Články k osobnosti

Tom Smith

  zpěvák, kytarista, klávesista

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Tom Smith »
 

Dívka neměla na silikony, tak si je fikaně vyžebrala u cizích mužů! Jak? Tohle byste určitě nečekali!

 
Tomu se říká vzít příležitost za pačesy. Dívka jménem Gemini Smith (23) nesnášela svoje "prsa":http://www.extra.cz/tema/prsa velikosti 34A, ale jelikož na "plastiku":http://www.extra.cz/tema/plastika-prsou neměla, zaregistrovala se na webových stránkách, kde stejně "postižené" ženy hledají "sponzory", kteří by jim jejich "silikony":http://www.extra.cz/tema/silikony zaplatili. Tento způsob kupodivu využívá mnoho britských žen.
15.04.2014 18:40 |

podobné články

Osobnosti: Tom Smith (5 článků)

RECENZE: V detektivce ze SSSR nehrají čistě Rusové ani Američané

 
Agent 6 spisovatele Toma Roba Smithe je třetí ze série knih o agentovi MGB Lvu Děmidovovi. V prvním románu Dítě 44 (jehož filmová podoba se v létě natáčela i v Praze) pátral hrdina po vrahovi dětí.
17.11.2013 13:26 |

podobné články

Osobnosti: Tom Smith (5 článků)

V Kladně točí Rapaceová v produkci Ridleyho Scotta

 
Američtí filmaři ve středu v Kladně natáčejí scény celovečerního filmu Child 44, který je zpracován podle knižního bestselleru anglického spisovatele Toma Roba Smithe. Snímek režíruje Daniel Espinosa a vzniká v produkci dalšího slavného režiséra Ridleyho Scotta.
14.08.2013 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Ridley Scott (84 článků) , Daniel Espinosa (3 články) , Tom Smith (5 článků)

Nové knihy - Dominik Dán, Tom Rob Smith i Leonie Swannová

 
Knižní novinky přinášejí nový krimiromán slovenského autora Dominika Dána Cela číslo 17, pokračování románu Číslo 44 Toma Roba Smithe s názvem Utajovaný projev nebo humornou ovčí detektivku Leonie Swannové Garou aneb Ovce znovu vyšetřují.
22.04.2011 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Dominik Dán (7 článků) , Tom Smith (5 článků) , Tom Smith (1 článek)

Kniha Toma R. Smithe Dítě č. 44 popisuje ruský teror po anglicku

 
Knižní klub poprvé vydává český překlad prózy Toma Roba Smitha Dítě číslo 44. Smith patří k nové generaci anglických romanopisců. Vystudoval Univerzitu Cambridge a poté absolvoval roční kurz tvůrčího psaní. Dítě číslo 44 představuje jeho literární debut. Z četných ocenění stojí za zmínku nominace na dlouhý list Man Bookerovy ceny za rok 2008.
29.04.2009 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Tom Smith (5 článků)
« Předchozí 1 Další »