Články k osobnosti

Tomio Okamura

  podnikatel, zástupce největší japonské cestovní kanceláře miki travel

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Tomio Okamura »
 

Račok: Jan Hus versus SPD Tomio Okamury

 
Už jsem to řekl a popsal v článku „SPD není ďábel“. A ani jsem netušil, jak dalece jsem od té pravdy, od té dávné doby našeho myslitele a vlastence národů Českých, Moravských a Slezských mistra Jana Husa.
25.08.2018 21:30 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hus (159 článků) , Tomio Okamura (2303 článků)

Hamáček rázně vystoupil: Už mám dost těch Okamurových nesmyslů. On si vymýšlí statistiky, já imigraci skutečně řeším

 
Předseda hnutí Svoboda a přímá demokracie Tomio Okamura nedávno na sociální síti uvedl, že po České republice se pohybují tisíce ilegálních migrantů bůhví odkud a státní orgány vůbec neví, kdo jsou, kde jsou a co a kdy udělají. Za tato slova ho ostře zkritizoval předseda ČSSD a ministr vnitra Jan Hamáček, který taková tvrzení důrazně odmítá. „Mám dost těch nesmyslů. Okamura si vymýšlí statistiky, kterými straší lidi a chce tím pro sebe získat politický prospěch,“ stěžoval si na svém facebooku Hamáček.
24.08.2018 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hamáček (1834 článků) , Tomio Okamura (2303 článků)

Rozpustí Okamurovo hnutí? Na Nejvyšší správní soud dorazil návrh

 
Nejvyšší správní soud (NSS) přijal návrh na pozastavení nebo rozpuštění činnosti hnutí Svoboda a přímá demokracie - Tomio Okamura (SPD). Podal ho bývalý brněnský člen strany Kamil Papežík, který ČTK řekl, že někteří členové podle něj porušili stanovy a jednací řád hnutí. Soud se bude věcí zabývat, termín zatím není stanoven, řekla ČTK mluvčí NSS Sylva Dostálová. Návrh na zrušení strany či hnutí podává ale podle zákona o sdružování v politických stranách a hnutích vláda nebo prezident, nikoli jednotlivec.
24.08.2018 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2303 článků)

Chápu, že řvali a pískali na Babiše, řekl Okamura. Faleš, přetvářka. A pak položil zásadní otázku

 
Dnes se na pietní akci uctívající památku obětí okupace v roce 1968 u budovy Českého rozhlasu hvízdalo a řvalo proti premiérovi Babišovi a také proti předsedovi Sněmovny Vondráčkovi (oba hnutí ANO). V jejich případě takové reakce přítomných lidí prý předseda hnutí SPD Tomio Okamura plně chápe. Podivuje se však nad tím, že podobně nereagovali i na předsedu Senátu Milana Štěcha (ČSSD), nebo že takzvaní ochránci demokracie přehlížejí minulost a naslouchají akademickým hodnostářům nebo umělcům, kteří v minulosti otevřeně podporovali totalitní komunistický režim.
21.08.2018 20:45 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2303 článků)

Provokace! Tomio Okamura den před výročím 21. srpna nahrál VIDEO na téma Rusko

 
Tomio Okamura si vybral ideální čas na nový příspěvek. V den před jednadvacátým srpnem zveřejnil na svém facebookovém profilu video, ve kterém se Ruska zastává. Tvrdí, že obvinění z použití chemických zbraní je řízená provokace za účelem poškození diplomatických vztahů a že obchodní válka s Ruskem je v rozporu se zájmy ČR.
20.08.2018 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2303 článků)

Volný (SPD): SPD Tomio Okamura do Senátu

 
Podpořme jedinou reálnou tměnu v Senátu, podpořme kandidáty SPD Tomio Okamura. Vážení přátelé, kamarádi, spolubojovníci, představujeme Vám dnes naši kandidátku do Senátu za volební obvod Ostrava - Jih, paní Mgr. Ing. Pynelopi Valsamisovou.
17.08.2018 21:05 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2303 článků)

Okamura chce větší vliv v mediálních radách. K zástupkyni SPD v Radě ČTK se ale nehlásí

 
Š éf SPD Tomio Okamura si postěžoval, že jeho hnutí nemá žádného člena v radách veřejnoprávních médií. Zapomněl ale na Janu Gáborovou, která je členkou Rady ČTK zvolenou právě za SPD. Sotva po třech měsících ve funkci už Gáborová čelí podobné kritice jako další radní Petr Žantovský kvůli svému souběžnému působení v médiích. Poslanci také dostali na stůl podnět k jejímu odvolání, píše Robert Břešťan na webu Hlídací pes.
17.08.2018 18:55 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2303 článků) , Petr Rada (233 článků)

SPD: Nárůst nákladů na státní a veřejnou správu je alarmující

 
Usnesení předsednictva hnutí Svoboda a přímá demokracie – Tomio Okamura (SPD) na aktuální politickou situaci.
16.08.2018 05:40 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2303 článků)

Série politických písní pokračuje. Po Hutkovi a Klusovi perlí tvůrce „Ruského švába“

 
Pitomio není český vlastenec. To zaznívá opakovaně v písni Quida MC, jenž se rozhodl dát šéfovi SPD Tomio Okamurovi co proto...
11.08.2018 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2303 článků)

Odchod z misí i z NATO? Okamura i KSČM se přiživují na smrti vojáků, míní expertka

 
Sebevražedný atentátník zabil v neděli v Afghánistánu tři české vojáky. Tomio Okamura z SPD či KSČM v návaznosti na tragédii ihned vyrukovali s požadavkem na zastavení zahraničních misí, případně vystoupení z NATO. Za naprosto nevhodné to pro Blesk Zprávy označila Miroslava Pašková, předsedkyně spolku Vlčí máky, který pomáhá válečným veteránům. Podle ní se vyjádření o „zbytečné smrti“ mohou silně dotknout pozůstalých. Nastínila také, s čím vším se v rámci služby musí vojáci i jejich rodiny potýkat. A jak komplikovaný bývá někdy návrat do civilu.
09.08.2018 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2303 článků)

Rozvoral (SPD): Odmítáme plány MŽP na přísnější pravidla pro majitele studní

 
Usnesení předsednictva hnutí Svoboda a přímá demokracie – Tomio Okamura (SPD) na současnou politickou situaci.
08.08.2018 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2303 článků)

Jiří Baťa: Panu „učiteli“ nikoli s láskou

 
Pane Mácho, v reakci na tragickou událost – utonutí dvou vitenamských chlapců na jezeře Lhota, jste se také vyjádřil, že cituji: „Miloš Zeman, Andrej Babiš a Tomio Okamura nemůžou za včerejší smrt dvou dětí na jezeře Lhota, ale nesou obří podíl na selhávání společnosti a hovadnost, která celou tragédii provází. Velká část veřejnosti považuje výroky a chování těchto politiků za argument, kterým ospravedlňují své neuvěřitelné chování u jezera Lhota. Je mi blivno, nepomoci dětem jen proto, že jsou Vietnamci. Jako učitel si dávám pozor na výrazy, ale ti, kteří jim nepomohli, jsou hovada blbá.“
06.08.2018 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (18468 článků) , Tomio Okamura (2303 článků) , Jiří Zeman (1239 článků)

To je síla. Zuří válka o naše mrtvé vojáky v Afghánistánu. Zvrhlo se to do nevídaných konců

 
K úmrtí tří českých vojáků se vyjádřilo mnoho našich veřejných činitelů, mezi nimi i Tomio Okamura z hnutí SPD. Začaly debaty o naší roli v NATO, o tom, zda má cenu se misí účastnit a jak by se měli veřejní činitelé chovat při takovéto tragédii. Kromě Okamury promluvil i například generál Hynek Blaško, novinářka a humanitární pracovnice Markéta Kutilová, veterán z Aghánistánu Marek Obrtel i senátor Jiří Čunek.
06.08.2018 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Čunek (791 článků) , Tomio Okamura (2303 článků) , Jiří Marek (385 článků) , Jiří Marek (385 článků) , Jiří Hynek (39 článků)

Rozvoral (SPD): SPD podalo pro komunální volby kandidátky do více než 200 obcí a měst!

 
Usnesení předsednictva hnutí Svoboda a přímá demokracie – Tomio Okamura (SPD) na aktuální politickou situaci.
01.08.2018 13:50 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2303 článků)

Všichni ho znají, skoro nikdo ho nemá rád. Kdo to bude? Průzkum, ve kterém vede Babiš

 
Andrej Babiš byl v červnu nejlépe hodnoceným českým politikem, ztratil však většinovou podporu. Zdá se, že popularitu politických osobností ovlivnil složitý proces sestavování vlády. Na druhé místo se tak dostal Jaroslav Faltýnek, který jako vyjednavač měl v médiích velký prostor. Výrazně uspěl na třetím místě Ivan Bartoš. Na čtvrtém místě zůstává Tomio Okamura, jeho popularita však v dlouhodobém pohledu mírně klesá. A co předseda poslaneckého klubu TOP 09 Miroslav Kalousek?
01.08.2018 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (18468 článků) , Miroslav Kalousek (6977 článků) , Tomio Okamura (2303 článků) , Jaroslav Faltýnek (267 článků) , Ivan Ivan (1442 článků)

Soros ovlivňuje českou politiku. Jak? Tomio Okamura vysvětluje

 
Šéf SPD Tomio Okamura sdílel na svém facebookovém profilu videorozhovor pro švýcarský deník Les Observateurs o skutečném pozadí migrace a o dalším předpokládaném vývoji.
30.07.2018 22:45 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2303 článků)

U jednoho stolu s SPD: Rozčílená debata o uprchlické situaci ve Španělsku. Okamura pak prozradil něco ke kauze H-System, co v jiných médiích nikdy neřekl

 
REPORTÁŽ "Politici nedokázali v České republice nastavit legislativu tak, aby bránila slušné a řádné lidi. Místo toho je nastavena tak vágně, že v podstatě chrání podvodníky na úkor slušných lidí. Je to kauza, která ukazuje na nefunkční stát," konstatoval k momentálně hodně probírané kauze H Systém pro ParlamentníListy.cz Tomio Okamura. Stát by měl podle něj převzít odpovědnost. "Měl by těm lidem pomoc. Naběhli si na základě legislativy, kterou politici připravili tak, že vlastně podvodník má navrch. To přeci není možné," konstatoval s tím, že před dvaceti lety i on uvažoval o koupi bytu či domku u této firmy. Okamura se zúčastnil v sobotu setkání se členy SPD v Liberci.
29.07.2018 08:25 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2303 článků)

SPD: Čelíme promyšlenému útoku na naši kulturu, suverenitu a svobodu

 
Usnesení předsednictva hnutí Svoboda a přímá demokracie – Tomio Okamura (SPD) na aktuální politickou situaci.
24.07.2018 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2303 článků)

Extajemník SPD musí za urážení Židů a homosexuálů před soud

 
Až tři roky vězení hrozí Jaroslavu Staníkovi za podněcování k nenávisti. Bývalý tajemník hnutí  Svoboda a přímá demokracie (SPD), který loni v říjnu v prostorách sněmovny vyzýval ke střílení menšin ihned po narození, byl podle informací České televize obžalován. Šéf SPD Tomio Okamura připomněl, že Staník už není ani členem jeho hnutí.
23.07.2018 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2303 článků) , Jaroslav Svoboda (107 článků)

Darebáci, svinstvo! Andrej Babiš a Tomio Okamura k zabíjení tygrů v Česku

 
Případem nelegálního zabíjení a zpracování tygrů v Česku je zděšen i premiér Andrej Babiš (ANO) či předseda SPD Tomio Okamura. Svá vyjádření napsali na facebookových profilech. V případu jsou obviněni i dva Češi, nelegální zabíjení pak měl řídit Vietnamec. Kůže či drápy zvířat prodávali, z kostí vařili lektvary.
19.07.2018 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (18468 článků) , Tomio Okamura (2303 článků)