Články k osobnosti

Tomáš Vyoral

 

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Tomáš Vyoral »
 

Jen se podívejte, co tam napsali. Tomáš Vyoral si vzal na paškál Fialův deštník. Není to pěkné

 
PÁTEČNÍ ZÚČTOVÁNÍ TOMÁŠE VYORALA Deštník připravený vládou pro občany nepomůže, jedná se jen o alibi pro vládu, míní komentátor. A vyvrací hned první větu, která přisuzuje inflaci Babišovi a útoku na Ukrajinu. Příchod Romů z Ukrajiny pak podle něj otevřel oči i těm, kdo doposud otevírali svou náruč. Pár slov ztratil také k tomu, jaká je situace v USA.
13.05.2022 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Vyoral (170 článků)

Vyoral dostal předžalobní výzvu od Šarapatky za „zpívající plačku“. Zde je pokračování kauzy

 
PÁTEČNÍ ZÚČTOVÁNÍ TOMÁŠE VYORALA Bude Twitter svobodnější poté, co ho koupil miliardář Elon Musk? Vrátí se na něj Donald Trump? Pomůže konec povinné biosložky v pohonných hmotách spotřebitelům? Tomáš Vyoral přináší svůj pohled. Věnuje se i osobě Zdeňka Šarapatky. Ten ho vyzval k omluvě. A Tomáš Vyoral se rozhodl vyhovět.
29.04.2022 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (5848 článků) , Elon Musk (200 článků) , Tomáš Vyoral (170 článků)

Oblbovat se nenechejte, Le Penová nás nezachrání, říká Tomáš Vyoral

 
PÁTEČNÍ ZÚČTOVÁNÍ TOMÁŠE VYORALA Plán ministra Zdeňka Nekuly (KDU-ČSL) komentátora Tomáše Vyorala nepřekvapuje, vzhledem k tomu, že současnou vládu nemá za pravicovou. Trh si podle něho stejně najde cestu, a to i u slev, které chce ministr také regulovat. Nepovažuje za pravděpodobné, že by se Německo vzdalo ruského plynu, byť by si to USA přály. A pokud jde o případné vítězství Marine Le Penové, Tomáš Vyoral soudí, že Česku vládnou jiné mocnosti, tudíž se zde stejně nic nezmění.
22.04.2022 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Vyoral (170 článků)

Otvory zhrzeného Šarapatky. Vyoralovi připomněl jednu zpívající plačku

 
PÁTEČNÍ ZÚČTOVÁNÍ TOMÁŠE VYORALA Vyšší cena – více daní – spokojenější stát. Tuto rovnici bychom si podle Tomáše Vyorala měli občas připomenout. Třeba když letí nahoru cena pohonných hmot, na kterých se veřejné rozpočty díky různým daním pakují velmi výrazně.
15.04.2022 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Vyoral (170 článků)

Sto dní u koryt stačilo. Gazdík zapomněl? Vždyť je nouzový stav

 
PÁTEČNÍ ZÚČTOVÁNÍ TOMÁŠE VYORALA Stačilo sto dní „u koryt“, říká komentátor Tomáš Vyoral k dosavadnímu počínání hnutí STAN, které tento týden doplnilo svou mozaiku problémů o dílek s podpisem ministra školství Petra Gazdíka. Vyoral se ale věnuje i postavě hradního kancléře Mynáře, kterého označuje za slizkého, nebo prezidenta Zemana, jehož milost pro odsouzeného Baláka mu smrdí.
01.04.2022 16:45 |

podobné články

Osobnosti: Petr Gazdík (1124 článků) , Tomáš Vyoral (170 článků) , Petr Gazdík (1113 článků)

„Sami za to spílali Babišovi jako splašení!“ Komentátor Vyoral „vykoupal“ Fialu i Rakušana. Karta se obrátila

 
PÁTEČNÍ ZÚČTOVÁNÍ TOMÁŠE VYORALA Vláda Petra Fialy bude chtít od Sněmovny posvěcení nouzového stavu až do konce května, přičemž sama v roli opozice za udržování nouzového stavu silně kritizovala Andreje Babiše. Komentátor Tomáš Vyoral ji za to vůbec nešetřil.
25.03.2022 18:15 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (24353 článků) , Petr Fiala (3471 článků) , Tomáš Vyoral (170 článků)

Ani válka, ani uprchlíci. Mezi lidmi eskaluje zcela jiné téma, které může otřást Fialovou pozicí. Komentátor Vyoral už tuší

 
PÁTEČNÍ ZÚČTOVÁNÍ TOMÁŠE VYORALA Premiér Petr Fiala se velice angažuje ve shánění pomoci pro válkou zasaženou Ukrajinu a ve vyvolávání "sankčního" tlaku na útočící Rusko. V tomto týdnu dokonce absolvoval s dalšími premiéry riskantní cestu do Kyjeva, kde podpořil ukrajinského prezidenta Zelenského. Tato aktivita mu zřejmě vynáší politické body, jak ukázal průzkum veřejného mínění, nicméně na sociálních sítích se mezitím nafukuje jiné téma, které možná s postavením Fialy brzy otřese. Toho si všímá komentátor Tomáš Vyoral.
18.03.2022 18:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (3471 článků) , Tomáš Vyoral (170 článků)

Prasárna proti občanům, vláda to neřeší záměrně. Vyoral o habaďůře pumpařů a politickém eunuchovi Fialovi

 
PÁTEČNÍ ZÚČTOVÁNÍ TOMÁŠE VYORALA Druhé místo oportunistického převlékače uniforem a kariérního komunisty Petra Pavla a třetí hysterické pozdní disidentky Mirky jsou, myslím, zbožným přáním propagandistů. Tak Tomáš Vyoral zhodnotil volební model nástupce Miloše Zemana, který tímto týdnem vstoupil do posledního roku svého prezidentství.
11.03.2022 16:55 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (27280 článků) , Tomáš Vyoral (170 článků) , Petr Pavel (892 článků)

Skvělí Češi. Obyčejní Češi, ne vláda. A ten Biden... Tomáš Vyoral k Ukrajině

 
PÁTEČNÍ ZÚČTOVÁNÍ TOMÁŠE VYORALA „Myslím, že se nenajde člověk, který by o reakci českých občanů mohl mluvit jinak než v superlativech,“ hodnotí komentátor Tomáš Vyoral to, jak se Češi postavili k neštěstí Ukrajinců, které z jejich domovů vyhnala ruská invazní vojska. Méně přívětivý již byl k vládě, a to kvůli znovuzavedení nouzového stavu. V jeho hodnocení neobstál ani americký prezident Joe Biden, který se při podpoře Ukrajiny dopustil pozoruhodného přešlapu.
04.03.2022 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Vyoral (170 článků) , Joe Biden (773 článků)

Klus a Smetana řvali jako paviáni. Langerová jede bránit Ukrajinu? Vyoral cítí smrad

 
PÁTEČNÍ ZÚČTOVÁNÍ TOMÁŠE VYORALA Tentokrát se komentátor Tomáš Vyoral věnoval mnoha tématům, největší zastoupení ale přirozeně měly otázky směřující k hrozícímu vojenskému konfliktu jen stovky kilometrů od českých hranic. Nejvíce to od Vyorala schytali umělci, a to nejen za výroky k řinčení zbraní na východě, ale také kvůli sosání covidových dotací ve výši, která by průměrnému seniorovi musela vystačit takřka na půl roku života.
18.02.2022 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Vyoral (170 článků)

Válek jako Prymula a Blatný. Jak asi dopadne... Tomáš Vyoral o včerejšku

 
PÁTEČNÍ ZÚČTOVÁNÍ TOMÁŠE VYORALA Pokud generál Pavel vidí nejvíce sjednocené NATO, pak se mýlí, říká Tomáš Vyoral. „Coby kádr musí vidět věci vždy pravověrně a uvědoměle,“ odhaduje, proč to generál říká. Pokud jde o ministra Vlastimila Válka, komentátor odsuzuje, že ministr se snažil senátory vydírat, že bez pandemického zákona bude nouzový stav. Válek prý jde ve stopách Prymuly a Blatného. A „kašpar“ Lipavský si podle něho posměch zaslouží.
11.02.2022 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Vyoral (170 článků)

„Snad se s takovým IQ trefí na toaletě.“ Protiúder Pekarové za Orbána. Komentátor se neudržel

 
PÁTEČNÍ ZÚČTOVÁNÍ TOMÁŠE VYORALA Maďarský prezident Viktor Orbán si dojednal s ruským prezidentem Vladimírem Putinem dlouhodobý kontrakt na dodávku ruského plynu, a to za pětinovou cenu než platí jiné země EU. Bez ohledu na to se ozvala šéfka Sněmovny i TOP 09 Markéta Pekarová Adamová, která je hlasitou odpůrkyní Orbána. Už dříve třeba povzbuzovala maďarskou veřejnost, aby ve volbách odstavila Orbána od moci. Komentátor Tomáš Vyoral se bez servítků postavil proti takové rétorice.
04.02.2022 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Vyoral (170 článků) , Viktor Viktor (47 článků)

Kecají o svobodě, přitom touží lidi šikanovat. Vyoral o vymývání mozků a loutce Černochové

 
PÁTEČNÍ ZÚČTOVÁNÍ TOMÁŠE VYORALA „Když dojde na slova, tak je to ve Sněmovně demokrat vedle demokrata. Ale podle činů to vypadá spíše na komunisty, fašisty, oportunisty, prospěcháře a idioty,“ zkonstatoval Tomáš Vyoral. Své si řekl i k České televizi Nory Fridrichové, Václava Moravce a Jakuba železného, v jejímž případě se zvyšování koncesionářských poplatků rovná zvednutí kursovného za ideologické školení.
28.01.2022 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Nora Fridrichová (422 článků) , Tomáš Vyoral (170 článků)

„Dostane trafiku!“ Komentátor Vyoral tuší, proč Farský ve skutečnosti složil mandát

 
PÁTEČNÍ ZÚČTOVÁNÍ TOMÁŠE VYORALA Celá vládní koalice v čele s Fialou a Farským plivla všem voličům, nejen těm jejich, do tváře a ukázala jim, co si o lidech myslí, říká ke kauze Farský ve svém pravidelném „zúčtování“ komentátor Tomáš Vyoral. Ten se dokonce domnívá, že dnes již bývalý poslanec STAN položil svůj mandát až poté, co mu byla ze strany vedení vládní koalice přislíbena „trafička“ po návratu z USA.
21.01.2022 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Vyoral (170 článků)

Typické školení věrného kolaboranta. Intelekt Pekarové. A další lži nových vládních tajtrlíků, ukazuje Vyoral

 
PÁTEČNÍ ZÚČTOVÁNÍ TOMÁŠE VYORALA Kdyby Markéta Pekarová Adamová chtěla odstraňovat některého z nevolených bruselských politruků, čelila by mezinárodnímu skandálu. Ale jde o Orbána, takže jsou všichni spokojeni a kníže Schwarzenberg si ulevil. Kromě toho Tomáše Vyorala zaujaly v nové vládě další kuriozity, třeba že půl roku má teď podle Farského kalendáře nově osm měsíců.
14.01.2022 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Vyoral (170 článků)

Řádění Afghánce ve Varech. Komentátor už to vzdal: Inženýři, jaderní fyzici zkroušení válkou. Obohacení. Buďme „vděční“

 
PÁTEČNÍ ZÚČTOVÁNÍ TOMÁŠE VYORALA „O žádných splašených nožích a kulkách, pokud vím, nikdy nebylo povoleno ani přemýšlet, ne už tak psát,“ vrací se s ironickou poznámkou komentátor Tomáš Vyoral k novoročnímu řádění v Karlových Varech, kde mladý Afghánec s údajným azylem v Německu pobodal jednu ženu, další následně zbil a znásilnil. Ovšem to není jediné téma pravidelného pátečního komentáře.
07.01.2022 17:50 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Vyoral (170 článků)

Verbež, připosr*nost. Vyoral účtuje s vládou i se vzbouřeným rozhlasem

 
PÁTEČNÍ ZÚČTOVÁNÍ TOMÁŠE VYORALA Za končícím rokem 2021 se ohlíží i komentátor Tomáš Vyoral. Hned z několika úhlů hodnotí nastupující vládu Petra Fialy, věnuje se také vzpouře redaktorů ČRo kvůli Jitce Obzinové, nebo tomu, jak progresivní svět požírá své vlastní děti, v tomto případě spisovatelku J. K. Rowlingovou.
31.12.2021 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (3471 článků) , Tomáš Vyoral (170 článků)

Bez kapra, říká banka letos. Příště: Bez stromečku, bez rodiny, v respirátoru. Tomáš Vyoral už tuší

 
PÁTEČNÍ ZÚČTOVÁNÍ TOMÁŠE VYORALA Komentátor sledoval výstupy jistých koronavirových odborníků v posledních dnech a má jasno. „Jak sleduji Kubka, Hořejšího, Prymulu, Maďara a veškeré ministry pro likvidaci zdravotnictví, tak neklid a pochybnosti zasévají v národě svými apokalyptickými vizemi, vyhrožováním, vydíráním, protimluvy a prokázanými lžemi právě oni,“ říká. A odhaduje, že když Komerční banka tyto Vánoce vyzývá, aby to lidé „zkusili“ bez kapra, příště to bude výzva, aby Vánoce byly bez stromečku, bez dárků a bez rodiny, zato s respirátorem.
24.12.2021 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Vyoral (170 článků)

Tunel, kterým jsou uměle obíráni občané ČR. Kubkovo vydírání. Proč otočil? ptá se Vyoral

 
„PÁTEČNÍ“ ZÚČTOVÁNÍ TOMÁŠE VYORALA Netradičně v sobotu vychází aktuální díl zúčtování. Tomáš Vyoral se v něm věnuje mimo jiné situaci kolem ministra zahraničí Jana Lipavského nebo patáliím hnutí STAN. Došlo ale také na nové plány Evropské komise, podle kterých už si nebudete smět topit plynem.
18.12.2021 04:55 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Vyoral (170 článků)

Šmejd. A nové vládě nevěřím. Třetí vakcínou to nekončí. Tomáš Vyoral a jasná čísla

 
Bude nakonec očkování skutečně povinné? Komentátor Tomáš Vyoral má jasno. Přemýšlí nad tím, jak se na jednotlivých segmentech našeho národa podepsaly dva roky boje s covidem a varuje ty, kteří se domnívají, že vakcína je samospásná. Došlo i na Kalouska na Hradě nebo na řinčení zbraní mezi Ruskem a USA.
10.12.2021 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Vyoral (170 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »