Články k osobnosti

Tomio Okamura

  podnikatel, zástupce největší japonské cestovní kanceláře miki travel

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Tomio Okamura »
 

SPD dá prověřit 42milionovou kampaň na propagaci vládních kroků

 
Hnutí SPD podá podnět Úřadu pro dohled nad hospodařením politických stran a politických hnutí kvůli kampani, kterou chystá ministerstvo vnitra k propagaci vládních kroků. Na tiskové konferenci před zahájením jednání Poslanecké sněmovny to dnes řekl předseda SPD Tomio Okamura.
22.09.2023 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (3062 článků)

Stanjurův balíček ve sněmovním finále. Je to tak pitomé, až to bolí, spustil Okamura

 
V 9 ráno odstartovala 77. schůze Sněmovny. K pultíku se první postavil předseda SPD Tomio Okamura. Schůzi řídila pirátka Olga Richterová, která své kolegy hned na začátku rozesmála. Okamura přišel se speciálním nápadem. Poté spustil slovní palbu na koalici i prezidenta. Vládní poslanci se z jeho pohledu chovají jako vlastizrádci, protože podle něj předvádějí „okrádání vlastních občanů a vlastních firem“. A to není vše. „Ukrajincům jste dali 100 miliard a o těch 100 miliard teď sedřete občany a firmy,“ zuřil.
22.09.2023 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (3062 článků)

S Okamurou na náměstí: ODS, haj*líci, největší sprosťárna, chrlili lidé. Kdo řídí Pavla?

 
„Horší jak za komunistů! Defenestrace!“ I to zaznělo z davu na adresu vlády na demonstraci Lidé proti vládě, kterou na českobudějovickém náměstí pořádalo hnutí SPD. Z jeviště promluvil například Tomio Okamura, ale také zástupci hnutí Trikolora. Tomio Okamura, Jaroslav Foldyna a Zuzana Majerová pak přes Parlamentní listy poslali vzkaz vládě. Nechyběla ani slova pro prezidenta. Podepisovala se i petice za demisi vlády Petra Fialy.
22.09.2023 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (5708 článků) , Tomio Okamura (3062 článků) , Jaroslav Foldyna (763 článků) , Jaroslav Fiala (163 článků)

„Ano, okrádá.“ Okamura si trval na svém. Vytáhl další věci na Fialu

 
Vláda okrádá lidi v této zemi, trvá na svém Tomio Okamura. Nejhanebněji důchodce, kterým podstatně sníží reálnou hodnotu jejich důchodů a ještě zpřísní podmínky, jak na penzi dosáhnout. Desítky procent dalších domácností žijí v této zemi od výplaty k výplatě a ohrožuje je chudoba, zatímco výroky ministerského předsedy naznačují, že se dostal už zcela mimo realitu. A nejde jen o jeho blouznění, že je slavným fotbalovým trenérem.
18.09.2023 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (3062 článků)

Fialova vláda a země zu grunt. Okamura rozebral drtivé statistiky

 
Česká republika jako jedna z nejhorších v Evropě napříč statistikami, odpovědnost nese vláda, říká Tomio Okamura (SPD). Proto požaduje demisi. Meziroční propad zaznamenala dle dat zveřejněných ČSÚ průmyslová výroba i stavebnictví. Zahraniční obchod se ocitl v deficitu.
11.09.2023 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (3062 článků)

Okamura ve varu: Za ČT budou platit i ti, kteří ji nesledují! Vláda lhala. Bude demonstrace!

 
PŮLNOČNÍ ROZHOVOR Kvůli Fialově vládě je Česká republika nejrychleji se zadlužující zemí v EU, má také nejhůře rostoucí ekonomiku, tvrdí předseda hnutí SPD Tomio Okamura. Předkládá data, která dokládají, že lidem se vede čím dál hůře. Občany proto pozval i na protivládní demonstraci. Kritikou nešetřil ani na prezidenta Petra Pavla, který podle něho ukazuje čím dál častěji svou politickou nezkušenost. Rázně se postavil i k tématu zvyšování koncesionářských poplatků a migraci.
10.09.2023 00:15 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (3062 článků) , Petr Pavel (2465 článků)

Okamura se rozjel na Primě: Okrádací balíček. Dvě procenta občanů jim věří

 
Vládní konsolidační balíček ve čtvrtek večer ve Sněmovně prošel druhým čtením, a je tak před závěrečným schvalováním na konci září. Druhé čtení trvalo zhruba sedmnáct hodin a provázela ho kritika ze strany opozice. Poslanci vznesli celkem osm desítek návrhů a úprav. Co nejvíc opozici na balíčku vadí? Mají nevládní strany svůj plán? A proč by měl kabinet Petra Fialy (ODS) odstoupit? V pořadu K věci CNN Prima NEWS na to odpovídal lídr SPD Tomio Okamura.
08.09.2023 20:00 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (5708 článků) , Tomio Okamura (3062 článků)

Odpudivá bytost Trump, pravil Pavel. Až za rok vyhraje, tak si generál vzpomene, že mu vázal kravatu, směje se Okamura

 
O drzosti ukrajinského ministra zahraničí, která nezná mezí, hovoří Tomio Okamura v souvislosti s výzvami, že ochrana evropských spotřebitelů před pochybným obilím z Ukrajiny je porušením principl Evropské unie. „Fialova vláda ale kašle na zdraví českých spotřebitelů a na české zemědělce a dovoz ukrajinského obilí podporuje,“ dodává. A to podle něj není zdaleka vše, co kabinet pětikoalice v této zemi páchá.
03.09.2023 09:45 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (3062 článků)

96 419 Kč. Výbuch Rakušana i médií: Okamura měl pravdu a ničí soupeře

 
Pravá, nepravá? Médii otřásl případ složenky, kterou „paní Balážová“ inkasovala na sociálních dávkách – 96 419 Kč. Zveřejnil ji předseda SPD Tomio Okamura. Složenka byla ministrem Rakušanem, „bojovníky s dezinformacemi“ i médii prohlášena za padělek. Ukázalo se však, že je pravá. A Okamura přešel do ostrého útoku. Takový člověk jako Rakušan zodpovídá za tajné služby? ptá se.
31.08.2023 09:35 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (3062 článků)

Národnost pachatele nemůžeme zveřejnit, tvrdil Rakušan. Právník s plukovníkem jej vyvedli z omylu

 
Ministr vnitra Vít Rakušan (STAN) se rozhodl svým spoluobčanům vysvětlit, proč je třeba nezveřejňovat informace o národnosti pachatelů trestných činů. Nejen pokud jde o Ukrajince. Zdůraznil, že tuto ochranu informací vyžaduje zákon a dodal, že kvůli lidem, jako je Tomio Okamura (SPD), je informační skromnost zcela na místě. Špičkový advokát Tomáš Sokol a někdejší elitní policista Robert Šlachta však upozornili, že ministr neříká tak docela pravdu.
23.08.2023 08:35 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (3062 článků) , Vít Rakušan (688 článků)

Řev a nadávání do hyen v Partii: Okamura byl hysterický, Rakušan jako zaseknutá deska

 
V Partii na Primě to pořádně vřelo. Ostře se do sebe pustili Vít Rakušan, ministr vnitra Fialovy vlády, a vůdce opoziční SPD, Tomio Okamura. O vyhrocené situace nebylo nouze, došlo i na zvyšování hlasu. Okamura vládu tepal víceméně za stále stejné problémy jako posledních několik měsíců a nedokázal reagovat na aktuální kauzy, Vít Rakušan však také nevystupoval nijak silně. Omezil se pouze na fráze, které jsme v posledních dnech z jeho úst slyšeli mnohokrát. Jediný, kdo tak při Partii Terezie Tománkové na Primě trpěl, byl divák.
21.08.2023 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (3062 článků) , Vít Rakušan (688 článků)

To byla Partie... Rakušan, Okamura a křik. Létaly i hyeny a zrůdy

 
Setkání ministra spravedlnosti Pavla Blažka (ODS) s lobbistou Nejedlým bylo nevhodné, uvedl v pořadu Partie CNN Prima News ministr vnitra Vít Rakušan (STAN). Podle něj je to odpovědnost ODS a bude chtít slyšet vysvětlení ministra Blažka. Druhým hostem pořadu byl lídr SPD Tomio Okamura, který na Rakušana začal křičet v otázce dvou znásilnění žen v Praze a v Plzni, kdy mimo jiné zopakoval Rakušanovi to, co už napsal na sociálních sítích. Že je lidská hyena a zrůda.
20.08.2023 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (3062 článků) , Pavel Blažek (808 článků) , Vít Rakušan (688 článků)

V Rakušanově pytli místo Putina skončila česká holka. Pakovat, vyzývá Okamura

 
PŮLNOČNÍ ROZHOVOR „Vít Rakušan by se měl okamžitě pakovat. Místo ochrany bezpečnosti českých občanů kryje ukrajinské pachatele trestných činů,“ říká předseda SPD Tomio Okamura. Připomíná Rakušanovu akci s pytlem na Putina, která nabrala hořkou pointu, když v Plzni ukrajinský násilník místo Putina do pytle strčil svázanou, znásilněnou a pobodanou patnáctiletou dívku.
20.08.2023 00:00 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (3062 článků)

Rakušan: My vám nemůžeme říct, že to spáchal Ukrajinec, pak to použije Okamura

 
Ministr vnitra Vít Rakušan (STAN) po vlně kritiky a přibývajících dotazů vysvětluje, proč po násilných činech ze strany pachatelů z Ukrajiny nesděluje jejich národnost. Uvádí, že mu to ukládá zákon s cílem mimo jiné zamezit nenávistné komunikaci, jakou podle něj předvádí šéf hnutí SPD Tomio Okamura.
18.08.2023 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (3062 článků) , Vít Rakušan (688 článků)

Než nás stáhnou na dno. Okamura vystartoval na koalici

 
Předčasné volby, než nás stáhnou na dno, říká na svém facebookovém profilu předseda hnutí SPD Tomio Okamura. Rekordní nedůvěra vlády vyústila podle jeho slov v útok redaktorů „nedůvěryhodného média“ Seznam Zprávy na opozici i jeho osobu. „Provládní novináři ale mají smůlu,“ Fialovu vládu za jejich selhání Okamura chválit nebude. Pětikoalice by podle něj měla podat demisi a přestat škodit lidem.
18.08.2023 07:05 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (3062 článků)

Okamurovi přátelé posilují. V Rakousku by jasně vyhráli

 
V Rakousku proběhnou příští rok parlamentní volby. Průzkum agentury Market pro List Der Standard ukazuje, že posiluje Svobodná strana Rakouska, kterou Tomio Okamura a jeho SPD označují za spřátelenou stranu. V Německu se v průzkumech dobře daří obdobně politicky zaměřené Alternativě pro Německo, ze které se v průzkumech stává druhá nejsilnější partaj u našich západních sousedů. Okamura v Česku také sílí.
15.08.2023 09:45 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (3062 článků)

Tajtrlíky celému světu dělají. Směšnost Fialovy vlády dosahuje vrcholu, obává se Okamura

 
Miliony za letadlo se Zelenským a další věci, sloužící jen k tomu, aby pětikoalice ukázala, jak hájí zájmy Bruselu, Washingtonu a Kyjeva. A nakonec se Tchajwan stejně rozhodně postavit továrnu na čipy v Německu, které za jeho politiku vůči Rusku a Číně mistrují. A Markéta Pekarová Adamová o tom suverénně tvrdí, že je to naše vítězství. Předseda SPD Tomio Okamura se obává, že směšnost vlády, která dělá tajtrlíky celému světu, dosahuje vrcholu.
13.08.2023 07:30 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (3062 článků)

Rakušane, odstupte, nezvládáte to. Po noční Hostivaři vyslovil Okamura výzvu

 
V krátké době policie řeší již druhý případ znásilnění, kterého se měl údajně dopustit ukrajinský občan. A předseda SPD Tomio Okamura udeřil na ministra vnitra a předsedu STAN Víta Rakušana. Okamura má za to, že tyto dva případy z poslední doby ukazují, že šéf STAN nezvládá svou práci a měl by na svůj post ve vládě rezignovat. Okamžitě.
12.08.2023 20:55 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (3062 článků)

Okamura: Rakušan je zrůda. Ministr vnitra: SPD je fašistické hnutí

 
Případ znásilnění a pokusu o vraždu patnáctileté dívky v Plzni vyvolává mezi politiky ostré slovní přestřelky. Ministru vnitra Vítu Rakušanovi (STAN) a vládě je ze strany senátorky Jany Zwyrtek Hamplové vyčítáno, že nedůvodné preferování Ukrajinců je jako podhoubí pro tyto excesy. Šéf opozičního hnutí SPD Tomio Okamura označuje Rakušana za „hyenu a zrůdu“, když odmítá vyslovit národnost pachatele. Jemu nyní vrací ministr vnitra úder se slovy, že Okamurovo hnutí je fašistické a sám jej onálepkoval zrůdou a hyenou.
12.08.2023 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (3062 článků)

Hnutí SPD odmítá toto klimatické šílenství, které se děje i v rámci Green Dealu, uvedl Okamura

 
Předseda hnutí SPD Tomio Okamura na svém Facebooku uvedl, že celé hnutí podporuje racionální ochranu životního prostředí pro člověka, ale boj proti emisím oxidu uhličitého je naprosto nesmyslný. Informoval o tom poté, co se médiích začalo hovořit o tom, že irská vláda plánuje výrazné snížení stavů hovězího dobytka kvůli boji proti emisím CO2.
09.08.2023 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (3062 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »