Články k osobnosti

Tyler Durden

 

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Tyler Durden »
 

Tyler Durden: Biden je vinný tím, z čeho byl falešně obviňován Trump

 
Zveřejněné telefonické rozhovory Joe Bidena s dřívějším ukrajinským prezidentem Porošenkem prokazují typické ujednání „něco za něco“, na jehož konci bylo propuštění ukrajinského generálního prokurátora Viktora Šokina z funkce. A to třebaže, jak Porošenko připustil, neudělal Šokin nic špatného. Ale půjčka miliardy dolarů od USA, se kterou se Porošenko v lednu 2018 chvástal jako svým osobním úspěchem, byla pro něj za propuštění nevinného člověka z funkce dobrou i výhodnou cenou.
23.05.2020 07:35 |

podobné články

Osobnosti: Tyler Durden (11 článků) , Joe Biden (49 článků)

Tyler Durden: Ráj ve Švédsku už byl

 
Stovky lidí zaplavily minulý týden ulice jihošvédského města Malmö, aby protestovaly proti liknavosti, kterým vláda reagovala na brutální znásilnění tří nedospělých dívek, z nichž k poslednímu došlo na sportovním hřišti a znásilněná 17 letá dívka musela být ošetřena v nemocnici.
27.12.2017 08:40 |

podobné články

Osobnosti: Tyler Durden (11 článků)

Tyler Durden: Radioaktivní spadi v ČR. Proč úřady i média zarytě mlčí?

 
Tyler Durden - jak se podepisují redaktoři slavného ekonomického nezávislého serveru Zero Hedge - informuje o podivné “příhodě”, o které - samozřejmě - nemáme vůbec vědět
26.02.2017 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Tyler Durden (11 článků)

Tyler Durden: Osa Trump-Bannon-Miller - hrozí rozbitím Evropské unie?

 
Přede dvěma dny si tento server v souvislosti se zklamáním vyjadřovaným Ruskem (které údajně doufalo v razantnější nástup volnění mezi Putinem a Trumpem) všiml, že “vznikají dvě zřetelné osy v rámci zahraniční politiky Trumpovy administrativy: Pence/Mattis/Haley a Trump/Bannon/Miller.”
23.02.2017 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Tyler Durden (11 článků)

Kšefty Turecka s ropou z Islámského státu? Prý se chystá něco, co nepotěší USA

 
Šéfredaktor amerického internetového serveru ZeroHedge Tyler Durden tvrdí, že Moskva v podstatě čekala na záminku, aby mohla začít zveřejňovat důkazy o nákupu ropy Islámského státu Tureckem. Vedle Moskvy se prý nově chystá další důkazy zveřejnit také Írán.
09.12.2015 11:56 |

podobné články

Osobnosti: Tyler Durden (11 článků)

Záhada, o které se raději moc nemluví. Týká se CIA, Islámského státu a miliard z prodeje ropy

 
Šéfredaktor alternativního internetového serveru ZeroHedge se podivuje tomu, proč se odhodlala západní koalice až po roce začít Islámskému státu „znepříjemňovat“ prodej jím vytěžené ropy. Západní mocnosti dokonce obviňuje z toho, že moc dobře ví, kdo prodej ropy zprostředkovává a kdo je koncovým zákazníkem.
20.11.2015 13:31 |

podobné články

Osobnosti: Tyler Durden (11 článků)

Kam se ztrácí prachy. Nebo spíš, kam je jistí lidé odsouvají. Zásadní článek odvážného média z USA

 
Šéfredaktor amerického internetového serveru Zerohedge.com Tyler Durden se pozastavuje nad textem publikovaným v britském deníku Guardian. Vyplývá z něho, že nejbohatší lidé světa obcházejí daňové systémy svých zemí a odčerpávají bohatství na svá zahraniční konta.
28.07.2015 10:06 |

podobné články

Osobnosti: Tyler Durden (11 článků)

Řecko, to je průšvih. Ale my jsme na tom mnohem hůř, píše Američan

 
Šéfredaktor internetového serveru Zerohedge Tyler Durden publikoval velmi znepokojivý graf ukazující vývoj amerického státního dluhu v posledních třech dekádách. Pokud Spojené státy nezačnou šetřit, může činit výše jejich dluhu v roce 2040 156 % HDP. Ten současný řecký je přitom jen o něco málo vyšší.
02.07.2015 11:26 |

podobné články

Osobnosti: Tyler Durden (11 článků)

Ze Spojených států přišla šokující statistika. Některým číslům snad ani nelze věřit

 
Zakladatel amerického serveru zerohedge.com Tyler Durden přichází se zajímavými statistickými údaji týkajícími se Spojených států. Některé jsou prý natolik překvapivé, že šokují většinu Američanů.
26.03.2015 14:16 |

podobné články

Osobnosti: Tyler Durden (11 článků)

Rusko vzkázalo: Evropo, buď se necháš zplundrovat Američany, nebo půjdeš s námi

 
Tyler Durden na serveru Zerohedge.com informuje o vyjádření bývalého šéfa Evropské komise Romana Prodiho, který se v rozhovoru pro italský deník Messaggero rozhovořil o dopadech sankcí pro Evropskou unii i jeho rodnou Itálii. Durden zároveň komentuje nabídku Ruska evropským partnerům ke vstupu do Euroasijské hospodářské unie.
05.01.2015 15:17 |

podobné články

Osobnosti: Tyler Durden (11 článků)

Smrt velkého spojence Vladimira Putina: Vážné spekulace a protichůdná tvrzení

 
Americký server zerohedge.com vyslovuje pochybnosti týkající se tragického úmrtí šéfa francouzské ropné společnosti Total Christophe de Margerieho. Autor textu Tyler Durden míní, že smrt de Margerieho může mít něco společného s jeho proruskými postoji. Deník The Moscow Times něco takového zase vyvrací.
22.10.2014 12:01 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (3449 článků) , Tyler Durden (11 článků)
« Předchozí 1 Další »