Články k osobnosti

Tomio Okamura

  podnikatel, zástupce největší japonské cestovní kanceláře miki travel

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Tomio Okamura »
 

Bojíte se o práci? Možná vás vezmou tady: V Česku mají vyrůst nová imigrační centra za 95 milionů z veřejného rozpočtu

 
Předseda hnutí SPD Tomio Okamura zveřejnil na YouTube kanálu SPD video, ve kterém upozornil na fakt, že vláda hnutí ANO, ČSSD a KSČM chce budovat čtyři nová imigrační centra v České republice. „Právě proto, že tu jsou ti migranti, o kterých oni tvrdí, že je nepřijímají, ale opak je pravdou,“ říká Tomio Okamura. Ministerstvo vnitra začátkem srpna zveřejnilo výzvu, aby se hlásily neziskové organizace, které by za 95 milionů z veřejného rozpočtu zřídily čtyři nová imigrační centra.
13.08.2020 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2344 článků)

Okamura vytáhl v přímém přenosu na Babiše: Nová imigrační centra, miliony neziskovkám. A EU prý překonala bolševiky

 
Předseda SPD Tomio Okamura se v živém vysílání pustil do Andreje Babiše. Jeho vláda totiž prý vyhlásila soutěž pro neziskové organizace na vybudování čtyř nových imigračních center. „Vždyť přece prioritou musí být čeští občané, práce pro naše lidi. Jestli tady hrozí problém, sociálně patologické jevy, jak se tady přímo píše v tom projektu, jak ho popisuje Ministerstvo vnitra, za těch 95 milionů korun, tak proč tady držíme lidi, u kterých hrozí negativně patologické jevy? Notabene když nemají práci?“ rozohnil se Okamura. Došlo i na směrnici Evropské unie o změně rodičovské dovolené: „Tak daleko nešli ani bolševici,“ komentoval to místopředseda Poslanecké sněmovny.
12.08.2020 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (18991 článků) , Tomio Okamura (2344 článků)

,,A teď muži začnou kojit!" ODS, KSČM, Okamura... Dusno kolem nařízení EU o rodičích a dětech

 
ANKETA Pokud bude chtít EU regulovat průběh rodičovské dovolené, v České republice by mohla silně narazit. Vyplývá to z ankety ParlamentníchListů.cz o tom, co o mediálně propíraném návrhu míní. V názoru na Brusel se nyní vyjímečně shoduje Karel Schwarzenberg, Vojtěch Filip, Tomio Okamura i další politici.
12.08.2020 09:45 |

podobné články

Osobnosti: Karel Schwarzenberg (3933 článků) , Vojtěch Filip (1371 článků) , Tomio Okamura (2344 článků)

Okamura: Důchodcům aspoň 14 tisíc čistého. Ubereme Sorosovi a přidáme rodinám

 
Lídr SPD Tomio Okamura ve svém dnešním videu na sociální síti vyslal vzkaz důchodcům, v němž uvedl, že rozhodně nechce posílat seniorům jednorázové žebračenky před volbami, ale pevně vázat růst starobních a invalidních důchodů na růst průměrné mzdy.
07.08.2020 17:55 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2344 článků)

Oceňte Salviniho, netrestejte ho! Okamura odevzdal dopis Itálii. Silná sestava. A pozor, překvapení

 
Lídr SPD Tomio Okamura se rozhodl předat dopis na italském velvyslanectví v Praze. Chce jím podpořit přítele, senátora a předsedu italské Ligy Matteo Salviniho. Učinit tak v doprovodu poslance Jaroslava Foldyny. Zároveň podotkl, že Matteo Salvini o této podpoře ví a vítá ji.
06.08.2020 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2344 článků) , Matteo Salvini (90 článků)

Vím, jak to řešit! hlásil Okamura. Začal soud s Romy kvůli rvačce na koupališti

 
„Chceme definitivně odstavit od veřejných zdrojů ty, kteří odmítají pracovat, podvádějí a žijí na úkor svých spoluobčanů,“ říká předseda SPD a místopředseda Poslanecké sněmovny Tomio Okamura. Jeho hnutí připravilo zákon, kterým se mají zpřísnit podmínky pro čerpání dávek sociální podpory. Cílem je působit na nepřizpůsobivé, kteří v řadě případů škodí a ubližují svým spoluobčanům, jak dokazuje právě probíhající soud v kauze Dubí.
05.08.2020 07:25 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2344 článků)

Okamura vrátil úder přeběhlé poslankyni Hyťhové: Nepracovala

 
Lídr SPD Tomio Okamura se v rozhovoru pro Rádio Impuls vyjádřil mimo jiné k odchodu poslankyně Terezy Hyťhové. Ta podle něj neodváděla dobrou práci. Na pozici ji nahradil poslanec Jaroslav Foldyna. Píše o tom server iDnes.cz.
04.08.2020 21:10 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2344 článků) , Jaroslav Foldyna (633 článků)

Vy jste vojáci! Vy tady nejste pro to, abyste dělali taxikáře chlapečkům s psíky a mobily v ruce! Matteo Salvini o lodích s migranty. Pouze PL našly odvahu

 
Italský senátor Matteo Salvini může být souzen v další kauze týkající se jeho protiimigrační politiky. Horní komora tamního Parlamentu ho totiž zbavila imunity pro trestní stíhání kvůli tomu, že loni v srpnu odmítl povolit vylodění migrantů z lodi Open Arms v italském přístavu. Významný italský politik na to konto vystoupil. Záznam jeho projevu z Parlamentu publikoval Tomio Okamura na svém Facebooku i s titulky. ParlamentníListy.cz jsou jediné médium, které o jeho řeči z 30. července napsaly.
04.08.2020 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2344 článků) , Matteo Salvini (90 článků)

Odchod Hyťhové ke Klausovi? Nic nedělala, odvětil na Impulsu Okamura

 
Hnutí SPD má o podobě podzimních voleb jasno. Jeho předseda Tomio Okamura v rozhovoru pro rádio Impuls řekl, že souhlasí se třemi navrženými možnostmi ze čtyř. Umí si představit takzvané drive-in hlasování, zřízení speciálních volebních okrsků pro lidi v karanténě i obchůzkové komise s cestovní urnou.
04.08.2020 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2344 článků)

Zaměřili se na mě, varuje Okamura. Skrytý záměr v celé Evropě, sdělil

 
ROZHOVOR Předseda hnutí SPD Tomio Okamura tvrdí, že hlavní tváře „vlasteneckých“ stran a hnutí čelí plošné cenzuře sociálních sítí v celé Evropě. Rovněž tvrdí, že na jeho profilu na facebooku mu mění algoritmus, aby jeho příspěvek měl co nejmenší dosah. „Jsou cenzurovány názory, které jsou nepohodlné globalistům, to znamená i globalistickým nadnárodním korporacím, jejichž cílem je naopak globální svět, aby mohli maximálně vydělávat. A naopak hlavním terčem jsou nejviditelnější, řekl bych, vlastenecké strany a jejich vedoucí představitelé,“ říká v rozhovoru Okamura ke smazání jeho kanálu na YouTube.
03.08.2020 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2344 článků)

„NATO a Brusel selhávají. A naše vláda? Mlčí!“ Okamura soptí kvůli tomu, co se děje kolem Řecka

 
Předseda hnutí SPD Tomio Okamura komentuje situaci mezi Řeckem a Tureckem. „Člen NATO Turecko opakovaně ohrožuje Řecko, a všude ticho po pěšině, média ani politici si krize nevšímají,“ píše politik ve facebookovém komentáři. Jak Severoatlantická aliance, tak Brusel selhávají. A česká vláda jen „zbaběle mlčí“.
02.08.2020 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2344 článků)

Migranti do Čech! padlo na půdě německého parlamentu. Nejen to. Další šokují skutečnosti o Sobotkovi. Usvědčující fakta, důkazy

 
Tomio Okamura (SPD) a poslanec německého parlamentu Petr Bystroň (AFD) publikovali diskusi na mnohá témata. Jedno z nich, poměrně palčivé, se týká tlaku Německa, ale i Rakouska na přerozdělování migrantů do zemí střední Evropy. ParlamentníListy.cz si diskuse všimly na video serveru Youtube, kde byl rozhovor uveřejněn ve čtvrtek.
31.07.2020 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2344 článků) , Petr Čech (1132 článků) , Petr Čech (18 článků)

Naštvaný Okamura: Volby poštou odmítám! A slova o Babišovi a neziskovkách

 
Důkaz naprosté nekompetentnosti! Hrozí zmanipulování voleb! Nastupuje genderová totalita a Andrej Babiš to podpořil! Nikým nevolený neziskový sektor přebírá moc! Předseda hnutí SPD Tomio Okamura zase jednou spustil pořádnou slovní kanonádu.
29.07.2020 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (18991 článků) , Tomio Okamura (2344 článků)

Okamura dostal předžalobní výzvu. Od uživatele, který si říká Prasman

 
Uživatel sociální sítě Facebook Prasman Dunka se rozhodl zaslat místopředsedovi Poslanecké sněmovny Tomio Okamurovi (SPD) předžalobní výzvu. Chce, aby byl okamžitě odblokován na sociální síti a mohl přispívat a diskutovat pod Okamurovými statusy.
28.07.2020 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2344 článků)

Dezerce! Tomio Okamura vyzval přeběhlou poslankyni Hyťhovou ke složení mandátu

 
Předseda SPD Tomio Okamura vyzval poslankyni Terezu Hyťhovou ke složení mandátu. Učinil tak poté, co se Hyťhová rozhodla jeho hnutí opustit a vstoupila do Trikolóry Václava Klause mladšího. Šéf SPD rozhodnutí známé poslankyně vnímá jakožto „dezerci“.
27.07.2020 22:30 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9964 článků) , Tomio Okamura (2344 článků)

„Jsi zm*d a jako zm*d skončíš, Tomio.“ Pavel Novotný rýpe do charakteru Okamury. Na hrubý pytel hrubá záplata, dodává Eugenie Číhalová

 
Předseda SPD Tomio Okamura v pátek přišel o svůj původní kanál na serveru YouTube. Důvodem podle něj bylo, že na něm zobrazoval kriminální činy páchané migranty v Evropě. Okamura to oznámil na svém facebooku, kde mu z podobných důvodů hrozí zrušení jeho profilu. A právě na tuto skutečnost a na to, že si Okamura na zrušení kanálu stěžuje, reagoval starosta Řeporyjí Pavel Novotný (ODS). A přisadila si i Eugenie Číhalová...
27.07.2020 08:35 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (979 článků) , Tomio Okamura (2344 článků)

Okamura si stěžuje, že mu zrušili kanál na YouTube

 
Předseda SPD Tomio Okamura v pátek přišel o svůj původní kanál na serveru YouTube. Důvodem podle něj bylo, že na něm zobrazoval kriminální činy páchané migranty v Evropě. Okamura to oznámil na svém Facebooku, kde mu z podobných důvodů též hrozí zrušení jeho profilu.
26.07.2020 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2344 článků)

Okamura: Babiš zradil. Česko zaplatí hostinu EU! A Klaus ml.? Pozor

 
Šéf SPD Tomio Okamura se v novém videu velice ostře opřel do Andreje Babiše za to, co dohodl a hlavně nedohodl v Bruselu. Z Česka prý premiér udělal „užitečného idiota“, který bude platit bohatším zemím, kde jsou větší platy a důchody. A Babiš prý zradil Polsko a Maďarsko, které si vyhádaly mnohem lepší podmínky. Nechyběly ani výtky na adresu Václava Klause mladšího, že nehlasoval proti usnesení v Parlamentu.
23.07.2020 19:05 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9964 článků) , Andrej Babiš (18991 článků) , Tomio Okamura (2344 článků)

Okamura: Zrádce Babiš. Česko zaplatí hostinu EU! A Klaus ml.? Pozor

 
Šéf SPD Tomio Okamura se v novém videu velice ostře opřel do Andreje Babiše za to, co dohodl a hlavně nedohodl v Bruselu. Z Česka prý premiér udělal "užitečného idiota", který bude platit bohatším zemím, kde jsou větší platy a důchody. A Babiš prý zradil Polsko a Maďarsko, které si vyhádaly mnohem lepší podmínky. Nechyběly ani výtky na adresu Václava Klause mladšího, že nehlasoval proti usnesení v parlamentu.
23.07.2020 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9964 článků) , Andrej Babiš (18991 článků) , Tomio Okamura (2344 článků)

Tomio Okamura povstává proti hnutí Black Lives Matter. Vyjmenoval největší dárce a má jasno, o co tu jde ve skutečnosti

 
PŮLNOČNÍ ROZHOVOR „Facebook hrozí zrušením mého profilu kvůli mým nesouhlasným názorům s islamizací, s nelegální migrací a globalistickou politikou Evropské unie,“ je přesvědčen předseda hnutí SPD a místopředseda Sněmovny Tomio Okamura. Kromě toho považuje výroční zprávu ministerstva vnitra za zneužití politické moci a tvrdí, že by měl ministr Jan Hamáček odstoupit. Za šílenost navíc označil hlasy poslanců, kteří souhlasí s plánem Evropské unie, kvůli kterému bude údajně Česká republika ručit za obrovský dluh pro jiné státy ze svého. Výplata peněz je podle něj podmíněna poslušností k Bruselu.
19.07.2020 00:05 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hamáček (1981 článků) , Tomio Okamura (2344 článků) , Matter Matter (83 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »