Články k osobnosti

Václav Bárta

  herec, zpěvák

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Václav Bárta »
 

Odvážné modely na premiéře The Bodyguard: Dechberoucí Burešová i odhalená Bártová

 
Na čtvrteční premiéře The Bodyguard se odhalilo spoustu českých krásek. Ty se právě nebály přijít ve vyzývavých modelech a otevřely tak pusy hned několika mužům. Jednou z krásek byla bez pochyby hlavní hvězda muzikálu Eva Burešová (29), která svými šaty oslňovala již na dálku. Jako samice se další předvedla manželka Vaška Noida Bárty (42) Eliška Bártová nebo herečka a zpěvačka Nikola Ďuricová (28). Na místě byla i redakce eXtra a vše nafotila. 
24.03.2023 20:10 |

podobné články

Osobnosti: Eva Burešová (754 článků) , Václav Bárta (1339 článků)

Krutá lež Václava Noida Bárty: Vymyslel si vážnou nemoc. Po letech přiznal proč

 
Dříve býval králem večírků a nevynechal žádnou příležitost dát si více než pár panáků. Ty doby jsou ale pryč a oblíbený zpěvák Václav Noid Bárta s alkoholem dávno skoncoval. V rozhovoru pro eXtra.cz zavzpomínal na dobu, kdy před lety řekl lihovinám sbohem, a prozradil, jak fikaně obelstil své přátele z divadla. 
01.02.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Václav Bárta (1339 článků)

Václav Noid Bárta: Nechci, aby dcery přišly s tetováním Ben Cristovao nebo kapkou pod okem

 
Známý zpěvák Václav Noid Bárta se rozplýval nad svou krásnou manželkou, která se objevila v jím natočeném klipu v přestrojení za Wednesday Addams. Přesto ale hudebník eXtra.cz prozradil, v jakém oblečení má svou ženu nejradši, a promluvil i o svém vztahu k tetování. 
30.01.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Ben Cristovao (547 článků) , Václav Bárta (1339 článků)

Úžasná proměna manželky Noida: Vašek má doma kopii Wednesday Addams

 
Známý zpěvák Václav Noid Bárta má právem být na co pyšný. Jeho krásná manželka Eliška Bártová se v klipu, který vznikl pod jeho odborným dohledem, proměnila ve známou filmovou a seriálovou Wednesday, dceru Mirticie a Gomeze Addamsových. V rozhovoru pro eXtra.cz vysvětlila, proč se jejím vzorem stala zrovna postava této excentrické dívky. 
25.01.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Václav Bárta (1339 článků)

Kolik byste mu hádali? Václav Noid Bárta ze ZOO slaví dnes narozeniny

 
Přestože jej v seriálu ZOO prakticky nevídáme, hraje v něm jednu z důležitých rolí, a to nejen přímo na obrazovkách. Václav Noid Bárta slaví 27. října narozeniny. Čeho se mu doposud podařilo dosáhnout a co jej v životě ještě čeká?
27.10.2022 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Václav Bárta (1339 článků)

První projekt Evy Burešové od porodu: S Noidem září jako bohyně v novém videoklipu

 
Zpěvačka Eva Burešová (29) připravuje nový klip. Spojila se s Václavem Noidem Bártou (41), který ho natáčel, a soudě podle fotografií a videí ze zákulisí se bude jednat o opravdu tajemný, emotivní a zároveň sexy videoklip. Málokdo by také řekl, že jsou to teprve necelé dva měsíce, kdy Burešová porodila.
25.10.2022 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Eva Burešová (754 článků) , Václav Bárta (1339 článků)

Václav Noid Bárta se potřetí oženil, ano řekl na mole u rybníka

 
Zpěvák a skladatel Václav Noid Bárta (41) se na sociálních sítích pochlubil šťastnou novinkou. V romantickém prostředí resortu Mlýn Černovice se v sobotu dopoledne oženil s tanečnicí Eliškou Grabcovou (31), se kterou má dvě dcery.
03.09.2022 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Václav Bárta (1339 článků)

Václav Noid se potřetí oženil: Už mám doma Bártovou, hlásí hrdě

 
Václav Noid Bárta (41) má za sebou svou třetí svatbu. S tanečnicí Eliškou Grabcovou (31) se dnes oženil v malebném Mlýně v Černovicích. Radostnou novinu zpěvák ohlásil na svém Instagramu. Angažovaly se i dcerky Vaška, které šly za družičky. Své ANO si řekli na mole u rybníka. 
03.09.2022 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Václav Bárta (1339 článků)

Nový pořad Můj muž to dokáže rozdělil diváky na dva tábory: Jeden se bavil, druhý děsil

 
Hvězdní soutěžící, netradiční a v Česku neokoukaný formát, ve kterém vystupují slavné páry a spousta zábavy. To všechno sliboval nový pořad TV Prima Můj muž to dokáže. Dokázal však naplnit očekávání diváků? Jak se to vezme. Jedni po prvním díle říkají, že se u skotačení Přemka Forejta, Davida Gránského nebo Václava Noida Bárty bavili, druzí zase novou show proklínají.
02.09.2022 22:55 |

podobné články

Osobnosti: David Gránský (313 článků) , Václav Bárta (1339 článků)

Eva Burešová odhalila pikantnosti z intimního života: Tristana jsme vyrobili za minutu, říká

 
Show Můj muž to dokáže, která už dnes startuje na televizi Prima, prověří vztahy celebrit. V zábavné soutěži prokážou při plnění bizarních úkolů svou psychickou a fyzickou odolnost, ale také na sebe leccos prozradí. V prvním díle soutěže, ve které slavné ženy vsází na své neméně slavné muže a věří, že dokážou splnit úkoly moderátorů Adély Gondíkové a Ondřeje Urbana, budou o sto tisíc korun soutěžit Zorka a Míra Hejdovi, Nikola a David Gránští, Václav Noid Bárta a Eliška Grabcová a Eva Burešová a Přemek Forejt. A právě Eva prozradila, jak rychlý její muž v jistých činnostech umí být, až její kolegyně nestačily zírat…
02.09.2022 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Adéla Gondíková (454 článků) , Míra Hejda (218 článků) , Eva Burešová (754 článků) , Václav Bárta (1339 článků) , David Urban (1 článek) , Ondřej Bárta (17 článků) , David David (1573 článků) , David David (1177 článků) , David Urban (4 články)

David Gránský utopený v rozpacích: Jeho žena Nikola ho v soutěži pořádně potrápila

 
Nová show Můj muž to dokáže startuje už tento pátek 2. září v televizi Prima. Prověří se v ní vztahy celebrit a jejich psychická i fyzická odolnost. Slavné ženy sázejí na své neméně slavné muže a věří, že dokážou splnit bizarní úkoly moderátorů Adély Gondíkové a Ondřeje Urbana. V prvním dílu budou o sto tisíc korun soutěžit Eva Burešová a Přemek Forejt, Václav Noid Bárta a Eliška Grabcová, Zorka a Míra Hejdovi a Nikola a David Gránských. Právě na Davida připadl úkol, při kterém se málem studem propadl. O co se jednalo?
02.09.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Adéla Gondíková (454 článků) , Míra Hejda (218 článků) , David Gránský (313 článků) , Eva Burešová (754 článků) , Václav Bárta (1339 článků) , Ondřej Bárta (17 článků)

Václav Noid Bárta o svatbě: Bude skákací hrad, rybaření i piknik v trávě

 
Václav Noid Bárta (41) byl jedním z hostů na soutěži krásy Dívka roku 2022. Redakce eXtra.cz s ním udělala rozhovor. Zpěvák promluvil o chystané svatbě s tanečnicí Eliškou Grabcovou, o tom, jaký je otec a jestli by dovolil, aby se jeho dcery zúčastnily soutěže krásy. Vašek se na svatbu už moc těší, pro něho to bude už potřetí, kdy se postaví před oltář. Eliška se bude vdávat poprvé. 
02.09.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Václav Bárta (1339 článků)

Po Lucii Bílé a matce své první dcery si Noid vezme tanečnici Grabcovou

 
Zpěvák a skladatel Václav Noid Bárta a jeho partnerka Eliška Grabcová chystají netradiční svatbu, na které se teprve seznámí část jejich rodin. Pro muzikanta půjde o třetí manželství, tanečnice řekne při obřadu své ano poprvé.
17.08.2022 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Bílá (2680 článků) , Václav Bárta (1339 článků)

Noid promluvil o svatbě: Veselka s Eliškou bude komornější, než měli Vémolovi, hlásí s úsměvem

 
Opulentní svatbu Vémolových si nemohl nechat ujít ani zpěvák Václav Noid Bárta. Ten se s Karlosem zná už léta a jak se zdá, mají velmi dobrý vztah. Jak sám Noid prozradil v rozhovoru pro eXtra.cz, který nám poskytl přímo na místě činu, známému zápasníkovi pomáhal dokonce se svatebním programem. Promluvil ale také o svém vlastním dni D! Jak bude vypadat veselka s krásnou Eliškou, se kterou interpret přivedl na svět dvě děti?
30.07.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Václav Bárta (1339 článků) , Karlos Vémola (705 článků)

Noid a jeho exmanželka Gabriela Dvořáková: Po válce na nože velké usmíření

 
Před pár lety to mezi Václavem Noidem Bártou (41) a jeho bývalou manželkou Gabrielou Dvořákovou, dnes Švamberovou (33), vypadalo tak, že kvůli dceři Terezce (7) se budou dlouho honit po soudech, posílat na sebe sociálky a podobně. Naštěstí časem oba pochopili, že tím své holčičce jen ubližují, a dnes je válečná sekera zakopaná, jak Noid uvedl pro eXtra.cz.
19.07.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Gabriela Dvořáková (77 článků) , Václav Bárta (1339 článků)

Noid brání ponižovanou Evu Burešovou: Hnusná, zlá kritika, chtějí jí jen ublížit

 
Nový videoklip Žena z oceli, v kterém vystupuje Eva Burešová (28) se svým přítelem Přemkem Forejtem (35), sklízí ze všech stran nejen pochvaly od fanoušků, ale i nelítostnou kritiku. Autor videa i songu Václav Noid Bárta (41) ale svůj výtvor i spolupracovníky hájí. „My jsme spokojení. Ta kritika se nedá ani číst. Chtějí jen ublížit, není konstruktivní,“ řekl eXtra.cz.
13.07.2022 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Eva Burešová (754 článků) , Václav Bárta (1339 článků)

Videoklip Evy Burešové a Přemka Forejta: Fraška, neumí zpívat a všude se cpe, kritizují diváci

 
Eva Burešová (28) a Přemek Forejt (35) se krátce před narozením potomka rozhodli splnit si sen a s kapelou Dymytry nazpívali rockový song Vaška Noida Bárty Žena z oceli. Zatímco věrní fandové herečky a zpěvačky jsou u vytržení, ozývá se i mnoho z těch, kteří nechápou, proč si Eva myslí, že umí dobře zpívat. A kritizují i text, který prý podle nich musel stvořit náhodný generátor slov.
12.07.2022 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Eva Burešová (754 článků) , Václav Bárta (1339 článků)

Václav Noid Bárta poslal vzkaz kolegům muzikantům: Svoje holky budu před nimi hlídat!

 
Jsou to dva měsíce, kdy se zpěvákovi Vašku Noidovi Bártovi (41) narodila třetí dcera. K prvorozené dceři Terezce (7), kterou má s bývalou modelkou Gabrielou Dvořákovou, a druhorozené Elišce z jeho současného manželství s tanečnicí Eliškou Grabcovou přibyla ještě třetí princezna Anička. V rozhovoru pro eXtra.cz prozradil nejen to, jak si roli trojnásobného otce užívá, ale také poslal jasný vzkaz svým kolegům z branže.
29.06.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Gabriela Dvořáková (77 článků) , Václav Bárta (1339 článků)

Zaskočená Eva Burešová: Z líbání a hlazení s Přemkem jsem byla celá nesvá

 
Eva Burešová se svým partnerem Přemkem Forejtem se opět objevili společně před kamerou. Při natáčení Evina nového klipu si zase před objektivem projevovali lásku. Natáčení klipu probíhalo poblíž Prahy a partnerská dvojice si jej i přes jisté nástrahy náramně užila. Na Instagramu ji pochválil i Václav Noid Bárta, který klip točil.
21.06.2022 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Eva Burešová (754 článků) , Václav Bárta (1339 článků)

Václav Noid Bárta s partnerkou poprvé od porodu ve společnosti: Ukázali rozkošnou měsíční dceru

 
Je to měsíc, co se Vašek Noid Bárta (41) stal trojnásobným otcem tří dcer a s krásnou partnerkou Eliškou Grabcovou poprvé od porodu vyrazili jako pár do společnosti. Na setkání hvězd a tvůrců muzikálu Slunce, seno, jahody vzali dceru Elišku, ale také měsíční Aničku. Noid redakci eXtra.cz prozradil, jak se jako trojnásobný otec cítí, ale také promluvil o pracovním nasazení a plnění si svého životního snu. V galerii se pak podívejte, jak to rodince slušelo.
20.05.2022 08:50 |

podobné články

Osobnosti: Václav Bárta (1339 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »