Články k osobnosti

Tomáš Novotný

  basketbalista

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Tomáš Novotný »
 

Dominika Mesarošová je připravená randit. Vystavila luxusní tělo v plavkách a mužům vyslala jasný vzkaz

 
Dominika Mesarošová si užívá luxusní dovolenou. Před dalším soudem s jejím bývalým partnerem Tomášem Novotným odletěla načerpat energii a nachytat bronz na prosluněnou Mallorku. Své fanoušky na sociálních sítích potěšila dokonce snímky v plavkách a ukázala postavu jako lusk. 
25.06.2024 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Dominika Mesarošová (652 článků) , Tomáš Novotný (113 článků) , Tomáš Novotný (113 článků) , Tomáš Novotný (109 článků)

Dominika Mesarošová vsadila u soudu na luxus. Ceny doplňků šplhají až k milionu

 
Dominika Mesarošová má za sebou první soudní stání s bývalým přítelem Tomášem Novotným. K soudu dorazila influencerka oděna v luxusu. Jak zjistila redakce eXtra.cz, vsadila na ty nejdražší kousky. Jenom cena jejích doplňků se vyšplhala až na neuvěřitelný milion korun. 
07.06.2024 17:45 |

podobné články

Osobnosti: Dominika Mesarošová (652 článků) , Tomáš Novotný (113 článků) , Tomáš Novotný (113 článků) , Tomáš Novotný (109 článků)

Chladné setkání Mesarošové s expartnerem u soudu. Otec malého Eliána nabízí ponižující výživné a chce střídavou péči

 
Influencerka Dominika Mesarošová má za sebou první soudní stání s bývalým přítelem Tomášem Novotným. Obvodní soud pro Prahu 4 má určit jejich styk s pětiletým synem Eliánem. Redakci eXtra.cz se podařilo zjistit, co obě strany požadují a nabízejí. Úplně ve shodě opravdu nejsou.
06.06.2024 20:20 |

podobné články

Osobnosti: Dominika Mesarošová (652 článků) , Tomáš Novotný (113 článků) , Tomáš Novotný (113 článků) , Tomáš Novotný (109 článků)

Nelítostná válka Mesarošové s expartnerem. S Dominikou se chce soudit kvůli fotkám syna na sociálních sítích

 
Když pánové s dotyčnými mediálně známými ženami randí, je vše v pohodě, jakmile ale od nich dostanou kopačky, vypadá to, že se začínají mstít, jak jen mohou. Jaromír Soukup si vymohl soudní zákaz zobrazování dcery na sociálních sítích Agáty Hanychové, po něm se pak „opičil“ Jakub Prachař, podobnou praktiku nyní podle zpráv eXtra.cz zkouší i Tomáš Novotný, expartner Dominiky Mesarošové.
05.06.2024 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Prachař (1460 článků) , Agáta Hanychová (3974 článků) , Dominika Mesarošová (652 článků) , Tomáš Novotný (113 článků) , Tomáš Novotný (113 článků) , Tomáš Novotný (109 článků) , Jaromír Soukup (424 článků)

Rozchod Dominiky Mesarošové se mění ve válku. Expřítel hrozí žalobami, chce i synovu televizi, tvrdí modelka

 
Rozpady vztahů a řešení nahromaděných nenávistí s sebou často přinášejí i absurdní situace a požadavky. Dominika Mesarošová (38) se na svém Instagramu svěřila, že její ex Tomáš Novotný, kterého opustila pro jeho údajné nevěry, v rámci rozluky prý vyhrožuje žalobou, pokud mu okamžitě nevrátí televizi, kterou přitom pořídil do pokojíčku svému malému synkovi Eliánovi. „Jsem zvědavá, jaké zajímavé výzvy ještě dostanu,“ řekla influencerka pro eXtra.cz.
04.06.2024 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Dominika Mesarošová (652 článků) , Tomáš Novotný (113 článků) , Tomáš Novotný (113 článků) , Tomáš Novotný (109 článků)

Radek ze Survivoru se musel dekovat: Tomáš s Pirátem dostávají sodu. Zastal se jich Novotný

 
Tomáš Rys měl potřebu se vyjádřit k poslední odvysílané epizodě Survivora, kde chytře s Pirátem obehráli Radka Polomíka. Na jeho a Pirátovu hlavu se totiž sesypala řada hejtů a on se rozhodl vše uvést na pravou míru. Své vysvětlení sdílel na svém Instagramu.
31.05.2024 20:40 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Novotný (113 článků) , Tomáš Novotný (113 článků) , Tomáš Novotný (109 článků) , Radek Novotný (51 článků) , Radek Novotný (51 článků)

Válka o syna: Dominika Mesarošová dostala nabídku alimentů dva tisíce. Výsměch, reagují lidé

 
Když se tu cifru doslechla, zírala na svého ex jistě s ústy dokořán. Influencerka Dominika Mesarošová (38) nedávno ukončila vztah se svým dlouholetým partnerem Tomášem Novotným, s nímž má pětiletého syna Eliána. A podle jejích slov na Instagramu, které eXtra.cz následně také potvrdila, jí otec chlapce nabídl naprosto směšné výživné.
31.05.2024 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Dominika Mesarošová (652 článků) , Tomáš Novotný (113 článků) , Tomáš Novotný (113 článků) , Tomáš Novotný (109 článků)

Jaromír Soukup se vrátí do Clashe. Le Sy naznačil, že to bude ještě letos, a promluvil i o bolestivých hejtech od Novotného

 
Tomáš Le Sy poodkryl, na co se mohou fanoušci Clash of the Stars v budoucnu těšit. V pořadu eXtra Host přiznal, že ačkoli Jaromír Soukup tvrdil, že žádný další zápas v budoucnu nebude, už ho pro něj plánují. Le Sy se vyjádřil i k Ondřeji Novotnému, který jejich turnaj dlouhodobě nekompromisně kritizuje. 
06.05.2024 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Novotný (113 článků) , Tomáš Novotný (113 článků) , Tomáš Novotný (109 článků) , Jaromír Soukup (424 článků)

Zrazený Radek běsnil v Survivoru: Cupoval Kristinu s Tomášem a šokoval výběrem nenáviděného Jacka

 
Diváci Survivoru zažili nečekaný zvrat. Ačkoli bývá zvykem, že po kmenové radě se s nejdrsnější reality show rozloučí vždy jeden hráč, tentokrát tomu tak nebylo. Ondřej Novotný prohlásil, že v nejnovějším díle nikdo nevypadne, pouze se promíchá složení kmenů. Radek skončil nově v kmeni Lovců a pořádně se pustil do Kristiny s Tomášem, které označil za nečestné hráče. 
18.04.2024 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Novotný (283 článků) , Tomáš Novotný (113 článků) , Tomáš Novotný (113 článků) , Tomáš Novotný (109 článků) , Radek Novotný (51 článků) , Radek Novotný (51 článků)

Bolestivé přiznání Dominiky Mesarošové. Partner ji podváděl, zkoušel to i na její kamarádky

 
Vztah Dominiky Mesarošové (38) a Tomáše Novotného je již minulostí. Před několika dny bývalá modelka přiznala, že s partnerem už netvoří pár, důvody rozchodu si ale nechala pro sebe. Nyní Blesk zjistil, co za tím skutečně stálo. Novotný měl posílat nevhodné zprávy kamarádkám Dominiky a žadonit o společnost.
30.03.2024 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Dominika Mesarošová (652 článků) , Tomáš Novotný (113 článků) , Tomáš Novotný (113 článků) , Tomáš Novotný (109 článků)

GLOSA: Ondřej Novotný si řekl o válku s Clashem a Le Sy zvedl rukavici. Přímý střet s Oktagonem kvůli egu zamíchal kartami

 
Historický střet dvou největších českých bojových organizací. Právě k tomu dojde již příští sobotu 27. ledna, kdy se v jeden den uskuteční turnaj nejen Oktagonu, ale i Clash of the Stars. Náhoda, anebo promyšlená pomsta Tomáše Le Syho svému bývalému šéfovi Ondřeji Novotnému za nadávky?
17.01.2024 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Novotný (283 článků) , Tomáš Novotný (113 článků) , Tomáš Novotný (113 článků) , Tomáš Novotný (109 článků)

Ondřej Novotný vyděsil šéfy Clashe: Jednoho označil za debila, ten ho teď velkomyslně brání

 
Mezi promotérem organizace Clash of the Stars Tomášem Linh Le Sym a šéfem Oktagonu Ondřejem Novotným došlo před časem k vyhrocené situaci. Novotný totiž Le Syho veřejně označil za debila, což na tuzemské bojové scéně vyvolalo rozruch. Dnes už však nejsou na nože, v zákulisí totiž mezi oběma organizacemi probíhá spolupráce, jak zaznělo v pořadu Extra Host. "Hladina je opět klidná," zareagoval Tomáš Le Sy na kritiku v rozhovoru pro eXtra.cz. 
16.12.2023 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Novotný (283 článků) , Tomáš Novotný (113 článků) , Tomáš Novotný (113 článků) , Tomáš Novotný (109 článků)

GLOSA: Dvojí metr v Česku? Dezinformátor Čermák právem sedí, rasistickým poznámkám Novotného tleská i ministryně Černochová

 
Českým veřejným prostorem zavládl velký rozpor a nespravedlnost. Ne, nebavíme se teď o tom, že by dezinformátor Tomáš Čermák, který byl nedávno odchycen v Polsku, neměl pykat za svou podporu terorismu a výzvy k násilí vůči politikům. Postupovat stejně tvrdě bychom však měli i proti těm, jejichž stejně nebezpečné názory více souhlasí s hlavním proudem. Třeba vůči Pavlu Novotnému.
06.12.2023 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Novotný (113 článků) , Tomáš Novotný (113 článků) , Tomáš Novotný (109 článků)

Tomáš Le sy o krutých slovech Novotného: Od něj mě to bolí, říká a sype si popel na hlavu

 
Tomáš Le sy se vyjádřil k nadávce od Ondřeje Novotného. V podcastu Willy.cao se spolumajitel Clash of the Stars svěřil, že ho situace mrzí a velice ho zasáhla. Novotný totiž nazval bývalého zápasníka Oktagonu debilem, a to kvůli vyhrocené situaci s Alešem Bejrem. Ten ho napadl a Le sy mu poté vyhrožoval, že ho při první příležitosti vypne. Ovšem chování lituje a také se za něj omluvil. 
02.11.2023 17:35 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Novotný (283 článků) , Aleš Bejr (49 článků) , Tomáš Novotný (113 článků) , Tomáš Novotný (113 článků) , Tomáš Novotný (109 článků) , Willy Willy (13 článků)

Ondřej Novotný urazil Le Syho z Clashe: Nazval ho debilem a zkritizoval celý turnaj

 
Šéf Oktagonu Ondřej Novotný se ostře pustil do spolumajitele Clash of the Stars, Tomáše Le Syho. A to kvůli jeho víkendové šarvátce s Alešem Bejrem, který ho napadl při domluvené scéně a bývalý zápasník Oktagonu mu pak vyhrožoval, že ho při první příležitosti vypne. Novotný se neostýchal ho nazvat debilem. 
31.10.2023 21:45 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Novotný (283 článků) , Aleš Bejr (49 článků) , Tomáš Novotný (113 článků) , Tomáš Novotný (113 článků) , Tomáš Novotný (109 článků)

Slovenské volby: Panské rady z Prahy? ČT či Tomáš Cikrt. A jako vrchol odhalený starosta Novotný

 
Naši východní sousedé dnes vyrazí k předčasným volbám a až do 22 hodin večer budou rozhodovat o novém složení Národní rady Slovenské republiky. Jistou roli v těchto volbách hraje i česká karta, konkrétně rady českých politiků Slovákům, jak by měli hlasovat. S takovou radou vyrazil přímo do Bratislavy i expremiér Andrej Babiš (ANO) a doporučil Slovákům, aby hlasovali pro Roberta Fica. Ještě před ním se k volbám vyjádřil prezident Petr Pavel, který se nepřímo vymezil proti Ficovi. Ale zajímá vůbec Slováky, co si myslí Češi?
30.09.2023 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26371 článků) , Robert Fico (1335 článků) , Petr Pavel (2946 článků) , Pavel Novotný (1358 článků) , Tomáš Novotný (113 článků) , Tomáš Novotný (113 článků) , Tomáš Novotný (109 článků)

Uštvali ho? Děkan z UK, který propustil profesora Petráčka, je prý v nemocnici

 
Český katolický teolog, kněz a církevní historik, Tomáš Petráček dostal před pár dny výpověď z Katolické teologické fakulty Univerzity Karlovy. Tato výpověď vyvolala několik ostrých reakcí. Pod tlakem se ocitl i děkan fakulty Vojtěch Novotný. A tlak byl prý tak silný, že se děkan ocitl v nemocnici jako jeden z hospitalizovaných.
28.08.2023 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Vojtěch (59 článků) , Tomáš Novotný (113 článků) , Tomáš Novotný (113 článků) , Tomáš Novotný (109 článků) , Tomáš Vojtěch (37 článků)

Vyhrožoval, policie jednala rychle. Jenže lidé připomenuli Novotného...

 
Čeká tě kulka a celou vládu vystřílet. Kriminalisté dopadli muže, který na sociální sítí psal výhrůžky vládnímu politikovi, a sdělili mu podezření z přečinu vyhrožování s cílem působit na úřední osobu. V případě odsouzení mu hrozí tři roky za mřížemi. V týdnu rozhodl pražský vrchní soud, že za podobné chování na sociálních sítích si odpyká Tomáš Čermák ve vězení 5,5 roku, konkrétně za podporu a propagaci terorismu, když během pandemie na videu vyzýval k útokům na politiky či k vypálení Senátu.
21.07.2023 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Novotný (113 článků) , Tomáš Novotný (113 článků) , Tomáš Novotný (109 článků)

Moderátor Survivoru Ondřej Novotný: Tomáš můj favorit nebyl, řekl a prozradil svého koně

 
Nejdrsnější reality show Survivor je u konce. Ačkoliv to bylo těsné a rozhodl pouze jeden jediný hlas, vítězem se stal Tomáš Weimann. Ve velkém finále se utkal s Martinem Konečným. Moderátor Ondřej Novotný se na svém Instagramu vyjádřil k tomu, kdo pro něj byl favoritem. Tomáš ani Martin to nebyli. 
19.05.2023 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Martin Konečný (46 článků) , Ondřej Novotný (283 článků) , Tomáš Novotný (113 článků) , Tomáš Novotný (113 článků) , Tomáš Novotný (109 článků)

Ondřej Novotný tvrdě zkritizoval Tomáše ze Survivoru: Obvinil ho ze lži a vyčetl mu, že je impulzivní

 
Moderátor reality show Survivor Ondřej Novotný úplně potopil jednoho z nejsilnějších hráčů Tomáše Weimanna. V rozhovoru pro TV Nova se zpětně vrátil ke konkrétním rozhodnutím jednotlivých účastníků a z oněch kroků prý usoudil, že je podle něj Tomáš velký lhář. Zdá se ale, že Weimannovi taktika vychází, protože patří do poslední čtveřice hráčů. 
08.05.2023 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Novotný (283 článků) , Tomáš Novotný (113 článků) , Tomáš Novotný (113 článků) , Tomáš Novotný (109 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »