Články k osobnosti

Tomáš Lacina

  zpěvák, hudebník a skladatel

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Tomáš Lacina »
 

Zdechovský drtil Rakušana: Ať si přestane dělat PR a maká. Migrační pakt! Budu naštvaný...

 
„Budu naštvaný na Víta Rakušana, pokud nevyjedná fakt dobrý migrační pakt. A pokud teď nezabere a nepřestane si dělat PR a nezačne makat,“ rozčílil se europoslanec Tomáš Zdechovský (KDU-ČSL) v nedělní Partii na CNN Prima News. Tam nejen o důvodech současné vládní krize přišel diskutovat i poslanec Jan Lacina (STAN), jenž si pochvaloval, jak se Rakušanovi podařilo vládou „trochu zatřást“. V pořadu vystoupily i poslankyně Karla Maříková (SPD) a europoslankyně Kateřina Konečná (KSČM).
11.02.2024 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Konečná (524 článků) , Jan Rakušan (85 článků) , Tomáš Lacina (5 článků)

Pražská doprava šlape jak hodinky, řekl „ministr“ PirSTAN. A mezitím...

 
Dopravní situace v Praze se v posledních dnech stala jedním z taháků říjnových parlamentních voleb. Po kritice od prezidenta Miloše Zemana směrem k pražskému primátorovi Zdeňku Hřibovi (Piráti) je z dopravní situace rozezlen také bývalý ministr zahraničí Tomáš Petříček (ČSSD). Naopak pražský lídr hnutí STAN Jan Lacina tvrdí, že „pražská doprava šlape jako hodinky“.
08.09.2021 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (28075 článků) , Tomáš Lacina (5 článků)

GLOSA: Deaf Heart jsou světlem z klubů

 
Thomas Lichtag zpíval svého času v kapele Airfare, kytarista Michael Vácha hrál v A Banquet a Rituálech, další kytarista Sebastian Sorrosa v Rituálech, baskytarista Tomáš Lacina působí v kapele Ewy Farne a bubeník Adam Vychodil ve skupině zpěvačky Lenny. Těchto pět muzikantů se nyní sešlo v nové formaci Deaf Heart.
31.10.2019 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Lacina (5 článků) , Michael Vácha (5 článků) , Thomas Michael (9 článků) , Michael Thomas (24 článků) , Michael Thomas (24 článků) , Michael Thomas (24 článků) , Michael Michael (1916 článků) , Michael Thomas (3 články) , Michael Thomas (1 článek) , Michael Thomas (1 článek) , Michael Thomas (1 článek) , Adam Adam (611 článků) , Michael Thomas (1 článek) , Adam Thomas (1 článek) , Sebastian Sebastian (134 článků) , Michael Thomas (1 článek) , Adam Adam (611 článků)

Nejvíce se bojíme pirátů z Prahy, kteří mají černé auto a prachy

 
Luboš Lacina, Aleš Trpišovský, Igor B., Tomáš Vavřinec a Sascha. Co tyto muže spojuje? Jsou to silniční piráti, kteří svou nezodpovědnou jízdou způsobili i smrtelné nehody a podle velkého průzkumu představují noční můry českých řidičů. Výsledek ankety je jasný: Nejvíce se bojíme pirátů, kteří jsou z Prahy, mají černé, silné auto a plat nad 40 tisíc měsíčně.
08.06.2011 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Lacina (5 článků)

Piráte č. 2222, třes se! Jde na tebe "kat" Laciny z D1!

 
Tak tohle bude hodně zajímavý případ! Státním zástupcem pro případ dalšího piráta z D1, Aleše Trpišovského (43), je Tomáš Milec. Právě on poslal na pět let do basy podobného gaunera, který si na D1 zvyšoval ego, Luboše Lacinu (41). Ten loni v březnu vytlačil z dálnice ženu (26), která přežila jen zázrakem. Dokáže Milec zatnout tipec dalšímu nebezpečnému šílenci?
05.01.2011 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Lacina (5 článků)
« Předchozí 1 Další »