Články k osobnosti

Tomáš Bláha

  hokejista

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Tomáš Bláha »
 

Zlínsko zná dva senátorské finalisty. Volební účast nedosáhla ani 16 procent

 
Do druhého kola doplňovacích senátních voleb v obvodu Zlín dnes postoupili krajská radní Michaela Blahová (KDU-ČSL) a daňový poradce Tomáš Goláň (SENÁTOR 21). Bláhová získala 24,18 procenta hlasů a jejím soupeř 18,99 procenta. Volební účast v prvním kole byla v tomto volebních obvodu necelých 16 procent a byla výrazně nižší než při posledních senátních volbách v roce 2014. Vyplývá to z údajů Českého statistického úřadu. informaci převzala ČTK.
19.05.2018 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Bláha (19 článků)

Žalobce poslal před soud dva obviněné svědky v kauze řidiče Půčka

 
Státní zástupce podal minulý týden soudu obžalobu dvou lidí obviněných z křivé svědecké výpovědi v případu řidiče Marka Půčka pravomocně odsouzeného na šest let do vězení za smrtelné zranění dívky na pražském Smíchově. Mužům hrozí až dva roky vězení. ČTK to dnes sdělil žalobce Obvodního státního zastupitelství pro Prahu 2 Tomáš Bláha. Stíhání se týká výpovědí dvou svědků při hlavním líčení ve prospěch Půčka, o němž tvrdili, že noc před nehodou nevypil téměř žádný alkohol. Podle rozsudku ale Půček slavil narozeniny a za volant sedl opilý.
03.08.2015 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Bláha (19 článků)

Házení vajec na Zemana nebylo trestným činem, rozhodla policie

 
Házení vajec na prezidenta Miloše Zemana během vzpomínkového aktu loni 17. listopadu v Praze na Albertově nebyl trestný čin. Podle policie se jednalo maximálně o přestupek, uvedl v úterý obvodní státní zástupce pro Prahu 2 Tomáš Bláha.
27.01.2015 15:57 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Bláha (19 článků) , Miloš Zeman (21270 článků)

Ministr Chalupa vyhlásil v ČT konec svévoli na Šumavě. Aktivista kroutil hlavou

 
Ministr životního prostředí Tomáš Chalupa v České televizi jednoznačně hájil návrh nového zákona o Národním parku Šumava. Zdůraznil, že jako první ministr sáhl k omezení případného svévolného působení v parku u svých nástupců. Jaromír Bláha z Hnutí Duha oponoval, že ministr absolutně nevzal v potaz připomínky ekologů.
09.05.2013 22:55 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Chalupa (365 článků) , Jaromír Chalupa (2 články) , Tomáš Bláha (19 článků)

Exstarosta Prahy 2 půjde kvůli zneužití pravomocí před soud

 
Obvodní státní zastupitelství pro Prahu 2 podalo ve čtvrtek obžalobu na bývalého starostu Prahy 2 Jiřího Palusku. Žalobci jej viní ze zneužití pravomoci a porušování povinnosti při správě cizího majetku kvůli přidělení bytu v této městské části. V pátek to řekl obvodní státní zástupce pro Prahu 2 Tomáš Bláha. Podle policie způsobil muž škodu tři milióny korun. Hrozí mu až desetileté vězení.
01.02.2013 17:25 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Bláha (19 článků)

Jiřího Pomeje zachránila amnestie. Soud mu prominul trest

 
Obvodní soud pro Prahu 2 prominul kvůli prezidentské amnestii herci a producentovi Jiřímu Pomejemu podmíněný trest, který mu soudy uložily za poškozování věřitele, řekl obvodní státní zástupce pro Prahu 2 Tomáš Bláha. Herec podle obžaloby nesplnil podmínky bezúročné půjčky, kterou mu v roce 2001 poskytl Státní fond pro podporu a rozvoj české kinematografie na film Andělská tvář. Muž ale stane před soudem znovu, na část kauzy se prezidentský pardon nevztahuje. 
29.01.2013 17:50 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pomeje (1462 článků) , Tomáš Bláha (19 článků)

Policie pracuje na vyhodnocení důkazů z CzechInvestu

 
Policisté si minulý týden z kanceláří státní agentury CzechInvest v Praze odvezli listinné důkazy a datová média. V současné době je vyhodnocují, řekl obvodní státní zástupce pro Prahu 2 Tomáš Bláha.
13.08.2012 17:35 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Bláha (19 článků)

V CzechInvestu zasahoval protikorupční útvar. Nikoho zatím nezatkl

 
AKTUALIZACE Kanceláře státní agentury CzechInvest v Praze obsadila dnes dopoledne policie. Důvod policejní razie není ale znám, kriminalisté ovšem některé zaměstnance agentury poslali domů a odnesli si z budovy různé materiály. Informaci o policejním zásahu potvrdil kromě jiných i státní zástupce Tomáš Bláha. Uvedl, že k žádnému zatčení osob prozatím nedošlo.
08.08.2012 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Bláha (19 článků)

Tchán (1979): Osudový film Josefa Bláhy! Jediná hlavní role v životě!

 
Činorodý šéf údržbářů zemědělských strojů Vavřinec má vše pod kontrolou. Nejen podřízené v práci, ale především svou početnou rodinu. A především do nadějné dcery Štěpánky v podání Dagmar Havlové vkládá velké naděje. Touží z ní mít vysokoškolačku. Jenže všechno se zkomplikuje, když se zamiluje do Tomáše ze sousední vesnice. Na komedii nazvanou Tchán (1979) v čele s Josefem Bláhou (†70) se dá prostě dívat dodnes.
31.07.2012 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Dagmar Havlová (1160 článků) , Josef Bláha (13 článků) , Tomáš Bláha (19 článků)

Policie navrhla obžalovat náměstka pražského primátora Březinu

 
Policisté chtějí postavit před soud náměstka pražského primátora Karla Březinu (ČSSD). Navrhli ho obžalovat ze zkreslování údajů o stavu hospodaření a jmění. ČTK to řekl obvodní státní zástupce pro Prahu 2 Tomáš Bláha.
10.10.2011 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Bláha (19 článků)

Policie navrhla obžalovat náměstka pražského primátora Březinu

 
AKTUALIZOVÁNO. Policisté chtějí postavit před soud náměstka pražského primátora Karla Březinu (ČSSD). Navrhli ho obžalovat kvůli tomu, že nejprve působil ve zkrachovaných firmách a poté v dozorčí radě Žižkov Station Development (ŽSD). Dnes to řekl obvodní státní zástupce pro Prahu 2 Tomáš Bláha.
10.10.2011 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Bláha (19 článků)

Bývalý ministr a náměstek pražského primátora Březina falšoval údaje. Policie ho posílá PŘED SOUD

 
Pražská policie navrhla obžalovat 1. náměstka pražského primátora Karla Březinu (ČSSD) z trestného činu zkreslování údajů o stavu hospodaření a jmění. Mediafaxu to v pondělí potvrdil šéf obvodního státního zastupitelství pro Prahu 2 Tomáš Bláha.
10.10.2011 11:35 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Bláha (19 článků)

Hlavní hygienik Vít má zase PROBLÉMY! Vyšetřuje ho policie!

 
Policie zahájila úkony trestního řízení v případu hlavního hygienika Michaela Víta, který měl manipulovat výběrové řízení na strategické poradenství pro ministerstvo zdravotnictví. Věc policie řeší pro podezření ze zneužití pravomoci veřejného činitele, sdělil Mediafaxu státní zástupce Tomáš Bláha.
14.09.2011 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Bláha (19 článků)

Hlavnímu hygienikovi Vítovi hrozí 10 let vězení. Kvůli zakázce

 
Policisté začali prověřovat hlavního hygienika Michaela Víta. Podezírají ho ze zneužívání pravomoci veřejného činitele kvůli zakázce za několik milionů, kterou údajně bez výběrového řízení zadal manželovi své podřízené z ministerstva zdravotnictví. V úterý to uvedl obvodní státní zástupce pro Prahu 2 Tomáš Bláha. Trestní oznámení na Víta podala na jaře organizace Transparency International (TI).
13.09.2011 18:30 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Bláha (19 článků)

Policie začala prověřovat hygienika Víta

 
Policisté začali prověřovat hlavního hygienika Michaela Víta. Podezírají ho ze zneužívání pravomoci veřejného činitele kvůli zakázce za několik milionů, kterou údajně bez výběrového řízení zadal manželovi své podřízené z ministerstva zdravotnictví. Dnes to řekl obvodní státní zástupce pro Prahu 2 Tomáš Bláha. Trestní oznámení na Víta podala na jaře organizace Transparency International (TI).
13.09.2011 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Bláha (19 článků)

Pomeje půjde kvůli filmu Andělská tvář znovu před soud

 
Producent a herec Jiří Pomeje čelí žalobě, podle níž měl způsobit Státnímu fondu na podporu a rozvoj české kinematografie v souvislosti s filmem Andělská tvář škodu zhruba 5,5 milionu korun. V pondělí to uvedl obvodní státní zástupce Tomáš Bláha. Pomejemu za poškozování věřitele hrozí až tříleté vězení.
16.05.2011 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pomeje (1462 článků) , Tomáš Bláha (19 článků)

Státní zástupce odmítl stížnost Březiny na obvinění, stíhání pokračuje

 
Trestní stíhání náměstka pražského primátora Karla Březiny (ČSSD) pokračuje. Obvodní státní zástupce pro Prahu 2 Tomáš Bláha v úterý řekl, že státní zastupitelství zamítlo jeho stížnost proti obvinění jako nedůvodnou. Protikorupční policie Březinu ke konci března obvinila ze zkreslování údajů o stavu hospodaření a jmění.
03.05.2011 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Bláha (19 článků)

Ransdorfova nehoda: Policie už ho nestíhá, zaplatil oběti

 
Státní zastupitelství koncem října podmíněně zastavilo stíhání komunistického europoslance Miloslava Ransdorfa kvůli dopravní nehodě, při níž byla v červnu 2007 na přechodu v Praze zraněna žena, informoval obvodní státní zástupce pro Prahu 2 Tomáš Bláha.
22.11.2010 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Miloslav Ransdorf (585 článků) , Tomáš Bláha (19 článků)

Ransdorf má novou imunitu, žalobce musí zrušit obvinění kvůli autonehodě

 
Žalobci budou muset zrušit obvinění Miloslava Ransdorfa. Komunistický europoslanec byl obviněn z ublížení na zdraví z nedbalosti, neboť předloni při dopravní nehodě lehce zranil chodkyni. Evropský parlament jej sice v únoru zbavil imunity a policie začala v červenci případ šetřit, v červnu se však Randorf stal znovu europoslancem a policii tak nezbude, než o zbavení imunity požádat znovu. V pátek to řekl obvodní státní zástupce Tomáš Bláha.
31.07.2009 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Miloslav Ransdorf (585 článků) , Tomáš Bláha (19 článků)
« Předchozí 1 Další »