Články k osobnosti

Tomáš Kafka

  florbalista

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Tomáš Kafka »
 

Matka Tomáška (4), kterého hledá zoufalá Heidi: V poutech k soudu!

 
První vážné rozhodnutí padlo v kauze zmizení Tomáška (4). Jeho táta Tomáš Figura (38), synovec zpěvačky Heidi Janků (55), syna přes rok neviděl. Kde je, neví ani policie. Měl být u matky Renaty Figurové (38), ale není… Soudce Roman Kafka ji včera po čtyřhodinovém jednání poslal do vazby. Do případu se na popud Blesku rázně vložilo ministerstvo sociálních věcí: Nařídilo kontroly sociálek!
07.09.2018 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Heidi Janků (556 článků) , Tomáš Kafka (11 článků)

Herbert Werner, Tomáš Kafka: 20 let Česko-německého fondu budoucnosti

 
Článek ředitelů sekretariátu fondu budoucnosti v letech 1997-2006 resp. 2005 Herberta Wernera a Tomáše Kafky vydaný v Sächsische Zeitung a v Lidových novinách dne 29. 12. 2017.
29.12.2017 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Kafka (11 článků)

Uprchlíci jsou pro část Němců dar z nebes, soudí diplomat Tomáš Kafka

 
Diplomat a germanista Tomáš Kafka v rozhovoru pro Lidové noviny promluvil o předvolební situaci v Německu. Prozradil mimo jiné, že Němci jsou dnes v mnohem optimističtější náladě než Češi, a proto věří, že dokážou situaci zvládnout – i s milionem běženců na svém území.
23.09.2017 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Kafka (11 článků)

Oběti brodského střelce zemřely takřka hned, ukázala pitva

 
Oběti brodského střelce neměly šanci přežít, zemřely takřka okamžitě, jak ukázala pitva. Její výsledky oznámil ve vysílání České televize dozorující státní zástupce Roman Kafka. Snažil se tak zvrátit spekulace, že lidé postřelení v hospodě Družba umírali desítky minut. Policejní prezident Tomáš Tuhý se znovu zastal policie, na kterou se snesla vlna kritiky, že zasáhla pozdě. 
01.03.2015 15:01 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Kafka (11 článků)

Zklidněte se, policie nepochybila. I když komunikace asi nebyla šťastná. Policejní prezident Tuhý hájil u Moravce zákrok v Brodu

 
Dozorující státní zástupce Roman Kafka a policejní prezident Tomáš Tuhý diskutovali v nedělních Otázkách Václava Moravce České televize o tragické události v Uherském Brodě. Prvně jmenovaný potvrdil, že policie může lidem odebírat zbraně pro podezření z nespolehlivosti. V loňském roce se to stalo ve 150 případech. Státní zástupce Kafka prozradil, že obětem na místě tragédie nebylo pomoci, zemřeli okamžitě. Pokud jde o zbraně, většina trestných činů je páchána legálně drženými zbraněmi.
01.03.2015 13:11 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Kafka (11 článků)

Kafka má jako jediný český florbalista kompletní sbírku medailí z MS

 
Brankář Tomáš Kafka po nedělní bitvě se Švýcarskem o třetí místo doplnil svou sbírku medailí z mistrovství světa o další cenný kov a stal se prvním českým florbalistou se třemi medailemi z MS. Češi zvítězili nad Švýcarskem 4:3. 
14.12.2014 23:01 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Kafka (11 článků)

Státní zástupce žádá v metanolové kauze doživotní tresty

 
Státní zástupce Roman Kafka žádá pro údajné míchače metanolem kontaminované směsi Tomáše Křepelu a Rudolfa Fiana za obecné ohrožení doživotní vězení. U krajského soudu ve Zlíně dnes začaly závěrečné řeči v hlavní, takzvané zlínské větvi metanolové kauzy. Vysoké tresty hrozí i dalším osmi obžalovaným. Jedovatá směs zabila kolem padesáti lidí.
12.05.2014 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Kafka (11 článků)

Mužům, kteří míchali v Česku smrtící alkohol, hrozí doživotí

 
Státní zástupce Roman Kafka chce pro míchače metanolem kontaminované směsi Tomáše Křepelu a Rudolfa Fiana za obecné ohrožení doživotní vězení. Vysoké tresty hrozí i dalším osmi obžalovaným. Kvůli jedovatému alkoholu zemřelo kolem padesáti lidí. 
12.05.2014 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Kafka (11 článků)

Hvězdami DeLillo i Walcott

 
Americký prozaik Don DeLillo, karibský básník a dramatik Derek Walcott, turecký prozaik a kritik Nedim Gürsel nebo čeští prozaici Vladimír Páral, Petra Hůlová, básnířka Sylva Fischerová či překladatel Tomáš Kafka jsou hvězdami 21. ročníku Festivalu spisovatelů Praha, který od neděle do středy hostí Nová scéna Národního divadla.
18.04.2011 09:45 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Páral (9 článků) , Derek Walcott (1 článek) , Petra Hůlová (19 článků) , Tomáš Kafka (11 článků) , Don Fischer (1 článek) , Petr Kafka (4 články)

Florbalový brankář Kafka si dokázal, že stále patří k elitě. Chce do Švédska

 
Český florbalový brankář Tomáš Kafka v příštích týdnech možná opustí Tatran Střešovice a zamíří do švédské ligy. Dvaatřicetiletý Kafka jedná s některými kluby o angažmá do konce sezony.
12.12.2010 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Kafka (11 článků)

FLORBALISTÉ z MS: Šance na finále je, porveme se o postup!!!

 
Hosty ON-LINE rozhovoru na tn.cz byli gólmani florbalové reprezentace Tomáš Kafka a David Rytych. Oba byli hlavními strůjci postupu do semifinále MS.
09.12.2010 17:45 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Kafka (11 článků) , David Rytych (7 článků)
« Předchozí 1 Další »