Články k osobnosti

Tomáš Němec

  podnikatel

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Tomáš Němec »
 

Obrovská tragédie na Břeclavsku: Otec čtyř holčiček zahynul při čištění septiku

 
Klobouky u Brna zasáhla strašná tragédie. Motorkář a otec čtyř holčiček Tomáš Němec (32) zemřel při čištění jímky. Nadýchal se jedovatého plynu. Pro pozůstalé se připravuje veřejná sbírka a přátelé motorkáři na jeho počest vyjedou do ulic. Nejmladší dcera se čtyřnásobnému tatínkovi narodila teprve v prosinci.
07.02.2020 13:11 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Němec (5 článků)

Jan Ziegler: Není možné trestat řidiče kvůli migrantům

 
Český řidič Tomáš Němec jel před časem do Anglie, když mu britská policie v Calais našla v návěsu 14 běženců. Byl mu zakázán vstup do země a dostal pokutu v přepočtu 250 000 korun, což by jej zničilo.
31.08.2018 13:50 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Němec (5 článků)

Český miliardář Němec kupuje dalšího výrobce lyží. Rakouskou značku Kästle

 
Miliardář Tomáš Němec rozšiřuje svoji lyžařskou skupinu a kupuje podíl v rakouském výrobci lyží Kästle. Podnikatel a bývalý gumárník už loni koupil novoměsteckého výrobce Sporten. O obchodu v úterý píšou weby časopisu Forbes a iDnes.cz. Část výroby se zřejmě přesune do Česka. Detaily nechce ani jedna ze stran komentovat. O novém majiteli se v úterý ráno oficiálně dozvěděli rakouští zaměstnanci a obchodní partneři.
20.03.2018 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Němec (5 článků)

Po másle a vejcích zdražují i sýry a jogurty. Farmář: Výkupní cena mléka roste

 
Proč je máslo tak drahé a jak to vypadá s cenami mléčných výrobků na příští rok? I na to jsme se ptali přímo na farmě zemědělce Tomáše Němce. Podle něj to kvůli rostoucí výkupní ceně mléka vypadá na zdražení všech mléčných výrobků, nově tedy i sýrů nebo jogurtů. Němec zmínil ale i to, že lidé pod tlakem cen a zpráv v médiích začali nakupovat víc do zásoby. A výrobci na to jen zareagovali. Co by už zdražit dále nemělo, jsou vejce.
07.12.2017 05:30 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Němec (5 článků)

Hejtman Netolický: Setkání v duchu školství, zdravotnictví a dopravy

 
V sále Jana Kašpara v budově bývalé Reálky v Pardubicích se uskutečnilo Setkání s hejtmanem. Hlavními tématy panelové diskuse bylo školství, zdravotnictví a doprava. Kromě hejtmana Martina Netolického se debaty zúčastnili také generální ředitel společnosti Nemocnice Pardubického kraje Tomáš Gottvald, ředitel Správy a údržby silnic Pardubického kraje Miroslav Němec, ředitelka SŠ obchodu, řemesel a služeb Zuzana Pecháčková a generální ředitel společnosti Bühler CZ Jiří Appeltauer.
03.12.2017 07:35 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kašpar (54 článků) , Jan Kašpar (54 článků) , Martin Němec (6 článků) , Martin Němec (25 článků) , Tomáš Němec (5 článků)
« Předchozí 1 Další »