Články k osobnosti

Tomáš Macko

  bubeník

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Tomáš Macko »
 

Tohle prý říkají politici za zavřenými dveřmi. Moravec zase jednou koukal

 
Moderátor Václav Moravec v Žižkovské věži přivítal politology Michaela Krause, Lukáše Macka a bývalého státního tajemníka pro evropské záležitosti Tomáše Prouzu. Hosté se shodli na tom, že český premiér Andrej Babiš (ANO) sice jásal nad výsledky summitu EU, ale ve skutečnosti jsme si moc nepomohli.
01.07.2018 16:20 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (18943 článků) , Václav Moravec (566 článků) , Tomáš Kraus (92 článků) , Tomáš Kraus (92 článků) , Lukáš Kraus (7 článků) , Tomáš Macko (3 články)

Nové knihy: Dušek, Čechová, Tiller, Ramba i Žantovský

 
Výběr z novinek začíná románem Václava Duška, pokračuje povídkami Dory Čechové i smutným čtením z pera Daniela Petra. Nechybí rozbor mediální scény od Petra Žantovského ani studie o zdravotním stavu českých králů od Jiřího Ramby. Pozornost zasluhuje portrét soutěže Tour de France Tomáše Macka. A nakonec tři nové komiksy.
09.10.2015 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Václav Dušek (27 článků) , Tomáš Macko (3 články) , Petr Václav (861 článků) , Jiří Dušek (18 článků)

Odveta za šikanu: Chtěl se pomstít sousedovi, zapáli mu rohožku. Ten uhořel!

 
Za žhářský útok v Havířově na Karvinsku, při němž předloni zemřel starší muž, soud poslal dvaatřicetiletého Tomáše Macka na 11 let do vězení. Požár založil ze msty kvůli údajné šikaně syna. Macek byl odsouzen za obecné ohrožení. V domě spalo 22 lidí. Několik z nich skončilo v nemocnici.
02.04.2014 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Macko (3 články)
« Předchozí 1 Další »