Články k osobnosti

Tomáš Klus

  herec, zpěvák, skladatel, textař

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Tomáš Klus »
 

Hudební festival Hrady CZ rozezní Rožmberk nad Vltavou s kapelami Rybičky 48, Chinaski či Divokej Bill

 
Na hradní tour dále vystoupí Tomáš Klus, Mirai, Mig 21 či Anna K. a další kapely a interpreti
02.08.2022 11:35 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Klus (1157 článků)

Festival Hrady CZ se představí na hradě Švihov s kapelami Rybičky 48, Chinaski či Divokej Bill

 
Sedmnáctý ročník putovního hudebně-kulturního festivalu Hrady CZ se po Točníku a Kunětické hoře znovu v plné síle představí v pátek a sobotu 29. a 30. července na Švihově v Plzeňském kraji a dále bude vždy v pátek a sobotu putovat po Čechách a Moravě na Rožmberk nad Vltavou, Veveří, Hradec nad Moravicí, Bouzov a své letošní putování uzavře 2. a 3. září na Bezdězu. Páteční program na Švihově nabídne koncerty Mirai, Mig 21, či vystoupení Tomáše Kluse a Anny K.. V sobotu se mohou návštěvníci hradní tour těšit na kapely Chinaski, Rybičky 48, Divokej Bill a další interprety a skupiny. V ceně sobotního lístku na festival je vždy vstup na hrad zdarma.
26.07.2022 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Klus (1157 článků)

Hudební festival Hrady CZ se představí na hradě Kunětická hora s kapelami Rybičky 48, Chinaski či Visacím zámkem

 
Na hradní tour dále vystoupí Tomáš Klus, Divokej Bill, Mirai, Mig 21 či Anna K. a další kapely a interpreti
18.07.2022 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Klus (1157 článků)

Filip Rajmont alias Otík z Ulice na návštěvě u Honzy Dědka. Proč neměl rád Tomáše Kluse?

 
Má sbírku selfíček s celebritami v bazénu, pochází ze slavné rodiny a má rád bohémský život. V Ulici hraje ženatého, dříve rovněž bohémského profesora, který si pořídil dítě a usadil se. V životě už prožil ledacos, jen ne nudu.
17.07.2022 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Filip Rajmont (29 článků) , Tomáš Klus (1157 článků)

Hudební festival Hrady CZ startuje tento pátek a sobotu na Točníku s kapelami Rybičky 48, Chinaski či Tomášem Klusem

 
Na hradní tour dále vystoupí Divokej Bill, Mirai, Mig 21 či Anna K. a další kapely a interpreti
12.07.2022 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Klus (1157 článků)

Putin nás stmelil. Snad i v ekologii. Klus měl ve Varech promluvu

 
Hostem Prostoru KVIFF X Čestmíra Strakatého byl zpěvák Tomáš Klus. „Malý pinďour je obrovský komplex z Ruska, který nám dělá nesmírné problémy, v době, kdy potřebujeme řešit něco úplně jiného,“ řekl mimo jiné v rozhovoru.
07.07.2022 17:35 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Klus (1157 článků)

Tomáš Klus v nejlepší náladě: Putina nazval “Vláďou, malým pinď*urem”

 
Zpěvák Tomáš Klus je momentálně na roztrhání. Po nedobrovolné dvouroční dovolené z důvodu pandemické situace je zpět v plném pracovním nasazení a ve stejném duchu se ponese i jeho léto, jak prozradil v rozhovoru pro eXtra.cz, který nám poskytl na karlovarském festivalu. Vyjádřil se i k aktuální situaci spojené s Ruskem a  okupovanou Ukrajinou a Putina nazval “malým pindíkem”.
07.07.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Klus (1157 článků)

Finále LegoMasters: O tom, kdo si odnese půl milionu, rozhodne Tomáš Klus i děti

 
Reality show LegoMasters míří do finále! Už v neděli večer se tři nejlepší dvojice z Česka a Slovenska utkají o titul a výhru půl milionu korun. Aby nad hlavu mohli zvednout jedinečný lego pohár, musí se soutěžící postavit dvěma výzvám. Jedna otestuje jejich technické dovednosti, druhá jejich kreativitu a vytrvalost. Jako vždy, i tentokrát to bude velice napínavé a rozhodovat budou detaily.
26.06.2022 19:50 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Klus (1157 článků)

Tomáš Klus o početné rodině: Máme pro sebe rezervované dny, přes které nejede vlak, hlásí

 
Zpěvák Tomáš Klus (35) se i přes svůj nabitý diář dokáže plně věnovat své početné rodině, dokonce mají svůj vyhrazený čas, přes který nejede vlak. S manželkou Tamarou přivedli na svět tři děti, které už projevují své talenty a není vyloučené, že z nich budou umělci po tatínkovi. Klus redakci eXtra.cz prozradil, jakou formou své děti s manželkou vychovávají, a také se svěřil, jak se po koronavirové době, kdy byl většinu času doma s rodinou, vrátil zpět do pracovního procesu. Rodinné dovolené prý bude Tamara občas absolvovat bez svého muže. 
25.04.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Klus (1157 článků)

Často myslím na smrt, přiznal Tomáš Klus. A proč mluví o depresích

 
Tomáš Klus (35) je už roky jedním z nejpopulárnějších zpěváků v Česku a jeho tvorba dál rozkvétá. Přesto redakci eXtra.cz přiznal, že má každý den pocit, že už dosáhl svého vrcholu, také promluvil o krizi středního věku a smrti, na kterou velmi často pomýšlí. „Může to znít depresivně, ale čím více myslíte na smrt, tím s větší radostí žijete," hlásí.
21.04.2022 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Klus (1157 článků)

Tomáš Klus a zážitek z benzínky: Paní nadávala na Ukrajince. Tak se nadechl a převedl ji na správnou stranu

 
Zpěvák Tomáš Klus se na svém instagramu rozpovídal o paní na benzínce, která pomlouvala ukrajinské uprchlíky, fandila Putinovi, ale nakonec dala Klusovi zdarma sladkosti pro ukrajinské děti, které zpěvák ubytoval.
14.04.2022 17:55 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Klus (1157 článků)

Koncert pro Ukrajinu: Na Letnou přišlo asi 5000 lidí. Dál pomáhejme, řekl primátor Hřib a ředitel Národního divadla

 
Na pražské Letné začal v neděli v 15:00 koncert Společně pro Ukrajinu. Kolem 16:00 se koncertu účastnilo asi 5000 lidí a pozvolna přicházeli další, uvedl policejní mluvčí Jan Daněk. Koncert se podle něj odehrál bez incidentů. Jeho součástí bylo takzvané tržiště pomoci, lidé tam mohou přispět na konkrétní činnosti či přivézt materiální pomoc. Ukrajinci, kteří utekli před válkou, tam dostanou možnost najít práci. Byl moderován v češtině i ukrajinštině.
03.04.2022 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Klus (1157 článků) , Pavel Callta (50 článků)

Na Letné se chystá benefiční koncert pro Ukrajinu: Vystoupí Tomáš Klus i dívka z Ukrajiny

 
V neděli 3. dubna se na pražské Letenské pláni uskuteční velký benefiční koncert Společně pro Ukrajinu. V rámci koncertu vystoupí řada předních interpretů, osobnosti z řad herců, sportovců a promluví také lidé, kteří Putinův teror zažili osobně, přežili a podařilo se jim utéct. Ve spolupráci s neziskovými organizacemi na místě vznikne také „tržiště pomoci“, kde návštěvníci budou moci přispět na konkrétní činnosti či přivézt materiální pomoc. Ukrajinci, kteří utekli před válkou, zde například dostanou možnost najít práci. „Pozvěte své nové ukrajinské sousedy, kamarády, rodiny a přijeďte na Letnou,“ vyzývá veřejnost organizátor koncertu Společně pro Ukrajinu Robin Suchánek.
01.04.2022 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Klus (1157 článků) , Robin Suchánek (15 článků)

Tomáš Klus si zazpívá s Imagine Dragons! Na koncertě Zachraňme Ukrajinu

 
Válka na Ukrajině spojila umělce, kteří by se asi nikdy neobjevili na společném koncertě. Možnost zazpívat si s populární kapelou Imagine Dragons bude mít v neděli večer český písničkář Tomáš Klus (35). Koncert bude vysílat dvacet televizních stanic po celé Evropě.
25.03.2022 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Klus (1157 článků) , Imagine Dragons (15 článků)

Tomáš Klus s Tamarou ubytovali doma uprchlíky z Ukrajiny: Multikulturní párty!

 
Manželé Klusovi mají srdce na dlani a nejradši by se pro své bližní rozdali. Zpěvák Tomáš Klus (35), jenž na začátku března vystupoval na Koncertu pro Ukrajinu, společně se svou manželkou Tamarou (34) na sociální síti ukázali svůj domov a v něm „multikulti rodinu“ –⁠ aktuálně totiž hostí několik uprchlíků.
18.03.2022 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Klus (1157 článků)

Tomáš Klus pomáhá Ukrajincům: Jejich příběhy ho dojaly až k slzám

 
Vystupuje na řadě koncertů na podporu Ukrajiny, ovšem nedělá jen to. Zpěvák Tomáš Klus (35) se vydal pomáhat i na hranice a celé ho to stálo hodně emocí. Dokonce se tak rozplakal při pouhé vzpomínce.
14.03.2022 21:45 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Klus (1157 článků)

Putin už prohrál, neví o tom, nepomůže mu ani atom. Hutka hrozí Kremlu

 
Nová píseň Jaroslava Hutky vyvolala jásot Václavského náměstí. Na Koncertě pro Ukrajinu zazněla novinka o Putinovi, kryse bez morálky, šílenci, kterému už nepomůže ani atom. Rovněž píseň Tomáše Kluse o Ukrajině nebo mohutný sbor z italské vlastenecké opery.
02.03.2022 07:50 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Klus (1157 článků) , Jaroslav Hutka (100 článků)

Koncert pro Ukrajinu: Hrát budou Chinaski, Mig 21 či Tomáš Klus

 
Václavské náměstí v Praze se rychle plnilo. Lidé se scházejí, aby se mohli zúčastnit benefičního koncertu na pomoc lidem zasaženým konfliktem na Ukrajině. Na akci vystoupí například kapely Mig 21, Chinaski a Pražský výběr, Marie Rottrová a Tomáš Klus či hudebníci z České filharmonie. Výtěžek poputuje do sbírky Člověka v tísni SOS Ukrajina. Akci pořádá Česká televize. Obdobné koncerty se konají i na jiných místech v ČR.
01.03.2022 20:10 |

podobné články

Osobnosti: Marie Rottrová (324 článků) , Tomáš Klus (1157 článků)

„Proti té sv*ni.“ Tomáš Klus válčí písní. Mádl vyzrál na Putina

 
Tys tou krajinou, co vzbudí naše srdce spící! Ukrajino! Ukrajino! zpívá zpěvák Tomáš Klus ve své nejnovější písni poděkování Ukrajině. Na pomoc s radou se vydal i režisér a herec Jiří Mádl.
27.02.2022 21:00 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Mádl (566 článků) , Tomáš Klus (1157 článků)

Skoro 80 tisíc lidí demonstrovalo v Praze za Ukrajinu: Nechyběli Pazderková, Klus či Hanychová!

 
Válka na Ukrajině probíhá již čtvrtým dnem. Kvůli probíhajícímu konfliktu se tisíce lidí v neděli sešly na Václavském náměstí v Praze. Na akci, kterou svolal spolek Milion chvilek, dorazilo podle odhadů policie 70 000 až 80 000 lidí. Jako jeden z prvních vystoupil ukrajinský velvyslanec Jevhen Perebyjnis, který poděkoval vládě a českému národu za podporu, solidaritu a pomoc Ukrajině. Věří tomu, že jeho země v konfliktu s Ruskem zvítězí. Premiér Petr Fiala (ODS) následně poděkoval přítomným za podporu svobodné, nezávislé Ukrajiny a mimo jiné ocenil to, že svět přijal sankce, které "budou ruské vůdce bolet". Ke slovu se dostala i řada celebrit jako komička Iva Pazderková, novinář Jan Tuna, herec Jiří Macháček či zpěvák Tomáš Klus.
27.02.2022 17:45 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Macháček (290 článků) , Petr Fiala (3874 článků) , Iva Pazderková (421 článků) , Tomáš Klus (1157 článků) , Jan Tuna (45 článků) , Jiří Fiala (295 článků) , Jiří Fiala (295 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »