Články k osobnosti

Tomio Okamura

  podnikatel, zástupce největší japonské cestovní kanceláře miki travel

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Tomio Okamura »
 

Lhali jste. A já mám důkaz! mával na novináře lejstrem Tomio Okamura. A žádá...

 
Před jednáním Poslanecké sněmovny se na tiskovém brífinku sešli také okamurovci. Mimo jiné hovořili o pozměňujících návrzích k rozpočtu na příští rok. Ale také o táboře v Letech.
04.12.2018 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2303 článků)

Pane Okamuro, čísla vám jdou do háje... Ptali jsme se. A začala létat slova o Babišovi, novinářích, opozici a všem možném

 
Aktuální průzkumy volebních preferencí z dílen společností Kantar a SANEP nevěstí nic dobrého nejen pro ČSSD a KSČM, ale ani pro SPD. Z hnutí SPD se k aktuálním výsledkům vyjádřili předseda Tomio Okamura a poslanec Lubomír Volný. Ani jeden z nich nebere průzkumy příliš vážně, volební výsledek je podle nich vždy odlišný. Zatímco Okamura akcentuje program hnutí, Volný se zaměřil na nestálost postojů premiéra Babiše. „Je to tím, že Andreji Babišovi se podařilo ve voličích vyvolat dojem, že on je ten, který porazí všechny ty politické mafie,“ vysvětluje si Volný dosavadní Babišův úspěch. Podle Volného rovněž situaci nepomáhá neustálý program „AntiBabiš“, ktero se drží zbylá opozice.
03.12.2018 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2303 článků)

ČT nepozvala Orbána, cenzurují ho, tvrdí šéf SPD. Další Okamurova nepravda, zní z televize

 
Lídr SPD Tomio Okamura se opět rozohnil nad veřejnoprávními médii. Tentokrát na svém facebookovém profilu označil za skandální, že „Česká televize nepozvala do svého vysílání k rozhovoru maďarského premiéra Viktora Orbána“. Údajně proto, že má ostře kritický názor na EU. To ovšem ČT vyvrátila s tím, že o rozhovor žádá Orbána už pět let, jak uvedl vedoucí redaktor zahraničního zpravodajství Michal Kubal. Ten na Twitteru dodal, že Okamura opakovaně o televizi píše nepravdy.
02.12.2018 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2303 článků) , Viktor Kubal (1 článek)

Já platím, já rozhoduji. Čtveřice politologů z Brna napsala knihu o vzestupu politických podnikatelů

 
Vzestup politických podnikatelů a jejich stran v Česku sleduje nová kniha "Já platím, já rozhoduji!". Podle autorů, čtveřice brněnských politologů, jde o první podobně rozsáhlou studii. Na titulní straně knihy jsou Andrej Babiš, Vít Bárta a Tomio Okamura. Politologové ukazují podobnosti, ale i rozdíly v jejich projektech, sledují úspěchy i pády politických podnikatelů a rizika jejich působení na politický systém.
02.12.2018 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (18468 článků) , Tomio Okamura (2303 článků) , Vít Bárta (2842 článků)

Rozvoral (SPD): Dlouhodobě odmítáme plošné zvyšování neadresných sociálních dávek

 
Usnesení předsednictva hnutí Svoboda a přímá demokracie – Tomio Okamura (SPD) k současné politické situaci.
28.11.2018 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2303 článků)

Kerčská krize: Herman a Jurečka stojí za Ukrajinou. Ale také přišlo silné vyjádření od Okamury...

 
Zatímco pirátský poslanec Jan Lipavský, vrchní představitelé NATO či představitelé USA nepochybují o tom, že se Rusko v Kerčském průlivu dopustilo vůči Ukrajině agresivního činu, poslanec hnutí Svoboda a přímá Demokracie Tomia Okamury naznačuje, že oním provokatérem a agresorem je Ukrajina. Předseda SPD Tomio Okamura se dokonce bojí, že roste riziko vypuknutí války v Evropě.
27.11.2018 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2303 článků) , Jan Svoboda (222 článků) , Jan Svoboda (222 článků) , Jan Svoboda (222 článků) , Jan Svoboda (222 článků) , Jan Svoboda (47 článků) , Jan Svoboda (45 článků)

No to je sranda. Tomio Okamura si nedal pozor. A jsou z toho hned dvě VIDEA

 
Nešťastného přeřeku lídra SPD Tomia Okamury ve vysílání České televize si všímá facebooková skupina Diagnóza Tomio Okamura. A 168 hodin České televize se pak věnuje japonským nudlím.
26.11.2018 09:25 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2303 článků)

Piráti, ODS, Kalousek a Farský. Místo práce vymýšlí neustále nadávky. Demokratický blok rozděluje společnost. Tomio Okamura se rozohnil

 
PŮLNOČNÍ ROZHOVOR „Strana, která nepodpoří při hlasování o nedůvěře vlastní vládu a vlastní ministry, je absolutně nevolitelná,“ řekl směrem k ČSSD po pátečním dění ve Sněmovně předseda SPD Tomio Okamura. Podle něj poslanci z místa, kde se určují životy deseti milionů lidí, udělali blamáž a legraci. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz řekl, že současná vláda bude znovu a znovu sužována hádkami, problémy a vzájemným hašteřením místo práce pro voliče.
25.11.2018 00:11 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2303 článků)

Novináři, žumpa. Neziskovky? Radši přidejme důchodcům. Rozpálený Okamura spustil u Soukupa těžkou palbu

 
V pořadu Duel Jaromíra Soukupa vysílaném ve čtvrtek 22. 11. večer na TV Barrandov si tentokrát generální ředitel Jaromír Soukup pozval jako svého hosta předsedu hnutí Svoboda a přímá demokracie - Tomia Okamuru, jenž se na televizních obrazovkách této stanice objevuje velmi pravidelně. Jaromír Soukup si tohoto hosta pozval z důvodu, že Tomio Okamura nabídl, dle jeho slov, „v rámci stability České republiky“ podporu vlády premiéra Andreje Babiše za to, že by jeho hnutí dostalo písemně od hnutí ANO přesně daný časový harmonogram týkající se klíčových programových bodů. Tato podpora by vznikla za předpokladu odstoupení ČSSD z nynější vládní koalice.
23.11.2018 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (18468 článků) , Tomio Okamura (2303 článků)

Sledujeme pokus o převrat jako na Slovensku, varoval Okamura ve sněmovně. Hyenismus lůzy překročil všechny standardy, demokracie je ve smrtelném ohrožení

 
S kritikou vlády přišel k řečnickému pultíku lídr SPD Tomio Okamura. Jeho hnutí nebude hlasovat pro pokračování současného kabinetu.
23.11.2018 10:46 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2303 článků)

Okamura otevřeně promluvil o svém postoji k Babišovi. Uznal, že...

 
Lídr SPD Tomio Okamura se na svém profilu na serveru ParlamentníListy.cz vyjádřil k aktuální vládní krizi a k postoji svého hnutí.
21.11.2018 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2303 článků)

Rozvoral (SPD): SPD nepodpořilo vládu s ČSSD při jejím vzniku a nebude ji podporovat ani nyní

 
Usnesení předsednictva hnutí Svoboda a přímá demokracie – Tomio Okamura (SPD) k aktuální politické situaci.
21.11.2018 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2303 článků)

Divím se, že Babiš nesedí ve vazbě. Advokátka Klára Slámová tuší, co bude s Čapím hnízdem a mladým Andrejem

 
ROZHOVOR Advokátka Klára Long Slámová se v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz vyjádřila k aktuálně probíhající kauze českého premiéra Andreje Babiše. „Osobně to vnímám jako zcela legitimní projev názoru, který je v demokratické zemi přípustný,“ míní Slámová o incidentu, kdy aktivista Otakar Von Gemund vyhodil květiny, které Miloš Zeman, Andrej Babiš a Tomio Okamura dali k pamětní desce 17. listopadu na Národní třídě. Z jednání Andreje Babiše prý také vyplývá důvodná obava, že bude působit na dosud nevyslechnuté svědky.
21.11.2018 06:15 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (18468 článků) , Tomio Okamura (2303 článků) , Miloš Zeman (23865 článků) , Klára Slámová (140 článků)

Toto potěší Tomia Okamuru. Opravdu. Černé na bílém

 
Tomio Okamura bude pro změnu potěšen, omlouvá se mu Mikuláš Ferjenčík od Pirátů a Jan Čižinský z PRAHA SOBĚ. Po zesměšnění Strany zelených na Praze 3 falešnou kampaní CHKO Žižkov se ukázala další falešná „kampaň“. Někdo z e-mailu Tomia Okamury poslal reklamní sdělení s návrhy na vánoční dárky. A Okamura už se brání: „Další antikampaň proti SPD.“ Na neznámého pachatele podal trestní oznámení. Ferjenčík a Čižinský se omluvili, že hoax sdíleli. Ale marketér Jakub Horák neodolal a Okamurovi se směje, že by měl rozšířit nabídky i do zahraničí.
20.11.2018 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2303 článků) , Jakub Horák (73 článků) , Jan Horák (9 článků) , Jan Horák (9 článků)

Opozice bude ladit noty, Zemana čekají schůzky s Babišem i Filipem

 
Část sněmovní opozice se v úterý sejde, aby doladila postup na páteční mimořádnou schůzi Sněmovny, na níž by se mělo hlasovat o vyslovení nedůvěry vládě premiéra Andreje Babiše (ANO). K ODS, Pirátům, KDU-ČSL, TOP 09 a STAN se již nepřipojí Tomio Okamura, jehož hnutí SPD sice podpořilo svolání schůze, ale on pak přišel s tím, že mu nejde primárně o odchod trestně stíhaného Babiše, ale o vstup do vlády nebo vliv na její agendu.
19.11.2018 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (18468 článků) , Tomio Okamura (2303 článků)

Sráč. Vzpomínáš? připomněla žena tomu, co vyhodil kytky Zemana a Babiše. On má nové drtivé zastání

 
Editorka serveru Expres.cz Barbora Koukalová se na svém facebookovém profilu vyjádřila k vyhozeným kyticím od památníku k 17. listopadu na Národní třídě. Šlo o květiny, které tam položili premiér Andrej Babiš, prezident Miloš Zeman a lídr SPD Tomio Okamura. A nebyla sama, na rozdíl od ní se jej však pak zastal například senátor Marek Hilšer.
18.11.2018 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (18468 článků) , Tomio Okamura (2303 článků) , Miloš Zeman (23865 článků) , Marek Hilšer (166 článků)

Až budete, liberální demokraté, rozkopávat ty svíčky... Krutý výsměch Václava Klause mladšího

 
Poté, co aktivista ze spolku Kaputin Otakar van Gemund nad ránem do kamery TV Prima řekl, že Andrej Babiš a Tomio Okamura by neměli mít právo pokládat květiny k památníku 17. listopadu, zařídili se další „oblíbenci“ těchto skupin po svém. Korunu všem večer nasadil poslanec Václav Klaus.
17.11.2018 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9879 článků) , Andrej Babiš (18468 článků) , Tomio Okamura (2303 článků)

Je mi z vás zle, bezmozci. Šibenice, květiny v koši, a prý že nejsme jako oni... Budete koukat, odkud znějí tyto hlasy

 
Premiér Andrej Babiš (ANO) se proplížil na Národní třídu v noci a položil tam věnec k uctění památky 17. listopadu 1989. Stejně se zachoval i předseda hnutí Svoboda a přímá demokracie Tomio Okamura. Podle poslankyně Jany Černochové (ODS) se Babiš zachoval zbaběle. Tvrdě však odsoudila i ty občany, kteří hodili Babišův či Okamurův věnec do koše. Takovéto chování je podle ní primitivní, odsouzeníhodné a nedůstojné.
17.11.2018 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (18468 článků) , Tomio Okamura (2303 článků) , Jana Černochová (481 článků)

VIDEO Takto aktivisté skupiny Kaputin vyhodili květiny Babiše a Okamury. Jsou neslučitelné s demokracií, vzkázali

 
Předseda vlády Andrej Babiš a místopředseda Poslanecké sněmovny Tomio Okamura položili na Národní třídě květiny už v nočních hodinách. Dlouho ale u památníku 17. listopadu nevydrželi. Nad ránem se dostavila skupina aktivistů, která je přímo před televizní kamerou vyhodila do odpadkového koše.
17.11.2018 10:20 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (18468 článků) , Tomio Okamura (2303 článků)

Velký protest proti Babišovi: „Demisi!“ bouřily tisíce lidí v centru Prahy

 
17. listopadu dominovalo několik momentů. Andrej Babiš (ANO) - a také Tomio Okamura (SPD) - překvapili, když nezvykle přišli k památníku na Národní třídu již v noci. Babiš to vysvětlil tím, že brzy ráno letěl za svým synem Andrejem mladším do Švýcarska, aby mu prý pomohl. Svého syna označil dříve za schizofrenika. Druhým momentem oslav se stalo to, že květiny od Babiše, Okamury, ale i Miloše Zemana skončily na Národní třídě v koši, což prošetřuje i policie. Odpoledne se pak na pochod Prahou vydal velký protest, vyzývající premiéra k demisi. Dění během letošního svátku jsme sledovali online.
17.11.2018 01:35 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (18468 článků) , Tomio Okamura (2303 článků)