Články k osobnosti

Tomáš Vlček

  Hudebník

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Tomáš Vlček »
 

Senátor Vosecký: Na integraci žáků se mnohem víc musí podílet firmy, kde cizinci pracují

 
Senátor za Českolipsko Jiří Vosecký jednal v úterý 25. února 2020 s ministrem školství Ing. Robertem Plagou za účasti členů Výboru pro výchovu a vzdělávání města Česká Lípa, ředitelem ZŠ 28. října Mgr. Liborem Šmejdou, ředitelkou MŠ Severní Bc. Alexandrou Rybářovou a předsedou výboru Mgr. Tomášem Vlčkem.
27.02.2020 09:45 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Vlček (7 článků) , Robert Vlček (1 článek)

Žatecká (ČSSD): Na nemocnici máme. Péči o zdraví našich občanů si chceme pohlídat

 
Reakce starostky města České Lípy Romany Žatecké na medializovaný názor zastupitele Tomáše Vlčka k usnesení zastupitelů ve věci možného majetkového vstupu města do českolipské nemocnice.
19.09.2015 11:41 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Vlček (7 článků)

Nová technologie pro přenášení obrazu u PČR

 
V pondělí 21. července byla na tiskové besedě představena zcela nová a v evropském měřítku výjimečná a unikátní technologie pro přenášení obrazu. Besedy se zúčastnili plk. Mgr. Tomáš Kužel, ředitel Krajské ředitelství policie Moravskoslezského kraje, 1. náměstek hejtmana Moravskoslezského kraje JUDr. Josef Babka, primátor statutárního města Ostravy Ing. Petr Kajnar a zástupce krajského ředitele Hasičského záchranného sboru Moravskoslezského kraje plk. Ing. Vladimír Vlček.
23.07.2014 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Vlček (5 článků) , Petr Kajnar (80 článků) , Tomáš Vlček (7 článků)

Finančním ředitelem O2 se stává Tomáš Kouřil

 
Ředitelem finanční divize v O2 se 1. července stane současný ředitel pro finance a vztahy s investory Tomáš Kouřil. Nahradí tak Martina Vlčka, který přechází na pozici generálního ředitele společnosti O2 Slovakia.
12.06.2014 09:30 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Vlček (7 článků)

Bárta: Jak okrást stát o půl miliardy? Členové plzeňské ODS nastrčili bezdomovce a invalidu

 
Věru sofistikovaný způsob, jak se vyhnout placení daní, si podle policejního obvinění našli regionální politici z ODS – radní ÚMO Plzeň 1 Radek Mráz, asistent náměstka primátora Petra Runda Tomáš Vlček a člen stranické buňky v Plzni na Borech Adama Soleha. Nastrčili do vedení firmy bezdomovce a invalidní důchodkyni.
01.06.2013 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Vlček (7 článků) , Petr Adam (92 článků) , Radek Petr (203 článků) , Petr Vlček (9 článků) , Petr Vlček (9 článků)

Plzeňská ODS zřejmě vyloučí tři členy obviněné z krácení daní

 
Tři členové ODS v Plzni zřejmě dostanou vyhazov ze strany. Podle deníku Právo hráli hlavní roli v kauze nelegálních obchodů s pohonnými hmotami a půlmiliardovém krácení daní. Jedná se o šéfa stranické buňky v Plzni-Malesicích Radka Mráze a dále Adama Soleha a Tomáše Vlčka.
26.05.2013 06:50 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Vlček (7 článků)

Už to lítá. Další ódéesáci si převzali obvinění od protikorupční policie

 
Další tři členové plzeňské ODS, Radek Mráz, Tomáš Vlček a Adam Soleh, mají problém s policií. Podle deníku Právo patří mezi osm podezřelých, kteří byli protikorupční policií obviněni za krácení daně a hrozí jim až desetiletý trest. Stát měli ošidit na daních při podvodech s pohonnými hmotami až o půl miliardy korun. „K případu zatím nebudeme podávat žádné informace," uvedl pro Deník mluvčí protikorupční policie Jaroslav Ibehej.
24.05.2013 16:20 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Vlček (7 článků) , Jaroslav Vlček (7 článků)
« Předchozí 1 Další »