnohem méně než v předchozích letech.
18.11.2020 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10084 článků)

Tak to je konec. Saša Vondra ocenil Václava Klause, že šel na Národní bez roušky

 
Také europoslanec za ODS Alexandr Vondra promluvil k dnešnímu svátku. Tehdy šlo prý o svobodu a o to, aby zde nevládl strach. Problém s rouškou vyřešil a na Národní třídu nešel. Ocenil Klause. Bylo to prý sympatické gesto. „Rouška je symbol kulturní války.“ A Pirát Bartoš dostal pěkný kopanec.
17.11.2020 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10084 článků) , Alexandr Vondra (1252 článků)

Václav Klaus: Rozmáhá se strach a vzájemné podezírání

 
Vystoupení Václava Klause u příležitosti připomínky státního svátku Dne boje za svobodu a demokracii 17. listopadu
17.11.2020 12:36 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10084 článků)

Václav Klaus uctil památku s rouškou na bradě: Hrozí mu mastná pokuta

 
Položením květiny pod pamětní desku na Národní třídě uctil výročí 17. listopadu na Národní třídě bývalý prezident Václav Klaus (79). Lidé by podle něj měli vědět, že šlo o zbourání velmi nedemokratického, nefunkčního, ekonomicky neprosperujícího systému a že země vykročila na cestu ke svobodě, trhu a prosperitě. Bývalý prezident však nevychytal, že nechal roušku staženou na bradě.
17.11.2020 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10084 článků)

Policie stíhá Klause za roušku. A kdo z toho má srandu?

 
Prezident Václav Klaus přišel osobně uctít památku 17. listopadu na Národní třídu. Nejdříve pronesl krátký proslov. Přinesl květiny a poklonil se u památníku. Ještě stihl odpovědět na dotazy několika novinářů. Před třiceti lety šlo podle něj hlavně o zbourání nefunkčního a nedemokratického systému. Zavírat se doma je dle něj strašně hloupá politika. Roušky? Rýpnul si taky do Maláčové s Hamáčkem. A bude mít Klaus kvůli tomu opletačky s policií?
17.11.2020 11:16 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10084 článků)

Policie udala Klause za roušku. A kdo z toho má srandu?

 
Prezident Václav Klaus přišel osobně uctít památku 17. listopadu na Národní třídu. Nejdříve pronesl krátký proslov. Přinesl květiny a poklonil se u památníku. Ještě stihl odpovědět na dotazy několika novinářů. Před třiceti lety šlo podle něj hlavně o zbourání nefunkčního a nedemokratického systému. Zavírat se doma je dle něj strašně hloupá politika. Roušky? Rýpnul si taky do Maláčové s Hamáčkem. A bude mít Klaus kvůli tomu opletačky s policií?
17.11.2020 11:06 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10084 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »