Články k osobnosti

Tomáš Úlehla

  kytarista, hráč na foukací harmoniku

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Tomáš Úlehla »
 

Jste Rom? Nechci, slyšel český umělec. Našel zastání, ale také výsměch: Hošíku...

 
Herec Jan Cina se nestačil divit, když přemýšlel o tom, že by koupil pozemek, realitní makléř se ho ptal, zda náhodou není Rom. Server Romea požádal Cinu o rozhovor a dozvěděl se od něj podrobnosti o celém incidentu. Cina prý podal na makléře stížnost. K případu se vyjádřil i bývalý poslanec Tomáš Úlehla, jenž byl před lety vyloučen z ODS.
26.05.2020 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Jan Cina (205 článků) , Tomáš Úlehla (106 článků) , Tomáš Úlehla (105 článků)

Tak to je bomba: Šéf Zelených rapuje! Poslechněte si nejlepší volební song

 
Předvolební písničky jsou in. "Svým hlasem můžeš změnit spoustu věcí, vypustit kuřata z Babišovejch klecí," rapuje šéf Zelených Ondřej Liška v patrně nejlepším předvolebním spotu a Metelesku blesku Tomáše Úlehly strká s přehledem do kapsy! "Můj hlas je zelenej, tvůj hlas je zelenej," přesvědčuje Liška voliče. Tenhle cool track by vás neměl minout! Ať už Zelené volíte, a nebo ne.
18.10.2013 21:00 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Úlehla (106 článků) , Ondřej Liška (370 článků) , Tomáš Úlehla (105 článků)

Metelesku blesku: Bobošíková se Zdeňka Svěráka nelekla a možná ho ještě víc naštvala

 
Režisér a umělec Zdeněk Svěrák zvažuje žalobu na volební blok Hlavu vzhůru!. Politický subjekt Jany Bobošíkové totiž nevyhověl jeho žádostem a nepřestal ke své propagaci používat píseň exposlance ODS Tomáše Úlehly, v níž se objevuje slovní spojení "metelesku blesku", jehož autorství si Svěrák nárokuje.
18.10.2013 07:35 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Svěrák (381 článků) , Tomáš Úlehla (106 článků) , Jana Bobošíková (933 článků) , Tomáš Úlehla (105 článků)

Nedrž se šiku jak prázdnej žok. Volební hymnu mají i Svobodní

 
Další ze stran, která se rozhodla oslovit voliče vlastní hymnou, jsou Svobodní. Na rozdíl od popěvku exposlance Tomáše Úlehly, kterým se prezentuje blok Hlavu vzhůru, a znělky dua Eva a Vašek pro Úsvit přímé demokracie se Svobodní budou prezentovat písní písničkáře Václava Koubka.
15.10.2013 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Václav Koubek (9 článků) , Tomáš Úlehla (106 článků) , Tomáš Úlehla (105 článků)

Zpívající politik: Místo metelesku blesku smrdutou tresku nedám!

 
Exposlanec ODS – Tomáš Úlehla, nehodlá slevit z pověvku „metelesku blesku“, který zpívá v předvolební hymně bloku Hlavu vzhůru. Za toto spojení ho chce žalovat Zdeněk Svěrák. Podle známého herce ukradl Úlehla popěvek z filmu Marečku, podejte mi pero. A rázem se rozjela nečekaná mela.
11.10.2013 06:10 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Svěrák (381 článků) , Tomáš Úlehla (106 článků) , Tomáš Úlehla (105 článků)

Ruce máme stále čisté, svědomí i cíle - komunisté mají neoficiální hymnu voleb

 
Politické písně jsou již nedílnou součástí letošních předčasných voleb do Sněmovny. Po skladbě Tomáše Úlehly, kterou exposlanec složil pro blok Hlavu vzhůru!, a znělce Evy a Vaška pro hnutí Úsvit mají svou neoficiální hymnu také komunisté. Jmenuje se Komunisté, to je jisté.
08.10.2013 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Úlehla (106 článků) , Tomáš Úlehla (105 článků)

Za metelesku blesku zasloužím od Svěráka uznání, vzkázal Úlehla

 
30 tisíc na konto charitativní organizace Centrum Paraple se rozhodl věnovat volební blok Hlavu vzhůru. A to kvůli spojení "metelesku blesku", které pro jejich kampaň použil exposlanec Tomáš Úlehla. Údajný spoluautor tohoto spojení, herec Zdeněk Svěrák, se totiž chce s Úlehlou a spol. soudit. Jenže bývalý rebel z ODS je překvapený a tvrdí, že spíš zasloužil uznání!
07.10.2013 23:20 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Svěrák (381 článků) , Tomáš Úlehla (106 článků) , Tomáš Úlehla (105 článků)

Duo Eva a Vašek natočilo znělku pro Okamuru. V asijském stylu

 
Pěvecké duo Eva a Vašek podpořilo hnutí Úsvit přímé demokracie Tomia Okamury a nahrálo pro něj 11vteřinovou oslavnou znělku. Navázalo tak na hudební počin Tomáše Úlehly, kandidujícího za hnutí Hlavu vzhůru, jenž rovněž složil pro volební kampaň píseň.
07.10.2013 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Úlehla (106 článků) , Tomáš Úlehla (105 článků)

Odpověď Svěrákovi od "textaře" Úlehly: Žasnu, co dokáže vyprodukovat bohémská mysl plná zášti

 
Tomáše Úlehlu, autora předvolebního popěvku politického subjektu Hlavu vzhůru! hrozby žalobou od Zdeňka Svěráka ohromily. Svěrák se tak rozhodl kvůli tomu, že Úlehla ve zmíněném popěvku použil údajně jeho autorské sousloví „metelesku blesku“.
06.10.2013 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Úlehla (106 článků) , Tomáš Úlehla (105 článků)

Doktor Macek se nabídl, že osobně potrápí Zdeňka Svěráka

 
Bývalý politik a glosátor politické scény Miroslav Macek se postavil proti Zdeňku Svěrákovi kvůli tomu, že chce žalovat Tomáše Úlehlu. Ten pro pravicový volební blok Hlavu vzhůru! složil hymnu, v níž použil slovní spojení "metelesku blesku". Režisér si ale tento výraz nárokuje a hodlá politika žalovat. Macek je připraven jít svědčit ve prospěch Úlehly.
04.10.2013 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Úlehla (106 článků) , Tomáš Úlehla (105 článků)

Svěrák je vůl, zaznělo včera. Doktor Macek dnes přidal rázné slovo a historku se svou maminkou

 
Bývalý politik Miroslav Macek se ve své čtvrteční glose pustil do Zdeňka Svěráka za to, že chce žalovat Tomáše Úlehlu z pravicového volebního bloku Hlavu vzhůru!. Nelíbí se mu totiž, že v „hymně“, kterou Úlehla složil, použil slov „metelesku blesku“.
03.10.2013 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Úlehla (106 článků) , Tomáš Úlehla (105 článků)

Svěrák zvažuje soud kvůli metelescu blescu. Jste děsivá postava, vzkazuje mu Šťastný

 
Zdeněk Svěrák se ohradil proti použití téměř zlidovělého sousloví „metelescu blescu” ve volební hymně bloku Hlavu vzhůru, jejímž autorem je exposlanec ODS Tomáš Úlehla. Sousloví se objevilo v komedii Marečku, podejte mi pero autorské dvojice Svěrák-Smoljak, a scenárista Svěrák proto teď zvažuje žalobu. Zakladatel bloku Boris Šťastný mu vzkázal, že je děsivá postava.
02.10.2013 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Svěrák (381 článků) , Tomáš Úlehla (106 článků) , Boris Šťastný (413 článků) , Tomáš Úlehla (105 článků)

Metelesku blesku, pojďme pomoct Česku! Bobošíková jde do voleb s hymnou

 
Volební blok Hlavu vzhůru vedený Janou Bobošíkovou vyrukuje ve volební kampani s vlastní hymnou. Refrén popěvku je velmi řízný: „Metelesku blesku, pojďme pomoct Česku!” Hymna pochází z dílny lídra zlínské kandidátky Hlavu vzhůru a bývalého rebela ODS Tomáše Úlehly.
30.09.2013 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Úlehla (106 článků) , Jana Bobošíková (933 článků) , Tomáš Úlehla (105 článků)

Bobošíková vysává pražskou ODS

 
Volební blok Hlavu vzhůru!, který vede Jana Bobošíková a minulý týden jej podpořil i prezident Václav Klaus, se stal útočištěm nejen pro bývalé poslance ODS Michala Doktora a Tomáše Úlehlu, ale i pro mnoho komunálních politiků z ODS.
26.09.2013 03:15 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10935 článků) , Tomáš Úlehla (106 článků) , Michal Doktor (163 článků) , Jana Bobošíková (933 článků) , Tomáš Úlehla (105 článků)

Exposlanec a kandidát Bobošíkové: Bývalý šéf BIS mi psal sprosté SMSky. Tady je máte

 
„Jó, časy se mění,“ ironicky poznamenal na svém profilu na Facebooku Tomáš Úlehla, někdejší rebelující poslanec ODS a dnešní kandidát bloku Jany Bobošíkové Hlavu vzhůru!. Vyjádřil tak svůj údiv nad skutečností, že na kandidátce ODS figuruje i bývalý šéf Bezpečnostní informační služby a disident Stanislav Devátý. Úlehla totiž na sociální síti tvrdí, že mu Devátý psal sprosté SMSky.
11.09.2013 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Úlehla (106 článků) , Jana Bobošíková (933 článků) , Tomáš Úlehla (105 článků)

Bobošíková zlákala rebela Úlehlu a Jeníka z ODS

 
Volební blok Jany Bobošíkové Hlavu vzhůru ulovil do svých řad další představitele ODS. Lídrem na Zlínsku je exposlanec a bývalý „rebel” Tomáš Úlehla, který byl ze strany vyloučen poté, co nehlasoval aktivně proti vyslovení důvěry vládě Jiřího Rusnoka.
10.09.2013 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Úlehla (106 článků) , Jana Bobošíková (933 článků) , Tomáš Úlehla (105 článků) , Jiří Rusnok (1933 článků)

Jak to tedy bylo u Klause a co teď s "Bobo": Hovoří účastník schůze na zámečku

 
Někdejší poslanec za ODS a rebel Tomáš Úlehla na sociální síti Facebook poděkoval Suverenitě Jany Bobošíkové za to, že usnadnila vznik uskupení „Hlavu vzhůru!“. Současně však varoval, že ne všichni zástupci hnutí sdílí politický program Suverenity Jany Bobošíkové. Zástupce uskupení pojí prý toliko snaha navrátit české politice důstojnost.
02.09.2013 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Úlehla (106 článků) , Jana Bobošíková (933 článků) , Tomáš Úlehla (105 článků)

Vyloučený poslanec ODS Úlehla si znovu vyřizuje účty s Kubou a dalšími

 
Poslanec vyloučený z řad ODS Tomáš Úlehla, který opustil jednací sál sněmovny před klíčovým hlasováním o důvěře Rusnokově vládě, se na svém facebookovém profilu vymezil vůči článku ZlínskéhoDeníku.cz. Odmítá tvrzení, že stál za koncem vlády pravicové trojkoalice vedené občanskou demokracií.
22.08.2013 09:50 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Úlehla (106 článků) , Tomáš Úlehla (105 článků)

Potrestaný poslanec ODS napsal ošklivý vzkaz Němcové

 
Poslanecký klub ODS při úterním hlasování o rozpuštění sněmovny opustil jednací sál. Nad tím se pozastavuje vyloučený poslanec Tomáš Úlehla. Ten za svůj odchod před hlasováním o důvěře Rusnokově vládě totiž sklidil vyhazov ze strany. "Škoda, že jednou se odcházení ze sálu tvrdě trestá, a jindy vyžaduje - rozum zůstává stát," píše na sociální síti Facebook.
21.08.2013 07:25 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Úlehla (106 článků) , Tomáš Úlehla (105 článků)

Drsná slova: Vyloučený poslanec ODS dává nakládačku Němcové a bývalé partaji

 
Nápad ODS zavádět pro své sněmovní kandidáty etický kodex a nutit je k rezignaci na mandát, pokud budou odsouzeni, pobavil poslance Tomáše Úlehlu, nedávno z ODS vyloučeného. Ten na Facebooku navrhl, aby se striktní pravidla ještě rozšířila.
20.08.2013 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Úlehla (106 článků) , Tomáš Úlehla (105 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »