Za tohle o něj Plekanec přerazí hokejku: Kikinčuk líbal ňadra Vondráčkové!

Co by tomu asi řekl Tomáš Plekanec (31)? Jen co jeho manželka Lucie Vondráčková (34) vytáhla paty z Kanady, už se po ní vrhají cizí muži! A to přímo na její bujnou hruď!
30.05.2014 17:15 |

Osobnosti: Lucie Vondráčková (1542 článků) , Tomáš Plekanec (454 článků)

30.05.2014 12:15 |

Plekanec jako důvod prohry? Montreal je zápas od vyřazení!

Hokejisté Bostonu porazili v 2. kole play off NHL Montreal 4:2 a ujali se vedení v sérii 3:2. Bruins zápas rozhodli na začátku druhé třetiny dvěma góly v přesilových hrách v rozmezí 32 sekund, když v obou případech seděl na trestné lavici český útočník Tomáš Plekanec.
11.05.2014 11:40 |

Osobnosti: Tomáš Plekanec (454 článků)

Plekanec má formu! Dal gól a táhne Montreal za postupem

Tomáš Plekanec skóroval přispěl ve druhém kole play off NHL a jeho Montreal vyjrál nad Bostonem 4:2. Canadiens ujali v sérii vedení 2:1. Úspěšná byla i Minnesota, která doma Chicago 4:0 a snížila stav série na 1:2.
07.05.2014 08:00 |

Boston a Los Angeles slaví výhry po velkých obratech, bodovali Krejčí i Plekanec

Hokejisté Bostonu a Los Angeles předvedli v zápasech 2. kola play-off NHL velké obraty. Za Boston bodoval David Krejčí, za Montreal Tomáš Plekanec. V dresu Los Angeles úřadoval Marián Gáborík.
04.05.2014 09:55 |

Osobnosti: Tomáš Plekanec (454 článků) , Marián Gáborík (20 článků) , David Krejčí (200 článků)

Montreal v úvodním duelu vyzrál na Boston, k výhře pomohl i Plekanec

Hokejisté Montrealu i díky asistenci českého útočníka Tomáše Plekance zvítězili v úvodním utkání 2. kola play off NHL na ledě Bostonu 4:3 ve druhém prodloužení. Dvěma góly včetně rozhodujícího v 85. minutě se o výhru Canadiens zasloužil obránce P. K. Subban.
02.05.2014 10:10 |

Plekanec dal vítězný gól a Montreal vede v sérii 3:0, trefili se i Voráček a Palát

Útočník Tomáš Plekanec vstřelil v nedělním utkání 1. kola play off NHL vítězný gól Montrealu, který porazil Tampu Bay 3:2 a zvýšil vedení v sérii už na 3:0. Postup do dalšího kola v nejkratším možném termínu si budou moci Canadiens zajistit v úterý.
21.04.2014 09:10 |

Montreal vede díky Plekancovi v play off 1:0

Třemi zápasy ve středu v zámoří odstartovalo play off NHL. I s přispěním jedné branky Tomáše Plekance získal první bod Montreal, který vyhrál na ledě Tampy Bay 5:4 v prodloužení. Vítězně vstoupil do play off i Pittsburgh, když v zápase s Columbusem dohnal dvoubrankovou ztrátu a soupeře udolal 4:3. Stejným výsledkem porazil Anaheim doma Dallas.
17.04.2014 12:30 |

Plekanec načal boj o Stanley Cup krásným gólem! Co se stalo s Palátem?

V zámoří odstartovalo play off NHL. I s přispěním jedné branky Tomáše Plekance získal první bod Montreal, který vyhrál na ledě Tampy Bay 5:4 v prodloužení. První vítězství má i Pittsburgh a Anaheim.
17.04.2014 08:10 |

Plekanec s Tlustým pálili ostrými a táhli své týmy za vítězstvím

Čeští útočníci Tomáš Plekanec z Montrealu a Jiří Tlustý v dresu Caroliny se v NHL blýskli dvěma góly a zasloužili se o výhry svých týmů. Canadiens zvítězili 5:4 v Detroitu, Carolina 3:0 na ledě Floridy.
28.03.2014 07:55 |

Osobnosti: Tomáš Plekanec (454 článků) , Jiří Tlustý (99 článků) , Jiří Tlustý (99 článků)

Plekanec prolomil střelecký půst. Trefil se po 13 zápasech a zařídil výhru Montrealu

Hokejový útočník Tomáš Plekanec prolomil po třinácti zápasech gólový půst v NHL a svou osmnáctou brankou v sezoně zařídil výhru Montrealu 4:3 v kanadském derby na ledě Toronta.
23.03.2014 09:35 |

Plekanec svému týmu na úvod her věří: Švédy můžeme porazit

Papírově nejtěžší soupeř čeká hned na úvod olympijského turnaje v Soči české hokejisty. Kapitán Tomáš Plekanec je ale přesvědčen, že jeho tým může dnes úřadující mistry světa ze Švédska porazit. Zápas začne v aréně Bolšoj v 18:00 SEČ.
12.02.2014 13:15 |

Plekanec dvěma góly přispěl k výhře Montrealu

Kapitán národního hokejového týmu Tomáš Plekanec se ve čtvrtečním utkání NHL zasloužil dvěma góly o výhru Montrealu v Ottawě 5:4 v prodloužení. Povedený zápas sehrál také další reprezentant David Krejčí, jenž gólem a asistencí přispěl k vítězství Bostonu 4:2 na ledě Dallasu.
17.01.2014 10:00 |

Osobnosti: Tomáš Plekanec (454 článků) , David Krejčí (200 článků)

Plekanec dal DVA GÓLY, Eliáš se vrátil do sestavy Ďáblů

Kapitán národního hokejového týmu Tomáš Plekanec se zasloužil dvěma góly o výhru Montrealu v Ottawě 5:4 v prodloužení. Povedený zápas sehrál také další reprezentant David Krejčí, jenž gólem a asistencí přispěl k vítězství Bostonu 4:2 na ledě Dallasu.
17.01.2014 07:20 |

Plekanec skóroval, kapitánův gól ale na výhru nestačil

Hokejový útočník Tomáš Plekanec vstřelil ve středečním utkání NHL jediný gól Montrealu, který prohrál na ledě Philadelphie 1:3. Kladenský odchovanec, který je po zraněném Tomáši Hertlovi druhým nejlepším českým střelcem v soutěži, uzavřel v oslabení čtrnáctým gólem sezony skóre.
09.01.2014 10:30 |

Hejda přispěl brankou k výhře Colorada, Plekancův gól nestačil

Tomáš Plekanec vstřelil ve středečním utkání NHL jediný gól Montrealu, který prohrál na ledě Philadelphie 1:3. Kladenský odchovanec, který je po zraněném Tomáši Hertlovi druhým nejlepším českým střelcem v soutěži, uzavřel v oslabení čtrnáctým gólem sezony skóre zápasu.
09.01.2014 07:20 |

Jako kapitáni musíme hrát v Soči všichni, řekl kapitán Plekanec

Tomáš Plekanec musel mít důvod k radosti. Za výkon v utkání Montrealu s Floridou byl vyhlášen první hvězdou zápasu. Navíc se dozvěděl, že v Soči na olympijských hrách bude kapitánem.
07.01.2014 10:00 |

Svůj jedenáctý gól v sezoně a jedenáctou asistenci zaznamenal v sobotním utkání NHL hokejový útočník Tomáš Plekanec a přispěl k výhře Montrealu nad Buffalem 3:2.
08.12.2013 07:50 |

Čtyři české góly v NHL! Hertl, Hemský, Plekanec i Fleischmann pálili do černého

Tomáš Hertl dal coby nováček už svůj 14. gól v NHL. Nakonec ale jen korigoval vysokou prohru San José s Crosbyho Pittsburghem. Ze svých gólů tak měli daleko větší radost Tomáš Plekanec, Aleš Hemský a také Tomáš Fleischmann.
06.12.2013 07:40 |

Osobnosti: Aleš Hemský (84 článků) , Tomáš Plekanec (454 článků) , Tomáš Fleischmann (63 článků) , José José (299 článků)

Plekanec zabodoval v NHL a připsal si vítězný gól, trefil se i Havlát

Hokejový útočník Tomáš Plekanec přispěl v sobotním utkání NHL svým devátým gólem v sezoně k výhře Montrealu nad Torontem 4:2. Potvrdil tak střeleckou formu, když skóroval ve třetím z posledních čtyř zápasů, přičemž Canadiens vyhráli popáté z uplynulých šesti utkání.
01.12.2013 11:05 |