Články k osobnosti

Tomáš Jordán

  biolog, entomolog

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Tomáš Jordán »
 

Pernetová z Ulice: Od diváků jsem to schytala!

 
Herečku Lucii Pernetovou (37) můžete mimo jiné znát ze seriálu Ulice. Tam si zahrála učitelku Hanku, která rozvrátila manželství Tomáše Jordána.
30.10.2016 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Pernetová (3 články) , Tomáš Jordán (5 článků)

Hvězda Ulice Petr Vacek má asi problém: Připravuje se na katastrofu a cpe plevelem!

 
Z veganského způsobu života mu už nejspíš přeskočilo! Petr Vacek (50) alias Tomáš Jordán z novácké Ulice se láduje plevelem. Připravuje se tak prý na katastrofu, která nastane, až do Evropy vtrhnou hladoví kočovníci z Asie!
15.04.2015 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Vacek (54 článků) , Tomáš Jordán (5 článků)

Národní památkový ústav ocenil nejvydařenější počiny za rok 2013

 
Obnova kostela sv. Kateřiny v Křižovatce na Karlovarsku, nález systému původních výpustí rybníku Jordán v Táboře, aktivity ve prospěch záchrany souboru kostelů na Broumovsku a zachování unikátního historického inventáře v části vily na Vinohradech obývané Karlem Čapkem byly oceněny jako inspirativní příklady přístupu k památkové péči a stanou se prvními nositeli Ceny Národního památkového ústavu Patrimonium pro futuro. Ocenění za celoživotní dílo získal in memoriam profesor Tomáš Durdík. Ceny budou slavnostně předány v úterý 23. září od 15 hodin na státním zámku v Nebílovech.
24.09.2014 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Karel Čapek (201 článků) , Tomáš Jordán (5 článků)

Herec Petr Vacek z Ulice šokuje: Chodí zarostlý jako bezdomovec

 
Herec Petr Vacek (45), známý nejvíce jako Tomáš Jordán z nekonečného seriálu Ulice, se povinně objevil na vánočním večírku tohoto nováckého počinu. Svým příchodem se však postaral o pořádné překvapení, protože nikdo nečekal, že Petra uvidí takto zarostlého a ne zrovna elegantně upraveného. On měl však po ruce pohotové vysvětlení!
09.12.2010 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Vacek (54 článků) , Tomáš Jordán (5 článků)

Petr Vacek ze seriálu Ulice: Dva roky bez dětí!

 
Herce Petra Vacka (45) alias Tomáše Jordána z nekonečného seriálu televize Nova Ulice čekají dva roky stesku! Přesně na tak dlouho totiž přijde o své děti z prvního manželství, čtrnáctiletého Jonáše a dvanáctiletou Hanu...
11.10.2010 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Vacek (54 článků) , Tomáš Jordán (5 článků)
« Předchozí 1 Další »