Články k osobnosti

Tom Selleck

  herec, producent

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Tom Selleck »
 

Slavný herec přijal výzvu a v restauraci nechal astronomické spropitné

 
Herec Tom Selleck se zařadil po bok dalších kolegů, kteří se zapojili do takzvané 2020 Tip Challegne neboli „dýškové výzvy 2020“. K účtu na necelých 205 dolarů v italské restauraci v New Yorku připsal spropitné ve výši 2020 amerických dolarů, tedy víc jak 43 tisíc korun. Do vzkazu pro zaměstnance napsal, že upřímně doufá, že bude líp.
25.12.2020 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Tom Selleck (8 článků)

„Šok. Co tomu řekne Chandler?“ Monicu z Přátel v baru překvapila její velká seriálová láska. Herci je už 73 let

 
Kdo z fanoušků seriálu Přátelé by si nepamatoval na očního lékaře Richarda, který tak okouzlil kuchařku Moniku? Tomu Selleckovi je dnes třiasedmdesát let, ale o charizma (ani hustý knír) nepřišel. V úterý jej čekalo milé setkání s jeho seriálovou láskou v podání Courteney Cox (54).
23.12.2018 20:45 |

podobné články

Osobnosti: Courteney Cox (136 článků) , Tom Selleck (8 článků) , Richard Cox (1 článek) , Richard Chandler (1 článek)

Smutná zpráva: Zemřel americký herec John Hillerman, majordomus ze seriálu Magnum

 
Ve věku 84 let zemřel herec John Hillerman. Čeští diváci ho znají zejména ze seriálu Magnum, kde si zahrál po boku Toma Sellecka. Ztvárnil britského majordoma na panství havajského milionáře. Jeho tvář jsme mohli zahlédnout také v několika dílech seriálu To je vražda, napsala.
10.11.2017 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Tom Selleck (8 článků) , John Hillerman (1 článek)

Slavný herec je zloděj vody!

 
Herec Tom Selleck a jeho manželka Jillie Macková jsou obviněni z krádeže enormního množství vody. Populární americký herec podle kalifornského státního zástupce několik let tajně odebíral vodu z veřejného hydrantu pro své soukromé účely. Manželé tak kvůli tomu půjdou k soudu. Jejich případ je o to vážnější, že se Kalifornie potýká už několikátý rok s katastrofálními suchy a pitnou vodou musejí všichni občané státu šetřit.
13.07.2015 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Tom Selleck (8 článků)

Tom Selleck u soudu: Neuvěříte, co ukradl!

 
Tajně posílá cisterny k městským hydrantům a krade z nich vodu, aby měl čím zalévat avokáda na svém kalifornském ranči. Tomuto obvinění čelí americký herec Tom Selleck (70, Magnum), kterého kvůli tomu čeká soud.
10.07.2015 12:16 |

podobné články

Osobnosti: Tom Selleck (8 článků)

Ten dopadl: Seriálový detektiv Thomas Magnum skončil u soudu kvůli krádežím!

 
Kalifornie se v poslední době potýká s obrovským suchem a všichni její obyvatelé musí šetřit vodou. Toto pravidlo platí i pro celebrity. Herec Tom Selleck, který je známý jako soukromý detektiv Magnum, asi vodu potřeboval hodně nutně. Ukradl ji totiž z veřejného hydrantu.
10.07.2015 06:20 |

podobné články

Osobnosti: Tom Selleck (8 článků)

Herec Tom Selleck krade městskou vodu. Teď mu hrozí pokuta

 
Sellecka viní vodárenská společnost, že krade vodu pro svůj kalifornský ranč, kde pěstuje avokáda. Hercovi hrozí pokuta a zastavení dodávek vody.
09.07.2015 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Tom Selleck (8 článků)

Herec z komedie Tři muži a nemluvně se za 27 let téměř nezměnil: Takhle vypadá slavný knírač před sedmdesátkou

 
Komedie Tři muži a nemluvně bavila diváky už v 80. letech, ale při pohledu na jednoho z trojice hlavních představitelů se nechce věřit, že ten čas tak letí. Tom Selleck je totiž i těsně před sedmdesátkou štramák.
25.10.2014 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Tom Selleck (8 článků)
« Předchozí 1 Další »