Články k osobnosti

Tomáš Vyoral

 

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Tomáš Vyoral »
 

Vyoral se zamyslel nad IQ paní Fridrichové. Chtěly si s Venezuelou kopnout do Babiše, ale nedomyslely to

 
PÁTEČNÍ ZÚČTOVÁNÍ TOMÁŠE VYORALA „Myslím, že se jen ukazuje, že můj dlouhodobě konzistentní názor na Romana Prymulu není lichý,“ říká komentátor Tomáš Vyoral s ohledem na dnešní třaskavé informace o nočním výletu ministra zdravotnictví Romana Prymuly na pražský Vyšehrad. „Nyní po bezrouškové návštěvě restaurace, která z jeho nařízení má být zavřená, uvedl, že ‚zas toho tolik neprovedl‘. Takže proč jsou zavřené hospody, děti doma a musíme nosit náhubky,“ ptá se Vyoral. A pak to rozjíždí. Připomíná všechno, co může národ na Prymulovi štvát. Jednu věc po druhé. Silná slova padla i ohledně České televize a „debila“ ministryně Maláčové, nebo na adresu ministra vnitra Hamáčka.
23.10.2020 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Vyoral (92 článků) , Romana Maláčová (4 články)

Sorosova kobyla Čaputová. Kdepak je teď rezatý Minář se svým bambilionem? Tomáš Vyoral pobaveně sleduje, jak se štěkají kavárníci

 
PÁTEČNÍ ZÚČTOVÁNÍ TOMÁŠE VYORALA Protektor Reinhard Prymula nás před PR covidem zachrání, i kdyby nás měl postřílet, obává se komentátor Tomáš Vyoral v pravidelné týdenní bilanci. Současně se ministra ptá, co bude další krok v jeho brutálním tlaku na očkování jeho vakcínou. Vyorala napadají takové věci jako označit odpírače očkování žlutou hvězdou nebo jim zakázat vstup do MHD.
09.10.2020 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Vyoral (92 článků)

Finance za Milionem chvilek, politik Minář s vlastním hnutím... Komentátor Vyoral tuší další kroky „šedých eminencí“

 
PÁTEČNÍ ZÚČTOVÁNÍ TOMÁŠE VYORALA Užiteční idioti. Tak komentátor Tomáš Vyoral popisuje lídry opozičních stran, kteří se v posledním roce scházeli s Mikulášem Minářem a ladili společnou strategii. Nyní je vše jinak a ze spojenců jsou političtí rivalové. „Obrovský moloch, který má v zádech spoustu financí a značnou podporu,“ hodnotí Vyoral současný Milion chvilek a věští, že organizace se s odchodem Mináře může úspěšně vypořádat. Došlo i na divadlo vrcholných politiků, které ovšem k jejich smůle zaznamenala televizní kamera.
02.10.2020 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Vyoral (92 článků)

270 tisíc za migranta. EU kupčí s bílým masem, říká Tomáš Vyoral. A Prymula? Ten ať raději nečte

 
PÁTEČNÍ ZÚČTOVÁNÍ TOMÁŠE VYORALA Trafikant, kádr globálních struktur, zelený mozek, loutka, zkorumpovaný diletant. Jméno Romana Prymuly na postu ministra zdravotnictví Tomáše Vyorala rozhodně nepotěšilo a dal to znát. Podle něj jeho jmenováním Babiš udělal chybu. Ale teď už je prý dosazen na pevno. Došlo i na nový návrh Evropské komise. „Soudruzi z eurosojuzu ocenili cenu jednoho jaderného inženýra, lékaře či nezletilého dítěte na 270 tisíc korun a nepokrytě obchodují s bílým masem,“ říká Tomáš Vyoral.
25.09.2020 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Vyoral (92 článků)

Buzerace šmakuje. Fízláček. Covidoví teroristé budou mít na rukou krev. Vyoral toho má opravdu dost

 
PÁTEČNÍ ZÚČTOVÁNÍ TOMÁŠE VYORALA Tentokrát se Tomáš Vyoral zaměřuje výhradně na opatření prováděná v zájmu našeho dobra a veřejného zdraví. Osoby zvané „svědkové Covidovi“ podle něj zavádějí v této zemi „policejní totalitní stát pod rouškou radilů epidemiologů a hygieniků“. Normálním lidem předává Vyoral vzkaz Ivana Hlinky: „Hlavně se z toho neposrat“.
18.09.2020 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Vyoral (92 článků)

Vystrčil nám rovná páteř? Tak hurá do Bruselu a do Berlína! Studená sprcha Tomáše Vyorala na tchajwanský triumf

 
PÁTEČNÍ ZÚČTOVÁNÍ TOMÁŠE VYORALA Kdo čte názory Tomáše Vyorala pravidelně, asi ví, jaký má postoj k rouškám. „Nutit děti, které jsou prakticky bez rizika, nosit hadry na hubě, je absolutní zhovadilost,“ říká Tomáš Vyoral. V nemocnicích a domovech důchodců dávají smysl, jinak se však podle něj jedná o politické totalitní nařízení. A skepticky hodnotí i premiérem zmíněné sebetrasování, podle něj je to jen další vtip. „Příště budeme požádáni, ať si na sporáku ukvedláme vakcínu,“ odhaduje. Ale komentátor se věnoval i cestě Miloše Vystrčila na Tchaj-wan, kde „rovnal páteř České republiky“. „Doufám, že nám páteř pojede narovnat i do Bruselu, Berlína a hlavně Washingtonu,“ prohlásil a připomenul Vystrčilovy fotky s ministrem zahraničí USA.
11.09.2020 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Vyoral (92 článků)

„Krysínek“ Vystrčil. K smíchu, trapnost nad trapnost. Tomáš Vyoral má pro předsedu Senátu několik rad

 
PÁTEČNÍ ZÚČTOVÁNÍ TOMÁŠE VYORALA Cesta Miloše Vystrčila do země, kde se ani nedomluví, zato ji sám velkohubě prohlašuje za „historickou“, zaujala i Tomáše Vyorala. Pro příště předsedovi Senátu poradil po jeho „já jsem Tchajwanec“ několik dalších provařených frází, které by mohl ještě použít.
04.09.2020 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Vyoral (92 článků)

Vzít gumové čluny a tradá, zpátky do Afriky! Tohle by v USA Tomáši Vyoralovi neprošlo. A Greta s Čaputovou...

 
PÁTEČNÍ ZÚČTOVÁNÍ TOMÁŠE VYORALA To, že Maďar skončil, nic neznamená, nahradila ho Rážová. Trojská kobyla V4 plácá, co se naučila v neziskovkách. K Navalnému ještě nepřišly noty. „Černošským rasistům bych poradil, že toho času žili taky v Africe, takže by si mohli sbalit svá agresivní rasistická fidlátka a vrátit se na gumových člunech domů,“ říká komentátor Tomáš Vyoral. Raději nechtějte slyšet jeho vtip o Novotném.
28.08.2020 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Vyoral (92 článků)

Komentátor se neudržel: Němcová, Fischer, chvilkaři... Jen slovní průjem. Nevěřím jim, že by stáli na straně obyčejných lidí Běloruska!

 
PÁTEČNÍ ZÚČTOVÁNÍ TOMÁŠE VYORALA „Levní hrdinové na bezpečném místě.“ Tak komentátor Tomáš Vyoral označuje české politiky, kteří se vydali na Staroměstské náměstí demonstrovat za svobodné Bělorusko. „Nevšiml jsem si, že by se ozvala v případě Katalánska či Francie, kde řezali demonstranty snad ještě brutálněji než v Bělorusku,“ říká pak na adresu Miroslavy Němcové (ODS), která byla výraznou tváří celé akce. Vyoral se věnuje také vládnímu rouškovému veletoči, plánovanému nákupu covidové vakcíny, nebo slovům Jakuba Železného.
21.08.2020 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Miroslava Němcová (1585 článků) , Tomáš Vyoral (92 článků) , Jakub Železný (94 článků)

A co chřipka a 600 tisíc mrtvých? Tomáš Vyoral, tentokrát odjinud

 
Komentátor Tomáš Vyoral byl hostem streamu youtubera Františka Kubáska, kde komentoval dění kolem koronaviru. „Je to přílišná panika. Není to tak děsivý virus, že bychom měli dělat taková opatření. Byl zneužit různými stranami, tak jak se jim to hodilo do krámu,“ řekl Vyoral.
20.08.2020 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Vyoral (92 článků)

Říšský imperátor přijel rozvířit nenávist. A Vystrčil jak mopslík skáče u jeho nohou! Drsná tečka Vyorala za návštěvou Pompea

 
PÁTEČNÍ ZÚČTOVÁNÍ TOMÁŠE VYORALA V pravidelné páteční rubrice se komentátor Tomáš Vyoral zaměřil na návštěvu ministra zahraničí USA v České republice. Ta na něho podle jeho slov působila jako když říšský imperátor přijel rozvířit nenávist v našem regionu. A důrazně také varoval před slovy Alexandra Vondry, že by na našem území uvítal základnu s americkými vojáky.
14.08.2020 21:25 |

podobné články

Osobnosti: Alexandr Vondra (1246 článků) , Tomáš Vyoral (92 článků)

Idiocie, nebo něco jiného? Tomáš Vyoral zírá, čím primátor Hřib oblažil Prahu

 
PÁTEČNÍ ZÚČTOVÁNÍ TOMÁŠE VYORALA Likvidace ekonomiky a zadlužení Česka do budoucnosti. To vše jde podle Tomáše Vyorala částečně na vrub lidí, jako je epidemiolog Rastislav Maďar. Vyoral tvrdě kritizuje také pirátského primátora Prahy Zdeňka Hřiba, za plánované přemalování vozidel MHD, které Praha občanům tlumočí ve stejné době, jako chystané zdražení jízdného. „V plné nahotě ukazuje diletantismus a neschopnost Pirátů, kteří zvládají sice hezky promenovat s LGBT vlajkami nebo provokovat Čínu či Rusko, ale co se Pražanů a Prahy týká, tak tam to hoří, jak svého času v Černobylu,“ říká Vyoral o Hřibově práci. Vrací se také ke sporu mezi Vojtěchem Filipem a Jakubem Železným či k festivalu Prague Pride.
07.08.2020 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Filip (1402 článků) , Tomáš Vyoral (92 článků) , Jakub Železný (94 článků)

Maxipes Minář a jeho eurojugend. Oldřich Kaiser v roli Michaela Žantovského? Pravda a láska Tomáše Vyorala

 
PÁTEČNÍ ZÚČTOVÁNÍ TOMÁŠE VYORALA Snaha Tomasze Peszynského dát dohromady všechny české příznivce EU se zastavila na penězích. Tomáš Vyoral ale věří, že třeba Nora Fridrichová, která se zviditelňovala s jeho plackou „Evropa mě potřebuje“ ze svého veřejnoprávního platu přispěje. Peníze řeší i Milion chvilek, v jeho případě si Vyoral myslí, že se z drobných přispěvatelů přeorientuje na velké a vlivné donátory, kteří se postarají, aby o Minářovi s Rollem zase bylo slyšet.
31.07.2020 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Oldřich Kaiser (339 článků) , Nora Fridrichová (329 článků) , Tomáš Vyoral (92 článků) , Michael Roll (2 články) , Tomasz Tomasz (12 článků)

Tomáš Vyoral nemá pochyby: Veřejnoprávní redaktor Železný se utrhl ze řetězu! V živém vysílání ventiluje své názory a vychovává. Všeříkající!

 
PÁTEČNÍ ZÚČTOVÁNÍ TOMÁŠE VYORALA „Už ani na jedno poloslepé oko nepředstírá, o snaze ani nemluvě, ani mlhavou nestrannost. To bych ale chtěl od sebestředného lepšího novináře veřejnoprávní ČT, který sám avizuje, že bude kádrovat hosty svých pořadů a v případě jemu nelíbících se názorů je posílat ze studia, příliš,“ reaguje na nedávný výrok redaktora ČT Jakuba Železného komentátor Tomáš Vyoral. Ten si nemohl nevšimnout ani způsobu vedení rozhovoru redaktorky Witowské se slovenskou prezidentkou Čaputovou.
24.07.2020 17:45 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Vyoral (92 článků) , Jakub Železný (94 článků)

Vyhostit! Foldyna a Vyoral k odpornému činu migrantů v Německu. Padla i jména Šojdrové a Halíka

 
Německý soud potrestal uprchlíky za hromadné znásilnění osmnáctileté dívky. Velkou vlnu emocí vzbudil fakt, že deset z nich dostalo tresty pouze do výše pěti a půl roku ve vězení. Na sociální síti se k záležitosti kriticky vyjádřil komentátor Tomáš Vyoral či poslanec Jaroslav Foldyna.
24.07.2020 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Vyoral (92 článků) , Jaroslav Foldyna (652 článků)

Kalousek si brousí játra. Slovenská trojská kobyla Čaputová. A Klvaňa, který dle Tomáše Vyorala zabloudil v krajině blbosti

 
PÁTEČNÍ ZÚČTOVÁNÍ TOMÁŠE VYORALA Rasistické hnutí Black Lives Mordor se už přimíchalo do tolika věcí, že podle Tomáše Vyorala musíme ocenit každý střízlivý pohled, který se dokáže postavit úchylnému poklekávání. I v Česku máme takové lidi, kteří beznadějně zabloudili v krajině blbosti, třeba Tomáše Klvaňu, oblíbeného experta ČT na prezidenta Trumpa, který mu již poněkolikáté věštil spektakulární volební porážku. A nebo Karla Schwarzenberga, který se s českými voliči rozloučil tím, že značnou část z nich prohlásil za „hovada“.
17.07.2020 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Karel Schwarzenberg (3954 článků) , Tomáš Vyoral (92 článků)

Na Nohavicu už nejdu, odplivl si Dominik Hašek. A komentátor padl smíchy: Z toho bude profitovat Hutka. Na jeho koncertě teď bude 13 lidí

 
PÁTEČNÍ ZÚČTOVÁNÍ TOMÁŠE VYORALA Myslím, že je smutné, že někteří lidé, jejichž typickým příkladem je právě Hašek, jinak dle mého nejlepší brankář v historii hokeje vůbec, nedokáží oddělovat mezi politickými názorem, na který snad ještě máme právo, máme-li tedy demokracii, a mezi uměleckým výkonem. A neumí to nejen někteří diváci a posluchači, ale velmi často ani samotní umělci, reaguje na nedávné provolání Dominika Haška komentátor Tomáš Vyoral. Ten se mimo jiné pozastavuje i nad jednáním Miroslava Kalouska ve Sněmovně, kde odnášel opakovaně ze sálu ceduli s nápisem White Lives Matter.
10.07.2020 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Dominik Hašek (415 článků) , Miroslav Kalousek (7180 článků) , Tomáš Vyoral (92 článků) , Matter Matter (101 článků)

Dnes o střetech zájmů a svobodě projevu v ČT. Tomáš Vyoral a dvě jména: Železný, Witowská

 
PÁTEČNÍ ZÚČTOVÁNÍ TOMÁŠE VYORALA Dnešní zúčtování se věnuje zejména známým pracovníkům ČT Jakubu Železnému a Světlaně Witowské. Stranou ale nezůstávají další události tohoto týdne, zejména pak do ruda vytočený Vojtěch Filip poté, co aktivisté promítali hologram Milady Horákové na fasádu pražského sídla KSČM. Tomáš Vyoral navrhuje jít o ještě krok dál a promítat přímo na komunisty. Namátkou vybral současného ředitele ČT či význačného prezidentského kandidáta. Vyoral se věnuje také verdiktu nad Afričanem, který v Česku znásilnil 16letou dívku, za což dostal dvouletý trest odnětí svobody. Pozornosti komentátora neušel ani poněkud netradiční rozhovor Xavera Veselého s 19letým „chvilkařem" Radoslavem Sturmem, který sní o poslanecké lavici.
03.07.2020 16:45 |

podobné články

Osobnosti: Milada Horáková (455 článků) , Světlana Witowská (320 článků) , Vojtěch Filip (1402 článků) , Tomáš Vyoral (92 článků) , Jakub Železný (94 článků)

I standardní plat Dvořáka je vysoký, natož roční bonus! Tomáš Vyoral bouchl do stolu: Jsme připraveni znát platy v ČT!

 
PÁTEČNÍ ZÚČTOVÁNÍ TOMÁŠE VYORALA Rada České televize rozhodla o vyplacení ročního bonusu pro ředitele televize Petra Dvořáka "jen" ve výši dvou třetin plné výše, tedy 1,6 milionu korun. Komentátor Tomáš Vyoral považuje i toto finanční ohodnocení pro ředitele za přehnané, neboť televize má podle jeho názoru velké nedostatky předně v oblasti objektivity zpravodajství. Zároveň Dvořákovi vzkazuje: Jsme připraveni znát platy klíčových zaměstnanců ČT.
26.06.2020 16:20 |

podobné články

Osobnosti: Petr Dvořák (655 článků) , Tomáš Vyoral (92 článků) , Petr Dvořák (650 článků)

Výhrůžky od Mináře asi zafungovaly. Kolik sype opozici? To by zajímalo Tomáše Vyorala

 
PÁTEČNÍ ZÚČTOVÁNÍ TOMÁŠE VYORALA „Samotného by mě zajímalo, co Minář s Rollem zástupcům politických stran radí,“ poznamenává komentátor Tomáš Vyoral ke schůzce lídrů Milionu chvilek s předsedkyní TOP 09 Markétou Pekarovou Adamovou. Vyoral se dostává i k očekávaným senátním soubojům v Praze, tam totiž začíná být taková konkurence, až si jednotlivé opoziční subjekty překážejí navzájem. Vyoral ovšem nečeká, že by se například Václav Láska s Michaelem Žantovským měli o post senátora utkat negentlemanským způsobem. Na závěr se Vyoral věnuje vývoji ve věci Black Lives Matter, zákazů a přepisování dějin totiž přibývá.
19.06.2020 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Vyoral (92 článků) , Michael Roll (2 články) , Matter Matter (101 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 Další »