Články k osobnosti

Tomáš Kladívko

  senátor

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Tomáš Kladívko »
 

U bývalého senátora ODS se našlo zlato, mělo prý být použito na úplatky. Soukromá věc, odmítá komentář jeho asistent

 
Další podrobnosti k případu investičního zlata, za něž si prý chtěla skupina podnikatelů koupit křeslo šéfa leteckých dispečerů, zjistil server Lidovky.cz. Podle něj se investiční zlato v jednu chvíli ocitlo v domě bývalého senátora Tomáše Kladívka. Přesto však tento dlouholetý politik ODS nebyl nikdy obviněn.
05.12.2015 10:41 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Kladívko (17 článků)

LN: Měl to být korupční případ kolem politika ODS. Jenže možná někdo ukradl úplatek

 
Do soudních síní čas od času doputují vskutku bizarní případy. Jedním z nich je i kauza bývalého senátora za ODS Tomáše Kladívka, jehož vyšetřovatelé podezřívají z převzetí úplatku, prostřednictvím něhož chtěla skupina podnikatelů ovládnout podnik Řízení letového provozu. Kladívko měl dostat investiční zlato za 8,9 milionu korun. Zprvu jasný případ se však zadrhl – zlato zmizelo.
03.12.2015 07:51 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Kladívko (17 článků)

Babiš má první senátorku. Dejte mi čas, říká na otázku o spolupráci v koalici

 
Zakladatelka nadace Naše dítě Zuzana Baudyšová se stala senátorkou. Uspěla nad občanským demokratem Tomášem Kladívkem. Ve vyjádření pro Českou televizi dala najevo, co hodlá v horní parlamentní komoře dělat.
18.10.2014 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Kladívko (17 článků)

Senátorkou za Prahu 9 bude Baudyšová. Porazila dosavadního senátora Kladívka

 
Zakladatelka nadace Naše dítě Zuzana Baudyšová (ANO) byla zvolena do Senátu za Prahu 9. Podle propočtu ve druhém kole voleb porazila dosavadního senátora ODS Tomáše Kladívka.
18.10.2014 15:06 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Kladívko (17 článků)

Senátor Kladívko: Bez pocitu bezpečí nemůžete nazvat místo, kde bydlíte, domovem

 
ROZHOVOR "Sport, po rodině a škole, vnímám jako další důležitý činitel formující mladého člověka. Pozitivně formuje nejen tělo, ale i duši. Naučí vás touze po vítězství i umění prohrávat. Naučí vás rvát se sám za sebe i týmové spolupráci. Při sportu vznikají nová přátelství a poznáte, co je to fair play," řekl pro ParlamentníListy.cz senátor Tomáš Kladívko (ODS), který se chystá v říjnových volbách obhajovat svůj mandát.
07.09.2014 12:46 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Kladívko (17 článků)

Senátor Kladívko, jehož byt a kancelář prohledala policie, nebyl z ničeho obviněn

 
Senátor Tomáš Kladívko (ODS), jehož byt a kancelář v úterý prohledali policisté, byl dnes pozván na policii, aby podal vysvětlení. Nebyl z ničeho obviněn, sdělil to mluvčí ODS Jiří Sochor. Podle něj Kladívko o případu nechce hovořit, protože vyšetřování stále pokračuje. Uvedl jen, že kauza nesouvisí s "medializovanými" případy, tedy s nedávným zásahem v úřadu vlády. 
27.06.2013 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Kladívko (17 článků)

Kladívko (ODS): Vysvětlení podané na policii

 
Prohlášení senátora Tomáše Kladívka (ODS) k aktuální situaci.
27.06.2013 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Kladívko (17 článků)

Razie u dalšího člena ODS: Senátorovi prohledali byt i kancelář, odnesli počítač

 
Razie pokračují, tentokrát si policie došla do bytu i kanceláře senátora za ODS Tomáše Kladívka (55). Ten však odmítá, že by zde měla být souvislost mezi zátahem u něj a u kmotrů.
26.06.2013 20:35 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Kladívko (17 článků)

Policie prohledala byt a kancelář senátora Kladívka

 
Policie v úterý prohledala byt a vysočanskou kancelář senátora a bývalého poslance ODS Tomáše Kladívka. Senátor ve středu řekl, že si policisté odnesli mimo jiné jeho počítač a mobilní telefon. Důvody prohlídky neuvedl, víc se dozví až při své výpovědi na policii. Vyloučil ale souvislost s nedávným zásahem na Úřadu vlády a následným obviněním jeho zaměstnanců a zástupců Vojenského zpravodajství.
26.06.2013 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Kladívko (17 článků)

ODS v průšvihu. Policie prohledala byt a kancelář senátora ODS, odnesla počítač

 
Policie v úterý prohledala byt a vysočanskou kancelář senátora a bývalého poslance ODS Tomáše Kladívka. Senátor to dnes potvrdil novinářům s tím, že si policisté odnesli mimo jiné jeho počítač a mobilní telefon. Důvody prohlídky neuvedl s tím, že se víc dozví až při své výpovědi na policii. Vyloučil ale souvislost s nedávným zásahem na úřadu vlády a následným obviněním jeho zaměstnanců a zástupců Vojenského zpravodajství. 
26.06.2013 17:50 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Kladívko (17 článků)

Policisté byli u dalšího politika ODS! Odnesli si jeho počítač

 
O dalšího politika ODS se zajímá policie. Vyšlo totiž najevo, že policisté v úterý prohledali byt a vysočanskou kancelář senátora a bývalého poslance ODS Tomáše Kladívka. Senátor to už oficiálně potvrdil s tím, že případ podle něj nemá žádnou souvislost s nedávným zásahem na úřadu vlády a následným obviněním jeho zaměstnanců a zástupců Vojenského zpravodajství.
26.06.2013 17:50 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Kladívko (17 článků)

Senátor z řad ODS je prý v hledáčku policie

 
O senátora Tomáše Kladívka (ODS) zvoleného za obvod Praha 9 zřejmě projevuje zájem policie. Jako první o tom informoval na sociální síti Facebook Petr Dimun, někdejší šéf PR sociálních demokratů. Informace potvrzuje také server Týden.cz.
26.06.2013 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Kladívko (17 článků)

Prezidentskou volbu jsme nebrali vážně, komentuje prohru senátor ODS

 
Občanští demokraté utrpěli při výběru příští hlavy státu drtivou porážku, protože klání o Hrad nikdy nebrali vážně, prohlásil ve Dvaceti minutách Radiožurnálu senátor a předseda ODS na Praze 9 Tomáš Kladívko.
30.01.2013 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Kladívko (17 článků)

Kvůli úspornému balíčku půjde Nečas za senátory ODS

 
Senátoři z klubu ODS chtějí na své příští jednání pozvat premiéra a předsedu strany Petra Nečase, aby jim zdůvodnil některá opatření obsažená ve vládním návrhu, který má pomoci stabilizovat veřejné rozpočty, řekl po dnešním jednání senátorského klubu ODS jeho místopředseda Tomáš Kladívko. Předloha obsahuje zejména často kritizované zvýšení daně z přidané hodnoty a další změny na příjmové i výdajové straně rozpočtu.
07.08.2012 18:30 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9280 článků) , Tomáš Kladívko (17 článků)

ODS: Přemysla Sobotku do prezidentské volby nominují poslanci a senátoři ODS

 
Přemysla Sobotku nominuje do přímé volby prezidenta České republiky všech 24 senátorů a 51 poslanců Občanské demokratické strany. Společně to dnes prohlásili premiér a předseda ODS Petr Nečas, 1. místopředseda senátního klubu Tomáš Kladívko a předseda poslaneckého klubu PČR Zbyněk Stanjura.
17.07.2012 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Přemysl Sobotka (462 článků) , Petr Nečas (9280 článků) , Tomáš Kladívko (17 článků) , Zbyněk Stanjura (239 článků)

Sobotka (ODS): Vstup Bosny a Hercegoviny do NATO i EU podpoříme

 
1. místopředseda Senátu Parlamentu ČR Přemysl Sobotka dnes přijal, v čele senátní delegace složené ze členů zahraničního výboru Senátu Pavla Trpáka, Jaromíra Štětiny a Tomáše Kladívka, ministra zahraničních věcí Bosny a Hercegoviny Zlatka Lagumdžiju.
15.05.2012 16:20 |

podobné články

Osobnosti: Přemysl Sobotka (462 článků) , Tomáš Kladívko (17 článků) , Pavel Trpák (13 článků)

Senát vznik inspekce bezpečnostních sborů schválí, nebo upraví

 
Senát vznik Generální inspekce bezpečnostních sborů buď schválí, nebo upraví například podmínky pro kandidáty na jejího ředitele. Vyplývá to z dnešních doporučení senátních výborů k vládní předloze. Její schválení beze změn podpořil bezpečnostní výbor, jak řekl ČTK zpravodaj tisku Tomáš Kladívko (ODS). Úpravy chce výbor ústavně-právní, podle něhož by ředitel inspekce měl mít titul magistra práv.
05.10.2011 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Kladívko (17 článků)
« Předchozí 1 Další »