Články k osobnosti

Tomáš Vyoral

 

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Tomáš Vyoral »
 

Svěrák se dojal „na Halíka“. Zastříkané kamery ČT. Státní peníze v krizi pro Pánka s Rozumkem? Tomáš Vyoral má jasno

 
PÁTEČNÍ ZÚČTOVÁNÍ TOMÁŠE VYORALA Srovnávat neziskovky Pánka a Rozumka s živnostníky? Demagogie, myslí si komentátor Tomáš Vyoral poté, co se směrem k vládě natahují další a další ruce prosící o peníze ze státní kasy. Senátoru Pavlu Fischerovi doporučuje, aby v souvislosti s dodávkami zdravotnického materiálu z Číny raději šetřil s termínem „vlastizrada“. Miroslava Němcová se v týdnu pustila do projevu Andreje Babiše, komentátor Vyoral je ale překvapen, že se ozvala zrovna ona a připomíná jí výstupy jejího předsedy, Petra Fialy. Došlo i na osobnost Nory Fridrichové, přičemž na to stačila jedna věta. Mnohem více prostoru ale věnoval Zdeňku Svěrákovi a středečnímu veselému zpívání na obrazovkách ČT.
27.03.2020 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (17946 článků) , Petr Fiala (1609 článků) , Miroslava Němcová (1479 článků) , Nora Fridrichová (288 článků) , Tomáš Vyoral (59 článků) , Petra Němcová (608 článků)

Lhář a rozbíječ Klaus. Nenechte se oblbnout, nabádal Kundra z Respektu. Dozvěděl se o sobě mnoho nepěkného

 
Novinář Ondřej Kundra z redakce časopisu Respekt se pustil do exprezidenta Václava Klause, jenž v rozhovoru pro Lidové noviny kritizuje špatné fungování Evropské unie, které se podle něj nyní ukazuje v celé své kráse. Kundra apeluje, aby lidé „takovým lhářům“ nevěřili, protože právě EU nám prý v řešení krize kolem koronaviru bude ještě velmi nápomocná. „Kundra, zamindrákovaná bytost a eurofanatik," schytal to pak od Tomáše Vyorala a Josefa Provazníka.
22.03.2020 10:51 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9782 článků) , Tomáš Vyoral (59 článků)

Rozmohl se nám tady takový nešvar. Sebestředný Hrušínský, žumpa Etzler, „PR chartistka“ Dáša Havlová. Méně chlastat a více myslet, doporučuje Tomáš Vyoral

 
PÁTEČNÍ ZÚČTOVÁNÍ TOMÁŠE VYORALA Týden s koronavirem nám ukázal mnohé o lidech, kteří by chtěli ovlivňovat naše životy. Tomáš Vyoral probral kromě vlhkých snů miliardáře Bakaly rovněž okaté vychloubání „PR chartistky- vdovy“ Dagmar Havlové nebo žumpu v podobě novináře Tomáše Etzlera.
20.03.2020 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Dagmar Havlová (1259 článků) , Tomáš Vyoral (59 článků) , Tomáš Etzler (14 článků)

Hrušínského průjem. Tomáš Vyoral měří „úroveň debility“. A je zle. Reportérka ČT totiž seniorům provedla toto

 
PÁTEČNÍ ZÚČTOVÁNÍ TOMÁŠE VYORALA Jan Hrušínský vytáhl eso, kterým „zaručeně trumfnul úroveň debility svých předchozích vyjádření,“ myslí si komentátor Tomáš Vyoral. Mluví samozřejmě o dobře známém tvrzení umělce, že premiér Babiš v rámci boje s koronavirem „likviduje nepohodlné“. Pomůže Evropě, zasažené smrtícím virem, česká neziskovka Člověk v tísni? Kde se tento týden BIS dopustila naprosto přehnané reakce? A čeho se vůči seniorům dopustila redaktorka ČT? Tomáš Vyoral vše glosuje.
13.03.2020 17:11 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Vyoral (59 článků)

Bezpečnost vlastních lidí stojí nad ochranou cizích. I když jsou to „inženýři, lékaři a matky s dětmi“ prchající ze Sýrie! Tomáš Vyoral účtuje s „křivákem“ z neziskovky

 
PÁTEČNÍ ZÚČTOVÁNÍ TOMÁŠE VYORALA Komentátor Tomáš Vyoral doporučuje poslat Řekům, kteří před svými hranicemi zadržují tisíce nelegálních migrantů, tolik policistů a vojáků, kolik můžeme. Reaguje tak mimo jiné na kritiku šéfa prouprchlické neziskové organizace Martina Rozumka, který Řecko obviňuje, že porušuje mezinárodní právo, když údajným uprchlíkům zavřelo hranice před nosem.
06.03.2020 17:55 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Vyoral (59 článků)

Zvrácenost! Novotný a plesnivá tykev? Tomáš Vyoral řekl věci, ze kterých v ODS zmodrají. Ale nejen oni. I Nora Fridrichová a Mikuláš Minář

 
PÁTEČNÍ ZÚČTOVÁNÍ TOMÁŠE VYORALA Kauza Foldyna? To spíše ČSSD, stejně jako ODS, opustila své voliče, myslí si komentátor Tomáš Vyoral a trefuje se do ministra zahraničí Tomáše Petříčka. Vyjádřil se také k číslům, která jsou velmi nepříjemná pro Milion chvilek. Kde ale pořádně přiložil pod kotel, je ODS. Jde o Pavla Novotného, který byl čerstvě pravomocně odsouzen.
28.02.2020 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (837 článků) , Nora Fridrichová (288 článků) , Tomáš Vyoral (59 článků)

Psychopati a cenzoři. Ráček Šídlo. Partička prorežimních jorkšírů. Tomáš Vyoral si představil, co by dělal elf Kartous za protektorátu

 
PÁTEČNÍ ZÚČTOVÁNÍ TOMÁŠE VYORALA „Z mého pohledu šlo o trapný atak, který je však pro týmy Šídlova typu typický,“ hodnotí komentátor Tomáš Vyoral vyhrocenou situaci mezi Lubošem Xaverem Veselým a novináři ze Seznamu. Xaver si podle Vyorala udělal zle především tím, že si dovolil kandidovat do Rady ČT. Komentátor je také velmi ostrý k Noře Fridrichové a tvrdě odsuzuje nedávnou akci obsazení bytu služby Airbnb několika desítkami aktivistů, mezi které zavítal i pražský primátor Zdeněk Hřib.
21.02.2020 15:26 |

podobné články

Osobnosti: Nora Fridrichová (288 článků) , Tomáš Vyoral (59 článků) , Luboš Veselý (421 článků)

To tam vede Šojdrová, Pánek a Halík? Komentátor Vyoral si dělá drsnou srandu z Tomáše Kluse

 
Písničkář Tomáš Klus prohlásil, že „neonacisté v Řecku loví děti migrantů“, a komentátor Tomáš Vyoral nevěřícně kroutí hlavou s otázkou, jestli to tam v takovém případě vede Šojdrová, Rozumek, Pánek, Halík, nebo Petříček? Klusovi navíc v komentáři na svém blogu vzkazuje, že „drogy jsou nepěkná věc, a nejsou-li toho příčinou, pak ještě hůře“. A došla slova i na Václava Havla a jeho lavičky.
19.02.2020 20:55 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (5600 článků) , Tomáš Klus (967 článků) , Tomáš Vyoral (59 článků)

Xaver pod palbou: Chtějí mu sebrat i jeho jméno

 
Publicista Petr Honzejk na svém twitteru radí, aby lidé nepsali o moderátorovi Luboši Xaverovi Veselém jako o „Xaverovi“. „Je to prostě pan Veselý, no ne?“ píše Honzejk s tím, že oslovování křestním jménem jen posiluje „značku Xaver“. Následně se do Honzejka pustil komentátor Tomáš Vyoral s tím, že má Honzejk "slušně vypláchnuto."
18.02.2020 13:51 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Vyoral (59 článků)

Je to klaun! Vlhké sny. Výsměch Hřibovi za nápad s Lavičkou Václava Havla

 
Publicista Tomáš Vyoral se směje pirátskému primátorovi Prahy Zdeňku Hřibovi. Prý se chová jako klaun.
17.02.2020 18:15 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (5600 článků) , Tomáš Vyoral (59 článků)

Fašisté z Milionu chvilek? Tomáš Vyoral ohromil, šlo i o ČT a Křečka

 
PÁTEČNÍ ZÚČTOVÁNÍ TOMÁŠE VYORALA „Viděl jsem toho od ČT hodně, ale tohle byla opět silná cibetková káva,“ zkonstatoval Tomáš Vyoral, když sledoval chování redaktora Jakuba Železného k nově zvolenému ombudsmanovi Stanislavu Křečkovi. Vzhledem k jeho pitvání, co dělal Stanislav Křeček před rokem 1989 se těší, až podobně detailnímu výslechu podrobí generála Petra Pavla.
14.02.2020 17:06 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Křeček (464 článků) , Tomáš Vyoral (59 článků) , Petr Pavel (617 článků) , Jakub Železný (31 článků)

Ulice Lidická, Juliana Asange, nebo Barnevernetská. Nápady pro primátora Hřiba, jak ukojit svou přejmenovávací posedlost

 
Komentátor Tomáš Vyoral se ve svém komentáři na serveru iPrima.cz vyjádřil k pražskou radnicí plánovanému přejmenování náměstí Pod kaštany, na kterém sídlí ruská ambasáda, na náměstí zavražděného opoziční politika Borise Němcova. Přejmenování vehementně podporuje pražský primátor Zdeněk Hřib (Piráti), a Vyoral mu tak doporučuje, aby ve své „české lidskoprávní tradici“, na niž se primátor odvolává, pokračoval, a přejmenoval i další ulice, na kterých sídlí velvyslanectví dalších států. Dočkat bychom se tak mohli ambasády Německa v Lidické ulici, turecké ambasády v Kurdské ulici či saúdskoarabské v ulici Ženských práv či ulici pojmenované po zavražděném saúdskoarabském novináři. A přikládá i mnoho dalších návrhů.
11.02.2020 22:01 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Vyoral (59 článků)

Kalouskův polibek smrti. Koho má za blbce? Už se ozvali Halík a Šojdrová? Uprchlíci – je to jinak. Tomáš Vyoral má i pár námětů pro Světlanu Witowskou

 
PÁTEČNÍ ZÚČTOVÁNÍ TOMÁŠE VYORALA Kalouskův polibek smrti? Legendární hokejový brankář Dominik Hašek na Hradě? Komentátor Tomáš Vyoral k tomu přidává svůj pohled, stejně jako na otázku, zda má své voliče více „za blbce“ politik TOP 09, nebo prezident Miloš Zeman. Rozebírá také incident z Lanžhota, kde byla zadržena skupina mladistvých Afghánců a přemýšlí, kdo z veřejně činných osob, které volají po přijímání uprchlíků, se o ně postará. Na přetřes přišel i Milion chvilek, aktuálně vyhrocený výběr kandidátů do Rady ČT nebo zajímavé výroky Světlany Witowské.
07.02.2020 16:16 |

podobné články

Osobnosti: Dominik Hašek (380 článků) , Světlana Witowská (270 článků) , Miloš Zeman (23615 článků) , Tomáš Vyoral (59 článků)

Tomáš Vyoral vrací úder za Xavera: Podbízivost a servilita? Pusťte si v ČT rozhovor s Čaputovou, Drahošem, Milionem chvilek, Člověkem v tísni... Fridrichová je držák na cetky neziskovek!

 
PÁTEČNÍ ZÚČTOVÁNÍ TOMÁŠE VYORALA Do Rady ČT se bude zanedlouho volit šest nových členů a řada umělců se obává, že se prostřednictvím některých kandidátů může veřejnoprávní televize dostat pod tlak. Demonstrací před Českou televizí kvůli tomu hrozí například herečka Aňa Geislerová. Podle komentátora Tomáše Vyorala se však takto veřejně projevuje jen "úzká skupina stále těch dokola provařených". Mimo to pak tupí kritiku některých "nevhodných" kandidátů do Rady jako jsou třeba moderátor Luboš Xaver Veselý nebo ekonomka Hana Lipovská a další.
31.01.2020 16:41 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Vyoral (59 článků) , Luboš Veselý (421 článků)

„Drahokam“ Pavel Novotný? Asi podobná medikace! Komentátor Vyoral si všímá i hnusu kolem Kubery a Zemana, ostré

 
PÁTEČNÍ ZÚČTOVÁNÍ TOMÁŠE VYORALA „Zkrátka jsou mezi námi i lidská hovada. Omlouvám se hovadům,“ říká Tomáš Vyoral v reakci na slova radního ČT Zdeňka Šarapatky, který po skonu předsedy Senátu Jaroslava Kubery zveřejnil fotografii Kubery a Zemana s takovým popiskem, že se mnohým příznivcům prezidenta udělalo mdlo. Podle Vyorala by se radní mohl dát dohromady s Pavlem Novotným a „vyučovat lekce vulgarity a nenávisti“. Nakonec jsme se vrátili i k 29. kongresu ODS, který proběhl minulou sobotu. „Připadá mi, že oba Pavlové, jak Šafr, tak Novotný, mají zřejmě podobnou medikaci,“ říká Vyoral ke komentáři Pavla Šafra, který Novotného označil za „drahokam, který ještě potřebuje obrousit“.
24.01.2020 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Kubera (1024 článků) , Pavel Novotný (837 článků) , Tomáš Vyoral (59 článků) , Pavel Kubera (41 článků)

„Mopslík Šídlo.“ Komentátor Vyoral pochybuje nad nezávislostí průzkumů preferencí, důvod zde

 
Publicista Tomáš Vyoral si položil otázku, zda by novinář a politický komentátor neměl přiznat, že je sám ve střetu zájmů, když už se nejednou vyjadřoval ke střetu zájmů českého premiéra Andreje Babiše (ANO). Poté označil komentátora Šídla za „hlídacího mopslíka vládnoucího eurokratického režimu“.
18.01.2020 21:31 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (17946 článků) , Tomáš Vyoral (59 článků)

„Mopslík Šídlo.“ Komentátor Vyoral pochybuje nad nezávislostí průzkumů preferencí, důvod zde

 
Publicista Tomáš Vyoral si položil otázku, zda by novinář a politický komentátor neměl přiznat, že je sám ve střetu zájmů, když už se nejednou vyjadřoval ke střetu zájmů českého premiéra Andreje Babiše (ANO). Poté označil komentátora Šídla za „hlídacího mopslíka vládnoucího eurokratického režimu“.
18.01.2020 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (17946 článků) , Tomáš Vyoral (59 článků)

Lepší premiér Petr Fiala? Má mediální obraz politického eunucha. Nebo čivavy! Komentátor Vyoral roztrhal vizi Šafrova časopisu na cucky

 
PÁTEČNÍ ZÚČTOVÁNÍ TOMÁŠE VYORALA Titulní stránka časopisu Pavla Šafra Revue Forum nabídla čtenářům „lepšího premiéra“. Tím není nikdo jiný než předseda ODS Petr Fiala. Redakce ho porovnala se současným ministerským předsedou Andrejem Babišem a ten bez překvapení vůbec neprošel. Komentátor Tomáš Vyoral se ale vysmál představě, že by v čele vlády stanul právě Fiala. Proč? Zde jsou jeho poznatky.
17.01.2020 16:55 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (17946 článků) , Petr Fiala (1609 článků) , Tomáš Vyoral (59 článků)

To jako vážně? Hlásné trouby každé propagandy, ztracené v alkoholu. Po šoku v Holywoodu nakládá umělcům kázajícím moudra i Tomáš Vyoral

 
PÁTEČNÍ ZÚČTOVÁNÍ TOMÁŠE VYORALA „Představme si, že by jiná země, ať už Írán, Rusko, Sýrie nebo Čína provedla obdobný útok na amerického generála,“ říká komentátor Tomáš Vyoral k vyhrocené situaci mezi USA a Íránem. Baví se tím, jakou pozici v celé věci zaujal Karel Schwarzenberg. A věnuje se tomu, jak ČT potichu ruší některé své pořady. Pozornosti neunikl ani výbušný projev britského komika Rickyho Gervaise, který se podíval na zoubek celebritám a jejich politické angažovanosti.
10.01.2020 21:20 |

podobné články

Osobnosti: Ricky Gervais (39 článků) , Karel Schwarzenberg (3855 článků) , Tomáš Vyoral (59 článků) , Karel Schwarzenberg (609 článků)

To jako vážně? Hlásné trouby každé propagandy, ztracené v alkoholu. Po šoku v Holywoodu nakládá umělcům kázajícím moudra i Tomáš Vyoral

 
PÁTEČNÍ ZÚČTOVÁNÍ TOMÁŠE VYORALA „Představme si, že by jiná země, ať už Írán, Rusko, Sýrie nebo Čína provedla obdobný útok na amerického generála,“ říká komentátor Tomáš Vyoral k vyhrocené situaci mezi USA a Íránem. Baví se tím, jakou pozici v celé věci zaujal Karel Schwarzenberg. A věnuje se tomu, jak ČT potichu ruší některé své pořady. Pozornosti neunikl ani výbušný projev britského komika Rickyho Gervaise, který se podíval na zoubek celebritám a jejich politické angažovanosti.
10.01.2020 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Ricky Gervais (39 článků) , Karel Schwarzenberg (3855 článků) , Tomáš Vyoral (59 článků) , Karel Schwarzenberg (609 článků)
« Předchozí 1 2 3 Další »