Články k osobnosti

Tomáš Bárta

  fotbalista

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Tomáš Bárta »
 

Druhá míza véčkaře Bárty. Čekání na novou šanci si krátí výnosným byznysem se státem

 
Vít Bárta je jako aktivní politik již v kolektivním zapomnění. Jeho plán udělat z politiky svého druhu rodinnou firmu nevyšel. Dnes navzdory tomu exministr dopravy Bárta proniká do politiky zadními vrátky a vydělává víc než kdy jindy. Tam, kde vždy chtěl – ve veřejné správě, píše Tomáš Lemešani na webu Hlídací pes. 
27.12.2018 17:50 |

podobné články

Osobnosti: Vít Bárta (2840 článků) , Tomáš Bárta (4 články)

Má za sebou druhý rozvod: Vašek Noid Bárta je volný, těhotná exmanželka už se může vdávat

 
Ze začátku to vypadalo na válku Roseových stejně jako nyní u Lucie Vodráčkové a Tomáše Plekance. Když se muzikant Vašek Noid Bárta  (38) a modelka Gabriela Bártová  (29) rozcházeli, byla kolem toho velká mediální smršť vzájemných útoků. Pak se ale oba umoudřili, už kvůli jejich dceři Terezce.
02.11.2018 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Václav Bárta (1197 článků) , Tomáš Bárta (4 články)

Měl na starosti likvidaci českého Lukoilu. Pak jej Zeman jmenoval soudcem

 
Právník Tomáš Rychlý zastupoval Lukoil vedený Zemanovým poradcem Martinem Nejedlým ve sporu se státem o 25 milionů korun za nevrácené letecké palivo. Od ledna působí jako soudce u Nejvyššího správního soudu, píše Eliška Hradilková Bártová na webu Hlídací pes.
07.03.2017 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Martin Zeman (313 článků) , Tomáš Bárta (4 články)

Nový Nesbø, Urban i Příšerné příběhy vánoční. Je tu Velký knižní čtvrtek

 
Šestnáct knižních novinek doprovodí v knihkupectvích v mnoha městech autogramiády, besedy či autorská čtení. Edice novinek je součástí Velkého knižního čtvrtku, při kterém chtějí nakladatelé upozornit čtenáře na nejzajímavější knižní tituly podzimu. Dnešek přináší šest tuzemských a deset zahraničních titulů včetně novinek Joa Nesbøho a Miloše Urbana. Ze zahraničních autorů přijíždí oblíbený britský autor knih pro děti Chris Priestley, kterému vychází kniha Příšerné příběhy vánoční. Se svými příznivci se setká dnes v Městské knihově v Praze společně s Milošem Urbanem, Miroslavem Bártou, Markétou Šichtařovou, Vladimírem Pikorou, Vladimírem Ševelou, Tomášem Šebkem a Martinem Sodomkou.
15.10.2015 09:56 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Urban (12 článků) , Chris Martin (158 článků) , Chris Martin (159 článků) , Chris Martin (159 článků) , Chris Martin (33 článků) , Tomáš Bárta (4 články)
« Předchozí 1 Další »