Travis Zajac

hokejista

« Zpět na výpis všech článků | Více informací o Travis Zajac »

Kouzla a čáry? Tenhle gól možná pošle Jágra do play off!

Byl u toho Marek Židlický a byl to jeden z nejpodivnějších gólů, které letos v NHL padly. Travis Zajac ve druhé třetině tečoval před brankou Caroliny puk, který do branky Hurricanes zaplul po neuvěřitelném odrazu.
06.04.2014 16:25 |

Osobnosti: Marek Židlický (85 článků) , Travis Zajac (7 článků)

Jágr překonal Lemieuxe a v dobré náladě se chystal na Gretzkého

V dobré náladě hodnotil český hokejový útočník Jaromír Jágr  z New Jersey překonání bývalého parťáka Maria Lemieuxe v historické tabulce produktivity NHL. Jeho přihrávka na Marka Židlického po buly, kterou vyhrál Travis Zajac, vedla k vítězné trefě v utkání s Floridou (2:1 v prodloužení). Jednačtyřicetiletý kladenský odchovanec se osamostatnil na sedmém místě pořadí a pak si na oko brousil zuby i na rekord nedostižitelného Wayna Gretzkého.
12.01.2014 19:55 |

Osobnosti: Jaromír Jágr (2606 článků) , Marek Židlický (85 článků) , Travis Zajac (7 článků)

Gretzkého překonám! I kdybych měl hrát do sedmdesáti, vtipkoval Jágr

V dobré náladě hodnotil český hokejový útočník Jaromír Jágr z New Jersey překonání bývalého parťáka Maria Lemieuxe v historické tabulce produktivity NHL. Jeho přihrávka na Marka Židlického po buly, kterou vyhrál Travis Zajac, vedla k vítězné trefě v utkání s Floridou (2:1 v prodloužení).
12.01.2014 14:10 |

Hokejisté New Jersey odvrátili v prodloužení vyřazení

Hokejisté New Jersey si vynutili rozhodující sedmý duel, když v úterním utkání NHL zvítězili nad Floridou 3:2 v prodloužení a srovnali stav série na 3:3. Devils v základní hrací době sice přišli o dvoubrankový náskok, ke kterému přispěl asistencí i Petr Sýkora, ale v čase 65:39 zajistil domácímu týmu výhru Travis Zajac. Sedmý duel se odehraje ve čtvrtek na ledě Floridy.
25.04.2012 11:15 |

Osobnosti: Petr Sýkora (100 článků) , Petr Sýkora (100 článků) , Travis Zajac (7 článků)

Série 401 utkání v NHL končí. Železný muž se zranil

Travis Zajac z New Jersey Devils zmešká 8 - 10 týdnů
19.08.2011 12:20 |

Osobnosti: Travis Zajac (7 článků)

Patrik Eliáš si v NHL připsal další dva body

Hokejový útočník Patrik Eliáš si v pátečním utkání NHL připsal dvě asistence a přispěl k výhře New Jersey na ledě Atlanty 3:2 v prodloužení. Eliáš nejprve v 33. minutě přihrál Travisu Zajacovi na vyrovnávací gól na 1:1, 42 sekund před koncem nastavení pak stejný hráč proměnil jeho přihrávku ve vítěznou branku.
12.03.2011 08:50 |

Osobnosti: Patrik Eliáš (249 článků) , Travis Zajac (7 článků)

Eliáše uvěznila v autě sněhová kalamita, živel jej propustil až po 8 hodinách

Kvůli sněhové kalamitě musel hokejista Patrik Eliáš z New Jersey cestou ze zápasu přenocovat v autě na uzavřené dálnici. Se spoluhráčem Travisem Zajacem strávili nedobrovolně v Eliášově vozu osm hodin.
28.12.2010 21:50 |