Články k osobnosti

Tomio Okamura

  podnikatel, zástupce největší japonské cestovní kanceláře miki travel

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Tomio Okamura »
 

„Nechávají si připravený nástroj, aby mohli udeřit.“ Miroslava Němcová varuje před tím, co prý hrozí veřejnoprávním médiím ze Sněmovny

 
REPORTÁŽ Varováním, že začíná nová doba normalizace, začala beseda plzeňských Mladých konzervativců s poslankyní za ODS Miroslavou Němcovou v prostorách zdejší studijní a vědecké knihovny. Hovořilo se o tom, jak Andreje Babiše „vodí“ komunisté a proč Tomio Okamura častuje Českou televizi urážkami. Zdá se, že Ministerstvo financí našlo způsob, jak znepříjemnit život nejen Českému rozhlasu. V sázce jsou stamiliony, které nepůjdou do rozpočtů médií veřejné služby. Robert Šlachta, „Babišův kůň“, se prý možná stane policejním prezidentem…
22.06.2018 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (18468 článků) , Miroslava Němcová (1491 článků) , Tomio Okamura (2303 článků)

Nadáváte na Merkelovou? Prý je to nejvstřícnější lídr Německa, s jakým jsme se dosud setkali

 
Německá kancléřka Angela Merkelová se postarala o to, že se v některých českých politicích začala vařit krev. Prohlásila, že pro vyhánění německy mluvícího obyvatelstva z domovů po druhé světové válce neexistuje morální ospravedlnění. Netrvalo dlouho a o slovo se přihlásili prezident Miloš Zeman či Tomio Okamura. Na hlavu německé kancléřky chrlili oheň a síru. Ale skutečně je Merkelová tak strašná? Bez ní by prý mohlo být mnohem hůř.
22.06.2018 07:55 |

podobné články

Osobnosti: Angela Merkelová (2581 článků) , Tomio Okamura (2303 článků) , Miloš Zeman (23865 článků)

Okamura k Merkelové: Revanšismus a naprosté svinstvo. Předvolat velvyslance a projednat ve Sněmovně

 
Tomio Okamura (SPD) zuří. Žádá ministerstvo zahraničí České republiky, aby si na kobereček předvolalo velvyslance Spolkové republiky Německo. Prý kvůli naprosto nepřijatelným a revanšistickým výrokům německé kancléřky Angely Merkelové. Ministerstvo zahraničí je v této věci podstatně zdrženlivější než Okamura. Ve slovech kancléřky resort nevidí problém.
21.06.2018 08:50 |

podobné články

Osobnosti: Angela Merkelová (2581 článků) , Tomio Okamura (2303 článků)

25 pozemků, 2 byty, 4 nemovitosti v cizině. To loni přiznal do registru Andrej Babiš. Dále: Pojištění za 102 milionů, na účtě 43 milionů...

 
Předsedové politických stran uvedli po vstupu do Poslanecké sněmovny do Centrálního registru oznámení také nabytí pozemků a nemovitostí u nás i v zahraničí (šéf hnutí ANO Andrej Babiš). Do umění investoval nemalou částku šéf hnutí Svoboda a přímá demokracie Tomio Okamura. Údaje předsedy KDU-ČSL jsou dohledatelné na požádání.
20.06.2018 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (18468 článků) , Tomio Okamura (2303 článků)

Tomio pomáhal nejvíc! Po smrti otce Okamurových nastala výměna mezi rodinou a médii

 
Lídrovi SPD Tomio Okamurovi a jeho bratrům zemřel tatínek Matsuo. Zprávu zveřejnil jeden z bratrů, lidovec Hayato Okamura. Následně ji však přejala bulvární média, k čemuž se vyjádřil již bratr Osamu. A to velmi kriticky. A zdá se, že jakkoliv jsou bratři Okamurovi politicky rozděleni, v těžké chvíli drží při sobě. Třeba právě i kvůli novinovému titulku „Okamurům zemřel otec. Dva synové ho drželi za ruce, Tomio ne“.
20.06.2018 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2303 článků) , Hayato Matsuo (1 článek)

Rozvoral (SPD): Aktuální vyjednávání o případné vládní koalici je výsměch voličům

 
Usnesení předsednictva hnutí Svoboda a přímá demokracie – Tomio Okamura (SPD) k aktuální politické situaci.
20.06.2018 09:45 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2303 článků)

Nemachrujte, kluci, utřel Ringo Čech Okamuru a Jaromíra Soukupa. Šéf SPD popsal, jak žije. Známý zpěvák poodhalil zákoutí ČT

 
Předseda hnutí SPD Tomio Okamura se objevil v dalším pořadu TV Barrandov. Tentokráte šlo o talkshow Instinkty Jaromíra Soukupa, kde oběma pánům dělal společnost i František Ringo Čech. Tématem pořadu bylo umění veřejného vystupování, ale hosté se dostali také k rozdílné životní úrovni v Japonsku a v Česku nebo k podivným praktikám v České televizi.
19.06.2018 15:35 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2303 článků) , František Soukup (69 článků)

Okamurům zemřel otec, bratři odložili spory. „Drželi jsme ho za ruce,“ vzkázal Hayato

 
Smutná zpráva přilétla z Japonska. Trojici bratrů Hayatovi, Osamuovi a Tomiovi skonal po boji s nemocí jejich otec. „Tatínek dnes odpoledne zemřel a já i nejmladší bratr Osamu jsme mu mohli být při tom zcela nablízku, drželi jsme ho za ruce,“ napsal na Facebooku Hayato Okamura (KDU-ČSL).
19.06.2018 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2303 článků)

Okamura rekordně vysoko, Babiš v útlumu, TOP 09 mimo. Nejnovější čísla

 
Agentura SANEP zveřejnila další z řady různých průzkumů. I tento ukazuje, že je šéf hnutí ANO nejsilnějším politickým hráčem a žádná jiná strana se jeho ANO ani neblíží. Přesto má možná důvod k zamračení. Zato Tomio Okamura se svým hnutím Svoboda a přímá demokracie může jásat.
19.06.2018 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2303 článků)

No tohle! To neřekl Tomio Okamura. Po internetu běhají následující VIDEA

 
Zavést euro je pro nás nutnost. To ,,říká" na videu Tomio Okamura, šéf hnutí SPD. ,,Hovoří" o nutnosti integrace eurozóny a ,,hrozí": „Buď euro, nebo válka!“ Nezdá se vám to? Tomio Okamura si ve skutečnosti nic takového nemyslí. Jde o recesi, která koluje internetem. Sestříhaná videa vtipálkové umisťují do facebookové skupiny
19.06.2018 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2303 článků)

Jak je to s financováním neziskovek, platy jejich zaměstnanců a „vítačstvím“? Prý takto

 
Ředitelka Multikulturního centra Praha Zuzana Schreiberová zaznamenává velké množství e-mailů o tom, že neziskové organizace parazitují na společnosti. Že prý od státu dostávají miliony. Tomio Okamura na to údajně opakovaně upozorňuje, ale „pravda" se šíří jen pomalu. Schreiberová se však snaží lidem vysvětlit, že ona tolik propíraná „pravda“ je úplně jiná.
16.06.2018 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2303 článků)

Okamura otevřeně promlouvá o praktikách týmu Nory Fridrichové: Za zády vám pustí kameru a čekají na něco nepříjemného. S tím „rozhovorem v trenkách“ to bylo úplně jinak

 
ROZHOVOR „ČSSD je stranou, která notoricky neplní sliby, notoricky obelhává občany, a jedinou možností, jak ukáznit vlivné členy ČSSD, jsou dobře placená politická korýtka ve státní správě,“ popsal ze svého pohledu současné vládní vyjednávání Tomio Okamura, šéf SPD a místopředseda Sněmovny. Celá stabilita vlády postavené na půdorysu ANO, ČSSD a KSČM bude záležet na tom, do jaké míry Andrej Babiš uplatí v první řadě ČSSD právě lukrativními posty ve státní správě a do jaké míry je přisaje na státní penězovody. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz se pustil do veřejnoprávních médií, která se podle něj stala součástí politického boje a politickou mafií. A popsal dva příklady z posledních dní.
15.06.2018 09:20 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (18468 článků) , Nora Fridrichová (303 článků) , Tomio Okamura (2303 článků)

Výstup Nory Fridrichové, která na ČT zesměšnila Tomia Okamuru, žije svým vlastním životem. Věc pokračuje

 
Tomio Okamura opět vydráždil své odpůrce, a tentokrát k tomu ani nemusel nic říkat. Stačilo, aby prošel před televizní kamerou v oděvu, který redaktorka Šafrova portálu Forum24.cz přirovnala k pánskému letnímu pyžamu. O zbytek už se postarala na Kavčích horách Nora Fridrichová.
13.06.2018 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Nora Fridrichová (303 článků) , Tomio Okamura (2303 článků)

Rozvoral (SPD): Podporujeme razantní kroky rakouské vlády proti islamizaci

 
Usnesení předsednictva hnutí Svoboda a přímá demokracie – Tomio Okamura (SPD) k aktuální politické situaci.
13.06.2018 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2303 článků)

Okamura: Matteo Salvini nám ukázal cestu. Jedině SPD!

 
Předseda SPD Tomio Okamura se vyjádřil k zákazu přistání lodi takzvané neziskové charitativní organizace v Itálii, kde bylo 700 imigrantů. „Italský ministr vnitra a předseda naší partnerské strany Liga Matteo Salvini jasně ukázal, co je třeba dělat a proč Ligu lidé volili,“ poznamenal Okamura.
12.06.2018 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2303 článků) , Matteo Salvini (83 článků)

Okamura se obrátil na britskou premiérku. Zde je důvod

 
Místopředseda Sněmovny a předseda SPD Tomio Okamura chce od britské premiérky Theresy Mayové informace o případu někdejšího šéfa krajně pravicové Anglické obranné ligy (EDL) Tommyho Robinsona, který byl v květnu odsouzen k 13 měsícům vězení za pohrdání soudem.
06.06.2018 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2303 článků) , Theresa Mayová (257 článků)

Rozvoral (SPD): Odmítáme předat kontrolu nad rozpočtem ČR úředníkům EU!

 
Usnesení předsednictva hnutí Svoboda a přímá demokracie – Tomio Okamura (SPD) k aktuální politické situaci.
06.06.2018 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2303 článků)

Proč nejednáte s SPD? útočil občan na Ťoka. Okamura rozsekl restituce. Církve jsou chudé, řekl Jaromír Soukup a dostal ostrou odpověď

 
Ve včerejší Aréně Jaromíra Soukupa bylo pořádné horko. Řešily se totiž církevní restituce. Zdanit, či nezdanit? To je, oč tu běží. Debatovat o nich přišli Tomio Okamura (SPD), Ivan Bartoš (Piráti), Dan Ťok (ANO), Roman Onderka (ČSSD) a Jan Bauer (ODS). Řešily se ale i zlevněné sněmovní chlebíčky nebo platy učitelů.
06.06.2018 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Jan Bauer (65 článků) , Tomio Okamura (2303 článků) , Jan Bauer (65 článků) , Jan Bauer (65 článků) , Jan Bauer (30 článků) , Ivan Ivan (1442 článků)

Okamura, jeho kamarádi, moje zkušenost s ním. Zblajznul to. Co udělal Zeman. Končící Veleba si vylil srdce u Bakaly

 
Někdejší předseda Strany práv občanů Zemanovci senátor Jan Veleba se chystá odejít z nejvyšších pater politiky. Svůj senátorský mandát už nebude obhajovat. Snad i proto se rozhodl poskytnout rozhovor serveru Aktuálně.cz, v němž zhodnotil některé své politické kroky. Tvrdě se vymezil především proti Tomio Okamurovi (SPD). Okamura je podle Veleby nečestný člověk, který nedrží slovo a rád si vymýšlí. A to není všechno ...
05.06.2018 07:55 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2303 článků) , Jan Zeman (403 článků)

Rozvoral (SPD): Italský prezident se rozhodl ignorovat výsledek voleb

 
Usnesení předsednictva hnutí Svoboda a přímá demokracie – Tomio Okamura (SPD) k aktuální politické situaci.
31.05.2018 05:40 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2303 článků)