Články k osobnosti

Tomáš Töpfer

  herec, režisér, politik, podnikatel, divadelní pedagog

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Tomáš Töpfer »
 

Stanice Český rozhlas Pohoda zahájila vysílání

 
V pátek 1. října v 11 hodin odstartovalo vysílání digitální stanice nejen pro seniorní posluchače Český rozhlas Pohoda. Nová stanice nabízí to nejlepší z produkce Českého rozhlasu s využitím archivních pořadů regionálních stanic a Dvojky. Hlasy stanice jsou herci Dana Syslová a Tomáš Töpfer.
02.10.2021 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Töpfer (187 článků) , Dana Syslová (44 článků)

RECENZE: Vinohradský Slaměný klobouk tlačí boty

 
Slaměný klobouk patří ke komediím, které prakticky nemizí z repertoáru divadel usilujících o kvalitní zábavu. V nové inscenaci režírované Tomášem Töpferem se 8. září vrátil i na scénu pražského Divadla na Vinohradech.
09.09.2021 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Töpfer (187 článků)

,,Kecáš blbosti." ČT se zatřásla: Legenda proti USA. Kolega jen koktal

 
VZPOMÍNKY A PERLY Česká televize má zejména od nástupu prezidenta Bidena pověst výrazně proamerické vysílačky. Ne vždy to tak ale bylo. Málokdo si dnes vzpomene, že v roce 2007 na veřejnoprávní obrazovce zaznívaly i výrazně protiamerické názory. A ne od ledaskoho, od režisérky Věry Chytilové. Proti ní debatoval senátor ODS a herec Tomáš Töpfer, kterého režisérka vydráždila neustálým skákáním do řeči a argumenty o penězích a úplatcích. Dodejme, že radar se nakonec nepostavil rozhodnutím prezidenta Obamy. Video sporu režisérky s hercem je dodnes hitem internetu.
07.07.2021 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Töpfer (187 článků) , Věra Chytilová (139 článků)

Seriálová barmanka Jitka Sedláčková (60): Trnem v oku kvůli novému příteli!

 
Herečka Jitka Sedláčková (60) si už několik měsíců užívá zamilovanost s podnikatelem Pavlem Töpferem (73), který je bratrem herce Tomáše Töpfera (70). Většina žen jí to přeje, ale najdou se i takové, které nevěří, že to s ním myslí vážně!?
04.07.2021 16:45 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Töpfer (187 článků) , Jitka Sedláčková (52 článků)

Jitka Sedláčková se pochlubila přítelem. Je to bratr Tomáše Töpfera

 
Jitka Sedláčková (60) září štěstím a daří se jí vše, na co sáhne. Natáčí pokračování seriálu Polda, v Divadle Bez zábradlí zkouší muzikál Cabaret, přes prázdniny pojede divadelní šňůru s představením Můžem i s mužem, za pár týdnů se jí narodí první vnučka a je zamilovaná do restauratéra Pavla Töpfra.
08.06.2021 00:05 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Töpfer (187 článků) , Jitka Sedláčková (52 článků)

Osud jí přinesl štěstí, o jakém se jí nesnilo: Takhle to známé herečce sluší s bratrem Tomáše Töpfera

 
Neštěstí ve hře, štěstí v lásce. Toto pořekadlo částečně platí na Jitku Sedláčkovou. Zatímco jako herečku ji v době pandemie potkaly nedobrovolné pracovní prázdniny, v soukromém životě se jí daří. Za pár týdnů se stane babičkou a její partnerský vztah s restauratérem Pavlem Töpferem, bratrem herce Tomáše Töpfera, jen kvete.
07.06.2021 06:05 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Töpfer (187 článků) , Jitka Sedláčková (52 článků)

Barmanka ze seriálu Polda Jitka Sedláčková (60) poprvé s novým přítelem! Je to bratr známého herce

 
Herečka Jitka Sedláčková (60) je důkazem toho, že i ve zralém věku lze najít lásku. Už nějakou dobu tvoří pár s dlouholetým kamarádem Pavlem Töpferem (73), který je bratrem herce a ředitele Divadla na Vinohradech Tomáše Töpfera (70).
02.06.2021 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Töpfer (187 článků) , Jitka Sedláčková (52 článků)

Barmanka z Poldy je čerstvě zamilovaná: Jitka Sedláčková (60) randí s bratrem Tomáše Töpfera!

 
Už ani nečekala, že se to stane. Herečka Jitka Sedláčková  (60) je čerstvě zamilovaná. "Je to taková naděje pro všechny ženy mého věku, že život ještě nekončí," řekla Super.cz . Svého nového partnera znala už opravdu dlouho. Pětatřicet let ale trvalo, než nastala vhodná konstelace k tomu, aby se dali dohromady.
27.04.2021 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Töpfer (187 článků) , Jitka Sedláčková (52 článků)

Martina Randová z Ordinace v růžové zahradě 2: Vinnou dietu rozhodně nedoporučuje

 
Rodačka ze Stodu u Plzně se k herectví dostala silou své vůle. I když se jí zpočátku nedařilo, nepřijali ji ani na DAMU ani na konzervatoř, šla si za svým snem. Přišla do Prahy bez předchozích vyhlídek na zaměstnání. Toužila ale po herectví. K tomu jí dopomohl Tomáš Töpfer, který jí nabídl práci na obchodním oddělení v Divadle na Fidlovačce. A tam začala její kariéra.
05.04.2021 16:45 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Töpfer (187 článků) , Martina Randová (58 článků)

Smutné sedmdesátiny strážmistra Arazíma z Četnických humoresek: Töpfer má smůlu

 
Herec a ředitel pražského Divadla na Vinohradech Tomáš Töpfer neplánuje nyní oslavy svých sedmdesátých narozenin, které připadnou na 10. ledna. Zatímco šedesátiny oslavil setkáním s přáteli v pražské restauraci U Kalicha, kterou nyní provozuje jeho synovec, v současné době vzhledem k protipandemickým opatřením bude pouze s manželkou.
08.01.2021 15:31 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Töpfer (187 článků)

Vláda zavřela divadla a Hrušínský opět soptí. Kromě Zaorálka vyjel i na kolegy Töpfera a Kulhánka

 
Principál Divadla Na Jezerce Jan Hrušínský se na svém facebookovém profilu ostře obul do svých kolegů z příspěvkových kulturních institucí – ředitele Divadla na Vinohradech Tomáše Töpfera a ředitele Hudebního divadla Karlín Egona Kulhánka. „Pracují stoprocentně za peníze daňových poplatníků a jsou označováni jako neziskoví. Jejich podnikání nesmí vykazovat zisk, přičemž s každoroční 90milionovou dotací – a zisku ze vstupného – musí být jejich největším uměním nikoliv divadelní představení, ale věrohodné účetnictví,“ padlo. Ministra kultury Lubomíra Zaorálka se pak táže, zdali soukromá divadla patří do resortu kultury, anebo do průmyslu.
13.10.2020 19:01 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Töpfer (187 článků) , Lubomír Zaorálek (2818 článků)

Töpfer: Pro 100 diváků nehrajeme. Tratili bychom 150 tisíc na představení. Musíme vydělávat

 
I když divadelní scény mohou od 11. května fungovat a začít hrát, mnohé z nich tak neučiní. Důvodem je to, že se jim nevyplatí hrát pro 100 diváků, jak nyní povolila vláda. Hostem rozhovoru ČT24 byl ředitel vinohradského divadla v Praze Tomáš Töpfer.
04.05.2020 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Töpfer (187 článků)

Tomáš Töpfer o rekonstrukci divadla: Zachováme lesk původní architektury

 
Divadlo na Vinohradech v Praze je nádherná reprezentativní budova. Málokdo ovšem tuší, že její technologie už dosloužily a doslova ohrožují provoz i herce na jevišti. O nutnosti zásadní rekonstrukce se mluví řadu let. Podle ředitele Tomáše Töpfera by k ní mělo v dohledné době opravdu dojít.
19.03.2020 07:05 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Töpfer (187 článků)

Tomáš Töpfer o antisemitismu v minulosti: Křičeli, „žide, žide, ho*no ti zbyde!“ A oni zas na ně: „křesťane, křesťane, hov*o ti zůstane“

 
Moderátorka Eva Hůlková si do svého pořadu na Českém rozhlase Plus pozvala bývalého senátora, herce Tomáše Töpfera. „Lidé asi potřebují mít nějakého nepřítele. Někdy jsou to Romové, jindy Židé,“ uvedl.
09.03.2020 13:36 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Töpfer (187 článků)

Za Kuberovou rakví naposledy zaznívá: Odchází kus české normálnosti, kus normálního světa

 
V pražském Rudolfinu se dnes konal pietní akt k poctě zesnulému předsedovi Senátu Jaroslavu Kuberovi. Jako řečník vystoupil bývalý senátor Tomáš Töpfer nebo emeritní senátor a Kuberův rodinný přítel Přemysl Sobotka (ODS). Na akci dorazili vrcholní státní představitelé v čele s premiérem Andrejem Babišem.
03.02.2020 17:40 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (23578 článků) , Tomáš Töpfer (187 článků) , Jaroslav Kubera (1143 článků) , Přemysl Sobotka (481 článků)

Töpferův nárok na odškodné za text MfD o vydělávání na holocaustu potvrdil i Ústavní soud

 
Herec a nynější ředitel vinohradského divadla Tomáš Töpfer má nárok na odškodné ve výši 150 000 korun za text Jak vydělávat na holokaustu, který v roce 2015 vyšel v názorové rubrice Mladé fronty Dnes (MfD). Potvrdil to Ústavní soud (ÚS), který odmítl stížnost verdiktu Nejvyššího soudu. V dotčeném textu byl Töpfer jmenován mezi „figurami proslulými hlavně čichem na dobrý kšeft”.
08.01.2020 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Töpfer (187 článků)

Užívejme si, nastává soumrak civilizace a nezastavíme ho. Z rádia promluvil Tomáš Töpfer

 
Nejen o migrační krizi hovořil v rozhovoru s moderátorkou Českého rozhlasu Plus Barborou Tachecí herec a bývalý senátor Tomáš Töpfer.
29.12.2018 19:25 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Töpfer (187 článků)

VIDEO: Sprosťák Polívka, mlčící Töpfer. Nepovedené záběry První republiky

 
Nikdo není dokonalý a platí to i pro herce, kteří během natáčení musí častokrát opakovat záběr. Ať už kvůli zapomenutému textu, nebo si naopak něco navíc přidají. Podívejte se na výběr nepovedených záběrů ze seriálu První republika, v jehož třetí řadě nechybí Vladimír Polívka, Zdena Studenková, Tomáš Töpfer nebo Jan Koleník.
27.09.2018 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Töpfer (187 článků) , Zdena Studenková (162 článků) , Vladimír Polívka (184 článků) , Vladimír Polívka (175 článků)

Režisér Ivan Fíla chystá film o sovětské okupaci: Zahrát by si v něm měli Donutil a Medvecká

 
Režisér snímků Lea a Král zlodějů Ivan Fíla napsal strhující příběh o Františku Kriegelovi, který v srpnu roku 1968 jako jediný nepodepsal moskevskou kapitulaci. Román Muž, který stál v cestě pokřtil společně s herci Miroslavem Donutilem  (67) , Tomášem Töpferem a Taťjanou Medveckou. Ty také obsadil do stejnojmenného filmu.
24.09.2018 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Donutil (434 článků) , Tomáš Töpfer (187 článků) , Taťjana Medvecká (73 článků) , Ivan Fíla (20 článků)

VIDEO U kafe a doutníků, před divadlem. Umělci se vložili do voleb

 
Volby se blíží, tak na scénu přicházejí umělci, aby podpořili své favority mezi kandidáty. Svůj názor vyjádřili herec Pavel Kříž i zpěvák Matěj Ruppert. A také herci Zdeněk Svěrák či Tomáš Töpfer.
23.09.2018 21:15 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Svěrák (337 článků) , Matěj Ruppert (168 článků) , Tomáš Töpfer (187 článků) , Pavel Kříž (239 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »