Tyson Gay

sprintér

« Zpět na výpis všech článků | Více informací o Tyson Gay »

Tragická smrt dcery Tysona Gaye: Policisté vypátrali pachatele. Mladičkou Trinity (†15) ZAVRAŽDIL OTEC SE SYNEM!

Americkému sprinterovi se včera zhroutil celý svět. Jeho patnáctiletá dcera totiž v Lexingtonu během přestřelky přišla o život. Policie už vypátrala, kdo je za hrůzný čin zodpovědný. Jedná se o členy jedné rodiny!
17.10.2016 14:30 |

Osobnosti: Tyson Gay (41 článků)

Hvězdný sprinter Tyson Gay v slzách: Jeho dceru Trinity (†15) zastřelili v restauraci!

Tragédie v neděli otřásla sportovním světem. Dcera amerického sprintera Tysona Gaye byla zastřelena v americkém státě Kentucky.
16.10.2016 21:05 |

Ano. Tyson Gay skutečně dopoval. Načapali ho dokonce dvakrát

Analýza kontrolního vzorku potvrdila, že americký sprinter Tyson Gay užil zakázané látky.
27.07.2013 11:15 |

Elitní sprinteři Powell i Gay měli pozitivní nálezy

Elitní sprinteři Tyson Gay a Asafa Powell měli pozitivní test na doping a v podezření z užití zakázané látky je i další Jamajčan Nesta Carter. Jeho případ ale zatím nebyl z oficiálních zdrojů potvrzen. Jedná se o tři nejrychlejší běžce na 100 metrů v letošní sezoně.
15.07.2013 09:40 |

Osobnosti: Tyson Gay (41 článků) , Asafa Powell (38 článků)

SKANDÁL! Nejrychlejší sprinter sezony Gay DOPOVAL a odhlásil se z MS

Americký sprinter Tyson Gay, nejrychlejší muž sezony v běhu na 100 metrů, měl pozitivní dopingový test na nespecifikovanou látku, zrušil proto svoji účast na mistrovství světa v Moskvě.
14.07.2013 17:10 |

Sprinteři zbrojí! Gay porazil Gatlina a na dálku i BOLTA

Tyson Gay vyhrál na americkém šampionátu v Des Moines běh na 100 metrů nejlepším časem sezony 9,75. Porazil tak nejen svého reprezentačního rivala Justina Gatlina, ale na
22.06.2013 09:35 |

Osobnosti: Tyson Gay (41 článků) , Justin Gatlin (23 článků)

Americký sprinter Gatlin si zajistil účast na olympiádě

Americký sprinter Justin Gatlin je zpátky, stejně jako jeho reprezentační kolega Tyson Gay. Oba při americké olympijské kvalifikaci zaběhli výborné časy a kvalifikovali se do Londýna.
25.06.2012 13:05 |

Americký sprinter Gay nepoběží na MS v Tegu ani štafetu

Americký sprinter Tyson Gay se na letošním atletickém mistrovství světa v jihokorejském Tegu nepředstaví ani ve štafetě na 4x100 metrů.
06.07.2011 12:00 |

Bolt má po zranění Gaye na MS o konkurenta méně, v přípravě ale nepoleví

Jamajský sprinter Usain Bolt má po zranění Tysona Gaye na letošním MS o konkurenta méně, v přípravě prý ale nepoleví.
27.06.2011 12:00 |

Osobnosti: Tyson Gay (41 článků) , Usain Bolt (368 článků)

Bolt hecuje Gaye: Tysone, najdi si konečně holku

Gay totiž prohlásil, že každý den myslí na výhru
22.06.2011 09:40 |

Americký sprinter Gay asi poběží na MS jen stovku

Američan Tyson Gay asi vyzve Jamajčana Usaina Bolta na mistrovství světa v Tegu k souboji jen v běhu na 100 metrů.
09.06.2011 11:40 |

Gay hodil Boltovi svým skvělým časem rukavici

Americký sprinter Tyson Gay se při svém letošním prvním startu v běhu na 100 metrů prezentoval skvělým časem 9,79 sekundy.
04.06.2011 22:35 |

Gay vyhrál v Bruselu stovku za 9,79, Semenyaová byla třetí

printerovi Tysonu Gayovi nevyšel na závěrečném mítinku Diamantové ligy v Bruselu v běhu na 100 metrů útok na vlastní americký rekord 9,69 sekundy, přesto o desetinu horším časem suverénně vyhrál. Stal se jasným vítězem disciplíny v novém seriálu, za což dostane odměnu 40.000 dolarů (asi 800.000 korun).
28.08.2010 15:35 |

Gay zaostal o setinu za letošním světovým maximem

Americký sprinter Tyson Gay potvrdil pozici letošní světové jedničky i v závěrečném podniku Diamantové ligy v Bruselu.
27.08.2010 22:00 |

Gay je bez soupeřů, Powell i Bolt ukončili sezonu

Nejrychlejší muž letošní sezony Tyson Gay bude závodit sám s větrem.
22.08.2010 16:15 |

Špotáková vyhrála v Londýně, Gay běžel nejrychlejší stovku sezony

Oštěpařka Barbora Špotáková splnila to, co si před odjezdem na mítink Diamantové ligy v Londýně předsevzala: hodila jen v první sérii a vyhrála. Stačil jí k tomu pokus dlouhý 63,50 metru a světová rekordmanka tak ušetřila zraněný loket. O vrchol prvního dne mítinku se postaral Američan Tyson Gay, který zaběhl nejrychlejší stovku sezony za 9,78 sekundy.
14.08.2010 14:00 |

Osobnosti: Barbora Špotáková (335 článků) , Tyson Gay (41 článků)

Špotáková vyhrála v Londýně, znovu se však ozval bolavý loket

Oštěpařka Barbora Špotáková se podařilo to, co si přála. Na mítinku Diamantové ligy v Londýně hodila jen v první sérii a vyhrála. O se postaral Američan Tyson Gay, který zaběhl nejrychlejší stovku sezony za 9,78 sekundy.
13.08.2010 21:40 |

Špotáková v Londýně vyhrála, i když hodila jediný pokus

Tyson Gay běžel nejrychlejší stovku sezony
13.08.2010 21:17 |

Jamajský sprinter Bolt ukončil kvůli bolavým zádům sezonu

Famózní jamajský sprinter Usain Bolt předčasně ukončil sezonu. Důvodem je podle jeho manažera Rickyho Simmse bolest bederní části zad. Bolt před čtyřmi dny prohrál po dvou letech na mítinku ve Stockholmu, kde byl v běhu na 100 metrů rychlejší jeho americký rival Tyson Gay.
11.08.2010 15:50 |

Bolt po dvou letech prohrál, ve Stockholmu ho porazil Gay

Fenomenální jamajský sprinter Usain Bolt utrpěl první prohru po dvou letech. Světového rekordmana dnes porazil na mítinku Diamantové ligy ve Stockholmu v závodu na 100 metrů Američan Tyson Gay, jenž zvítězil v čase 9,84 sekundy. Bolt skončil druhý za 9,97.
07.08.2010 13:50 |