Články k osobnosti

Tomu Tomu

 

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Tomu Tomu »
 

Vojta Dyk kráčí ve stopách Brzobohatého: Jako drag queen šokoval vzhledem přerostlé krůty

 
Oblíbený herec a hudebník Vojtěch Dyk umí pořádně překvapit. To předvedl i v jednom z dílů Česko Slovensko má talent, kde všichni zůstali zírat v němém úžasu, zejména pak Jakub Prachař. Tomu Dyk k narozeninám totiž připravil originální dárek, kdy zazpíval coby růžová drag queen a poznal by ho pouze málokdo. 
20.09.2023 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Prachař (1398 článků) , Vojtěch Dyk (938 článků) , Tomu Tomu (363 článků)

Dnes v Ulici: Prokopovi se ve škole blýská na spojence a Lumír přebírá velení nad svou matkou

 
Ne každé rozhodnutí musí být definitivní. Možná se o tom přesvědčí i Prokop. Tomu ruply nervy a dal Magdě vale. Přemluvit by ho mohla sympatická Soňa Čechová. Naopak velmi nesympatický je Lumírovi veškerý zdravotnický personál, a proto se rozhodne, že vezme svou mámu domů.
20.09.2023 00:00 |

podobné články

Osobnosti: Soňa Čechová (4 články) , Tomu Tomu (363 článků)

Osudové ženy Radoslava Brzobohatého: Dávná láska, Itálie s Bohdalovou i milovaná Gregorová

 
V úterý uplynulo jedenáct let ode dne, kdy zemřel herec Radoslav Brzobohatý. Tomu by dnes bylo už 91 let. Brzobohatý byl třikrát ženatý, vzal si Hanu Gregorovou, Jiřinu Bohdalovou, ale taky Jaroslavu Kolářovou, která není zdaleka tak známá, jako jeho dvě další osudové partnerky. Jak se ale svěřila pro Blesk, Brzobohatého milovala.
13.09.2023 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Radoslav Brzobohatý (221 článků) , Jiřina Bohdalová (1315 článků) , Hana Gregorová (547 článků) , Tomu Tomu (363 článků)

Hejtman Holiš: Tomu dám, tomu víc, tomu méně. Tak jedná stát s kraji

 
Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k financování krajů.
09.09.2023 22:25 |

podobné články

Osobnosti: Tomu Tomu (363 článků)

Blake Lively nafotila sexy kampaň půl roku po porodu čtvrtého dítěte

 
Herečka Blake Lively (35) má s manželem Ryanem Reynoldsem (46) už čtyři děti. Tomu nejmladšímu je pouhých šest měsíců. Herečka rychle shodila poporodní kila a její osobní trenér prozradil, jak se dopracovala rychle k postavě, kterou předvedla v červených plavkách.
20.08.2023 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Ryan Reynolds (196 článků) , Blake Lively (109 článků) , Tom Reynolds (1 článek) , Tom Reynolds (1 článek) , Tomu Tomu (363 článků)

Razantní proměna Haliny Pawlowské: Kdybyste neměla prsa, už vás nejde vidět, píší lidé

 
Moderátorka Halina Pawlowská (68) byla vždy známá svou korpulentnější postavou. Tomu je ale zdá se konec. Na svůj Instagram přidala fotografii, na níž stojí vedle šéfkuchaře Přemka Forejta (36) a fanoušci si začali ve velkém všímat, že Halina rapidně zhubla.
10.08.2023 07:55 |

podobné články

Osobnosti: Halina Pawlowská (561 článků) , Tomu Tomu (363 článků)

Výsměch? Park v Berlíně, kde migranti trápí ženy, skýtá, co svět neviděl

 
To svět neviděl? Socha afrického drogového dealera zdobí Görlitzer Park v Berlíně. Tomu se přezdívá „Park hrůzy", protože, jak informují média, poslední dobou právě drogoví dealeři afrického původu ohrožují berlínské ženy. Došlo i ke znásilnění. Zatímco socha byla vztyčena v roce 2019, nynější situaci navrhují někteří řešit oplocením parku. „Němky se budou postupně učit, že ven se chodí pouze ve dne a v doprovodu mužského příbuzného," konstatuje pro ParlamentníListy.cz veterán boje proti migraci Petr Hampl.
02.08.2023 10:20 |

podobné články

Osobnosti: Park Park (129 článků) , Tomu Tomu (363 článků)

Lampasák kontroluje rajóny... Holec se neudržel u prezidentova výletu

 
„Petr Pavel se prostě vrací do své minulosti. Tomu neutečete,“ zhodnotil komentátor Petr Holec během svého pořadu cestu českého prezidenta do jižních Čech. Po zprávě, že Pavel chce s tamními starosty „probrat turistiku a její přijatelnou míru“, si komentátor začal představovat Pavla, jak „kontroluje rajóny“ a dohlíží na čistotu záchodků v jihočeských kempech. Ještě větší překvapení však pro komentátora přichystal ministr zahraničí Jan Lipavský (Piráti). „Pionýr s kornoutem bruselskejch hranolků,“ neudržel se Holec, když viděl, co ministr spáchal v zahraničí tentokrát.
21.07.2023 20:30 |

podobné články

Osobnosti: Petr Pavel (2465 článků) , Jan Čech (278 článků) , Pavel Čech (182 článků) , Tomu Tomu (363 článků)

Nora Fridrichová dostala od ČT postih za porušení předpisů. Reportáž v pořadu 168 hodin nebyla objektivní

 
Dramaturgyně a moderátorka pořadu 168 hodin Nora Fridrichová obdržela písemné upozornění od ředitele zpravodajství České televize Zdeňka Šámala kvůli údajnému porušení pracovních povinností, informoval server Lupa.cz. Sporným bodem se stala reportáž s názvem „Pro všechny“, kterou publicistický týdeník odvysílal 12. června 2022. Tato reportáž se zabývala názory poslanců na manželství osob stejného pohlaví. Po odvysílání podal stížnost kontroverzní spolek Aliance pro rodinu. Tomu nakonec ČT dala za pravdu.
20.07.2023 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Nora Fridrichová (461 článků) , Tomu Tomu (363 článků)

Matka Vondráčkovy dcery randí s tanečníkem ze StarDance. Tomu v mládí ochrnul obličej

 
Expartnerka Petra Vondráčka (47), Barbora Janatková (41), to po jeho odchodu neměla jednoduché. Hudebník ji tenkrát opustil už když spolu měli dceru Aničku a tou dobou vyšlo najevo i jeho několik nevěr. Zpěvák a klavírista nedávno oznámil vztah se zpěvačkou Šárkou Vaňkovou. Ani jeho expřítelkyně ale nezahálela. V současné době tvoří pár s českým tanečníkem Michalem Padevětem, kterého můžete znát z populární taneční soutěže StarDance. Společné fotky postují na svých sociálních sítích.
10.07.2023 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Šárka Vaňková (259 článků) , Petr Vondráček (161 článků) , Barbora Janatková (13 článků) , Barbora Janatková (1 článek) , Tomu Tomu (363 článků)

Otázky neodnímatelná víčka – Martina Lovětínská, marketingová ředitelka Coca-Cola HBC Česko a Slovensko

 
Stává se vám občas, že sice pečlivě recyklujete plasty, ale víčko od lahve se vám někde zatoulá a potom skončí ve směsném odpadu, kam ale nepatří? Tomu je konec! Coca-Cola totiž přichází s novinkou – neodnímatelným víčkem!
29.06.2023 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Coca Cola (150 článků) , Tom Martin (1 článek) , Tom Martin (27 článků) , Tom Martin (33 článků) , Tomu Tomu (363 článků)

Ajajaj. Tomu pánovi Fiala podávat ruku neměl. „Vlaječkáři“ mu dali sodu

 
MONITORING SÍTÍ Premiér Petr Fiala se na českém internetu dostal do popředí zájmu pro svou čtvrteční aktivitu, kdy na summitu Evropského politického společenství (EPC) v Moldavsku podal ruku svému gruzínskému protějšku Iraklimu Garibašviliovi. Ten se nechal například slyšet, že za ruskou invazi na Ukrajině může rozšiřování NATO a Ukrajina sama, protože chce být členskou zemí Severoatlantické aliance, jeho země se také nepřipojila k západním sankcím proti Rusku. Fiala se na sociální síti chlubil, že společně řešili gruzínské evropské aspirace a lidé s ukrajinskými vlaječkami na profilu se začali vztekat.
02.06.2023 08:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (5707 článků) , Tomu Tomu (363 článků)

„Tomu věří jen blázen.“ Rekordní utrácení Čechů rozmetáno. Pravda z venkova

 
VIDLÁKŮV TÝDEN Rekordní utrácení Čechů za dovolenou? Tomu věří jen blázen, komentuje moravský zemědělec a bloger Daniel Sterzik, zvaný Vidlák. Pravda z venkova je dle něj jiná: V obchodech nejsou fronty a kdo může, pěstuje sám. Čtenářům ParlamentníchListů.cz sděluje, co poslední dobou říkají jeho příbuzní na Ukrajině. A jaká se chystá sklizeň.
31.05.2023 04:55 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Daniel (1016 článků) , Daniel Daniel (1016 článků) , Daniel Daniel (1016 článků) , Daniel Daniel (596 článků) , Daniel Daniel (1016 článků) , Daniel Daniel (1016 článků) , Daniel Daniel (1016 článků) , Tomu Tomu (363 článků) , Daniel Daniel (1016 článků) , Daniel Daniel (286 článků)

Pavel Zedníček jako starostlivý děda Bob: Radí s prvním líbáním

 
Herec Pavel Zedníček (73) v současné době baví diváky v seriálu Jedna rodina. Hraje sice roli dědečka, který však umí poradit i pomoct v těžkých chvílích svému vnukovi Vaškovi. Tomu začalo období puberty. Nevyvede ho z míry ani to, že si mladý Vašek chce zaplatit koučku líbání, aby zapůsobil na dívku, která se mu líbí. Naopak ho v tom ještě podpoří.
17.05.2023 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Zedníček (266 článků) , Bob Bob (67 článků) , Tomu Tomu (363 článků)

4 tisíce Kč! Dar od Zemana vzbudil vášně

 
Prezident Nejvyššího kontrolního úřadu Miloslav Kala dostal od bývalého hradního kancléře Vratislava Mynáře darem manžetové knoflíčky. Podle některých novinářů lze spekulovat o snaze ovlivnit vyšetřování, které na Hradě probíhalo. „Šéf NKÚ dostal od Mynáře dárek jako katarský emír,“ stojí v titulku. Tomu se vysmál novinář Michal Půr, protože knoflíčky měly cenu necelé 4 tisíce Kč.
15.05.2023 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Vratislav Mynář (1458 článků) , Tomu Tomu (363 článků) , Michal Zeman (19 článků)

KVÍZ pro fanoušky Ulice: Po stopách méně známých herců a zapomenutých postav

 
V dnešní době prakticky není možné zapnout český film nebo seriál, aniž by se v něm neobjevilo hned několik herců známých z Ulice. Tomu se nelze divit – Ulice běží na obrazovkách 18 let. Za tu dobu se v ní vystřídala pestrá plejáda herců. Zkuste náš kvíz a zjistěte, zda si pamatujete i ty méně známé.
29.04.2023 00:00 |

podobné články

Osobnosti: Tomu Tomu (363 článků)

Rodinné auto, ekologické. I tomu vypustili kola. Blamáž aktivistů

 
Vozy SUV jsou katastrofou pro klima, dali ekologičtí aktivisté v Brně za stěrač majitelům padesáti vozidel, a vypustili jim kola, aby jejich nebezpečného žrouta paliva „zneškodnili“. Automobilový expert Filip Turek si ale povšiml, že tito aktivisté se moc nevyznají v autech, takže za SUV považovali každé velké vozidlo, a proto takto „zneškodnili“ i rodinné vozy, často velmi úsporné a ekologické. Tomu odpovídá i příběh matky, které vyřadili vozidlo zatímco s malým dítětem čekala u doktora.
26.04.2023 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Tomu Tomu (363 článků)

Zelení: Zvyšování DPH na léky, teplo nebo vodu? Tomu říkáme jasné ne!

 
Zvyšování DPH, jak jej navrhl ministr Stanjura, je špatné hned několikrát: dopadá na chudší více než na bohatší, v čase vysoké inflace ji ještě zvyšuje a mají se navyšovat ceny i u komodit, které za poslední dobu raketově stouply, jako třeba topení. Tohle nedopadne dobře.
17.04.2023 08:35 |

podobné články

Osobnosti: Tomu Tomu (363 článků)

„Nedělejte z nás blbce. Ne.“ Kalousek oddělal Fialu. Tomu je horko

 
Výsměch Petru Fialovi z vlastního tábora? Bývalý ministr financí a exšéf TOP 09 Miroslav Kalousek se neudržel a zareagoval na twitterový příspěvek předsedy vlády, že se kabinetu podařilo zkrotit růst cen, protože meziměsíční inflace je pouze „0,1 %“. Přitom březnová míra inflace činila 15 procent. Šéf vlády schytal na twitteru pořádnou smršť. „Nedělejte z nás blbce,“ vzkazuje Kalousek premiérovi.
13.04.2023 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (5707 článků) , Miroslav Kalousek (7794 článků) , Tomu Tomu (363 článků)

Uniklé dokumenty: Generálové lhali. Ukrajina couvá, s Krymem nyní jinak

 
Tento týden byly na sociální síti Twitter zveřejněny utajované válečné dokumenty podrobně popisující plány USA a NATO na posílení ukrajinské armády před plánovanou ofenzívou proti Rusku. Pentagon únik vyšetřuje, pravděpodobně bude mít ale i co vysvětlovat, uniklé dokumenty prý totiž usvědčují americké generály, že lhali pod přísahou. Napovídají také, že Ukrajina ve skutečnosti válku prohrává. Tomu by odpovídaly i ukrajinské zmínky o mírových jednáních a jejich snaha jednat s Čínou.
07.04.2023 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Tomu Tomu (363 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »