Články k osobnosti

Tomio Okamura

  podnikatel, zástupce největší japonské cestovní kanceláře miki travel

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Tomio Okamura »
 

Okamura obhájil post předsedy SPD. Dostal všechny hlasy kromě svého

 
Tomio Okamura byl na další tři roky zvolen předsedou hnutí Svoboda a přímá demokracie. Na konferenci, která se kvůli pandemii konala online, získal 84 z 85 hlasů. Ten jeden byl podle tiskové mluvčí SPD právě jeho.
04.12.2021 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2725 článků)

Svobodě a přímé demokracii bude nadále šéfovat Tomio Okamura

 
Předsedou hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) se opět stal jeho dosavadní šéf Tomio Okamura. Na volební stranické konferenci dnes dostal hlasy 84 delegátů z 85 možných, sám se hlasování zdržel. V čele SPD bude stát další tři roky, hnutí vede od jeho založení v roce 2015.
04.12.2021 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2725 článků)

Okamura to rozsekal na sjezdu: Největším nepřítelem demokracie jsou elity přisáté na veřejné peníze. Bruselofilové nás zničí

 
Hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) si na dnešní celostátní konferenci zvolí své vedení na příští tři roky. Funkci předsedy obhajuje Tomio Okamura, který hnutí vede od jeho vzniku v roce 2015. Ve svém projevu na sjezdu prosazoval obecné referendum, upozornil na likvidaci svobody slova a opřel se do vlády pro její šikanózní vládní protiepidemická opatření, která zabíjejí. Rovněž varoval před nastupující zničující vládou „bruselofilů“. „Budu dál bojovat za svobodu každého občana,“ vzkazuje.
04.12.2021 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2725 článků)

Okamura obhájil post šéfa SPD. Hlasovali po něj všichni delegáti

 
Předsedou hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) se opět stal jeho dosavadní šéf Tomio Okamura. Na volební stranické konferenci dnes dostal hlasy 84 delegátů z 85 možných, sám Okamura se hlasování zdržel. Sdělila to mluvčí SPD Barbora Šťastná. Konference se kvůli pandemii koronaviru koná online. Okamura bude v čele SPD stát další tři roky, hnutí vede od jeho založení v roce 2015.
04.12.2021 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2725 článků)

Okamura bude dnes obhajovat funkci předsedy opoziční SPD

 
Hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) si na dnešní celostátní konferenci zvolí své vedení na příští tři roky. S ohledem na koronavirovou epidemii se jednání bude konat on-line. Funkci předsedy bude obhajovat Tomio Okamura, který hnutí vede od jeho vzniku v roce 2015 a do předloňské konference bylo jeho jméno i v názvu uskupení.
04.12.2021 06:25 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2725 článků)

A dost! Okamura rozjíždí akci proti povinnému očkování. Černé na bílém

 
Předseda SPD Tomio Okamura reaguje peticí na zvažované zavedení povinného očkování dosluhující vládou Andreje Babiše. V ní apeluje, aby očkování zůstalo vždy pouze dobrovolné, aby nebyli diskriminováni neočkovaní občané a aby do certifikátu o bezinfekčnosti byly počítány i protilátky po prodělání nemoci covid-19.
03.12.2021 17:45 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (23854 článků) , Tomio Okamura (2725 článků)

Zlý člověk Pekarová, záměrně šíří nenávist. Okamura popsal, co s novou předsedkyní zažil

 
Rozděluje společnost, schválně používá nepravdivé argumenty a cíleně a promyšleně šíří nenávist, říká otevřeně o nové šéfce Poslanecké sněmovny Markétě Pekarové Adamové předseda SPD Tomio Okamura. Ten se pozastavil i nad tím, že nechala do sálu přinést vlajku Evropské unie. Signalizuje to podle něho jen to, že nejedná v zájmu České republiky, ale Bruselu, cizích zájmů.
27.11.2021 21:35 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2725 článků)

Ekošílenství není ochrana přírody. Okamura viní Brusel

 
Šéf hnutí Svoboda a přímá demokracie Tomio Okamura považuje za viníka zdražování elektřiny Evropskou unii. Proč tomu tak je, zdůvodnil ve svém komentáři na sociální síti, kdy za hnutí SPD odmítl ekošílenství. Hnutí SPD podle jeho slov prosazuje rozumnou ochranu přírody.
26.11.2021 18:40 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2725 článků)

Okamura: Malé kapacity zdravotnictví? Tito za to můžou

 
Českou republiku postihla covidová i ekonomická krize. Nemocnice se plní covidovými pacienty a ceny veškerého zboží rostou. Jak z toho ven? Předseda SPD Tomio Okamura nabídl čtenářům serveru ParlamentníListy.cz odpověď. Podívejte se sami. Ale nezůstal jen u toho. Pozornost věnoval také situaci ve Sněmovně a zdůrazňoval, že poslanci hnutí Svoboda a přímá demokracie nejsou malicherní.
24.11.2021 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2725 článků)

Ve volbě místopředsedy Sněmovny neuspěli Vondráček ani Okamura

 
Křeslo šestého místopředsedy Sněmovny zůstalo i po dnešní tajné volbě neobsazené. Nominant hnutí ANO, bývalý předseda dolní komory Radek Vondráček a lídr SPD Tomio Okamura nezískali dostatečný počet poslaneckých hlasů v žádném ze dvou kol. V budoucnu se tedy bude konat další, v pořadí už třetí dvoukolová volba.
23.11.2021 18:45 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2725 článků)

Diskriminace neočkovaných. Okamura zažaluje vládu

 
Je nutné vrátit možnost bezplatného testování a především soustředit úsilí na ochranu rizikových skupin, domnívá se lídr SPD Tomio Okamura. „Říkáme jasné ne povinnému očkování a ne diskriminaci zdravých neočkovaných lidí,“ dodal.
23.11.2021 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2725 článků)

Okamura: Sněmovna by se měla zabývat vládními covidovými opatřeními, která jsou podle nás nepřijatelná

 
Vláda opět řeší nouzový stav, proti kterému se hlasitě ozval předseda SPD Tomio Okamura. SPD prosazuje, aby se Poslanecká sněmovna zabývala vládními covidovými opatřeními, která jsou podle nich nepřijatelná a hrubě porušují práva občanů. „V rámci aktuální schůze Poslanecké sněmovny, která začíná zítra, bude hnutí SPD navrhovat mimořádný bod s názvem „Diskuse o nepřijatelných opatřeních souvisejících s covidovou situaci, která jsou neúčinná a hrubě porušují práva občanů“. Říkáme jasné NE povinnému očkování a diskriminaci zdravých neočkovaných lidí,“ informoval Tomio Okamura na Facebooku.
22.11.2021 19:20 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2725 článků)

Z Bruselu se valí další šílenost. Zníčí ekonomiku, varuje Okamura

 
Kromě všech šíleností, o kterých se mluví, Tomio Okamura upozorňuje, že Brusel přišel s dalším sebevražedným opatřením. V rámci balíčku Fit for 55 chce opět zdražit některé druhy energií.
22.11.2021 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2725 článků)

„Kytarista“ Vondráček po debaklu v boji o místopředsedu: Zvolili ho nově do čela výboru

 
V úterní tajné volbě 6. místopředsedy Sněmovny se opět utkali Radek Vondráček (ANO) a Tomio Okamura (SPD).  V prvním ani druhém kole však nebyl zvolen ani jeden z nich. Vondráček získal 65 hlasů z 93 potřebných. Okamura pak pouze 18 hlasů. Koalice Spolu a PirSTAN tak kandidáty nepodpořily. Ve středu byl Vondráček následně zvolen do čela ústavně-právního výboru.
22.11.2021 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2725 článků)

Sněmovna bude volit místopředsedu. Uspěje Tomio Okamura napodruhé?

 
Poslanci budou na nadcházející schůzi volit zbývajícího místopředsedu dolní parlamentní komory a podobně jako na schůzi ustavující se budou věnovat podle návrhu programu zejména dalším vnitřním sněmovním záležitostem.
21.11.2021 09:45 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2725 článků)

ANO nevzdává boj o Vondráčka. Znovu ho navrhne na místopředsedu Sněmovny

 
Poslanecký klub ANO znovu navrhne do volby místopředsedy Sněmovny bývalého předsedu dolní komory Radka Vondráčka. Na dotaz ČTK to dnes sdělila předsedkyně frakce Alena Schillerová. Tajná volba se uskuteční na plénu v úterý. Po ustavující schůzi nové Sněmovny zůstala jedna místopředsednická pozice neobsazená. Ve volbě neuspěli Vondráček ani předseda SPD Tomio Okamura, jenž byl místopředsedou dolní komory v minulém volebním období.
18.11.2021 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2725 článků)

Naštvaný Okamura na záznamu. Šlachta, Volný, Piráti, vše. To se nevidí

 
Lubomír Volný, Robert Šlachta, lidé z iniciativy Chcípl pes a další byli projektem globalistických sil na oslabení SPD. Tato vážná obvinění pronesl Tomio Okamura na půdě alternativního rozhlasového pořadu Studio Beta s Vladimírem Kapalem. Jde podle něj o mustr ze zahraničí, osvědčený proti Marine Le Pen či Salvinimu. Vždy se objeví nějaký jedinec, který rychle zaujme vlastenecké voliče, pak s ním naváží spolupráci státní orgány a on začne útočit na skutečné vlastenecké síly, jak to dělají špatně. Výsledkem je vláda globalistů. A u nás tento podlý scénář uspěl stoprocentně.
15.11.2021 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2725 článků)

Pekarová? Tomio Okamura se ozval. A našel nechutnost

 
Předseda SPD Tomio Okamura v rozhovoru pro ParlamentniListy.cz znovu zopakoval, že dle jeho názoru v současné době není lockdown řešením. Myslí si, že k otestovanému by se mělo přistupovat jako k očkovanému. Vyzdvihl možnost testování protilátek a zacílení na rizikovou skupinu a na co nejrychlejší distribuci léku přes praktické lékaře. Vyjádřil se také ke Green Dealu a k volbě vedení Poslanecké sněmovny. A v neposlední řadě hodnotí i plánované kroky nové vlády.
14.11.2021 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2725 článků)

Lubomír Man: Koaliční pětka vzkazuje národu - Na demokracii zvysoka kašleme!

 
SPD Tomio Okamury získala ve volbách 2021 20 poslaneckých mandátů, volilo ji 513 910 voličů, což představuje 9,56 všech ve volbách odevzdaných hlasů, čímž se SPD v soutěži všech našich politických stran umístila na pátém místě a dosáhla lepšího výsledku než např. v pořadí šestá TOP 09 (14 poslaneckých mandátů), či v pořadí sedmí Piráti (čtyři poslanecké mandáty).
11.11.2021 22:45 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2725 článků) , Lubomír Man (216 článků)

Richterová napodruhé zvolena pátou místopředsedkyní

 
Sněmovna dnes rozhodla, že v novém funkčním období bude mít šest místopředsedů. V prvním kole zvolila čtyři z nich. Ve druhém kole tajné volby místopředsedy Sněmovny poslanci zvolili pátou místopředsedkyní Olgu Richterovou (Piráti), zvolena byla 102 hlasy. Druhým kolem neprošli Tomio Okamura (SPD) ani Radek Vondráček (ANO).
10.11.2021 22:40 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2725 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »