Články k osobnosti

Trent Reznor

  zpěvák, kytarista, baskytarista, klávesák

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Trent Reznor »
 

Trent Reznor a David Fincher chystají operu Klub rváčů

 
Americký hudebník, skladatel a předák skupiny Nine Inch Nails Trent Reznor a americký režisér David Fincher už spolupracovali na snímcích The Social Network (2010) nebo Zmizelá (2014). Nyní chystají rockovou operu Klub rváčů.
19.07.2015 14:56 |

podobné články

Osobnosti: David Fincher (30 článků) , Trent Reznor (7 článků)

Nine Inch Nails si schovali Prahu na konec

 
Ve středu 11. června přijede do Prahy americká kapela Nine Inch Nails, kultovní projekt skladatele, kytaristy a zpěváka Trenta Reznora. Ve Fóru Karlín předvede naživo skladby z novinkového alba Hesitation Marks.
05.06.2014 12:16 |

podobné články

Osobnosti: Trent Reznor (7 článků)

RECENZE: Nine Inch Nails v pochopitelném toku času

 
Trent Reznor je jednou z nejpozoruhodnějších postav novodobé hudební scény. Jelikož je od roku 1988 vůdčí personou americké kapely Nine Inch Nails a mnohé hudební kejkle provádí v ní, je hodna sledování i ona.
02.09.2013 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Trent Reznor (7 článků)

Vývojářský deník Black Ops 2 s Reznorem a Goyerem

 
Tomuhle typu videa se říká „chlubicí“. Sice je to oficiálně making of nebo vývojářský deník, ale vlastně je to jen trailer, ve kterém jsou mluvící hlavy známých osobností a tvůrci hry se chlubí tím, že je mají na palubě. Tentokrát tu tedy máme Call of Duty: Black Ops 2 a s ním i scenáristu Davida S. Goyera, který pracoval už na prvním Black Ops a Trenta Reznora,...
18.07.2012 21:00 |

podobné články

Osobnosti: Trent Reznor (7 článků)

Trent Reznor píše hudbu pro další Fincherův film

 
Po loňském mimořádném úspěchu snímku o vzniku Facebooku nazvaném The Social Network se jeho režisér David Fincher a spoluautor hudby Trent Reznor domluvili i na další spolupráci. Předák americké kapely Nine Inch Nails momentálně píše hudbu pro nový režisérův snímek, který se jmenuje The Girl With The Dragon Tattoo (Dívka s dračím tetováním).
11.01.2011 12:35 |

podobné články

Osobnosti: David Fincher (30 článků) , Trent Reznor (7 článků)

Titulní skladbu pro Black Ops II složí Trent Reznor

 
A to je nám dobrý zpráva. Na Call of Duty: Black Ops II se sice díváme s čím dál silnější nedůvěrou, ale i kdyby se hra pokazila, pravděpodobně tu máme jistotu, že k něčemu bude alespoň soundtrack a nebo jeho titulní skladba. K němu bylo opět přizváno solidní skladatelské jméno, ovšem nečekejte „klasiky“ typu Hanse Zimmera, tentokrát by se o hudbu měla postarat...
15.12.2010 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Trent Reznor (7 článků) , Hans Zimmer (15 článků) , Alex Ferguson (104 článků) , Alex Ferguson (105 článků)

Nine Inch Nails s jistotou trefovali hřebík na hlavičku, ale nepřekvapili

 
Nine Inch Nails na posledních deskách hodně experimentovali, Trent Reznor se ponořil do světa ambientu a zvukových koláží. Tyto výboje však na středečním koncertu dostaly jen minimální prostor, kapela sázela na jistou písní a rockového drivu. Až živé vystoupení ukázalo, jaké množství silných skladeb oplývajících nápady i tahem za léta kapela nashromáždila.
25.06.2009 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Trent Reznor (7 článků)
« Předchozí 1 Další »