Články k osobnosti

Tomio Okamura

  podnikatel, zástupce největší japonské cestovní kanceláře miki travel

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Tomio Okamura »
 

Na propagandu a imigranty ani haléř. Rozumek a další parazité. Okamura ukazuje, kde se dá v rozpočtu ušetřit a málo to rozhodně není

 
ROZHOVOR V Poslanecké sněmovně je v posledních dnech neobyčejně živo, ještě více, než obvykle bývá při schvalování státního rozpočtu. Předseda hnutí Svoboda a přímá demokracie Tomio Okamura komentuje vládní návrhy a pozoruhodné momenty koaličního soužití, které při tom můžeme v přímém přenosu sledovat.
23.11.2020 17:15 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2416 článků)

SPD navrhuje změnu u výše důchodů. Měly by růst, ale ne nepřizpůsobivým

 
Programem hnutí SPD je nezvyšovat českým občanům a českým firmám daně a snažit se, aby lidem zůstávaly peníze, a stát jim je zbytečně nebral, pokud si je vydělají. „Zároveň také dlouhodobě chceme garantovat důstojný důchod pro lidi, kteří celý život pracovali a nyní mají nárok na důstojný život ve vyšším věku. Zároveň, a to podtrhuji, nechceme žádné další zvýšení věku odchodu do penze. Naši odpůrci říkají: Je to populismus a nejde to. Jde, a řeknu, kde vzít peníze,“ informuje předseda hnutí SPD Tomio Okamura na svém facebooku.
23.11.2020 13:26 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2416 článků)

Okamura: Super zpráva! Maďarsko do ústavy zakotvilo, že matka je žena, otec je muž

 
Maďarská vláda předložila návrh novely ústavy, která má zakotvit, že „matka je žena, otec je muž“, a definovat jako pohlaví člověka jedině to, s kterým se narodil. Oznámila to ministryně spravedlnosti Judit Vargová. „To jsou podle mě věci, kterými bychom se měli inspirovat i u nás a bylo by je dobré zavést i do naší ústavy,“ vyjádřil se na svém facebooku předseda hnutí SPD Tomio Okamura.
20.11.2020 15:06 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2416 článků) , Judit Varga (3 články)

Babiš musí zakročit. Okamura našel skandál. Covid? Obvinění vlády

 
Hnutí SPD s největší pravděpodobností nebude hlasovat pro prodloužení nouzového stavu. V Poslanecké sněmovně to sdělil Tomio Okamura. „Nouzový stav tu slouží pouze k tomu, aby vláda mohla nakupovat bez výběrových řízení nebo ovládat bezprecedentním způsobem životy občanů a ekonomiku naší republiky. To je nejviditelnější efekt nouzového stavu,“ myslí si předseda SPD. Zmínil i svoji nedávnou výměnu názorů s premiérem ohledně Organizace pro pomoc uprchlíkům.
19.11.2020 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2416 článků)

Okamura k 17. listopadu: Ukradená revoluce. Slibovali přímou demokracii, slibovali sociální spravedlnost...

 
ROZHOVOR Sedmnáctého listopadu si tradičně připomínáme události roku 1989. Přitom podle předsedy SPD Tomio Okamury nám tehdejší revoluce byla ukradena. Jedny elity byly jenom nahrazeny jinými, a třeba přímá demokracie, kterou Václav Havel a další slibovali, nikdy nepřišla na pořad dne. A dnes ve jménu demokracie někteří prosazují vyloženě fašistické vize.
17.11.2020 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (5883 článků) , Tomio Okamura (2416 článků)

Okamurův granát pro Babiše: Nikdo to nechápe! A nouzový stav? Druhá rána

 
Zelený PES se na nás směje, fialový pes na nás cení zuby, protože nejsme dost opatrní. Takhle ministr zdravotnictví za hnutí ANO Jan Blatný v pátek představoval protiepidemický systém České republiky, pro nějž se hodí právě zkratka PES. Předseda SPD Tomio Okamura na novém systému nenechal nit suchou a označil ho za nesrozumitelný pro občany. Koaliční vládě ANO a ČSSD vyčetl, že podporuje velké korporace, ale české podnikatele poškozuje.
15.11.2020 11:36 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2416 článků)

Salviniho chtějí zavřít, a naše vrahy pouštějí. Jourová a spol. nám migranty vnutí. Terorismus i v ČR, zapomněli jste? burcuje Okamura

 
ROZHOVOR „Vidíme, že globalisté, tedy současní vládnoucí politici zemí EU, chtějí zavřít do kriminálu ty, kteří se chtějí bránit, a na svobodu pouštějí ty, kteří nás vraždí,“ říká předseda hnutí SPD Tomio Okamura k současné migrační politice EU. Učitel, kterému uřízli hlavu v Paříži nebo šílená střelba ve Vídni, to nejsou projevy jevu, který by se nás netýkal. K útokům dochází i u nás. „Viz případ zmláceného číšníka v Praze či muslimem napadeného a trvale zdravotně postiženého Marka Petružálka, kterému ve Znojmě rakouský Turek prořízl krk,“ připomíná Okamura případy z nedávné doby. A došlo i na Věru Jourovou a její unijní angažmá.
14.11.2020 11:16 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2416 článků)

Říkejme tomu cenzurní úřad. Okamura s Ivanem Davidem shrnují novinky, které na nás nachystali v Bruselu

 
Tomio Okamura na facebooku zveřejnil video, kde spolu s europoslancem Ivanem Davidem probírají novinky v Evropském parlamentu. Tou poslední byla projednávaná zpráva, která má podle politiků SPD postupně plíživě zavádět cenzuru na sociálních sítích a v digitálním prostředí. „To je pro SPD nepřijatelné,“ uvedl Tomio Okamura.
13.11.2020 09:31 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2416 článků) , David David (571 článků)

Okamura zhodnotil novou dohodu EU slovy Leonida Iljiče Brežněva

 
„Evropská unie schválila další totalitní opatření. Čerpání peněz z fondů Evropské unie bude podmíněno dodržováním principů „právního státu“. Tento princip je ale pouze klackem na neposlušné státy, které hájí národní suverenitu a tradiční hodnoty,“ uvedl k dohodě předseda SPD Tomio Okamura na svém facebooku.
09.11.2020 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2416 článků)

Trump? Dominik Hašek vyřkl sprosté slovo. Věc řešili i v ČT

 
Mají televizní stanice přerušit politikův projev, když prokazatelně lže? A lhal Trump, když mluvil o volebním podvodu? Tuto otázku řešil šéfredaktor Respektu Tabery a také čeští politici jako Tomio Okamura (SPD), Jan Skopeček (ODS) či Miroslav Kalousek (TOP09). Ale také hokejový brankář Dominik Hašek. „Když se k někomu dlouhodobě chováte jako prase, tak se Vám to jednou vrátí,“ mínil.
09.11.2020 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Dominik Hašek (418 článků) , Jan Skopeček (321 článků) , Miroslav Kalousek (7226 článků) , Tomio Okamura (2416 článků)

Korespondenční hlasy v ČR: Babiš a Okamura odpírají hlas Čechům v cizině! padlo. Ale nejen to

 
Do volby prezidenta USA výrazně promluvily hlasy odevzdané poštou. Mělo by se korespondenční hlasování zavést i v Česku? Představitelé TOP 09 jsou pro, ale předseda Sněmovny Radek Vondráček (ANO) či předseda SPD Tomio Okamura jsou proti. Varují před podvody. Někdejší poslanec ČSSD Antonín Seďa za to oběma pánům vyčinil a prohlásil, že korespondenční hlasování nechtějí jen proto, že by je vzdělaní voliči žijící v zahraničí nevolili.
09.11.2020 07:30 |

podobné články

Osobnosti: Antonín Seďa (128 článků) , Tomio Okamura (2416 článků)

Vondráček ohromil v Partii: Byl jsem ve volební místnosti v San Diegu a ta míra ověření korespondenčních hlasů je velmi nízká

 
Hosty nedělní Partie byli předseda Poslanecké sněmovny Radek Vondráček (ANO) a její místopředseda Tomio Okamura (SPD). Ten se zlobil na americká média, že vypínají prezidenta USA Donalda Trumpa, když chtěl mluvit k národu. To by prý bylo v Česku nepředstavitelné. Varoval také před zavedením korespondenční volby v Česku. Došlo i na koronavirovou krizi. Vondráček si posteskl, že dodržování pravidel nám není tolik vlastní. Okamura lidi pochválil.
08.11.2020 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (5479 článků) , Tomio Okamura (2416 článků)

Okamura se v ČT neudržel: Vítězství Bidena nám sdělila média, která ho podporovala. A korespondenční hlasování? Velké varování!

 
Hostem vysílání ČT24 byl lídr SPD Tomio Okamura, který se rovněž měl vyjádřit k vítězství Joea Bidena ve Spojených státech. A došlo i na migraci.
07.11.2020 22:55 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2416 článků) , Joe Biden (302 článků)

Vypnuli Trumpa?! Okamura je ve varu. Navrhl velice nekompromisní reakci. Do akce zapojil i generála Pavla

 
„Vypnutí“ šéfa Bílého domu Donalda Trump v půlce jeho povolebního projevu některými americkými televizemi s odůvodněním, že lže, ostře kritizuje předseda hnutí SPD Tomio Okamura. „Je to ideologická kampaň ve prospěch nedemokratických rasistů hájících černé kriminálníky,“ podotýká Okamura. A v satirické nadsázce přemítá, že je čas po vzoru postojů k Bělorusku, aby politické elity zahájily sankce proti těm, kdo v USA pošlapávají demokracii. „Česká republika by měla vyzvat vládu USA k opakování voleb,“ dodává ve svém facebookovém videu s tím, že pokud vyhrají nedemokratické síly, stojí za zvážení i vojenská intervence jako v Sýrii.
07.11.2020 14:25 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (5479 článků) , Tomio Okamura (2416 článků)

Fičák! Okamura drtí novou koalici. Fialův muž hledán policií. A migranti... Začal to kníže, dorazil to Feri

 
Minulý týden TOP 09, ODS a KDU-ČSL podepsaly memorandum o spolupráci. Dohodu, že spolu budou kandidovat uzavřely rok před volbami do Sněmovny. „To, co předvádí jen za posledních pár dní nová volební koalice ODS, KDU-ČSL a TOP09, je opravdu fičák,“ okomentoval jejich výroky na svém facebooku předseda hnutí SPD Tomio Okamura.
06.11.2020 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2416 článků)

Co se stalo v kostele sv. Antonína Paduánského ve Vídni, víte? ptal se Okamura na přehlížený incident

 
Hnutí SPD se dlouhodobě staví proti podpoře ilegální imigrace, podporuje ochranu hranic nebo deportaci všech ilegálních imigrantů zpět na kontinent, odkud přišli. V poslední době častěji se opakujících teroristických útoků předseda SPD Tomio Okamura na svém facebooku informoval o dalším incidentu, o kterém média neinformovala.
05.11.2020 16:20 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2416 článků)

Biden, loutka sluníčkářů. Okamura má obavy

 
O čtyři roky uřadování v Bílém domě se dnes utkají Donald Trump a Joe Biden. Předseda hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) Tomio Okamura se tématu věnuje na svém facebooku. „Biden, loutka sluníčkářů, znamená podporu migrace,“ říká na adresu bývalého viceprezidenta a dlouholetého senátora Joea Bidena, který se postaví současné hlavě státu.
03.11.2020 22:21 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (5479 článků) , Tomio Okamura (2416 článků) , Joe Biden (302 článků)

Okamura k Vídni: Zrůdnost masové migrace! Deportovat

 
Ve Vídni v pondělí večer došlo k teroristickému útoku, při kterém čtyři lidé zemřeli a několik jich bylo zraněno. Útočník, jehož policie zastřelila, měl být stoupencem Islámského státu. K útoku se vyjádřil i předseda SPD Tomio Okamura.
03.11.2020 09:20 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2416 článků)

Buď tady bude svoboda a demokracie, nebo islám! Okamura drsně udeřil po masakru ve Francii

 
Tomio Okamura zveřejnil na svém youtube kanále pravidelné video, které se týká posledních aktualit. Tentokrát se věnoval spojení ODS, KDU-ČSL a TOP 09 před sněmovními volbami. „Všechny tyto partaje včetně Pirátů a STAN pak spojuje společný program, a tím je boj se Zemanem, s Babišem a s Okamurou,“ myslí si předseda SPD. Dalším tématem byl teroristický útok ve Francii, kde při útoku nožem byli zabiti tři lidé. „Plně se potvrzuje, ze islám není kompatibilní se svobodou a demokracií. Buď tady bude svoboda a demokracie, nebo islám. Není nic mezi tím,“ uvedl Okamura.
30.10.2020 19:01 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2416 článků)

Okamura bije na poplach. Čisté víno plukovníka Prymuly. Plnou odpovědnost nese Babiš

 
ROZHOVOR „Nesmí se ztratit ani vteřina, přestože probíhá tato vládní blamáž, kvůli které vláda bohužel ztratila několik dní. Lidé se dostávají do nebezpečných finančních a sociálních problémů a já biju na poplach,“ říká předseda hnutí SPD Tomio Okamura po noční schůzce ministra zdravotnictví v uzavřené restauraci. Tu označil za absolutní pohrdání, aroganci moci a ztrátu důvěryhodnosti. Podle Okamury, zatímco se řeší výměna ministra, utíká drahocenný čas, který mají poslanci věnovat koronavirové krizi.
29.10.2020 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2416 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »