Články k osobnosti

Tomio Okamura

  podnikatel, zástupce největší japonské cestovní kanceláře miki travel

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Tomio Okamura »
 

Rozzuřený Okamura: EU nám škodí. Musí skončit

 
Tomio Okamura (SPD) se na svém facebooku vyjádřil ke konání Evropské unie. Zmapoval současnou práci europoslance Ivana Davida (SPD), který dle slov Okamury ani v době pandemie nezahálí, zúčastnil se dálkového jednání koordinátorů Zemědělského výboru, kde se europoslanec zasazuje o posilování soběstačnosti v zemědělských komoditách. Podle Okamury členství v EU nám neprospívá. „Evropská unie nám škodí, a proto musí skončit!“ upozorňuje.
05.04.2020 06:26 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2298 článků) , David David (298 článků)

Okamura vytáhl výbušnou věc: Maláčová mi přímo řekla, že těmto lidem nepomůže. A byl u toho i Babiš...

 
ROZHOVOR Stáhnout vojáky z Afghánistánu, zrušit inkluzi, odvolat nákup armádního vybavení, zakázat odvádění dividend do zahraničí a neplatit neziskové organizace zabývající se propagací Evropské unie a migrací. Uspořené desítky miliard korun nejen z těchto opatření by prý uměly pomoci živnostníkům, zaměstnancům i podnikatelům, aby zvládli koronavirovou krizi v ekonomice. Předseda hnutí SPD a místopředseda Senátu Tomio Okamura v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz tvrdí, že tento balíček návrhů předložil vládě už před více než třemi týdny. Za tristní pak považuje, že v České republice neexistují krizové plány pro podobné situace, zatímco pro pád letadla na Úřad vlády ano.
02.04.2020 18:31 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2298 článků)

Neziskovky? Stop, přednesl Okamura. Má podporu. Zato ODS, ta jim...

 
Před Poslaneckou sněmovnu předstoupil dnes také předseda SPD Tomio Okamura. A se svými návrhy, jak se máme vypořádat s koronavirem, tedy s deficitem státního rozpočtu, rozhodně nešetřil.
24.03.2020 12:36 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2298 článků)

Nas*aný Okamura: Šílený, co si Hamáček dovoluje. A drsná slova o EU

 
Předseda SPD Tomio Okamura poskytl rozhovor Svobodnému rádiu. Okomentoval situaci kolem koronaviru. Hned na úvod konstatoval, že musí všichni lidé táhnout za jeden provaz. Není prý čas na hledání toho, co se zanedbalo. Ale obratem se pustil do vlády Andreje Babiše (ANO) a kroutil hlavou nad tím, že chce nakoupit americké armádní vrtulníky za 14 miliard. Okamura konstatoval, že vrtulníků se nikdo nenají.
20.03.2020 13:31 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (18400 článků) , Tomio Okamura (2298 článků)

VIDEO Koronavirus? Zrušit EU! Podřídili jsme se globální moci a teď to máme, udeřil Okamura

 
„Evropská unie v této krizi svou absolutní nečinností a hloupou kritikou našich opatření prokázala, že je třeba ji zrušit a vrátit se k myšlence Evropy spolupracujících suverénních národních států,“ říká na videu předseda hnutí SPD Tomio Okamura. Kromě kritiky Evropské unie se pustil i do sociálních demokratů a avizoval, že nepříjemnou chvíli v úterý zažije i ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (ANO). Po něm totiž budou ve Sněmovně chtít vysvětlit nedostatek respirátorů a dalších zdravotnických pomůcek.
15.03.2020 18:51 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Adam (722 článků) , Tomio Okamura (2298 článků) , Adam Vojtěch (572 článků)

Střelba po migrantech? Okamura přitvrdil. A své řekl i o tom, jak Hamáček vyřešil pomoc Řecku

 
Hostem Luboše Xavera Veselého v XTV byl lídr hnutí SPD Tomio Okamura. Hovořilo se o koronaviru, ale i o situaci na řecko-tureckých hranicích. „EU je bezzubá,“ nechal se slyšet Okamura.
13.03.2020 21:11 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2298 článků) , Luboš Veselý (435 článků)

V léčbě nemocného Maxíka se vyskytl problém. Do případu se vložil i Okamura

 
Sen se stal pro Maxíka a jeho rodinu skutečností. V rekordně krátkém čase se podařilo vybrat astronomickou částku na jeho záchranu. Max, který trpí vzácným onemocněním spinální svalovou atrofií, ale ještě nemá vyhráno. Objevilo se totiž několik zádrhelů. Je totiž dost možné, že se z léku bude muset odvádět DPH, což je při tak obrovské částce velká suma. Do případu se vložil i předseda SPD Tomio Okamura, který apeluje na Andreje Babiše, aby byl lék osvobozen od daně.
12.03.2020 21:36 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (18400 článků) , Tomio Okamura (2298 článků) , Max Max (36 článků) , Max Max (51 článků) , Max Max (36 článků)

Deportace? Tomio Okamura přitvrdil. Co na tohle řekne Babiš?

 
Předseda hnutí SPD Tomio Okamura v souvislosti s napětím na řecko-turecké hranici, kde se hromadí tisíce běženců, kritizuje, jak se k situaci stavi česká vláda i EU. Stejně jako prezident Zeman před lety varoval, že Turecko může spustit další migrační krizi. „Bohužel Evropská unie i Babišova vláda se raději nechaly vydírat Tureckem a platily mu miliardy eur, místo toho, aby pracovaly na obraně vnějších hranic EU i hranic České republiky,“ píše na svém facebooku. Promarnilo se několik let, kdy jsme se mohli připravit.
08.03.2020 14:01 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2298 článků)

Tak pozor! S Annou Šabatovou to prý bylo jinak: Toto padlo od plic a otevřeně

 
Stanislav Křeček se ve čtvrtek ujal úřadu ombudsmana, Anna Šabatová se s touto funkcí rozloučila a teď už je jen soukromou osobou. Poslanci, kteří Křečka v tajné volbě volili, jako např. Tomio Okamura (SPD), který se podporou Křečka netajil, doufali, že Křeček k úřadu ombudsmana přistoupí jinak než Šabatová. Publicistka Irena Válková se naopak Šabatové zastala. Prý byla velmi úspěšnou ombudsmankou, pomohla podnikatelům v boji s Babišovými nápady i cizincům, kteří u nás mají mít volební právo.
23.02.2020 20:31 |

podobné články

Osobnosti: Anna Šabatová (488 článků) , Stanislav Křeček (478 článků) , Tomio Okamura (2298 článků)

Chtějí z nás mít stádo spotřebitelských ovcí. Žrát, chodit do práce a utrácet, soptil na akci SPD Okamura

 
REPORTÁŽ „Už to skřípe. Odchod Británie je začátkem konce. Evropská unie je nereformovatelná. Je potřeba to ukončit a vrátit se před Lisabonskou a Maastrichtskou smlouvu. To znamená, co nejhlubší spolupráce suverénních a svobodných evropských států,“ vysvětlil v Liberci PL.cz předseda SPD Tomio Okamura. „Zelený úděl je obří naprosto nesmyslný projekt, který poškodí celou Evropu a nepochybně pomůže pár lidem, kteří na něm zbohatnou. Je to věc, která bude mít naprosto příšerné důsledky,“ přidal svůj názor europoslanec Ivan David.
23.02.2020 11:11 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2298 článků) , Ivan Ivan (1434 článků) , David David (298 článků) , David David (225 článků)

„Potečou s*ačky.“ Křeček jmenován. A děje se něco strašného, to Česko nezažilo

 
Dnes Stanislav Křeček složil svůj slib, aby se mohl stát nástupcem ombudsmanky Anny Šabatové. Původně to mělo být do rukou předsedy komunistů Filipa. Ale kvůli zdravotním potížím se skládání slibu ujmul Tomio Okamura. Což se nesetkalo s velkým pochopením chvilkařů a souputníků Jakuba Patočky, který chce Křečkovi bránit ve vstupu na úřad. Ozvalo se: „Je teprve únor a už to vypadá, že Okamura bude jmenovat Křečka ombudsmanem. Tímhle tempem někdy v listopadu regulérně potečou z kohoutků sračky.“
19.02.2020 13:01 |

podobné články

Osobnosti: Anna Šabatová (488 článků) , Stanislav Křeček (478 článků) , Tomio Okamura (2298 článků)

Šéf komunistů Filip skončil v nemocnici, vezla ho záchranka: Infarkt v časném stadiu

 
Předseda KSČM Vojtěch Filip skončil v nemocnici. Podle informací Blesk Zpráv se mu udělalo nevolno v jeho kanceláři přímo v sídle strany. Lékaři zjistili místopředsedovi Sněmovny infarkt v časném stadiu. Po ošetření je jeho stav stabilní s nadějí na časné propuštění do domácí péče, uvedla nemocnice. Do rukou Filipa měl ve středu složit slavnostní slib nově zvolený veřejný ochránce práv Stanislav Křeček. Úkol po něm převzal místopředseda Sněmovny Tomio Okamura (SPD).
19.02.2020 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Křeček (478 článků) , Vojtěch Filip (1319 článků) , Tomio Okamura (2298 článků)

Lež u Moravce! zlobí se Okamura. Sebrat dávky? V papírech je to prý jinak

 
Předseda hnutí SPD Tomio Okamura se na svém Facebooku obořil na ministryni práce a sociálních věcí Janu Maláčovou (ČSSD). Ta se podle jeho slov chystá „nadále vyplácet nehorázné peníze nepřizpůsobivým, než možná něco někdy vláda reálně sepíše“. Jediný návrh, který prosazuje, že „dávky nedostanou ti, kteří neposílají děti do školy“, prý má jen jeho hnutí. Kromě kritiky Maláčové vypsal, co by ohledně dávek udělal za změny.
17.02.2020 08:30 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2298 článků)

Aby nepřišla ještě kopačka. Daniel Landa se naštval na Okamuru. Je to osobní

 
Lídr hnutí SPD Tomio Okamura se dostal do křížku se zpěvákem Danielem Landou. Tomu se zjevně nelíbí, že Okamura sdílel jeho fotografie s názorem týkajícím se svobody slova.
14.02.2020 22:51 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Landa (506 článků) , Tomio Okamura (2298 článků) , Daniel Daniel (233 článků) , Daniel Daniel (233 článků) , Daniel Daniel (233 článků) , Daniel Daniel (233 článků) , Daniel Daniel (233 článků) , Daniel Daniel (233 článků) , Tomu Tomu (90 článků) , Daniel Daniel (233 článků)

Klaus ml. a Okamura! Procenta, ze kterých kavárna neusne

 
Největší důvěry mezi politiky požívá premiér Andrej Babiš (ANO) a šéf hnutí Trikolóra Václav Klaus mladší. Vyplývá to alespoň z průzkumu CVVM, jehož výsledky mimo jiné zveřejnil server Aktuálně.cz. Na opačné straně žebříčku je šéf SPD Tomio Okamura.
14.02.2020 21:06 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9868 článků) , Andrej Babiš (18400 článků) , Tomio Okamura (2298 článků)

Babišovi a Klausovi ml. Češi ze straníků věří nejvíc, ukázal průzkum

 
Z představitelů stran zastoupených v Poslanecké sněmovně věří Češi nejvíce premiérovi Andreji Babišovi (ANO) a šéfovi hnutí Trikolóra Václavu Klausovi mladšímu, třetí je vicepremiér a předseda ČSSD Jan Hamáček. Z lednového průzkumu Centra pro výzkum veřejného mínění (CVVM) nicméně vyplývá, že u všech politiků zařazených do průzkumu převažují lidé, kteří jim nevěří. Největší podíl nedůvěry zaznamenal lídr hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) Tomio Okamura, kterému vyjádřily nedůvěru zhruba dvě třetiny lidí.
14.02.2020 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9868 článků) , Jan Hamáček (1817 článků) , Tomio Okamura (2298 článků) , Václav Svoboda (248 článků)

Nejdůvěryhodnějšími politiky ve Sněmovně jsou Babiš, Klaus ml. a Hamáček

 
Nejvyšší důvěře ze stranických představitelů se těší předseda hnutí ANO Andrej Babiš s podporou 40 procent. Za ním následují předseda hnutí Trikolóra Václav Klaus ml., jemuž vyjádřilo důvěru 39 procent lidí, a šéf ČSSD Jan Hamáček s podporou 33 procent respondentů. V první pětici figuruje ještě předseda Pirátů Ivan Bartoš, jemuž věří 29 procent lidí, a lídr SPD Tomio Okamura s podporou 27 procent dotázaných. Plyne to z šetření CVVM.
14.02.2020 15:35 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9868 článků) , Andrej Babiš (18400 článků) , Jan Hamáček (1817 článků) , Tomio Okamura (2298 článků) , Ivan Ivan (1434 článků)

Politický vandalismus, strašný pán Hradu, zuří po volbě Křečka v Havlově knihovně Žantovský. A hned začal vymýšlet protiúder

 
Strašliví: Hrad, Andrej Babiš (ANO), komunisté, Tomio Okamura (SPD) a zdecimovaná ČSSD. Ti všichni stojí podle ředitele Knihovny Václava Havla Michaela Žantovského za zvolením Stanislava Křečka ombudsmanem. Žantovský má za to, že ve stávajících politických poměrech to snad ani nemohlo dopadnout jinak. A zamýšlí se nad tím, jak z této situace vybřednout.
14.02.2020 08:25 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (5632 článků) , Andrej Babiš (18400 článků) , Stanislav Křeček (478 článků) , Tomio Okamura (2298 článků)

Až vyrostu, budu na dávkách, říkají už prvňáci v Úpici. Šéf SPD se jel podívat. „Seberte jim je,“ zaznělo

 
Lídr SPD Tomio Okamura dorazil v minulých dnech do Úpice v Podkrkonoší. Tamní učitelky si totiž stěžovaly na to, že si nevědí rady s romskými dětmi, které jejich rodiče neposílají do školy, a napsaly poslancům. Reportáž z Úpice nyní přinesl server DeníkN.cz.
13.02.2020 08:16 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2298 článků)

„Když Salviniho neporazili ve volbách, chtějí ho zavřít!" Vytočený Okamura v ráži. Už se to chystá?

 
Předseda Ligy Severu Matteo Salvini může být souzen za blokování vylodění lodě s migranty na palubě. Tomio Okamura se vyjádřil: „V Itálii chtějí stíhat bývalého ministra vnitra Mattea Salviniho za to, že bojoval proti nelegální imigraci! Je vidět, že italský ‚deep state‘, ‚bažina‘, kope za zájmy globalistů a neomarxistů,“ rozohnil se předseda SPD.
12.02.2020 18:31 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2298 článků) , Matteo Salvini (83 článků)