Články k osobnosti

Tomio Okamura

  podnikatel, zástupce největší japonské cestovní kanceláře miki travel

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Tomio Okamura »
 

Politici plánují omezit si růst platů. Škodní ale nebudou ani s novou úpravou

 
Sněmovna asi schválí návrh, který má od příštího roku zpomalit růst platů vrcholných politiků. Předlohu ještě jednobarevné vlády ANO dnes podpořily garanční rozpočtový výbor i ústavně-právní výbor. Rozpočtový výbor neschválil pozměňovací návrhy, se kterými přišli místopředseda Sněmovny Tomio Okamura (SPD) a Jakub Michálek (Piráti). Michálkovy úpravy nepodpořil ani právní výbor. Ministerstvo práce zaujalo ke všem poslaneckým návrhům záporný postoj.
10.10.2018 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2134 článků)

ČT má průšvih. Klaus mladší prosadil, že ji v Poslanecké sněmovně plácli přes prsty

 
Pavel Pešan, muž, jenž nyní vystupuje za SPD Tomio Okamury, předtím však působil u Svobodných, se na svém facebookovém profilu vyjádřil pochvalně k poslanci Václavu Klausi mladšímu. Důvod? Česká televize.
10.10.2018 14:21 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9266 článků) , Tomio Okamura (2134 článků)

SPD: Děkujeme všem za podporu v komunálních a senátních volbách

 
Usnesení předsednictva hnutí Svoboda a přímá demokracie – Tomio Okamura (SPD) k aktuální politické situaci.
10.10.2018 11:21 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2134 článků)

Vyhazování členů, intriky, poslankyně obestřená mnoha záhadami. Promlouvá zakládající člen SPD Chomutov, kterého se okamurovci zbavili

 
ROZHOVOR Ivo Stanislav Ladenberger je jedním ze zakládajících členů buňky SPD v severočeském Chomutově. Ladenberger byl dle svých slov ve straně úspěšný. V jednu chvíli byl dokonce členy a čekateli SPD navržen na místopředsedu strany v Ústeckém kraji. Pravděpodobně jej tak mohla čekat i úspěšná politická kariéra. Jenže SPD se nakonec Ladenbergera kvůli neshodám zbavila a vyloučila jej; bez toho, aby se o tom hlasovalo. Podle Ladenbergera je podobných případů víc, a to v různých krajích i městech. Tomio Okamura se podle Ladenbergera „obklopuje zásadně loajálními, věrnými a poslušnými lidmi“. Kuriozní je, že Ladenbergerovo vyloučení z SPD podepisoval někdejší tajemník Okamurovy partaje Jaroslav Staník, kterého se později strana zbavila kvůli jeho rasistickým a homofobním extempore ve sněmovním bistru, za které dostal později od soudu podmínku.
08.10.2018 19:46 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2134 článků)

FOTO Nefotit venku. A podepište, že se budete chovat slušně. U Okamury jsou přísní na novináře

 
ParlamentníListy.cz navštívily po uzavření volebních místností v sobotu 6. října volební štáb hnutí Svoboda a přímá demokracie – Tomio Okamura (SPD).
06.10.2018 17:28 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2134 článků)

Silný výkřik Hřebejka v den voleb: Mluvit s druhou stranou? S nimi se mluvit nedá a ani nemá. Musíme se bránit, jinak nás zničí!

 
Režisér Jan Hřebejk se znovu vyjádřil k české politice a znovu bez servítků. Je toho názoru, že se česká společnost musí bránit lidem, jako jsou Tomio Okamura (SPD), premiér Andrej Babiš (ANO) nebo poslanec ODS Václav Klaus mladší. Pokud se těmto lidem nebudeme bránit, mohou nás podle Hřebejka zničit.
06.10.2018 16:12 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hřebejk (349 článků) , Václav Klaus (9266 článků) , Andrej Babiš (14284 článků) , Tomio Okamura (2134 článků)

Okamurův bratr se rozjel. Tomio ve společnosti jen šíří strach. A pak přišla žaloba

 
Před pár dny se v TV Seznam utkali dva kandidáti do Senátu na Praze 8 - Hayato Okamura za lidovce a Luděk Kula za SPD. Hayato Okamura na dálku obvinil svého mladšího bratra a šéfa hnutí Svoboda a přímá demokracie Tomia Okamuru, že ve společnosti šíří strach. A věc pokračuje. Advokát a aktivista vystupující pod pseudonymem Prasman Dunka podal na Okamuru trestní oznámení.
05.10.2018 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2134 článků)

VIDEO (18+) „Okamura je č*rák, největší chudák!“ Romský umělec vystoupil na akci „proti nenávisti“

 
V úterý se v Praze na Náměstí Míru koncertovalo a protestovalo. Také se ničily volební materiály ODS, k čemuž se vyjádřila i kandidátka do komunálních voleb za ODS Alexandra Udženija. Ale hlavním cílem shromáždění byla SPD a Tomio Okamura. Zde je rappové sólo, které také na akci zaznělo a na Okamurovi nenechává nit suchou. Na Facebooku ho sdílel Karel Vyskočil, rapper vystupuje pod jménem McGives. „Asi to nikdo nezmění, ale tyhle kokoti měli by sedět ve vězení,“ patří ještě do toho méně sprostého z textu.
04.10.2018 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2134 článků)

Rozvoral (SPD): Odsuzujeme výroky ministra Hamáčka, pronesené na Valném shromáždění OSN!

 
Usnesení předsednictva hnutí Svoboda a přímá demokracie – Tomio Okamura (SPD) k aktuální politické situaci.
03.10.2018 18:01 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2134 článků)

Tomio Okamura nadával novinářům, vydrželo mu to dlouho. A užil si to

 
Na brífinku SPD, který vysílala ČT24, hovořili tři zástupci tohoto hnutí: předseda Tomio Okamura, místopředseda Radim Fiala a poslanec Radek Koten. Nejdříve se Tomio Okamura vyjadřoval k odstoupení Petra Štěpánka od kandidatury do RRTV a naopak o nominovaném ministru Petříčkovi. Pak padala obvinění na novináře. Za články o Radku Kotenovi. A za záměnu kandidátů v Ústí.
02.10.2018 14:18 |

podobné články

Osobnosti: Petr Štěpánek (665 článků) , Petr Štěpánek (665 článků) , Radim Fiala (262 článků) , Radim Fiala (262 článků) , Tomio Okamura (2134 článků) , Radek Štěpánek (862 článků)

Okamura: Zákon na zákaz islámského zahalování předložíme na podzim

 
Předseda hnutí Svoboda a přímá demokracie Tomio Okamura prozradil, s jakým výsledkem by byl spokojen v senátních a komunálních volbách. Popsal, co chystá ve Sněmovně a čím se podle svého vlastního názoru liší od předsedy lidovců Pavla Bělobrádka nebo od předsedy TOP 09 Jiřího Pospíšila. A v jednu se na novináře rozzlobil. Podívejte se proč.
01.10.2018 08:35 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pospíšil (1930 článků) , Jiří Pospíšil (1930 článků) , Tomio Okamura (2134 článků) , Pavel Bělobrádek (1538 článků) , Jiří Svoboda (339 článků) , Jiří Svoboda (339 článků) , Pavel Svoboda (374 článků) , Pavel Svoboda (373 článků) , Pavel Svoboda (374 článků) , Pavel Svoboda (374 článků)

„Je mi z toho na zvracení!“ vpálil Okamura lidovci do tváře v přímém přenosu. Teď jsem na řadě já, rozčilovala se Gajdůšková

 
V předvolební Partii televize Prima bylo živo. Před kamerami se setkalo hned šest hostů, mezi nimiž nechyběl ani předseda hnutí Svoboda a přímá demokracie Tomio Okamura. Debatovalo se o zdravotnictví, ale také o migraci. „Je mi z vaší politiky na zvracení,“ udeřil Okamura na lidovce Bartoška. „Teď jsem na řadě já,“ volala před kamerami Gajdůšková, která Okamurovi vyčetla, že rozeštvává společnost.
30.09.2018 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2134 článků)

Kauza sirotci ze Sýrie: Tomio Okamura odhalil důležité sdělení, které mu přišlo přímo ze syrské ambasády

 
ROZHOVOR „Neuvěřitelná situace. V plné nahotě se odhalila neomarxistická podstata Evropské unie a za pomoci hnutí ANO, ČSSD, STAN a TOP 09 nastoupila cestu otevřené politické agrese proti Maďarsku,“ varuje v rozhovoru Tomio Okamura, předseda SPD a místopředseda Sněmovny. Podle něj Evropská unie zpochybnila suverenitu země, legitimitu tamní vlády a ten nejzásadnější princip, že v Maďarsku je pánem lid Maďarska. Tato agresivita je prý zároveň namířena proti Visegrádské čtyřce, která se formuje jako euroskeptická.
30.09.2018 07:55 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2134 článků)

Rozvoral (SPD): V těchto dnech si připomínáme 80. výročí kapitulace Československé republiky

 
Usnesení předsednictva hnutí Svoboda a přímá demokracie – Tomio Okamura (SPD) k aktuální politické situaci.
26.09.2018 19:51 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2134 článků)

Za první místo na kandidátce SPD 100 tisíc, za třetí 25. Povinné platby dokládají dary i bývalí členové

 
Tomio Okamura je oblíbeným hostem "alternativního" internetového rádia Svobodný vysílač. Nedávno se tam při jednom ze svých vystoupení velmi rozzlobil na ty, kdo tvrdí, že se v jeho SPD musely (či stále musí) platit pevné taxy za umístění na kandidátní listině – přinejmenším na prvních třech místech, píše Robert Břešťan na webu Hlídací pes. 
25.09.2018 18:35 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2134 článků)

Já taky chtěl sirotka, ale... Expertní rozhovor o Sýrii se ČT vymkl z ruky a šíří se Českem

 
V pátečním Interview ČT se k aféře syrských sirotků vyslovil arabista a orientalista Petr Pelikán. A padaly výroky, které přijímači sirotků slyšet nechtějí. Nejprve arabista konstatoval, že jsou zde nevyřešené otázky, které by měly být vyřešeny před jakýmkoliv rozhodnutím. Pak přešlo téma na Islámský stát a Sýrii a arabista Pelikán znovu pálil nepříjemné pravdy a nakonec kritizoval i způsob, jakým se Evropa postavila k migrační krizi. Interview vzbudilo ve veřejné diskusi značnou pozornost, stejně tak na sociálních sítích. Pro srovnání, video mělo na stránkách ČT24 více než 8 a půl tisíce zhlédnutí, taková čísla v poslední době překonali jen Tomio Okamura a Václav Klaus starší.
25.09.2018 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9266 článků) , Tomio Okamura (2134 článků) , Petr Václav (770 článků)

Vždy budeme prosazovat správná řešení, říká kandidátka na primátorku Liberce Věnceslava Drábková z SPD

 
ROZHOVOR „Bude mi ctí získat důvěru občanů a mít možnost napomoci změně, kterou naše město skutečně potřebuje. Proto kandiduji za hnutí Svoboda a přímá demokracie – Tomio Okamura (SPD), které ve svém celostátním programu navrhuje provést zásadní politické změny – přímou demokracii, odvolatelnost politiků a jejich případnou trestní a hmotnou odpovědnost,“ říká ke své kandidatuře na libereckou primátorku Drábková z SPD.
24.09.2018 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2134 článků)

FOTO Otevřená agrese proti Maďarsku, jako u nás v roce 1968. Klaus mladší, Okamura, Foldyna a mnoho dalších demonstrovalo před ambasádou

 
Stovky lidí včetně některých českých poslanců dnes v Praze demonstrovaly na podporu postoje maďarského premiéra Viktora Orbána k migraci. Nechyběli například Tomio Okamura (SPD), Jaroslav Foldyna (ČSSD), Václav Klaus mladší (ODS) nebo europoslanec Jaromír Kohlíček (KSČM). Někteří hovořili o jisté podobnosti s událostmi roku 1968.
20.09.2018 21:56 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9266 článků) , Jaromír Kohlíček (62 článků) , Tomio Okamura (2134 článků) , Jaroslav Foldyna (499 článků)

Rozvoral (SPD): Jednání EU proti Maďarsku je pokusem o rozbití formátu států V4

 
Usnesení předsednictva hnutí Svoboda a přímá demokracie – Tomio Okamura (SPD) na aktuální politickou situaci.
20.09.2018 06:40 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2134 článků)

Migrace není právo! Poučily se elity v EU? Jan Skopeček naznačil, jaká past čeká na Česko

 
V Poslanecké sněmovně na téma paktu OSN o migraci hovořil za ODS Jan Skopeček. Ačkoliv se nevymezoval proti paktu tak silně jako například Radim Fiala nebo Tomio Okamura, jeho postoj k paktu byl znatelně negativní. Pakt se prý snaží legalizovat nelegální migraci, a pokud jde o Evropu a Evropský parlament, je podle Skopečka prý jasné, že se elity nepoučily.
19.09.2018 18:35 |

podobné články

Osobnosti: Jan Skopeček (241 článků) , Radim Fiala (262 článků) , Radim Fiala (262 článků) , Tomio Okamura (2134 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »