Články k osobnosti

Tomáš Urban

  hokejista

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Tomáš Urban »
 

Ministr Brabec: Přeji panu Urbanovi, aby měl oporu ve svém vedení

 
Novým ředitelem Výzkumného ústavu vodohospodářského TGM se od 1. ledna 2018 stane Tomáš Urban
17.12.2017 09:25 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Urban (5 článků)

Novým ředitelem Výzkumného ústavu vodohospodářského TGM se od 1. ledna 2018 stane Tomáš Urban

 
Absolvent Fakulty elektrotechnické ČVUT v Praze Tomáš Urban tak ve funkci vystřídá dlouholetého ředitele Marka Riedera, který od letošního podzimu vede Český hydrometeorologický ústav. Nového ředitele uvede do funkce ministr Richard Brabec 2. ledna 2018.
15.12.2017 20:30 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Urban (5 článků) , Richard Brabec (427 článků)

Ale my se vůbec nezabývali obsahem, pravil muž od Šimona Pánka, který šťourá do ParlamentníchListů.cz. A pak musel přiznat zásadní věc

 
V pořadu DVTV.cz se tentokrát sešli dva muži. Vedoucí mediálního oddělení Člověka v tísni Tomáš Urban a komentátor a publicista Petr Žantovský. Tématem diskuze vedené Martinem Veselovským byly ParlamentníListy.cz. Urban, který server kritizoval, v závěru rozhovoru přiznal, že v analýze, jež byla podkladem k celé diskuzi, se Člověk v tísni vůbec nezabýval obsahem, ale pouze nenávistnými komentáři pod články. A vzápětí přiznal i své překvapení z toho, že tyto nenávistné komentáře se objevují i na serverech velkých mediálních domů. Urban již v minulosti server kritizoval, a to v Lidových novinách.
12.04.2016 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Urban (5 článků) , Al Martino (133 článků)

ParlamentníListy.cz zaujaly publicistu z Člověka v tísni: Nepřehlédnutelný fenomén

 
O webu ParlamentníListy.cz se rozsáhle rozepsaly dnešní Lidové noviny, přesněji Tomáš Urban ze společnosti Člověk v tísni v příloze LN Orientace. Ten úvodem zkonstatoval, že se server stal nepřehlédnutelným fenoménem zdejší mediální scény, a to díky velké čtenářské návštěvnosti.
01.08.2015 18:36 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Urban (5 článků)

Pardubice srovnaly sérii: V Liberci tekla krev!

 
Play off hokejové extraligy zkrátka není pro měkkoty. V chumlu před pardubickou brankou se včera ošklivě potkala hlava východočeského beka Marka Drtiny (22) s bruslí útočníka Liberce Tomáše Urbana (25). Drtina ležel v tratolišti krve, která mu prýštila z ucha.
30.03.2012 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Urban (5 článků) , Tomáš Marek (99 článků) , Tomáš Marek (99 článků)
« Předchozí 1 Další »