Články k osobnosti

Tomáš Dianiška

  herec

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Tomáš Dianiška »
 

Hvězda seriálu Já, Mattoni natočila hudební klip, jaký tady ještě nebyl

 
Dostat takový zástup hereckých hvězd do jednoho hudebního klipu se dlouho nikomu nepodařilo. Petra Špalková, Stanislav Majer, Lukáš Příkazký, Tomáš Dianiška a Jiří Chadraba účinkují v novém hudebním počinu nazvaném Lonely Pop od zpěvačky Many Dark. Což je pseudonym herečky Dany Markové.
11.08.2022 10:20 |

podobné články

Osobnosti: Petra Špalková (50 článků) , Dana Marková (3 články) , Stanislav Majer (88 článků) , Lukáš Příkazký (13 článků) , Tomáš Dianiška (6 článků) , Jiří Stanislav (111 článků)

Dianiška: Rád provokuju, dělám divadelní popík. Se Špinarkou v Ostravě je to o držku

 
Nepoužívám velké divadelní metafory. Dělám popík, ale tak, aby to neurazilo ani divadelníky, říká herec, dramatik a režisér Tomáš Dianiška.
05.09.2021 20:55 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Dianiška (6 článků)

Herec a režisér Tomáš Dianiška: Divadelníci jsou jako švábi

 
Tomáš Dianiška je slovenský herec, dramatik a režisér, který pochází z Banské Bystrice. Do Prahy zavítal za studiem na DAMU, kde v roce 2008 absolvoval herectví na činoherní katedře. Po studiu nastoupil do angažmá v Divadle F. X. Šaldy v Liberci. Je spoluzakladatelem a dvorním dramatikem undergroundového Divadla F. X. Kalby. Členem Divadla pod Palmovkou je od září 2014.
13.05.2020 08:40 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Dianiška (6 článků)

Umělci v karanténě: Nečinnost může být kouzelná

 
Jejich diáře bývaly plné na měsíce dopředu. Teď nehrají. Nemají žádný koncert, představení ani natáčení. Zůstali doma. Herečka Tereza Dočkalová, hudebnice Beata Hlavenková, herec Tomáš Dianiška a spisovatel Miloš Urban si ale na vynucené volno nestěžují.
27.03.2020 17:15 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Urban (14 článků) , Tomáš Dianiška (6 článků) , Tereza Dočkalová (13 článků)

Tomáš Dianiška získal dvě Ceny divadelní kritiky

 
Ceny divadelní kritiky, dříve Ceny Alfréda Radoka, udělované každý rok za nejlepší výkony v osmi kategoriích, se měly předávat v pondělí v Divadle Komedie v Praze. Z důvodů opatření proti šíření koronaviru byl nakonec zrušen i online přenos slavnostního večera a vítězové byli oznámeni na webových a facebookových stránkách časopisu Svět a divadlo.
17.03.2020 09:21 |

podobné články

Osobnosti: Alfréd Radok (31 článků) , Tomáš Dianiška (6 článků)

Prázdniny by potřebovaly o pár týdnů prodloužit!

 
Kamila Trnková i Tomáš Dianiška jsou herci pražského Divadla pod Palmovkou. Vidět je zde můžete kromě jiného i v romantické komedii Zamilovaný Shakespeare. V rozhovoru vám prozradí, jak se těšili na novou divadelní sezónu nebo jak vzpomínají na zkoušení první společné inscenace.
29.08.2018 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Dianiška (6 článků)
« Předchozí 1 Další »