Články k osobnosti

Tomu Tomu

 

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Tomu Tomu »
 

Makhmud Muradov vojákem: Slíbil věrnost prezidentovi, který obdivuje Putina

 
Krátce poté, co MMA zápasník Makhmud Muradov (32) dostal zákaz vstupu do Česka (prý neví proč), se stal vojákem armády kontroverzního uzbeckého prezidenta. Tomu při čtení přísahy noviců v řadách vojáků přísahal absolutní věrnost. Podle řady lidí právě jeho přátelství s tímto mužem a jeho rodinou může být důvodem, proč je už v ČR nežádoucí.
15.08.2022 20:40 |

podobné články

Osobnosti: Makhmud Muradov (94 článků) , Tomu Tomu (308 článků)

Dostálová (ANO): Tomu se říká politický oportunismus

 
Vyjádření na facebookovém profilu k článkům v médiích, které údajně vychází z policejního usnesení
11.08.2022 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Tomu Tomu (308 článků)

Tereza Hlůšková se prý rozešla s bijcem Kotalíkem. Chodili spolu ale vůbec?

 
Tereza Hlůšková a Michal Kotalík spolu už údajně nerandí. S informací přišel portál Expres.cz, podle kterého také oba bývalí trestanci tvořili několik týdnů pár. Tomu ale má být nyní konec. Důvodem je prý časová vytíženost a především vzdálenost.
01.08.2022 20:45 |

podobné články

Osobnosti: Tomu Tomu (308 článků)

Vzpomínáte na duet Lady X a Petra Kříže? Koukněte na video

 
Herečka Eva Burešová přivádí diváky k šílenství. K televizním obrazovkám je přikovala už coby Týna Popelková a chladné je nenechává ani jako Viki Janečková, tedy znovu hodná holka, která má ale tentokrát dvě tváře. Osud jí do cesty přivedl sympatického soudce, který ovdověl a na své děti zůstal sám. Tomu Viki hlídá děti a zároveň ho zbavuje smyslů coby vášnivá Lady X. Pamatujete na jejich společný duet?
20.07.2022 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Eva Burešová (656 článků) , Eva Petra (50 článků) , Tomu Tomu (308 článků)

Holčička, čtyři roky, jmenovala se Liza... Zelenskyj v noci polykal slzy

 
„Mezi mrtvými ve Vinnycji je i holčička, byly jí čtyři roky, jmenovala se Liza. Tomu dítěti byly čtyři roky! Její matka je v kritickém stavu... Žádný jiný stát na světě nepředstavuje takovou teroristickou hrozbu jako Rusko!“ Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj si zase jednou nebral servítky.
15.07.2022 09:25 |

podobné články

Osobnosti: Tomu Tomu (308 článků)

Tomu se říká cenzura. Profesor Jirák, legenda médií, Fialově vládě

 
Přední mediální odborník a legendární pedagog Jan Jirák se ve svém komentáři pro Deník.cz vyjádřil k dezinformacím, které nás podle jeho slov zřejmě ohrožují – a to tak vážně, že předseda vlády zřídil post vládního zmocněnce. Jirák také připomněl, jak v březnu přišel zákaz činnosti webů označených právě jako dezinformační.
11.07.2022 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Tomu Tomu (308 článků)

Pamatujete na legendární Dva nosáče? Thomase Gottschalka byste dnes skoro nepoznali

 
Německého herce Thomase Gottschalka (72) si většina lidí pamatuje jako kudrnatého blondýna s velikým nosem, který si zahrál v osmdesátkových snímcích Dva nosáči. Tomu je však konec, Gottschalka byste dnes už skoro nepoznali.
18.06.2022 18:25 |

podobné články

Osobnosti: Thomas Gottschalk (14 článků) , Tomu Tomu (308 článků)

Nejstarší nevěsta Česka Magda Malá (54): Exkluzivní detaily svatební noci

 
Zpěvačka Magda Malá (54), která i přes poměrně zralý věk pořád vypadá jako dívenka, se po letech odmítání manželství rozhodla pro radikální změnu. Vzala si svého dlouholetého partnera Jaroslava Podsedníka (52). Tomu se v šatech jak z pohádky líbila tak, že se na ni na svatbě i party vášnivě vrhal. A svědkyně Malé, herečka Kateřina Brožová (54), ronila krokodýlí slzy. Co nevěsta řekla eXtra.cz nejen o svatební noci?
16.06.2022 18:45 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Brožová (566 článků) , Magda Malá (99 článků) , Tomu Tomu (308 článků)

Prokop (ANO): Podporuje vedení Prahy družstevní bydlení tak, jak hlásá? Ne za zavřenými dveřmi

 
V hlavním městě je kritický nedostatek bytů. Velmi dobrým a poměrně rychlým řešením je družstevní výstavba. Tomu většina politického spektra v Praze i fandí, ale někteří jen navenek, zdá se.
31.05.2022 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Tomu Tomu (308 článků)

Nejlepší český kapitán v dějinách MS? Veterán Červenka všem ukázal, jak se hraje hokej, a vyhrál bodování

 
Roman Červenka na hokejovém mistrovství světa ve Finsku napsal příběh, jaký se jen tak nevidí. Málokdo by před šampionátem čekal, že šestatřicetiletý veterán bude zářit víc než hvězdy NHL, jako třeba útočníci Tomáš Hertl nebo Jakub Vrána. Červus, jak se pražskému rodákovi přezdívá, ale ukázal, že nepatří do starého železa, právě naopak, zraje jako víno! Se 17 body v deseti zápasech ovládl kanadské bodování turnaje a kromě toho, že byl vybrán do all star, tedy nejlepší šestice šampionátu, tak byl podle IIHF zvolen i nejlepším útočníkem. Tomu se říká kapitán par excellence!
30.05.2022 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Roman Červenka (231 článků) , Tomáš Hertl (55 článků) , Jakub Červenka (32 článků) , Tomu Tomu (308 článků)

Co s uprchlíky, kteří se vrací z krajů do Prahy? Hejtmanka Pecková jim navrhuje sebrat dávky

 
Praha se potýká s výrazným přílivem lidí migrujících z válkou zasažené Ukrajiny. Podle primátora Zdeňka Hřiba je v hlavním městě čtyřikrát víc uprchlíků na obyvatele než v některých jiných krajích a město už nemá volné kapacity. Tomu by mělo odlehčit přerozdělování do krajů. Problém ale podle středočeské hejtmanky Petry Peckové je ten, že část lidí se i po přerozdělení stejně stáhne do Prahy. V rozhovoru pro iRozhlas pak navrhla kontroverzní krok, aby tito lidé přišli o nárok na sociální dávku. 
20.05.2022 20:10 |

podobné články

Osobnosti: Tomu Tomu (308 článků)

Štáfek vs. Mariánek? Zápas nebude! Tomu ťuňťovi nemá smysl dávat větší prostor, říká herec

 
Na co sáhne, to se mu daří. Jakub Štáfek (31) je nejen úspěšný herec, nyní i režisér, ale také zápasník. Má za sebou dva souboje, ze kterých si odnesl jasnou výhru. V kleci jsme ho měli vidět i s Gáborem Borárosem nebo kontroverzním influencerem Jonem Mariánkem. Ani jeden z těchto bojových duelů se však neuskuteční. “Ta výzva Mariánka, to byl výstřel do tmy. Tomu ťuňťovi nemá smysl dávat větší prostor,” prozradil Jakub v rozhovoru pro eXtra.cz.
10.05.2022 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Štáfek (211 článků) , Tomu Tomu (308 článků)

Stát vám ukradne patnáct procent úspor. To je inflace. A hospodářský růst už máme jen na papíře, obává se Šichtařová

 
INVENTURA MARKÉTY ŠICHTAŘOVÉ Tomu, kdo má peníze na běžném účtu, inflace „ukradne“ 15 procent. Tedy v podstatě mu ty peníze ukradne stát, protože stát to byl, kdo tuhle vysokou inflaci vyvolal. „Hospodářský růst, který dosud ještě máme, je jenom na papíře v tom smyslu, že je nekvalitní, je spojen s ohromnou neefektivitou,“ upozorňuje Markéta Šichtařová a odkazuje na efekt rozbitého okna. Pro ministra práce a sociálních věcí Mariana Jurečku, který vyvolává zmatek měněnými výroky o pětitisícovém příspěvku na dítě, má radu, aby přestal rozdávat cizím z cizího.
08.05.2022 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Tomu Tomu (308 článků)

Tomu se u nás, v liberální demokracii, říká svoboda tisku. Žantovský překládá z fialovštiny do češtiny

 
TÝDEN V MÉDIÍCH Žádná média zakazovat nebudeme, pokud budou psát a říkat to, co potřebujeme. Ta média, která budou svobodně šířit to, co od nás dostanou zadáno, budeme štědře platit, dávat jim státní inzerci a odklízet jim z cesty nepohodlnou konkurenci, která jim odhání čtenáře či diváky a vkládá jim do hlav nekalé myšlenky. Tak by se podle Petra Žantovského dalo přeložit do češtiny prohlášení předsedy vlády u příležitosti Světového dne svobody tisku. V pravidelném přehledu mediálních zajímavostí se našlo místo i na dopis spolužáka Jana Palacha z VŠE, který se v mainstreamu zcela jistě neobjeví.
07.05.2022 08:10 |

podobné články

Osobnosti: Tomu Tomu (308 článků)

To je řev: Babišovy plakáty zasáhly i Kreml. Výstraha Fialovi

 
Za Babiše bylo líp. To jsou nové billboardy, které jsou k vidění po Česku – a které podle předsedkyně poslaneckého klubu hnutí ANO Aleny Schillerové připomínají nespokojenost lidí s řešením krizí ze strany koalice Spolu a Pirátů se STAN. S prezidentskou kampaní Andreje Babiše (ANO) to však podle všeho souviset nemá – nebo alespoň Schillerová tvrdí, že Babiš stále není o své kandidatuře rozhodnut. To, že billboardy nesouvisí s kampaní před volbami, tvrdil i manažer hnutí ANO, zákon však hovoří jinak. „Babiš je tím napomahačem Putina, chce nás demoralizovat vůči ruskému válečnému tažení do Evropy,“ kritizuje pak Babiše exposlanec Ivan Gabal.
02.05.2022 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (24632 článků) , Mirek Topolánek (2414 článků) , Ivan Ivan (2459 článků) , Tomu Tomu (308 článků)

Senátor Fischer: Tomu se říká pohrdání spravedlností, to je neúcta k soudní moci

 
Projev na 24. schůzi Senátu 6. dubna 2022 – Návrh usnesení Senátu k rozhodnutí prezidenta republiky udělit milost řediteli Lesní správy Lány
06.04.2022 22:10 |

podobné články

Osobnosti: Tomu Tomu (308 článků)

Náš plyn Ukrajinci vykupují krví! Černochové se lámal hlas, když vykládala o Putinových zvěrstvech

 
Šéfka resortu obrany Jana Černochová zdůraznila, že NATO musí v ruské agresi vůči Ukrajině zůstat stát stranou. Ten, kdo nesmí zůstat stát stranou, je podle Černochové OSN, která musí Rusku a jeho prezidentovi Vladimiru Putinovi říct dost. „Vidíme ostřelování porodnic, nemocnic, vidíme ostřelování autobusů, ve kterých prchají matky s dětmi z obklíčených měst. Tomu mezinárodní společenství nemůže přihlížet. Jinak nežijeme v civilizaci, v které jsme si do teď možná všichni mysleli, že žijeme,“ uvedla.
01.04.2022 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (4513 článků) , Jana Černochová (723 článků) , Tomu Tomu (308 článků)

Tibetská doga málem zabila ženu na Liberecku: Pes svou oběť potrhal po celém těle

 
Těžká zranění utrpěla devětatřicetiletá žena na Liberecku poté, co ji napadla tibetská doga. Nic netušící oběť venčila v obci Křižany svého chrta, když se na ni z pozemku rodinného domu vyřítil běsnící pes. Ten ženu potrhal po celém těle a jeho řádění zastavil až zásah majitele. Tomu nyní hrozí trest za ublížení na zdraví z nedbalosti. Jak totiž informuje liberecká policejní mluvčí Ivana Baláková, oběť skončila s těžkými poraněními v nemocnici.
16.03.2022 16:55 |

podobné články

Osobnosti: Tomu Tomu (308 článků)

Štěpánek pokouší Karlu, podlehne mu?

 
Čím dál tím častěji se v Ulici objevuje Karla po boku spisovatele Jakuba Štěpánka. Tomu pomáhá se scénářem pro nový kriminální seriál. Už dávno ale nejde jen o profesionální spolupráci. Štěpánek Karlu pokouší, podlehne mu?
01.03.2022 22:00 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Štěpánek (84 článků) , Karel Štěpánek (45 článků) , Tomu Tomu (308 článků)

Záchrana přišla vteřiny před jistou smrtí! Pejskovi se zasekla tlapka v kolejišti v Černošicích

 
Chvíle hrůzy si prožila rodina, která si 16. února vyrazila na procházku v Černošicích i se svým pejskem. Tomu se totiž do kolejí zasekla tlapka a nešla vyndat! Rodině přispěchali na pomoc kolemjdoucí, pejska se jim ale vyprostit nepodařilo. Pomohli strážníci, kteří právě projížděli kolem. Jen pár vteřin poté, co se pejska podařilo dostat do bezpečí, projel místem vlak.
22.02.2022 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Tomu Tomu (308 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »