Články k osobnosti

Václav Bárta

  herec, zpěvák

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Václav Bárta »
 

Lidi překvapuje, že jsem malý. Sám obdivuju fyzičku Cristovaa, říká Noid Bárta

 
Václav Noid Bárta (43) promluvil pro iDNES.cz o zdravém životním stylu, cvičení i hubnutí. Prozradil, že v českém showbyznysu obdivuje fyzičku zpěváka a všestranného sportovce Bena Cristovaa a rozpovídal se i o své výšce.
21.03.2024 18:40 |

podobné články

Osobnosti: Václav Bárta (1349 článků) , Ben Cristovao (565 článků)

Slepičí úlet: Václav Noid Bárta rozšířil farmu o drůbež. Začal jsem si líhnout vajíčka, říká

 
Václav Noid Bárta (43) se dal cestou, kterou by do muzikanta řekl jen málokdo. Do domácnosti si totiž pořídil farmářská zvířata, a to kvůli domácím živočišným produktům. Doma má již slepice, kohouta a ještě čeká na kachny a husy, jak sdělil v rozhovoru pro eXtra.cz. Zároveň promluvil i o vztahu se svou krásnou láskou. Od svatby se se svou manželkou Eliškou ještě ani jednou nepohádal. A to je prý zpěvák horká hlava. 
18.03.2024 20:55 |

podobné články

Osobnosti: Václav Bárta (1349 článků)

Srdceryvný videoklip Michaely Gemrotové: Objevila se v něm i její těžce nemocná dcera Anežka, které píseň věnovala

 
Hvězda muzikálu Troja Michaela Gemrotová se po dvou letech opět vrací ke své práci. Společně se svými kolegy a kamarády Vaškem Noidem Bártou a Eliškou Bártovou natočila videoklip k písni Anežka, který mohou její fanoušci zhlédnout na YouTube. 
01.03.2024 20:45 |

podobné články

Osobnosti: Václav Bárta (1349 článků)

Václav Noid Bárta se pochlubil nádhernou manželkou: Eliška ukázala perfektní postavu v miniaturních plavkách

 
Známý český muzikant Václav Noid Bárta odletěl se všemi svými holkami na pohádkovou dovolenou na Maledivy. Na svém Instagramu se pochlubil odvážnou fotografií své krásné ženy Elišky v titěrných plavkách a připojil i láskyplné vyznání.
21.01.2024 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Václav Bárta (1349 článků)

Vojtěch Drahokoupil se proměnil k nepoznání. Zpěvák shodil své ikonické dredy, fanynky z něj šílí

 
Vojtěch Drahokoupil se odhodlal k zásadní změně. Zpěvák přišel podpořit projekt s názvem Nadace Anežka, který má pomáhat malým dětem, a přítomní hosté se nestačili divit. Vojtěch totiž dorazil bez svých ikonických dredů, čímž doslova šokoval své fanoušky na sociálních sítích. Kromě zpěváka, který je nyní k nepoznání, dorazil podpořit malé děti s handicapem také například Radek Urban či Václav Noid Bárta. Na místě byla i redakce eXtra.cz. 
09.12.2023 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Drahokoupil (159 článků) , Václav Bárta (1349 článků) , Václav Vojtěch (161 článků)

Václav Noid Bárta se pochlubil rozkošnými dcerami: Tu nejmladší během koncertu houpal na klíně

 
Vašek Noid Bárta bez svých dcer nedá ani ránu, bere si je dokonce i na koncerty. Ve středu muzikant pokřtil nové album Tma a na akci nechyběla ani redakce eXtra.cz. Na pódium zavítala dokonce i zpěvačka Eva Burešová, která novinku pokřtila, jak se patří. Ovšem v takové chvíli nemohl Bárta vynechat ani své krásné tři dcery. Tu nejmenší dokonce hýčkal během zpěvu ve své náruči.
24.11.2023 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Eva Burešová (826 článků) , Václav Bárta (1349 článků)

Vašek Noid Bárta seknul s muzikály a rozhodl se farmařit: Zahání krizi středního věku

 
Známý zpěvák Vašek Noid Bárta po dvaceti letech opustil divadelní pódia. Rozhodl se věnovat věcem, které jej naplňují, k čemuž patří i kutilství a farmaření. V rozhovoru pro eXtra.cz prozradil, že má krizi středního věku a tu zahnání svým soukromým receptem. 
01.11.2023 22:40 |

podobné články

Osobnosti: Václav Bárta (1349 článků)

Manželka Noida Bárty přiznala poporodní deprese: Připadala jsem si neschopná a špatná máma, říká

 
Tanečnice a manželka zpěváka Václava Noida Bárty (42) Eliška Bártová (33) přiznala, že trpěla poporodními depresemi. Maminka dvou dětí se o velmi intimních chvílích rozpovídala v pořadu Mámy sobě, který vysílá televize Prima.
08.06.2023 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Václav Bárta (1349 článků)

Bárta o šokujícím vzhledu Bučkové: Elišku si vždycky dobírali, říká a kritikům poslal jasný vzkaz

 
Je to už přes deset let, co se sympatický Václav Noid Bárta (42) a modelka Eliška Bučková (33) rozešli. Nikdy však k sobě necítili zášť nebo zlobu, vztahy mezi sebou mají dobré, uvedl Bárta v rozhovoru pro eXtra.cz. Vyjádřil se i k hejtům na její nový vzhled. Když se totiž Eliška ukázala v pořadu Máme rádi Česko, diváci ji nemohli vůbec poznat.
15.04.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Eliška Bučková (1175 článků) , Václav Bárta (1349 článků)

Bývalka Noida na něho dělala očka: Eliška Bučková nemohla z Bárty spustit zrak

 
Sice je to už deset let, co se rozešly cesty dvojice Elišky Bučkové (33) a Václava Noida Bárty (42), ale zdá se, že nyní je válečná sekera zakopaná a pár spolu dokáže normálně vycházet. To bylo vidět v pořadu Máme rádi Česko, kdy Václav zpíval píseň od Karla Gotta. Eliška na něm mohla oči nechat a svěřila se, že i po tak dlouhé době svého bývalého stále obdivuje.
07.04.2023 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (6835 článků) , Eliška Bučková (1175 článků) , Václav Bárta (1349 článků)

Odvážné modely na premiéře The Bodyguard: Dechberoucí Burešová i odhalená Bártová

 
Na čtvrteční premiéře The Bodyguard se odhalilo spoustu českých krásek. Ty se právě nebály přijít ve vyzývavých modelech a otevřely tak pusy hned několika mužům. Jednou z krásek byla bez pochyby hlavní hvězda muzikálu Eva Burešová (29), která svými šaty oslňovala již na dálku. Jako samice se další předvedla manželka Vaška Noida Bárty (42) Eliška Bártová nebo herečka a zpěvačka Nikola Ďuricová (28). Na místě byla i redakce eXtra a vše nafotila. 
24.03.2023 20:10 |

podobné články

Osobnosti: Eva Burešová (826 článků) , Václav Bárta (1349 článků)

Krutá lež Václava Noida Bárty: Vymyslel si vážnou nemoc. Po letech přiznal proč

 
Dříve býval králem večírků a nevynechal žádnou příležitost dát si více než pár panáků. Ty doby jsou ale pryč a oblíbený zpěvák Václav Noid Bárta s alkoholem dávno skoncoval. V rozhovoru pro eXtra.cz zavzpomínal na dobu, kdy před lety řekl lihovinám sbohem, a prozradil, jak fikaně obelstil své přátele z divadla. 
01.02.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Václav Bárta (1349 článků)

Václav Noid Bárta: Nechci, aby dcery přišly s tetováním Ben Cristovao nebo kapkou pod okem

 
Známý zpěvák Václav Noid Bárta se rozplýval nad svou krásnou manželkou, která se objevila v jím natočeném klipu v přestrojení za Wednesday Addams. Přesto ale hudebník eXtra.cz prozradil, v jakém oblečení má svou ženu nejradši, a promluvil i o svém vztahu k tetování. 
30.01.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Ben Cristovao (565 článků) , Václav Bárta (1349 článků)

Úžasná proměna manželky Noida: Vašek má doma kopii Wednesday Addams

 
Známý zpěvák Václav Noid Bárta má právem být na co pyšný. Jeho krásná manželka Eliška Bártová se v klipu, který vznikl pod jeho odborným dohledem, proměnila ve známou filmovou a seriálovou Wednesday, dceru Mirticie a Gomeze Addamsových. V rozhovoru pro eXtra.cz vysvětlila, proč se jejím vzorem stala zrovna postava této excentrické dívky. 
25.01.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Václav Bárta (1349 článků)

Kolik byste mu hádali? Václav Noid Bárta ze ZOO slaví dnes narozeniny

 
Přestože jej v seriálu ZOO prakticky nevídáme, hraje v něm jednu z důležitých rolí, a to nejen přímo na obrazovkách. Václav Noid Bárta slaví 27. října narozeniny. Čeho se mu doposud podařilo dosáhnout a co jej v životě ještě čeká?
27.10.2022 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Václav Bárta (1349 článků)

První projekt Evy Burešové od porodu: S Noidem září jako bohyně v novém videoklipu

 
Zpěvačka Eva Burešová (29) připravuje nový klip. Spojila se s Václavem Noidem Bártou (41), který ho natáčel, a soudě podle fotografií a videí ze zákulisí se bude jednat o opravdu tajemný, emotivní a zároveň sexy videoklip. Málokdo by také řekl, že jsou to teprve necelé dva měsíce, kdy Burešová porodila.
25.10.2022 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Eva Burešová (826 článků) , Václav Bárta (1349 článků)

Václav Noid Bárta se potřetí oženil, ano řekl na mole u rybníka

 
Zpěvák a skladatel Václav Noid Bárta (41) se na sociálních sítích pochlubil šťastnou novinkou. V romantickém prostředí resortu Mlýn Černovice se v sobotu dopoledne oženil s tanečnicí Eliškou Grabcovou (31), se kterou má dvě dcery.
03.09.2022 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Václav Bárta (1349 článků)

Václav Noid se potřetí oženil: Už mám doma Bártovou, hlásí hrdě

 
Václav Noid Bárta (41) má za sebou svou třetí svatbu. S tanečnicí Eliškou Grabcovou (31) se dnes oženil v malebném Mlýně v Černovicích. Radostnou novinu zpěvák ohlásil na svém Instagramu. Angažovaly se i dcerky Vaška, které šly za družičky. Své ANO si řekli na mole u rybníka. 
03.09.2022 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Václav Bárta (1349 článků)

Nový pořad Můj muž to dokáže rozdělil diváky na dva tábory: Jeden se bavil, druhý děsil

 
Hvězdní soutěžící, netradiční a v Česku neokoukaný formát, ve kterém vystupují slavné páry a spousta zábavy. To všechno sliboval nový pořad TV Prima Můj muž to dokáže. Dokázal však naplnit očekávání diváků? Jak se to vezme. Jedni po prvním díle říkají, že se u skotačení Přemka Forejta, Davida Gránského nebo Václava Noida Bárty bavili, druzí zase novou show proklínají.
02.09.2022 22:55 |

podobné články

Osobnosti: David Gránský (324 článků) , Václav Bárta (1349 článků)

Eva Burešová odhalila pikantnosti z intimního života: Tristana jsme vyrobili za minutu, říká

 
Show Můj muž to dokáže, která už dnes startuje na televizi Prima, prověří vztahy celebrit. V zábavné soutěži prokážou při plnění bizarních úkolů svou psychickou a fyzickou odolnost, ale také na sebe leccos prozradí. V prvním díle soutěže, ve které slavné ženy vsází na své neméně slavné muže a věří, že dokážou splnit úkoly moderátorů Adély Gondíkové a Ondřeje Urbana, budou o sto tisíc korun soutěžit Zorka a Míra Hejdovi, Nikola a David Gránští, Václav Noid Bárta a Eliška Grabcová a Eva Burešová a Přemek Forejt. A právě Eva prozradila, jak rychlý její muž v jistých činnostech umí být, až její kolegyně nestačily zírat…
02.09.2022 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Adéla Gondíková (491 článků) , Míra Hejda (224 článků) , Eva Burešová (826 článků) , Václav Bárta (1349 článků) , David Urban (1 článek) , Ondřej Bárta (17 článků) , David David (1905 článků) , David David (1429 článků) , David Urban (4 články)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »