Články k osobnosti

Tomáš Jirsa

  senátor

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Tomáš Jirsa »
 

Fiala v Kyjevě? OK. Ale toto... Politická turistika, padlo

 
Publicista Tomáš Jirsa se vysmál předsedovi Senátu Miloši Vystrčilovi (ODS) a jeho kolegům, kteří dnes dorazili do Kyjeva, zde je důvod.
14.04.2022 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Jirsa (93 článků)

Barák dal Ukrajincům, sám bydlí na chalupě. Senátor sehnal uprchlíkům i práci

 
„Putin? To snad není člověk! Prosím, přiznejte vinu! My jsme mírumilovný národ….“ Takové vzkazy pro ruského prezidenta zaznívají od ukrajinských uprchlíků, kteří našli útočiště v Hluboké nad Vltavou. Zázemí zde má několik desítek žen a dětí z Koločavy, což je partnerské město Hluboké. Starosta a senátor Tomáš Jirsa ubytoval některé z nich přímo u sebe doma.
08.03.2022 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Jirsa (93 článků)

Putin vypne plyn! Politik ODS říkal v ČT, co chtěl a zle dopadl

 
Senátor Tomáš Jirsa (ODS) se ve vysílání ČT24 pokoušel vysvětlit, jaké sankce by měly být přijaty vůči Ruské federaci. Zmínil však také Green Deal, a to, jak bychom měli situaci kolem energetiky přehodnotit. Moderátorka Barbora Kroužková však požadovala konkrétnější odpovědi na otázku sankcí, a tak Jirsovi stále skákala do řeči a nenechala ho doříct, co měl na mysli.
23.02.2022 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Jirsa (93 článků) , Barbora Kroužková (25 článků)

„Rambo“ Lipavský: Všichni mu šli na pomoc. Ale ukázal se problém

 
Posměšky na adresu ministra zahraničí Jana Lipavského způsobily, že řada jiných politiků vytáhla své fotky v helmách. Například Mirek Topolánek, Marian Jurečka či Jan Hamáček. A ti, kdo neměli fotky z vojenského prostředí, si řekli, že plastové na stavbě stačí. Například předsedkyně Sněmovny Markéta Pekarová Adamová nebo Lipavského pirátští kolegové z Prahy. Přidali se také novináři, ale ne všichni úplně na straně Lipavského. Moderátor Tomáš Jirsa poznamenal, že si lidé předtím bez pohoršení dělali legraci ze vzhledu Aleny Schillerové, a Matyáš Zrno zase zavzpomínal, jak přesvědčoval Alexandra Vondru, ať si nenechá helmu vnutit.
09.02.2022 08:50 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2397 článků) , Tomáš Jirsa (93 článků) , Alexandr Vondra (1339 článků) , Jan Hamáček (3326 článků) , Marian Jurečka (941 článků)

Od Bakaly vyletěl průzkum. Nerudová a Pavel před Babišem. Je zde podezření, už se to řeší

 
Velkou vlnu rozjitření vyvolal průzkum STEM, který dle Hospodářských novin favorizuje v prezidentské volbě i bývalou rektorku Mendelovy univerzity Danuši Nerudovou. Ta by mohla ve druhém kole dle průzkumu porazit expremiéra Andreje Babiše. Před spolehlivostí předvolebních průzkumů ale varuje politický marketér Tomáš Jirsa, který dává za pravdu expertovi na politické sázky Michalovi Sirovému a společně poukazují, že ještě není vyhráno.
08.02.2022 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (24344 článků) , Tomáš Jirsa (93 článků)

„Covid už mě nebaví. Nebaví mě o něm číst, mluvit. A covid pasy mě taky s*rou!“ V senátorovi od Fialy bouchly saze

 
ANKETA Je s příchodem omikronu iracionální vyžadovat covidpasy, jak si myslí biochemik Omar Šerý? Na tuto otázku se ParlamentníListy.cz zeptaly politiků. Někdo to za iracionální považuje, další naopak. A senátora Tomáše Jirsu covid už štve. A to hodně. „Covid mě už nebaví. Nebaví mě o něm číst, nebaví mě o něm mluvit. Jsem třikrát očkován, abych měl od toho všeho bláznění pokoj a klid. Aby měl klid můj hospodskej a ochranka v Senátu. A covid pasy mě serou taky!“ prozradil.
10.01.2022 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Jirsa (93 článků)

„Covid už mě nebaví. Nebaví mě o něm číst, mluvit. A covid pasy mě taky s*rou!“ V senátoru od Fialy bouchly saze

 
ANKETA Je s příchodem omikronu iracionální vyžadovat covidpasy, jak si myslí biochemik Omar Šerý? Na tuto otázku se ParlamentníListy.cz zeptaly politiků. Někdo to za iracionální považuje, další naopak. A senátora Tomáše Jirsu covid už štve. A to hodně. „Covid mě už nebaví. Nebaví mě o něm číst, nebaví mě o něm mluvit. Jsem třikrát očkován, abych měl od toho všeho bláznění pokoj a klid. Aby měl klid můj hospodskej a ochranka v Senátu. A covid pasy mě serou taky!“ prozradil.
10.01.2022 19:05 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Jirsa (93 článků)

Lipavského stáhne a bude. V ODS se řeší, co udělá Fiala. Zeman si to prý zodpoví

 
„Na mě to dělá dojem, že si Andrej Babiš už myslel, že pan prezident umírá, tak se pustil ostře do kancléře Mynáře, že by měl odstoupit. Samozřejmě to se panu prezidentovi, když se vzchopil, nelíbilo. Vtip je možná v tom, že se prezident Andrejovi mstí za to, že se takto nehezky zachoval, tak ho v tom nechává vysmahnout. Situace, která je, Babišovi nepomáhá pro jeho budoucí kandidaturu. Vláda to nezvládá, covid se šíří, je to špatné,“ vysvětluje si průtahy se jmenováním vlády senátor Tomáš Jirsa (ODS). Souhlasí stejně jako další oslovení zkušení politici ODS s kompetenční žalobou v případě nejmenování některého ministra prezidentem.
10.12.2021 17:55 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (24344 článků) , Tomáš Jirsa (93 článků)

Poblil všechny. Teď všichni promluvili. Bakalův reportér odhalen

 
Jméno Lukáše Valáška se objevuje u řady investigativních článků webu Aktuálně.cz, dříve však pracoval pro iDnes. V poslední době je však více slyšet kritika jeho práce. A možná i kvůli různým zaměstnavatelům hned z několika směrů. Jednak od bývalého komunálního politika Žít Brno, Matěje Hollana. „Totální JPP vydává za svědky, zatajuje vše, co se mu nehodí, a mezi politiky je jeho ‚práce‘ známá,“ napsal o něm. Přidal se Tomáš Jirsa z Info.cz a také František Lutonský z ČT. Valášek tvrdí, že jeho články jsou „službou veřejnosti“, ať už je psal v jakémkoliv médiu.
08.12.2021 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Jirsa (93 článků)

Petr Pavel prezidentem? Sázkaři naznačují velký obrat

 
Česko za necelé dva roky čeká historicky třetí přímá volba prezidenta. V médiích už se začínají skloňovat jména možných kandidátů na prezidenta a zdá se, že i bookmakeři mají pomalu jasno o svém favoritovi. Například u sázkové kanceláře Tipsport se na první příčku pomalu a jistě dere bývalý náčelník generálního štábu Petr Pavel. Na sociální síti Twitter na to upozornil majitel komunikační agentury C&B Tomáš Jirsa.
11.11.2021 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Jirsa (93 článků) , Petr Pavel (890 článků)

Spočítejte jim uhlík, když chtějí omezovat. Přišel nápad a Lutonský z ČT už se čertí

 
Podcaster Tomáš Jirsa kritizuje předsedkyni Evropské komise Ursulu von der Leyenovou, která tvrdě prosazuje zelenou politiku, ale i na krátké vzdálenosti létá soukromým tryskáčem. Za Leyenovou se ale staví zástupce šéfredaktora zpravodajství České televize František Lutonský. „Mnoho prezidentů a premiérů prosazuje Green Deal. Myslíte, že těmi letadly létají sólo, nebo že s sebou přepravují týmy lidí?“ ptá se Lutonský.
05.11.2021 20:50 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Jirsa (93 článků)

Senátor ODS: Když se dívám, pro jaké šílenosti Piráti hlasují a jak se vyjadřují...

 
„Když se dívám pro jaké šílenosti hlasují Piráti v Evropském parlamentu či jak se vyjadřují k politické situaci, obávám se, že koalice ODS s Piráty by fungovala velice obtížně. Politicky s nimi nesouhlasím téměř v ničem. Budou-li v Evropském parlamentu takto tlačit na pilu, budou to paradoxně oni, fanatičtí europeisté, kteří přispějí k rozpadu EU,“ vysvětlil PL.cz senátor a starosta Hluboké nad Vltavou Tomáš Jirsa (ODS). „Co si ale opravdu neumím představit, je, že ODS by byla partner ve vládě s Andrejem Babišem. To si myslím lze zcela vyloučit,“ objasnil.
23.08.2021 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (24344 článků) , Tomáš Jirsa (93 článků)

Konvička a tlumočníci: Překvapení

 
Před pár měsíci se Američané začali postupně stahovat z Afghánistánu. A jak počty zahraničních vojáků v zemi klesaly, teroristické hnutí Tálibán zvyšovalo aktivitu. Teď už jsou bojovníci Tálibánu v hlavním městě Kábulu k jednání o poklidném předání moci. Dění ve vzdálené zemi neuniklo ani českým diskutérům na sociálních sítích, kteří si nebrali servítky. Od publicisty Tomáše Jirsy zaznělo, že nelze podceňovat schopnost amerického prezidenta Joea Bidena „věci pos*at“. A to byl teprve začátek.
15.08.2021 20:25 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Jirsa (93 článků) , Joe Biden (768 článků)

Hamáčkova cesta do Moskvy: Spráskaný pes, hloupost i Babišova výhoda, zaryli si senátoři

 
Vicepremiér Jan Hamáček (ČSSD) cestu do Moskvy skutečně plánoval. Vyplývá to ze středečního vystoupení šéfa Vojenského zpravodajství Jana Berouna na senátním výboru pro zahraniční věci, obranu a bezpečnost. Seznam Zprávy o tom informoval senátor Václav Láska (SEN 21), podle kterého Hamáčkovo konání rozhodně nebyla žádná kamufláž, ale velká hloupost a naivita, která mohla vážně poškodit Českou republiku. Blesk Zprávy mluvily s místopředsedou výboru Tomášem Jirsou (ODS) a jeho členem Tomášem Czerninem (TOP 09). Sám Hamáček zareagovat na slova Lásky odmítl s tím, že věc je předmětem vyšetřování orgánů činných v trestním řízení,
20.05.2021 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Jirsa (93 článků) , Jan Hamáček (3326 článků)

Janek Ledecký si pošmákne. I jeho právníci. „Dezinformátor“? Zde je pravda

 
Žebříček Evropských hodnot o dezinformátorech z řad celebrit, na němž figuruje i Janek Ledecký, už má svou odezvu. „Není to trochu hloupý?“ ptal se moderátor Čestmír Strakatý. Tomáš Jirsa z Info.cz mluvil o „zoufalství“ a zakladatel serveru Voxpot Vojtěch Boháč míní, že už je načase si přiznat, že Evropské hodnoty jsou pochybný zdroj. Metodika analýzy taktéž vyvolává otázky, Evropské hodnoty se zřejmě řídí tím, kolikrát o celebritě psali tzv. dezinformační weby. Ale na soud jsou prý připraveny.
07.04.2021 06:45 |

podobné články

Osobnosti: Janek Ledecký (358 článků) , Tomáš Jirsa (93 článků)

Láska nezná věk, i LGBT senioři mají vztahy. Tomáš (61): Nikdy nevíte, jak okolí zareaguje

 
Homosexualita samozřejmě není jen doménou mladých. Orientace člověku zůstává po celý život a jak uvádí koordinátorka LGBT akcí organizace Život90 Michaela Jirsová, i starší lidé si zaslouží dopřát coming out a vystoupit ze lží. Život90 se chystá i na letošní Prague Pride. Tento festival ale zdaleka není odrazem skutečného života homosexuálů, jak zdůrazňuje Tomáš (61), který se k orientaci přiznal ve svých 18. V rozhovoru pro Blesk Zprávy zmínil, že se podle něj musí začít s vysvětlováním o orientacích už v dětském věku.
04.04.2021 05:50 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Jirsa (93 článků)

„Chtít jejich smrt je slušnost.“ Umělec z pořadu ČT přidal a chytil se do pasti

 
Přál smrt Pavlu Tykačovi a možná i těm, kdo s ním mluvili. Omluvil se? Ne. Dokumentarista Vladimír Turner trvá na tom, že přeje smrt všem oligarchům. „Což vidím jako slušnost, ne urážku,“ řekl na instagramu. Podle Tomáše Jirsy, který rozhovor s Tykačem vedl, je potřeba udělat v písku čáru. „Války se vedou sice neúprosně a vášnivě, ale smrt se protivníkovi nepřeje, a zejména ne jeho dětem a rodině,“ míní.
11.03.2021 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Jirsa (93 článků)

Přeji si smrt v bolestech pro tebe a tvou rodinu, podepsán umělec z dokumentu ČT. Přiostřilo se

 
Dokumentarista a ekologický aktivista Vladimír Turner popřál moderátorům podcastu Insider smrt v bolestech za to, že si pozvali do studia podnikatele v energetice Pavla Tykače. „Je fér, aby u těch slov, které jsem si myslel, že píše nějaký zoufalý anonymní troll, byl obličej opravdového autora, až ho zase někde uvidíte rozdávat rozumy a pracovat za veřejné peníze,“ zareagoval dotčený Tomáš Jirsa, když sdílel na Twitteru přání aktivisty. Turner se angažoval v Klinice i ve veřejnoprávním Radiu Wave.
10.03.2021 18:30 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Jirsa (93 článků) , Pavel Tykač (13 článků)

Kdo může za 10 procent ODS? Vlivný muž ukázal do Řeporyjí. A Pavel Novotný pak ze sebe vydal to nejlepší

 
Na starostu městské části Praha-Řeporyje Pavla Novotného (ODS) opět míří kritika z vlastních řad. Není divu, že kvůli jeho mediálnímu vystupování má strana voličskou podporu pouhých deset procent, prohlásil senátor a starosta Hluboké nad Vltavou Tomáš Jirsa (ODS). „Spolustraník-jeliman a trapný ubožák,“ povzdechl si Novotný a už sepisuje odpověď.
04.12.2020 06:20 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Jirsa (93 článků) , Pavel Novotný (1203 článků)

Pavel Novotný: Babiše zastřelit. Pověřil bych Koudelku z BIS

 
„V zájmu České republiky je, aby Babiš zmizel – umřel. Aby taky Zeman umřel – odešel do věčných lovišť – a já byl poslanec,“ sneslo se z úst řeporyjského starosty Pavla Novotného (ODS) v podcastu Insider novinářů Tomáše Jirsy a Michala Půra. „Ono to zní tak strašně, ale všechny ty věci jsou v zájmu České republiky,“ dodal. Došlo i na „démona Hřiba“ a „ekoteroristy“. Ti měli starostovi „zkurvit víkend“ a teď musel všechno „znegrovat“. A jaký má výhled na blížící se parlamentní volby? „Budu tam Babišovi lízat ruku,“ zaznělo.
08.09.2020 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Jirsa (93 článků) , Pavel Novotný (1203 článků) , Michal Novotný (89 článků) , Michal Novotný (86 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 Další »